89387
PlayStation3
  • EmThor
    #22894
    200 valahány megás PS Eye videót szedjétek ^^
  • s73
    #22893
    Én besz*rtam azon a videón, még tegnap éjszaka szedtem le, vagy ötször megnéztem egymás után.
  • Foxhound1980
    #22892
    Leszedtem Store-ról a Massive Attack Uncharted videót, kegyetlen lesz...
  • Foxhound1980
    #22891
    Na ezért szálltam ki a PC játékiparból...
  • Foxhound1980
    #22890
    :D Igen, jogos. Egyébként sajnálom a HS-t, messze jobban kellett volna mennie mert nem volt xar játék. Na mindegy, legalább toltuk azt is.
  • EmThor
    #22889
    mondtam hogy van 0%-os hitel...
  • Yoda001
    #22888
    venném én, ha meglenne a pénz
  • EmThor
    #22887
    vedd már meg :D

    timeshiftet telepítek, csak béta driver kell (nvidia) h elinduljon, lol :D
  • NEXUS6
    #22886
    Tanulság: egy ilyen produktumból nem jó, ha pont a játékot spórolják ki.
    ;)
  • Yoda001
    #22885
    istenem, ennyi lámát a ps topikban :/ lámáznak,mert nincs demo, najo... :D mostmár télleg kell egy PS3, csak gyorsabban jön mint 10kb/s
  • Foxhound1980
    #22884
    Főoldalon Pro Evo teszt!
  • Foxhound1980
    #22883
    EU-ban mondjuk jobban ment a HS mint az usákoknál de az hozzátartozik, hogy még igy is nagyon gyenge lett az eladás. Messze van a nullszaldótól.
  • Foxhound1980
    #22882
    Talán VG chartzon van, vagy az NPD-nél kell szétnézni, beszivtak vele. Kb akkora bukta lett mint a HS.
  • Sund
    #22881
    na azért az szép lenne, ha a GTP demót összehasonlítanánk az NFS-el. :))) Erről a LAIR=anyagi csőd témáról van egy linked esetleg? Amúgy nem csodálom, én gyorsan eladtam az enyémet. :(
  • Foxhound1980
    #22880
    1 hét és COD4
  • NEXUS6
    #22879
    Szerintem abban, hogy az emberek hogy értékelik az autós gámékat mostanában benne van a GTP demó is vastagon!;)
    Az ilyen Juiced/NFS-ekhez képest egyszerűen túl jó.
  • Foxhound1980
    #22878
    Lairből biztos nem, gyakorlatilag anyagi csőd lett. 20 milkóba volt a fejlesztés, tizedét nem hozta vissza. Azt is hallottam már, hogy a Sony pics@nrugta Eggebrechtéket bár ez nincs megerősitve.
  • EmThor
    #22877
    PS Eye video: tori emaki + mesmerize + operation: CF nagyon tetszenek, lesz EoJ-em, de ha mégsem, kamerát beszerzek, úgysincs itthon :) szal rulez, mesmerize full relax és ócsó :D
  • EmThor
    #22876
    PES demo nem vagyok nagy focis, de sokkal jobban tetszett, mint a fifa demo, sokkal játszhatóbb, élvezetesebb :) csak túl sok a les :P, szögletnél + visszajátszásnál szaggatott, ahol nagyobb volt a tömeg, kár érte. grafika nincs a topon, de itt nem is baj. csak nem értem hogy ekkora vassal mért nem tudnak fasza füvet + 22 játékost + nézőket lemodellezni...

    NFS még na jobban belemerülve, ugyanolyan szar, félreértés ne essék, de van még fokozni: sivatagban 2-vel mentem, grafika kb 5-6/10 pontos nálam, és próbáltam kimenni a pályáról, kitaláljátok? láthatatlan fal. megpróbáltam visszafele száguldani: visszarakott kezdéshez. totaled autókat nem lehet megtolni és úgy huppant az autó a kisebb ugratásoknál, mintha a holdon lenne. apropó a kép mintha félre lenne csúszva mielőtt elindítjátok a játékot + a főmenü sincs teljes képernyőn!!?? mi a fax?!

    Lair most voltam 2 sivatagos pályán és egyre jobban tetszik a cucc, 9nél többet nem adok érte, de 7-7.5/10-nél kevesebbet sem, bár néha van v-sync hiba, de nem állandóan (!) és a grafika is tetszik, böszme sárkány továbbra is rulez + sztori is jó! remélem lesz folytatás
  • Foxhound1980
    #22875
    Ez a tipikus back up gém példája, bár megmondom őszintén még le sem szedném.
  • zozo2001hu
    #22874
    Megnyugodtam ezek szerint NFS demó terén nem csak nekem nem tetszik a cucc, még jó hogy ingyen ki lehetett próbálni, nagy gáz lett volna 15-16e után szembesülni a cuccal!

    Nálatok is szaggat a cucc külső nézetnél? Komolyan mondom mint egy gyengus pécén!

    Amit kaptam a konzolhoz motorstorm, na le a kalappal, vért izzadunk mire sikerül betanulni egy egy hajmeresztő pályát, ráadásul minden közlekedési eszköznek más és más a tulajdonsága, emellett első játékként piszok jól néz ki és tök higanyul hasít!

