89387
PlayStation3
  • Nexxuss
    #22854
    hát mer jobb. Laptopot is jobb róla használni. DS-t, PSP-t, Ps3-at. :-) Kicsi lakásban élem (48nm) de ott is jó hogy nem kell kábelezni.
  • thomee84
    #22853
    akkor mindenképp jobban jársy vele:)
  • dani z
    #22852
    de én csak játékban akarok vele sokra menni :)
  • thomee84
    #22851
    vehetsz Mac-et is, ott is van 8 magos xenon:) csak kicsit drágább:))
    bár sokra nem mész vele itt csak játékban, linux azé kissé lassú stb..
  • dani z
    #22850
    mostmár 100% ho ps3 at veszek 8magos proci anyám:D:D:D
  • baggins
    #22849
  • thomee84
    #22848
    uh nekem most sikerült megcsinalni a yellow dog linuxot és végre van net is a ps3 wifijével, a pc-m meg dobom ki a fenébe, nagyon faxan megy itt is minden ami kell:)
  • Yoda001
    #22847
    miért jobb? :D
  • Nexxuss
    #22846
    wirelesst vegyél akkor már. Sokkal jobb mint kábelezni. Megéri azt a néhány ezer forintot
  • JohnnySmith
    #22845
    Nekem vezetékes van... szvsz teljesen mind1 milyen router. Amiket lehet kapni azok tökéletesen megfelelnek erre a célra.
  • Yoda001
    #22844
    5-6 körül de 10 alatt egy norm. routert pls, a lényeg hogy majd elmenjen vele a norm. netsebeséggel (nemtudom milyet érdemes,vezetékes vagy anélküli, stb..)
  • Nagy01
    #22843
    Rendben meek a boltba. xD Szal bemeek oszt ,,kérnék egy rútert.'' ,,milyet?'' ,,vmi szar olcsót'' ..de télleg vmi ilyesmi lesz a válasz mert engem aztán nem érdekel hogy miket tud ..csak legyen net ps3-on oszt kész xD.
  • JohnnySmith
    #22842
    5k-10k ért kapsz routert, szerintem teljesen mind1 hogy milyen. A célnak megfelel akármi.
    Nekem pl egy elég régi, fiókból aljáról kikapart, mercury br100 am van.
  • Nagy01
    #22841
    Mondjuk ez :
    Itt
    Egyébként mind1 hogy milyen routert veszek? Tudni fogja kezelni a ps3-at? Sry de egyáltalán nem értek ehez. xD.
  • NEXUS6
    #22840
    Hát közben 100 körüli árra érkeztek a 24" colos monitorok is, ezek már tudják a FullHD felbontást is, szal szerintem meggondolandó a dolog. Én egy Dell 2407-et használok, sajna ennek még maradt 160 körüli az ára, viszont eszméletlen dúrva szolgáltatásai vannak, beépített USB hub, kártya leolvasó, bemenet hegyek, PIP, zéró pixel hiba. Amikor vettem akkor a 24" annyira nagy szám volt, hogy a sokkal egyszerűbbekért sem kértek kevesebbet. Mára ez megváltozott. Szal, ha extrákra nem tartasz igényt akkor 100 körüli árban vannak. ráadásul mindegyik monitorban ugyan azt a 2-3 panelt használják, így gyártótól függetlenül nem nagyon van eltérés a képminőségben.

    Amúgy a nagy kérdés itt nem az, hogy milyenek 1080p-ben a játékok, mert nagyon szépek, hanem pl az, hogy 720p felbontásúakat is javítja a moncsi! Ha a képélességgel játszik az ember, akkor a recéket szépen elsimítja!;)))
  • Yoda001
    #22839
    te/ti ehez mit szóltok? jó lesz vele a ps,nemfog elvenni a netsebességből?
  • Nagy01
    #22838
    Csak nekem nem kell hogy mindent tudjon xD.Nekem csak arra van szükségem hogy működjön a net ps3-on normális sebességgel.Ennyi:).
    Szóval vmi selejtesebb darab kéne nekem 10-en belül..
  • Smuge
    #22837
    Tudtommal neten is áttudod állitani mac-et az upc online ügyfélszolgálatnál de lehet telefonos gyfélszolgálaton is .
    Igy hülyeség szvsz mert mindig állitgatni kell, mondom egyszerübben jársz ha veszel egy routert nem egy nagy kiadás már, vezetékes meg pláne nem.
