89387
PlayStation3
  • Foxhound1980
    #22373
    Bionic Commando gémpléjek
  • Foxhound1980
    #22372
    Jövőre megszerzem, pangásosabb időben.
  • Foxhound1980
    #22371
    360-ban sokkal fejlettebb a GPU, ellenben a CPU jóval gyengébb teljesitményre képes amik majd polyszámok terén ki is fognak ütközni idővel. Egyébként itt most megint azt tudom mondani nézd meg mik vannak illetve jönnek adott gépre. Az általad említett játékok mindegyike lesz mind két platformon, igaz 2 exklúziv letölthető content a GTA4-hez X360-ra jön. Mind 2 platformnak nagyon komoly exklúzivai vannak és lesznek, igaz az idei X360-as line up-ot a Sony csak messziről követi de ez jövőre szvsz változni fog, nagyon komoly fejlesztések érnek be jövőre a Sony háza táján. Ha hosszútávon gondolkodsz egy konzolba, stabilitást, HW minőséget, multimedias képességet szem elött tartva akkor PS3 a nyerő. Ha olcsón akarsz kijönni sok játékkal, kimagasló online szolgáltatással akkor meg a 360 a nyerő. Azzal viszont vállalnod kell, hogy a gép átalakitott hűtésrendszer nélkül bexarhat (sőt, befog idővel, ez tény! Bár ha origi játékokkal tolod ez ne legyen szempont, a MS futárszolgálattal viszi és hozza a szervizes gépeket) Ha warez gémekkel tolod Live-on akkor még ki is b@szhatnak de a gép mellett szól a játékfelhozatala ami irtózatosan üt, a megjelenési dátumok tartása (tized annyi csúszás van mint PS3-mon), és a multiplatform cimek látványos elsöbbsége.

    Személyes megjegyzés:
    A döntés nehéz lehet mert sajnos mind 2 oldalon sz@r van a palcsintában. Mig a Sony megcsinálta a konzoltörténelem legstabilabb, legfeljettebb, abszolut maximalista játékgépét addig a MS gyakorlatilag egy hulladékot gyárt, egy hulladékot ami alázza a PS3 játékfelhozatalt nemcsak mennyiségben hanem egyelőre minőségben is (ezt most személyes tapasztalatból mondom). Tehát mondhatom azt, hogy mire a Sony magához tér úgy isten igazából (szvsz 2k8 ősz, bár tavasztól is lesznek történések... MGS4 világbünti) addig talán a MS is megtanul konzolt gyártani...

    Személyes megjegyzés 2: Teljesen mindegy melyiket választod, a nem választott platformon is lesz olyan exklúziv cím amit tolnál és ez csak újabb anyagi csődöt jelenthet...
  • EmThor
    #22370
    én a demót megvárom
  • Nexxuss
    #22369
    rendelt valaki elő Hazet??
  • Papesz
    #22368
    Azt jelenti, hogy tudsz játszani másolt játékokkal.

    Ha egyik haverodnak sincs gépe, akkor menj be egy nagyáruházba, ott ki tudod próbálni a PS3-at is, meg az X360-at is.
  • grizzly21
    #22367
    a legjobb az lenne ha mindkettot ki tudnam probalni eloben egymas mellett:) csakhat erre nem tudom hol lenne lehetoseg..ismerosok kozul sincs senkinek egyik sem
  • grizzly21
    #22366
    arra volt penzed? en ugy tudtam a ps3 dragabb. egyebkent olyan nagyon nem szamit az arkulonbseg..gondolom 3-4 evig ugyse lesz uj konzol, akkor mar ne azon muljon h mit veszek
  • grizzly21
    #22365
    flashelheto az mit jelent?
    En Pc-n is tudok jatszani azokkal, pont azert akarok venni nextgent mert lattam a kepeket, es eszmeletlen nagy kulonbseg van a konzolos nextgen meg a pc-s nba kozott!
  • EmThor
    #22364
    élő guitar hero III wii, 2. hír, videóra katt és élőben megy :D
  • Sund
    #22363
    ez az a topic, ahol a dilemmázókat megpróbálják rábeszélni az x-re. :O
  • narumon
    #22362
    "Az a másik topik erősen XBOX centrikus, nyílvánvaló, hogy szerintük az a jobb."

    Ez a topic viszont az érem másik oldala ugyebár... :D
  • Papesz
    #22361
    Nem mindegyik játék jön ki mindkét konzolra. A sportjátékok meg a GTA természetesen multiplatform (mindkettőre jön), de vannak exkluzív címek is, amik csak az adott gépre jelentek, vagy fognak megjelenni. Az X360 flash-elhető, a PS3 (egyelőre) nem az.

    Ha csak az a három játék érdekel, amit írtál, akkor azt a gépet vedd meg, amelyik olcsóbb. Ezek közül viszont csak a GTA IV-hez kell nextgen konzol, a sportjátékokat tudod játszani PS2-n, vagy PC-n is, mivel arra is megjelentek.
  • item
    #22360
    22353 ra ment... ehh..
  • item
    #22359
    Hát ez kész
  • EmThor
    #22358
    shopto-nál, ha fontban vásárolok olcsóbban megúszom, de itthonról €-ról engedi csak, vagy amire beállítom? még 368-as eladási árfolyammal is jobbna járok kicsivel fontban :)

    thx
  • EmThor
    #22357
    az xbox egy csodálatos szerkezet, megbízható, csendes és még dvd meghajtó is van benne! sosincs vele semmi gond, becsszó, még a másolt játékokat is viszi, súlyos tízezreket spórolhatsz meg és offline játszhatsz gondtalanul. sőt boxra magyarul jelenik meg a játékok jó része, hát mire vársz még?