    Szóval autós szimulátoros gammák esetében marad a sárdagasztás egyenlőre ezért az NFS-ért pénzt nem adok.
  • Foxhound1980
    #22873
    Na kipróbáltam az NFS demót, messze szarabbul néz ki mint Boxon, kapásból a füsteffekteket nem gyengén spórolták le. Aztán ingém verseny is gáz, olyan mintha valami üvegen keresztül nézné az ember a versenyt, ráadásul még recés is, gondolom az AA kérdést ezzel a homályositással akarták megoldani. Vicc. Gémpléj téren ugyan olyan szemét mint a másik verzió.
  • baggins
    #22872
    A NFS hosszú évek óta egy vicc. Nem véletlen, hogy eszembe sem jutott letölteni a demoját, de még egy videót sem.
  • feki25
    #22871
    Én meg is vettem azt a kártyát!Innen szeretném megvenni a közeljövőben a Haze-t és majd egyéb más játékot!
  • Sund
    #22870
    Tényleg nagyon ócska lett a NFS. Szívből kívánom, hogy tűnjön el a Juiced2-vel egyetemben. Az a másik vicc, ps2-t csinált a gépemből.
  • EmThor
    #22869
    hm, most nézem ezt a reward card-ot game.co-n, 1000 huf és egy játék rendelésével visszajön a postaktg. 75%-a :D
  • EmThor
    #22868
    hát, 192.168.1.2-169 vagy hogy kell osztania a routernek címet a gépnek meg a pc-nek, dhcp kiosztást vagy mit nézd meg, mit osztott le a router
  • N1ggA
    #22867
    egyszer valaki elmagyarázta, mert nekem is volt ilyen problémám
    tehát hálózati kapcsolatoknál a kapcsolaton tulajdonságok ott TCP/IP tulajdonságok na és ott kell azt csinálni hogy az alapértelmezett átjáróhoz beírod az IP címet, pl. 192.1xx.0.1 az IP címhez meg az első három helyre ugyanazt, a 4. helyre meg mindenhova mást. Pl. nekünk egyik gép 192.1xx.0.2 második 192.1xx.0.3 a harmadik meg 192.1xx.0.4 meg a DNS eket is be kell írni. PS3-am még nincs abban nem tudom ezt hogy kell beállítani de így műkődnie kell hogy más az IP. Ennek az egésznek az a lényege hogy van a router meg a net között IP, de a router-gép között más az IP minden gépnél vagy valami ilyesmi :) Nemtudok magyarázni de remélem ez segít :)
  • EmThor
    #22866
    Ja, need for speed:

    hát nehéz nyilatkozni, mert sok jót nem tudok mondani róla :S

    törési modell az egy vicc, 300-al elviszem az oszlopot és kicsit behorpad a motorháztető (ajánlom a készítőknek az E3-as legújabb burnout videóit, na olyat én még nem láttam se flatoutban, se carmageddonban!)

    sebességérzet egy dolog, de csomó blur effektet vesztett a game. ja és nekem ne adjanak el körversenyes játékot teljes áron, pár játékmóddal, ha pár éve egy egész várost már be lehetett járni, most meg szopatnak. vagy ilyen grafikával kicsi a dvd és megin a doboz miatt van? :D :D

    ja meg full könnyű, king módban még fékezésre se segít rá a gép (ennyire kellett a dobozra a 10+ éves kortól matrica?), hűha! így is gyerekjáték.

    verseny előtti menü meg mi a szarnak? járkálni, tunigolt verdák motorháztetője alá nézni nem lehet, de a csajok legalább jól mozognak. a háttérben levő kijelzőn meg kijelző gyanánt állóképeket vetítő akármi az meg mi a faszom? már majdnem 2008-at írunk, a kurva életbe, ilyennel ne szúrják már ki a szemem, koszos kis timeshiftben is legalább animált a hirdetőtábla (amin a nagy diktátor pofázik)

    szal egy kalap szar az egész a demo alapján, remélem jól megbuknak a játékkal és 2-3 évig nem lesz need for speed, hogy újra egy normális változatot adhassanak ki végre!!
  • JohnnySmith
    #22865
    bazzeg :DDDDD
  • EmThor
    #22864
    pedig simán jó :D
  • JohnnySmith
    #22863
    És azért vegyem meg ezt a gagyi shotemup-ot mert támogatja a rezgő kontrollert?
    Még rezgő kontrollert sem veszek...
  • JohnnySmith
    #22862
    Hát passz... nem tudom megmondani hogy mi lehet a hiba.
  • EmThor
    #22861
    a genji és a folklore készítőitől, dualshock 3-at támogató, 400 valahányszáz megás FULL JÁTÉK, jövő héttől 800 yenért már kapható japóknál, itthon decemberben

    KATT
  • EmThor
    #22860
    pes demó még nem jött le újra.

    timeshift ahogy írtam nagyon v-sync-es, hogy adhatnak ki ilyet a kezük közül?
  • pepi024
    #22859
    vfjklfdkrodkrojkdprrtddlhhzudeelgurlkfzrfkldkslétzpokzhopererőfpőflfgéghlfzkoetotitldpfoiotlrlsiu444cngkhudlrkejshrleéeé
  • Nagy01
    #22858
    Nah!
    Vettem egy rútert asszem sikeresen beállítottam.Működik minden de mikor ps3-ra szeretnék csatlakozni mármint a netre akkor gépen megszakad a net azzal a hibával hogy ,,azonos az ip cím''..aztán mikor tölteném a frissítést ps3-ra 5%-nál megszakad hogy ,,nem sikerült kapcsolatot létesíteni a serverrel'' vagy vmi ilyesmi help!!+%+!%!+
  • Attila8805
    #22857
    Szerintem akkor vedd meg ezt.
  • Yoda001
    #22856
    hát nekem itt a gép kb 5 méterre a tv az ágy mögött, akkora kbáel meg van, ágy a fal melett, majd mögötte elmegy azt kész ;)
  • JohnnySmith
    #22855
    Warezelni nem fogsz tudni ne is álmodj!!