89387
PlayStation3
  • JohnnySmith
    #23094
    Számla van, kamera nem lesz szar.... :D (ne legyünk már pesszimisták)

    "bugyiban is működnek a lapok azt írták (hivatalos nevén card protector)." ?? mi van? :DDDD
    Nem bontogattam még egyenlőre egy kártyát néztem meg ami a legtetején volt a csomagnak :D
  • EmThor
    #23093
    szia,

    köszi & nagy gratula, faszányosan néz ki
    télleg számla vagy valami? emailben? ne adj isten xar a kamera?!

    amúgy full exklusive és így számolgatva + nagykeráron morfondírozva elgondolkodik az ember mekkorát akasztanak a "hivatalos" boltok az itthoni árusítással.

    joey-s válaszokat köszi, hát ha 4.000 fix még meggondolom, annyi időm meg kedvem nincs rohangászni. de még kiderül 1-2 game lenne talán amit cserélnék (NGS pl.) bár más használtra jobban megéri valóban!

    visszatérve EoJ-re, bugyiban is működnek a lapok azt írták (hivatalos nevén card protector).

    amúgy voltunk 3. rpg.hu tali 2. napján is, vettünk Vampire tcg-t (vampire the eternal struggle -> trading card game) kedvezménnyel és jó :) szal kártya ezerrel :D
  • simirizsa
    #23092
    Majd Ninja Gaiden érdekel nálam van 1 jó álapotba lévő darab ami nem használt :DPlatinumba meg csak jövöhéten jön sz...anak le és bátyám pont megy ki Finnbe :P
  • Nexxuss
    #23091
    bocsi túl magas labda volt
  • baggins
    #23090
    Levontam. Magyarul a retardált én vagyok.
  • JohnnySmith
    #23089
    Ne viccelj nem láttál usb- egeret???
    (optikai,lézeres)
  • Nexxuss
    #23088
    optikai is már van occsón. szal nyugodtan.
  • Yoda001
    #23087
    jah, hát nemtudtam hogy van általakító... azért thx mind2töknek :d egyábként azok optikai dolgok vagy ilyen gagyi golyós stb? :D még nem nagyon láttam usb-set
  • Nexxuss
    #23086
    vond le a következtetést
  • JohnnySmith
    #23085
    Jah visszatérve este barátnő.... meg megkéne tanulni vele játszani :)
    Tényleg valami magyar support jól jönne hogy mégis mit hová stb... :D
  • baggins
    #23084
    Szerencsétlenek. Tényleg rohadt bonyolult a játékmenet, egy retardáltnak legalábbis. A barátnőm soha életében nem látott ilyen kártyajátékot, megnézte a videókat és azóta szarrá ver. Erről ennyit.
  • Nexxuss
    #23083
    átalakítóval? Vagy bemész a sarki koszosba és 3000ftért veszel usb egeret meg billt. Fasza, hogy itt dumálok, de még én sem tettem az ügy érdekében semmit :D:D:D
  • JohnnySmith
    #23082
    Boxra van átalkító azt tudom... amúgy nem nagy pénz egy usb-s egér és bill.
  • Yoda001
    #23081
    amugy egeret és bill-t hogyis lehet csatlakoztatni? azt tudom h usb van, de nekem ilyen kör alakű a csatlakozó (egér is, bill is)... akkor ezt így nem lehet? :)
  • Nexxuss
    #23080
    köszke!
  • zottyantas
    #23079
    A xmb-be az ikonon nyomj egy háromszöget és display all. Ha zene kell akkor a zenénél, ha kép akkor a képeknél és már másolhatod is.
  • Jinchuu
    #23078
    Srácok, most Nov. 9-én jelenik meg a Ratchet PAL körökben ugye?
  • gazgoblin
    #23077
  • Nexxuss
    #23076
    upssz. Benéztem.
  • baggio18
    #23075
    miről beszélsz???Nincs is játék PS3ra
  • Nexxuss
    #23074
    PErsze ha valki balfasz az balfasz :-)
    No meg nem azt írtam, hogy nem éri megvenni. AKinek kell a kamera nank meg főleg. Partynak biztos jó. (mondjuk kell hozzá 1-2 kártya még, no meg ha mi partyzunk akkor gondolkodni nem tudunk)
    Sok fölös pénzem lenne megvenném én is. De így, hogy AC, Stranglehold (remélem holnap meg lesz:P), Haze, Uncharted....ehhh. OSzt azért a Lairt is le kellene egyszer nyomni, no meg a Ninja Gaiden is kimaradt. Ehh. köcsög sony :-) (Tudom nem ők tehtenek róla de akkor is :D:DD)
  • SlickAdam
    #23073
    Naggyából egyetértek veled, de ezek a GamerTV-nél balfaszok! Volt Jericho review is, abban azt mondták, hogy NAGYON nehéz a játék, mert egy pályaszakaszt minimum 20-szor kellett lenyomniuk! Mekkora poén!
    Aztán jött az EoJ, arra azt mondták, hogy olyan bonyolult az egész rendszer, hogy mire belejöttak, addigra az egész elvesztette a varázsát! Baggins szerint pedig szájbarágós egyértelmű oktató videók vannak benne, szal... haggyuk! 3 pontot azért adhattak volna rá...
  • JohnnySmith
    #23072
    Én a társaság miatt vettem meg, nincs igazán olyan játék mint Wii-n (hogy összehozza az embereket) erre meg elég jó az EoJ (szvsz).