    én azért vettem ps-t mert arra volt pénzem :)

  • grizzly21
    #22356
    vegre valaki aki korrekt infot ad, thx!
    Nekem az elsodleges szempont az csakis a minoseg, milyen minosegben futnak rajta a jatekok..erre mondtak azt a masik helyen hogy xbox ban jobb a vga...ez mennyire igaz? Maga a gep az stabil ez nyilvanvalo, sonytol nem is var mast az ember (Ezert is hajlok efele)
    Egyebkent meg a jatekok nem jonnek ki mindkettore?
    Pl gta 4, nba, fifa sorozat? Nekem mas nem is nagyon kellene..
    Xboxon lehet crackeltel jatszani?
  • EmThor
    #22355
    ezt a shopto.net-et tuti bepróbálom, mellesleg elérkezett a 18ezres (!!) játékok ideje itthon, egyre több címet ennyiért kapni, szal meg sem lepődök kedvenc üzleteink olcsóbb és így 15 helyett már 16 ezres árain :(

    hozzáteszem OFF-ként, hogy a lengyeleknek 40.000.000.000.- $ adósságot engedtek el rendszerváltáskor, az akkori magyar vezető pü.-i emberke, aki ma egyetemi tanár pedig azt mondta: "ha beledöglünk is fizetjük a kamatokat"... hát beledöglöttünk és itt tartunk :( OFF vége

    amúgy rachetet kerestem de még 11 nap...
  • Foxhound1980
    #22354
    Kane And Lynch trailer készitő verseny
  • Foxhound1980
    #22353
    Nobi Nobi Boy bemutató
    Kemény agymenés lesz
  • Foxhound1980
    #22352
    Getaway 3 és Eight Days infók.

    Reméljük a legjobbakat

    Már nagyon vágyom egy kis londoni ámokfutásra
  • feki25
    #22351
    Oké köszi a választ!
  • Foxhound1980
    #22350
    Nem.
  • Foxhound1980
    #22349
    Értelme van de nekem nincs ilyen karim. Amellett ami kedvezményt gyűjtesz annyiért a shopto-tól is rendelhetsz.
  • tibitoth
    #22348
    itt olcsoban van. szerintem joval. en innent rendelem meg.
    http://www.movietyme.com/catalog/product_info.php?cPath=348&products_id=38328&
  • Elveon
    #22347
    Iron Man képek!
  • feki25
    #22346
    Lenne egy kérdésem hozzád!Ez a Reward Card dolog neked megvan?3 fontért lehet megvenni és pontokat kap a vásárlásokért a vevő, ami pénzre váltható!Van ennek értelme?
  • Hitman
    #22345
    Sziasztok

    A PS Network használata a store-on kívül, valamilyen formában kerülhet pénzbe?
  • zozo2001hu
    #22344
    Ratchet-en gondolkozom lehet shopto rendelés lesz a vége hihetetlen de kb. 2e Ft-ot simán spórol az ember.
  • Foxhound1980
    #22343
    De tényleg vicces, hogy angliából, postaköltséggel, cakk pakk olcsóbban jut az ember a játékhoz mintha itthon bemenne a boltba és megvenné.
  • Foxhound1980
    #22342
    Csak a shopto-n nem mindig van extra CE kiadés xy gémből. De sima gémre az is kiváló, K&L-em itt van pl pre orderben.
  • Foxhound1980
    #22341
    Na a shopto is nagyon faxa!
  • JohnnySmith
    #22340
    Game.co-ról megrendeltem EoJ-t! Szálítással együtt elméletileg megúszom 22700 ból...
  • Kraptor
    #22339
    Pl Rachet game.co.uk ról 39.99 font, shoptto-ról 32.99 font
    SEga rally game.co 39.99 shoto 29.99 és pk is kevesebbe kerül olyan 1 fontal shoptorol
  • Kraptor
    #22338
    Videogamesplus.ca

    Nem éppen USA, hanem Canada de végül is majdnem ugyanaz. Sajna, mostanság erősebb a Canadai dollár de posaköltségük nagyon olcsó 6-8 ezro. Innen 5 nap alatt itt volt a rendelésem.

    Ha UKböl akar valaki rendelni akkor én ezt ajánlom game.co.uk helyett. ShoTo Ugyanaz mint Game.co.uk csak olcsóbb minden, játékok 1-2 fontal és pk is 1-2 fontal és ugyanolyan gyorsan itt van.
  • zozo2001hu
    #22337
    USA-ból honnan érdemes játékokat rendelni, ill. PS3 játékok esetében van jelentősége a PAL/NTSC kiadásoknak, valamint a régiókódoknak, vagy most már 1 féle verziót árulnak mindenhol ezekből az új PS3 játékokból?
  • Foxhound1980
    #22336
    Thx
  • Foxhound1980
    #22335
    Igen, ők azok.
  • Foxhound1980
    #22334
    3 font.