89387
PlayStation3
  • Foxhound1980
    #23454
    Aha...Na kb ez jött le a gameplayvideok alapján nekem is. Azt tegyük hozzá, hogy a demó tisztán az akciórészre koncentrál mondjuk. Más, grafikáról mi a véleményed? Láthattunk már ilyen szinvonalat vagy ez über alles?
  • Smuge
    #23453
    Hát most elbizonytalanodtam kicsit Uncharteddel kapcsolatban, lehet kicsit többet vártam az elmondottak alapján. Valami hiányzik belölle , de még nem tudom hogy mi. Demobol itélve tul sablonosnak tünik az egész, mindenhol ugyan azt kell csinálni. Kicsit ami még idegesített, az a zöld "szürő" .Tény hogy ez a dzsugel szinvilága, de szerintem kicsit tul eröltetett. Mozgások elég jónak mondhatók,a lődözés közbeni beszolások se rosszak, elsőre nekem John "yippe ki yay mother f*cker" McClane a dzsungelben - Die Hard 5 jutott eszembe a játékról, szerintem magáért beszél :) Amit még igy észrevettem , a köveken csillog a vazelin rendesen , egy helyen se szakad meg ez az állapotváltozás. Lehet pont ettől is ilyen a szinvilág. Szinte minden mozgásban van, ahogyan azt már leirták, bár itt se kell olyan sokat gondolkodni hogy merre is van a tovább. Közelharc nem rosz, van (jo) pár kombo amit lehet használni.
    Lényegében ennyi, esetleg megnéztem volna valami más területet is, hogy mégis milyen , de ezt sajnos a demo korlátainak(rövidségének) köszönhetően nem igazán lehet. Én azért még megvárnék egy Review-t, hogy mire is számíthat az ember ezek után. Kicsit most elbizonytalanodtam...
  • simirizsa
    #23452
    Áhh mért jön ilyen lasan
  • HAF Rigel
    #23451
    Majd ha hazamegyek kiprobálom :):)
  • Foxhound1980
    #23450
    Na ezt passzolom, ki kell próbálni.
  • HAF Rigel
    #23449
    És akkor ha 720p játék el sem indul , vagy automatikusan leskálázza?
  • Foxhound1980
    #23448
    Kényszeritve tudod csak kipréselni az 1080i-t. A display settingsben állitsd át, hogy csak 1080i-ben adja le a képet. Nem egy játék csinálta már ezt.
  • HAF Rigel
    #23447
    akkor pontosabban leírom , A játékon rajta van 720p 1080i 1080p . A PS3 menüben is be van állitva 1080i és 720p . Amikor a ps3 menüben vagyok 1080i van a tv elindul a játék és 720p ben megy . Tehát a tv tudja mert akkor a ps3 menü sem menne 1080i ben , mert a tvnek mindegy hogy menü képet ad ki vagy játék képet .
  • Foxhound1980
    #23446
    Szakik azt mondják egyébként, hogy játékra jobb a 720p.
  • Foxhound1980
    #23445
    Megmondom őszintén még rá sem nyomtam a multiplayerre meg a gém vége nagyon felhúzott idegileg úgyhogy most parkolópályán van. Csömöröm lett kissé az fps-ek terén az utóbbi hetekben. 360-on tolom egyébként, Live-os haverok tolják, de PSN-es barátok is mondták ahogy beszéltem velük. Mind kettő tábor lagol helyenként meg nehezen kapcsizik. Gondolom szétvannak terhelve. Majd orvosolják.
  • simirizsa
    #23444
    1xrű nemtudja azt a felbontást :)bár nemtom mért i-t elvileg tudnija kéne
  • HAF Rigel
    #23443
    nem tudjátok hogyan tudom beállitani hogy a cod 1080i ben fusson , mert a ps3 menüben a tv felbontása 1080i aztán Cod4 elindul és visszavált 720p re . Ötletek , ja egy samsung 32s86 tévén van hdmi - hdmi kötésben.
  • baggins
    #23442
    Próbáltad online? Mert nekem nem lépett fel. Vagy 10 percig töltött le valamit, meguntam és kiléptem. Tovább kellett volna várni?
  • baggins
    #23441
    Hát igen, AC. Az is kötelező.
  • Smuge
    #23440
    én is dilemmában vagyok jövö héten jön AC . De COD4 is kéne multi miatt, igy most nem tudom melyik :P
  • Foxhound1980
    #23439
    Összecsapások miylenek? Hogy zajlik a pusztakezes harc?
  • Foxhound1980
    #23438
    Azt elhiszem. Engem csak egy dolog zavart benne ami mellesleg már a sorozat első része óta ugyan olyan. De inkább nem irom le mert megköveztek
    Amúgy tényleg nagyon odafak a cucc.
  • Deadman
    #23437
    Grafika: él a helyszin, értem ez alatt, hogy madarak repkednek, fák susognak, árnyékok, fények dinamikusak, a vizben gázolsz, mozgások élethűek.
    Hang, ahogy a bemutató filmekből is kitünt, tökéletes aláfestés
    Játék : rövid a demó