    Még egy percet se játszottam vele csak a kamerát raktam össze (írom ezt így)
  • baggio18
    #23071
    én is gondolom, de inkább megveszem kártyástúl a kamerát, és fizetek 16000FT-t mint kártya nélkül 13500FT-t, hátha még rá is kattanok...de persze ez csak magánvélemény
  • Nexxuss
    #23070
    Alapvetően ez is jogos. POntosabban azt a játékot 1-10 pont között bárhol lehet sztem osztályozni. Mert igazából kapsz egy kártyajátékot, amit haverral tudsz rendesen élvezni. Extra, hogy látod a TV-n é skijönnek belőle a szörnyek ami kurva jó. De Baggins írta le pont, hogy az animációt ki is kapcsolta egy idő után mert lassította a játékot. Szal mint gyüjtögető kártyajáték hibátlan! Viszont mint konzolos game...hát nemtom. Én nem játszanák vele. (most nem falemelek és nem szidom. nézőpont kérdése. remélem lejött :))
  • baggio18
    #23069
    Attól függ, PL az oblivion az elején megkérdi, de a PES-nél az obtionson belül kellett beállítani...!
  • SlickAdam
    #23068
    Ja, az EoJ-ra pedig 2 pontot adott a GamerTV!
  • Foxhound1980
    #23067
    Nekem ez az első Ratchet ami tettszik

    3/5..na persze...Áhh haggyjuk már ezt...:D
  • Nexxuss
    #23066
    hmm... mé nem látja a PS3 a pendriveon elhelyezett képeket? Se zenéket?
  • Nexxuss
    #23065
    szerintem az első ratchet volt a jó egyedül. Többi rókabőr AKCIÓjáték.
  • Hitman
    #23064
    Szia

    Ezt a HDD-re másolást más játékkal is meg lehet oldani? Ha igen, akkor hogyan?
  • Hitman
    #23063
    Köszönöm, meg is vettem egy Scart kábelt, ami RGB átvitelre is képes. A dobozon, az van, hogy PS2-höz való. Utána néztem és azt találtam, hogy a legtöbb PS2 tartozék kompatibilis a PS3-al. Ez ebben az esetben is igaz lehet? Nem akarok úgy járni, hogy rádugom, aztán valami baja lesz a gépnek. Sajnos a kábel nem Sony.
  • baggio18
    #23062
    Nekem megvan a PES 2008 és egyáltalán nem szaggat, rá tudod a HDD-re másolni, kb. 5 perc, és szinte semmi szaggatás nincs benne, és a V-sync tőrés is teljesen eltünik... mindenesetre érdekes, hála az égnek nekem semmilyen próblémám nincsen a játékkal, nagyon élveztes, és rendkivül tartalmas...ha megveszed, vegyél FEL: dzsupin néven vagyok...
    Aki meg Warhawkozik az is vegyen fel:) Bagggiooo néven vagyok:D
  • SlickAdam
    #23061
    Most nézem GamerTV ismétlését, amiben van R&C preview. Azt mondják, hogy várták a csodát, de nem jött, így ha ez egy review lenne, akkor 4 pontot adnának rá (5-ből), plusz levonnának még 1-et, mivel nincs benne multi!
  • Nexxuss
    #23060
    grat! Akkor remélem az Esszeszínz Kríd diszdobim is egy darabban fog megjönni
  • baggins
    #23059

    Akkor este játszunk egyet? :)))))
  • SlickAdam
    #23058
    Vennék pipec Ratchet & Clack: Tools of Destruction-t mondjuk 13000 ft-ig (postával)!!!
  • JohnnySmith
    #23057

    Több képet nem szúrok!



    A kártyák egyenlőre még bontatlanúl ;)

  • JohnnySmith
    #23056
    A játékmező ahová a kártyákat rakjuk, valami textil nagyon komoly:)
    Tehát mint lejebb is látható maga a játék, a Starter Deck, és egy Booster pack, és az álványzat, plusz a kamera users manuálja (magyar nylevű is(!!) )
    Külön volt a nagy dobozban hely a kamerának.
  • HAF Rigel
    #23055
    csinálsz egy pontos listát mi volt a nagy dobozban ?