89387
PlayStation3
  • Foxhound1980
    #23174
    Na ezen azóta röhögök mióta UK-ból elösször hozattam cuccot... Tényleg döbbenetes.
  • Nexxuss
    #23173
    mindenkinél annyi. Csak valaki beleszámolja az árba és csak egy 1000-t kér a futárért. Nem para. Ez Magyarország. Milyen fasza, hogy 4-5 fontból angliából ide ér a cucc.:D
  • NEXUS6
    #23172
    Az utóbbi időben rengeteget nyomtam a GRAW2-vel. Annak a single módja is jó, bár kb ugyan annyi idő lehet mint a COD4. A multija viszont nagyon jól sikerült.

    Nagyon teccettek a COD4 videók, az hogy mozog a kamera amikor futsz, nem pedig légpárnán közlekedsz, a célzás is nagyon állat. És megy a gém 1080p-ben is! Mégis, hacsak a multija nem valami eszméletlen csúcs, nem valószínű hogy becserélem a GRAW-ot.

    Nálam a favorit az ET:QW, az előző Enemy Territorry is a kedvencem volt.
  • Foxhound1980
    #23171
    Na, 2k lett a futárszoli Übernél vidékre...
  • Foxhound1980
    #23170
    Egyébként a Timeshiftben van olyan 10-12h. Szép csendben az elmúlt 2 napban kipörgettem, teszt már kész, jönni fog. Pár hét és elérhető PS3-ra is.
  • Nexxuss
    #23169
    Elvileg a HAZE-ben eldönthejtük melyik oldalon visszük végig a kampányt. 10órás kamányt ígérnek a fejelsztők egy oldalon.

    Persze nem gond ha a multit tolják. Warhawkozom , REsisek énis (meg wowozok:P), de most már szinte nincs is rendes szinglis fps... Ezért mondom hogy gáz.
    18k vagy 15k? jelképesen írtam. De szerintem 15k is sok 5 óra játékért. Max 10000 és akkor is 5ször olyan drága mintha megnéznék két filmet a moziban :D:D:D
  • HAF Rigel
    #23168
    háát az gáz ha 18k ért veszel progit , übernél 14990 ami azért egy tetemes külöbség , 5 játék után a 6 ingyen van .
  • Foxhound1980
    #23167
    Hát nézd, mutifanoknak a COD4 megváltás lesz szvsz (nekik rohadtul megfogja érni)de akit leginkább csak a single érdekel már nem valószinű. Még van hátra vele kb 1 órám és ki is fújt. (talán még 1x kipörgetem de abban sem vagyok biztos, pangás idején esetleg)

    Haze: milyen két oldal? Ezt nem vágom..
  • Nexxuss
    #23166
    hát akkor aztán már jobban megéri a 18k-t:P Kapja be az összes fejlesztő... :(:(: miért kell multira kihegyezni mindent? Remélem a Killzone 2 egy 4 órás cucc lesz. Már nem bízok semmiben.
    Talán a Haze. Lesz e vajon különbség a két oldal között? Mert akkor hosszú lesz.
  • Foxhound1980
    #23165
    Waoh
    Új PS2, nagyon zsír.
  • Foxhound1980
    #23164
    Nem igaz az 5h COD4, easyn esetleg... Normálon most vagyok túl az 5 és fél órán, úgy hogy nem sokat sz@roztam és még hátravan egy nap a sztoriból. közelit ez inkább a 7h-hoz.
  • theone91
    #23163
    de (ha jól tudom) angliában, van árúháza, egy nagy department store!
  • Nexxuss
    #23162
    az ebay egy online aukciós ház. Mint nálunk a vatera vagy a teszvesz. Hivatalos bolt nincs. Csak vannak profi ebayesek akik gyakorlatilag boltot üzemeltetnek.
  • HAF Rigel
    #23161
    E-bay olyan mint nálunk a vatera, cégek is rakhatnak fel készleteket , de használt cuccot is lehet felrakni .

