89387
PlayStation3
  • Foxhound1980
    #21773
    Szted ez kérdés?
  • baggins
    #21772
    A te szavaidban van az igazság: semmivel nem több a GT4 HD-nél. Pedig többnek kéne lennie, nem?
  • Foxhound1980
    #21771
    MIndjárt megnézem. Az 100%, hogy az első nap ez a funkció nem ment. Valszeg most unlokolhatták. Ha müködött már a kezdetektől ezer bocs.
  • baggins
    #21770
    Akkó kifejtem :)
    Alapból rühellem az autós játékokat, tehát az én véleményem legyen a legkevésbé mérvadó. De legalább elfogult nem vagyok.
    A nézők röhejesen gagyik. Ez rögtön szembe tűnt, a HD Concept-ben sokkal szebbek voltak. Azonkívül valahogy a GT demokba szeretik mindig a legpuritánabb pályákat betenni. Az autók szépek, a játék szép, az egész ott van a szeren, nem vitás, hogy jelenleg ez a legszebb autóverseny játék, de ezek akkor is hibák. Mondom, engem főleg a nézősereg lapból álló megjelenítése zavart, mert ugye nálam addig tartott a játéko, hogy jól körülnéztem benne, aztán kikapcsoltam.
  • JohnnySmith
    #21769
    pl Nissan GTR, mást egyenlőre nem próbáltam most jöttem haza és szedtem csak le :)
  • Foxhound1980
    #21768
    Melyik verdánál??? Én nyomtam mindent és baxott megmozdulni!!!
  • Foxhound1980
    #21767
    Megértem. Kegyetlen jó lett a Pack. Portal is csúcs benne de a friss EP2-t játszván csak kapkodja az ember a fejét.
  • JohnnySmith
    #21766
    ????? műszerfal nézetben IS lehet a kamerát mozgatni én simán mozgatóm, kormánnyal játszok (Logitech DFP) és az iránygombokkal tudok nézelődni.
  • Foxhound1980
    #21765
    576ban nem lesz úgy néz ki. Game Co meg még nem irt vissza.
  • Foxhound1980
    #21764
    Kb (pár napról vissza) - A járművek hihetetlen részletesen kivannak dolgozva de a pálya semmi extrát nem nyújtott. A másik zavaró tényező, hogy a belsőnézeten kívűl gyakorlatilag semmilyen újdonságot nem tud felmutatni. Tök jó a belsőnézet de miért nem tudom a kamerát mozgatni belül, jobbra-balra (pgr) kinézés is hiányzik, nem egyszer használtam volna. Az ember rámegy a kavicságyra nem marad ott semmilyen nyom, a füst effekt sem nagy durr, közel sem realisztikus. Semmilyen törés nincs, a GT1 óta ez a dolog ezen a szinten áll. Apróbb vsync problémák is vannak bár elenyésző számban találkoztam vele. Az autók irányitása hibátlan, megszokott GT minőség. 60 fps viszont nagyon érződik a cuccoson de szvsz ezt az 1080p-t nem feltétlen kellene erőltetni mert a jelek szerint a gép nem birja ezt a terhelést. Ha több autó van egymáson úgymond máris rezeg a léc. Szóval erre még gyúrjanak a megjelenésig mert ez egy demónak elfogadható de 2008 végén ezeket a dolgokat necces lesz bevállalni. Ami nagyon pofásra sikerült az a replay funkció, na itt van minden mi pupilla és retina ingere, gyönyörü shaderek, hdr az autón, pazar - de ez a replay...Jelen állapotában ez szvsz nem több egy GT4 HD-nél.
  • Foxhound1980
    #21763
    AZ, nem vitás. Azonnal leirtam pár napja mikor kijött.
  • Foxhound1980
    #21762
    Köszi!
  • HAF Rigel
    #21761
    Egyébként tényleg kifejthetnétek hogy mi nem tetszett ?
  • tibitoth
    #21760
    csalodas? mi nem tetszett es melik mas gammaba nezett ki jobban pl ami miatt csalodtal? szerintem nincs ellenfele a verenypajas aftoverseny gammak kozott.
  • HAF Rigel
    #21759
    Na megnéztem papir doboz a külső . Belül két müanyag között van a Big Daddy , igy bizti nem mozdul el szállitás közben.
  • HAF Rigel
    #21758
    én nem csalodtam a GT5 prolog demoban . Egy demo demojátol szerintem nem lehet többet várni . A kocsik jól ki voltak dolgozva a pálya is rendben volt. irányitás is redben. egy pálya alapján nem lehet az egész játékot leírni. Belső nézet az nagyon ütött szerintem , főleg a mozgó kaszni tetszett , ahogy fékezésnél bukik az eleje , por ,és füst elemek is rendben voltak. Nekem bejött . Bár én a Dirt-et is szeretem nekem ott is tetszik a grafika .Van egy pálya ahol besüt a nap a földes útra alig látod a talajt és szinte vakon mész, iszonyat kool . Igaz nem 30cmről bámulom a monitort , mert akkor biztos minden pixeles lenne 1,5méter röl egy kanapén teljesen jó
  • Sund
    #21757
    Nem tudom nektek mi kéne, hogy elégedettek legyetek.
  • tibitoth
    #21756
    szevatok. vki folklorezik? en mar a masodik csapterben jarok. vais a csakoval mar atvittem. kinek h tezzik? nekem naon bejon.
  • zozo2001hu
    #21755
    HL2 orange pack-et várjátok már PS3-ra? Nekem pécén anno ez volt az egyik kedvenc játékom, megmondom őszintén fontos szempont volt a PS3 mellett, hogy ki fogják rá adni hamarosan. :)
  • Ombika
    #21754
    Ezt reszleteznetek please!
  • baggins
    #21753
    Őszintén? Nekem is...
  • Kraptor
    #21752
    GT5 demora kinek mi e véleménye? Nekem egy kicsit csalódás volt graf terén.
  • dante3
    #21751
    Conan demot meglestem, hát ps2 grafika, dög unalom! Esetleg cserejátékként kipróbálnám, de pénzt nem adnék érte!
  • baggins
    #21750
    Akinek van ehhez hasonló okossága, az leírhatná nekem bővebben, mert pl. az általad jelzett dolgok nekem magasak, én személy szerint nem állítgatok semmit sehol. :D Na meg a LINUX is szűz terület. Szóval elkelne a segítség, ha igazán jó FAQ-t szeretnénk csinálni, amiben minden benne van.
  • EmThor
    #21749
    rachet tuti vétel, jericho meg cserére és talán. majd pécéről nyilatkozok.