    Mászthev a gáma
  • baggins
    #23436
    Megvan a COD4. Nem bírtam ki. Eddig nagyon tetszik. :)
  • Foxhound1980
    #23435
    Irjatok milyen!!
  • Deadman
    #23434
    És tényleg meeeegy !
  • Foxhound1980
    #23433


    A f@xom és pont ma dolgozom
  • Dzson
    #23432
    Ki, mert lokalizálták, EU nyelveket is lehet már benne választani, nem US only.
  • Dzson
    #23431
    Nekem most jött le és megy!!! Szerintem kijavították.
  • simirizsa
    #23430
    És hol kapsz te annyi kaja jegyet, hogy fogod azt bemész vele a madaras tescoba PS3mat venni ?:D
  • EmThor
    #23429
    LOL kajajegyel auchanban vennék ps3-at (és simán megy is, kiviszed pénztárhoz, elő a kajajegy :D
  • Foxhound1980
    #23428
    Mert idióták.
  • simirizsa
    #23427
    Ezzel felteted a világ egyik meg nem oldot kérdését :D
  • Sund
    #23426
    vajh miért trottyintják le az EU store-t?
  • Foxhound1980
    #23425
    Basszus várom az EU Store update-et azt már tegnap megvolt...:D

    Szokás szerint 0.
  • Yoda001
    #23424
    ez van :P azért kösz mindenkinek :D
  • Attila8805
    #23423
    Általában tesco-ba corába elfogadják ha veszel egy kiflit meg egy ps3-mat:D
    Mi is így vettük az xbox360-at hogy el tudjuk passzolni mert nem sok boltba fogadják el.
    Aztán amivel tartoztam anyáméknak természetesen kp-ba kérték nem csekkbe:D
  • Sund
    #23422
    üdülésivel biztos nem, de "műszaki" csekkel igen. a kultúra és ruházati meglepő módon szintén nem jó.
  • Foxhound1980
    #23421
    Bocs, lefordultam a székről ezt olvasva :DDD
  • Foxhound1980
    #23420
    Nov 22 EU demo.
  • Foxhound1980
    #23419
  • zozo2001hu
    #23418
    Akkor most az uncharted demo tényleg csak a jenkiknek müxik? Hétvégére semmi megoldás ebben a témában (patch update vmi...)?
  • Vers
    #23417
    lolllllllllll
  • NEXUS6
    #23416
    De hiszen mindegyikbe van csipp, úgy jön ki a gyárból!!!
  • Yoda001
    #23415
    tudtok helyet ahol lehet venni csekkel ps-t? akár üdülési akár xy? tudom hülyeségnek hangzik,de van 30k belőle, több mint a semmi