    Internetes kereskedelemben , nincs raktárkészlet . Pont ezért olcsó , mert csak akkor kell megvenni a terméket amikor már vevő is van rá. Ez nyugat europában münködik is mert a nagykerekben van árukészlet.
  • brodix
    #23160
    Hi!
    Bocs a sok "hírdetésért",de ez fontos lenne.
    Felnéztem az ebay-re(közel jövőben szeretnék venni ps3-at),és nekem úgy tűnik,itt valamiféle apróhirdetések vannak.
    Mert ki is van írva PS-ek mellé,hogy használt-e,vagy új.
    Én eddig azt hittem,ez vmi olyasmi,mint az 576,vagy az Uberkonzol.
    Nincs valami olyan rész az ebay-n,ahol a saját raktárukról lehet vásárolni?
    Még1szer bocs a hírdetések miatt.
  • Balli
    #23159
    Aki jatszott MOMO kormanyon Colin Dirt-et az lszi irjon tapasztalatokrol, mert en a demoval probalkoztam de ott nem mukodott jol s nem is lehetett beallitani.
    Hatha a teljes verzioban ezt orvosoltak... de igy latatlanban nem merem megvenni
  • Foxhound1980
    #23158
    Nem akad, sz@rráoptimalizált.
  • Foxhound1980
    #23157
    Jaja. Versenypályát nem nagyon lehet detailezni. Amúgy meg isten lesz.
  • Foxhound1980
    #23156
    X360, Mindjárt végzek vele. Kibaxott jó. Majd irok.
  • Smuge
    #23155
    Én látok rosszul , vagy valóban beakadozott néha néha COD4 ? (x360-on tesztelték)
  • Nexxuss
    #23154
    mi a fene lehet a stranglehold Gamer Guideban 194 oldal??? még is csak meg kéne rendelni. No persze a képet miatt, nem holmi leírásért
  • Nexxuss
    #23153
    ronda is
  • baggio18
    #23152
    megy a zúzás???Ugye, megy?
  • baggio18
    #23151
    arról nem is beszélve hogy ez még csak a demonak a demoja, akár milyen hülyén is hangzik
  • tomy8614
    #23150
    Jah, olyan emberek fikázzák akik még nem látták a demot, de lehet hogy a gt4-et sem.
  • HAF Rigel
    #23149
    Na már megy a fikázás a hardwireden hogy milyen a táj , meg igy a Gt5 meg úgy . de az emberek nem értik meg hogy egy versenypályán nem tehet közelbe nézőket , mert mit keresne ott az az ember , és távolra meg elég a 2d , mert menet közben úgy sem azt nézem hanem az utat meg a többi autot.
    Majd ha lesz egy városi pálya , vagy egy olyan mint a gt conceptben akkor lehet véleményt mondani.
  • baggio18
    #23148
    Honnan van meg? csak nem X360ra?? irj légyszi milyen a játék...köcce
  • Ombika
    #23147
    HA megjelenik vegre,akkor rohanok PS3-at venni,mint anno tettem ezt ps1 illetve ps2vel! :)))
  • HAF Rigel
    #23146
    Honnan van ? mert nem 9 én jelenik meg ?
  • Foxhound1980
    #23145
    Terrorizmus a 20. században. 1. bevetés a tanker. Szarrá van scriptelve mint az eddigi COD-ok de nagyon durva a rendezés meg az egész. Utána snitt és már telejesn máshol, más bőrben vagy. Ugyan azt a vonalat viszi tovább mint az eddigi COD-ok lényegében csak a prezentáció van az egekben.
  • Nexxuss
    #23144
    ehh most látom, hogy november 16 péntek :( így az AC csak 19én hétfőn fog megjönni....brühühühü
  • gazgoblin
    #23143
    jojaza sixaxis minden haver dulongel a szobában amikor HS-ben a nyilat iranyitgatja valaki...vagy amikor resistance-ben a monsztert "rázod" le magadról....mokas oszt jonapot
  • Nexxuss
    #23142
    amúgy télleg faja hely ez az Über. Végre nem egy sufnibolt.
  • Nexxuss
    #23141
    csak mert dícsérik, hogy nagyon faja. Story? Mi a kiinduló point?
  • Foxhound1980
    #23140
    Még nem próbáltam, meg nem is érdekel a multi része túlzottan. Ott nincs sztori uyge, ami nálam igen fontos tényező. Majd lehet megnézem azért.
  • Foxhound1980
    #23139
    Első 15 perc olyan szinten odab@xott, hogy rá kellett gyújtanom. Iszonyat. Ha ezt 5h-ban tartani tudják nem lesz gond.
  • Nexxuss
    #23138
    és a multival mi lesz ha amcsi? Vagy nem para már?
  • baggins
    #23137
    Mázlista. :D
  • Foxhound1980
    #23136
    Most kaptam meg a COD4-et, remegek...:DDD
  • baggins
    #23135
    Végre valaki. Eddig mindenki csak sírt, hogy nem rezeg én meg örültem, mert marhára idegesít. PS2-nél is ki volt mindig kapcsolva.