    ja, stranglehold jó lett, de rövid, menüben nincs sok extra.
  • EmThor
    #21748
    conan rivjú IGN 6.7, 5-7 óra játékidő - kihagyható
  • Olcsi2
    #21747
    Huhu.... mar torlom is az elorendelesem... :((, de a Ratchet-nek orulok.
  • EmThor
    #21746
    nem hát, törlöm a demót és csá :D
  • Foxhound1980
    #21745
    Alaposak voltak a teszterek...:D Amúgy ez nem gáz szvsz.
  • tyrant71
    #21744
    ratchet bug
  • EmThor
    #21743
    toygame + snakeball jön hamarosan szvsz
  • gazgoblin
    #21742
    namegvan a ps3-om...

    nagyon baba a masina.
  • Foxhound1980
    #21741
    Napokon belül aranyban az Uncharted!
  • Chris Lowe
    #21740
    Valaki leírná, hogy milyen plusz demok vannak a japán store-on? Az oké, hogy ott a gt5 demo meg van az everybody's golf demo (nagy kedvencem a sorozat, akinek a vinyóján van, leírhatná mennyire tartalmas), de többről nem tudok. Természetesen elég azokat leírni ami érthető japán tudás nélkül is, írtatok itt valami játszhatatlan japcsi horror-novelláról, ezek nem fontosak.
    Előre is THX!

    Plusz azt hallottam, hogy az ausztrál store meg tele van HD-s zenei videoklippekkel. Ez igaz?
  • NEXUS6
    #21739
    Jó kis iromány lett, és elég dizájnos is.;)

    Még esetleg valami kis tweakelős/hasznos tanácsok témát is bele lehetne rakni, úgy értem, ha akadozik a kép mit kapcsolgassunk ki be, vagy a kontrollert hogy tegyük érzékenyebbé.

    A Linuxos részt is lehetne kicsit frissíteni, az YDL-t már kiadták, és már talán az 5.02-nál tartanak, vagy majd megnézem.
  • Foxhound1980
    #21738
    Eye Create sw az USA Store-on.
  • HAF Rigel
    #21737
    Na megyek még egy kicsit GT5 zök egy kicsit , 4,46 Evoval ez a cél.
  • Foxhound1980
    #21736
    Köszi szépen! Csúcs kiadás lett egyébként, nagyon igényes.
  • HAF Rigel
    #21735
    Holnap megnézem neked , mert a külsö doboz bent van a cégnél , és a Big Daddy figura nagyon király nehezéknek ,a DVD tok az egy fém külső a müanyagon. Az itthon van a játékkal együtt .
  • Foxhound1980
    #21734
    Értem köszi, tudod a dobozát féltem. Gyűjteménybe lesz aztán nagyon háklis vagyok akár egy kopásra is a dobozon. Mondjuk a Game Co csak 1 KG alatt szállit külföldre, remélem belefér. Ha nem akkor Über, meg már irtam Martinak is nézze már meg van e a raktárban náluk. A doboz az karton vagy műanyag?