    De ha már veszel szerintem akkor jót vegyél wifi-t , amit én tudok ajánlani meg sokan dicsérik az a Linksys WRT54GL , csak egy jo kis firmware kell rá utólag és van egy igen jó kis routered ami ezzel a trükkel jóval többet is ér, rengeteg mindent tud! Nekem is ilyen van, bevált, csak ajánlani tudom!
  • ballor
    #22836
    köszi, sejtettem
    ezért gondolkozom egy nagyobb moncsin, sokat vagyok gép előtt így ezt nem akarom elsanálni magamtól

    moncsis tapasztalatot várok még
    egyelőre nem akarok még HD-t venni
  • Nagy01
    #22835
    Szóval most akkor kell rútert vennem hogy működjön a net ps3-on is???Vagy megoldható rúter nélkül?Ha kell akkor mondhatnátok vmi jó márkát/típust vagy mittomén.
  • Smuge
    #22834
    Emthor kiprobáltad PES2k8-at ? Nálad is akad elején ? Iszonyu zavaró.
  • NEXUS6
    #22833
    A HDCP sajna nem csak a BD filmekhez kell, eleve nem tudod használni a monitort e nélkül.;(
  • EmThor
    #22832
    timeshift jo csak kurvara vsynces :(
  • Yoda001
    #22831
    hallod ne az UPC-t szidd, legnormálisabb szolgáltato, nekem többel is szed 100-200kb-al mint kellene....
  • Foxhound1980
    #22830
    Én azt hallottam, hogy már kint van a patch.
    Szerk: napokban jött ki.
  • Nagy01
    #22829
    Mac clone? Vagyis vennem kell egy rútert? Húú de ge.. szar ez a UPC..vegyék meg nekem a rútert már nem igaz...nem elég az is hogy 140helyett 62-vel szedi a cuccokat neeeem még rútert is kell vennem hogy működjön ez a szar.-_- komolyan mondom..........AA..
  • Yoda001
    #22828
    nekemis chello,mégis adtak nevet/jelszot xD
  • Smuge
    #22827
    ez igy van , a gép hálokari mac ciméhez van hozzárendelve. Routerrel orvosolható mac clone-al.
  • Nexxuss
    #22826
    Chellonál autmatán fogdja be a netet. Viszont úgytudom, hogy macadress alapján azonosítja be a gépeket. Ergo a chello csak egy gépet kezel le. VEgyél egy routert. És jó lesz.
  • Nagy01
    #22825
    Segítsetek pls!
    Ps3-on nem tudom beállítani a netet.Régen még betudtam de akkor t-online nál voltunk és volt felhasználó név meg jelszó és úgy egyszerű volt csatlakozni.De most a UPC-nél vagyunk és nincs felhasználónév/jelszó hanem csak Ip meg hülye számok xD.Addig jutottam el hogy manuálisan beállítottam a netet beírtam az ip-t stb.Aztán a testnél kiírta hogy Ip-lekérése sikeres aztán a 2.nál az ,,internet tesztelésénél'' azt írta ki hogy ,,Dns hiaba jött létre '' pedig beírtam a DNS számokat is :D . Pls Help!!! Sürgős:D Kéne az nfs demója.
  • Nexxuss
    #22824
    faszom diszelxia :D:D:D:D
  • N1ggA
    #22823
    megvan :)
    Operation Creature Feature
  • simirizsa
    #22822
    WTF?
    Itten van
  • simirizsa
    #22821
    Wazz végéröl elfelejtetem
    http://www.platinumshop.hu/index.php?data[mid]=12#news_26
  • simirizsa
    #22820
    Áhh késik 1 hetet az EOJ a Platinumshopba
    http://www.platinumshop.hu/index.php?data[mid]=12#news_26
  • baggio18
    #22819
    Amugy összehasonlítottam a Pes demot a teljes verzióval, ha felmásolod a gépre a dolgokat, 2gb, akkor eltünik az FPS probléma, és a vsync is,ki érti ezt?:D
  • N1ggA
    #22818
    mi annak a játéknak a neve amiben a playstation eye segítségével kell azokat a lényeket eljuttatni a pálya elejéből a végébe? :)
  • baggio18
    #22817
    nincs mit!;)
    Nem tudjátok kb. mikorra lesz kijavítva a PES2008 online része??
  • Foxhound1980
    #22816
    Ezt egyébként nem tudom elhinni, de majd kipróbálom.
  • EmThor
    #22815
    ó bazz :D nem baj, tájmsift lejött (full meg pécére :)