89387
PlayStation3
  • Foxhound1980
    #23134
    COD4

    Gamedaily 10/10
    Gamezone 9.6
    IGN 9.4
    1up 9.5
  • Nexxuss
    #23133
    szerintem meg a SiXaXis a szar :-)
  • gazgoblin
    #23132
    én spec nem csipem ha rezeg a joy ..szoval egyel kevesebb dolog amit ki kellett volna kapcsolnom ps3-on
  • Jimanszky
    #23131
    Honnan érdemes megrendelni és melyiket?Elég a 17ezres?vagy inkább a 22ezres?De a kamerát ugye lehet csethez is használni majd?!
  • EmThor
    #23130
    na aszongya, jáccottam rpg.hu talin pgr3-al, motoroztam pár kört, hát nem az én játékom (xbox kontroller meg faja hogy rezeg, de többet nem fognám a kezembe :)

    szal biztos jó játék(!), de a gt5 meg szimulátor :D
  • simirizsa
    #23129
    Bemegyek én hozzájuk csak agyák ár ide :D
    Jymanszki: Nincs mit ismerös próbléma :)
  • Sutekh
    #23128
    Csütörtökön kapják meg elvileg. Pénteken feladják, hétföre itt is lehet. Soha sem sikerül a 48 órás futár nekem.
  • simirizsa
    #23127
    Én Platinumshopból rendeltem elő és elvileg ezen a héten várható elvileg
  • item
    #23126
    Pöpec,
  • hpp
    #23125
    Rendeltem Ninja Gaiden Sigma-t és egy Call of Duty 3-at az USA-bol.
    16K volt a kettő szállítással együtt. A multkor ennyiért vettem itthon a Rainbow Six Vegas-t. Azért ez durva.
    Jó mondjuk bontott volt az USA-ból rendelt cucc de egy karcolás se volt rajtuk.
  • tyrant71
    #23124
    Az EU verzió az európai szervereket a US verzió az amerikai szervereket használja majd.

    igy sokan ki fognak esni a látókörömből :-(
  • Ombika
    #23123
    Gt 5 new kepek!
  • zozo2001hu
    #23122
    Akik vettek Ratchet-et PS3-ra, áruljátok már el könyörgöm, hogy honnan vásároltátok ha nem titok!!!
  • EmThor
    #23121
    van 22 ezres meg 17 ezres változat, előbbi nagy dobozban, utóbbi leakasztós műanyag kiszerelésben, amúgy detto.

    figyelj, mert 1-2 itthoni boltban, hiába angol nyelvű a game, a kártyákon németül lehet a szöveg :S
  • Jimanszky
    #23120
    Köszi az együttérzést:).Sok ember vett már EOJ-t?Ha jól láttam inkább külföldről rendeltétek?
  • Nexxuss
    #23119
    ja és nincs menükép sem. Mármint a PS menüjében...kiakasztó. Azért imdáom :D
  • Nexxuss
    #23118
    film: elég szépen letisztították a transzfert. Olyan mint egy szép DVD. Pörgetni a film alatt nem lehet, mert a játék menüjéből érhető el. Chapert váltani viszont lehet. Van angol meg kantoni hang angol felirattal. Fanoknak való kiadás! Aki nem fan vegye a normált.
  • Foxhound1980
    #23117
    Mert szoptak a UE3-mal.
  • Nexxuss
    #23116
    a viedók meg a grafika ugyanolyna ronda maradt...akkor miért kellett ennyit várni?
  • Nexxuss
    #23115
    most rakom be a Stranglehold Collectorst a gépbe...
  • Foxhound1980
    #23114
    De a multija valószinű igencsak kitolja a szavatosságot...
  • simirizsa
    #23113
    Nebánkodj nem vagy egyedül :)
  • SlickAdam
    #23112
    A training az elején?
  • EmThor
    #23111
    CoD 4 állítólag 5 óra medium-on :D LOL tudtam hogy nem szabad megvenni!
  • Jimanszky
    #23110
    Persze,hogy jön majd!!Lehet,én is beújítok majd egy EOJ-t;))
  • Smuge
    #23109
    Iszonyat game ez a ratchet! Nem tudok betelni vele ,alapbol imádom az animációs filmeket , mindig is ilyenre vágytam amivel játszhatok is. Egyszerüen bámulatos!
  • JohnnySmith
    #23108
    ohh hát ez szomorú... majd jön a következő
  • Jimanszky
    #23107
    okés.jajj de zavarban érzem magam:S.sorry,csak tegnap dobott a csajom:(
  • Jimanszky
    #23106
    Köszönöm kolléga,megnézem!
  • JohnnySmith
    #23105
    Ha olvastál már róla akkor én se nagyon tudok mit hozzá tenni :)
    Amit Tyrant belinkelt azt azért még elolvashatod.
  • JohnnySmith
    #23104
    Oks jól tetted :)))
    A héten mindenképp kipóbáljuk! Kéne azért valami leírás féle hogy tudjam a játékszabályokat.
  • tyrant71
    #23103
    itt van a lirás róla
  • Jimanszky
    #23102
    Szia kedves kolléga!
    Írnál nekem erről a kamerás kártyás játékról?felkeltette az érdeklődésemet!Olvastam már róla,de nem igazán tudom mi ez.
    Előre is köszi!
    Üdv mindenkit!!
  • EmThor
    #23101
    már meg is tetted... vááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :D
  • baggins
    #23100
    OK, akkor majd szólj, mindenesetre ma felveszlek a barát-listámra.
  • Foxhound1980
    #23099
    Egyszer ezt fogom neked irni: több pénzt húztak le a kártyámról, mást küldtek mint amit rendeltem, az út alatt megsérült a lemez, ráadásul a csomag is szétment miután 1 hónapot késett...
  • JohnnySmith
    #23098
    Na majd veszek ilyen védőket, mondom nem bontottam ki és fólián keresztűl beolvasta.
  • EmThor
    #23097
    nem kopik a kártya éle-széle, könnyebben csúszik keverés közben, meg úgy jó érzés így fogni a lapokat :) ha kamerával gebasz van max kiveszed belőle a lapot
  • JohnnySmith
    #23096
    LoL :D
    Akkor kell nekem is ilyen szar :)
  • EmThor
    #23095
    lehet kapni kártyavédő fóliát, 400 ft volt 100db pl a hétvégén, belerakod a kártyát és nem lesz semmi baja. de kicsit tükröződik a fólia ugye & aki kipróbálta mondta hogy simán olvassa így is a kamera

    :D