89387
PlayStation3
  • EmThor
    #23614
    ismerek egy srácot aki ilyenkor ezt mondaná:

    "vegyél boxot, mert az a jobb. szia"

    bölcs ember, érdemes rá odafigyelni XD
  • Attila8805
    #23613
    Most jelenleg semmim sincs:D
  • HAF Rigel
    #23612
    Mi gyözzük meg téged , szánalamas. Ez olyan boxos szöveg mindenáron mindenkit meggyözni .

    Nekem bevált . Elég meggyőző voltam .

    Nem nekünk kellene hanem magadnak meggyőzzni magadat, vagy keress fel egy sony szalont és ott biztos meggyőzznek téged, engem nem fizet a Sony őket meg azért .

    Szánalom de tényleg.
  • 0ckH4M
    #23611
    http://www.gametrailers.com/player/usermovies/129023.html?playlist=featured

    AC gémpléj. Uramatyám, kell egy ps3... (eléggé spoileres, főleg az eleje, úgyhogy vigyázat!)
  • Fletcher77
    #23610
    Hali! Eladtam a ps2-t. Gondoltam belefektetem a pénzt egy nextgen gépbe. Hogy áll a ps3 mostanság? Bele merjek ugrani egybe? Győzzetek már meg na.
  • NEXUS6
    #23609
    off

    Hat teged meg ki kuldott kerdezoskodni, az adohatosag, vagy a M$ rendorseg (BSA)?;)))

    Tiltva van, hogy valakinek PS3-ma legyen, plane, ha X-e is van?

    :)
  • simirizsa
    #23608
    Azért Altar nem Takezo Kensei :D
  • NEXUS6
    #23607
    Kb 2 napja van meg az EoJ. Kiba nehez gama, kozepes szinten ma nyertem eloszor a gep elen sajat deck-kel.

    Az online rencer eleg korrekt: online regisztralni kell a kartyakat, ha valamibol tobbet akarsz rakni a deck-be (30 lapos jatekos csomag) akkor egyszerre be kell mutatni a kameranak. Persze legfeljebb rajzol maganak az ember;) csak ugye kategoriankent le van korlatozva, hogy mennyi lehet. Es azert marhara ismerni kell az embernek sajat lapjait. Szal hiaba rajzolsz magadnak csucsszuper kartyat, lehet hogy elo sem kerulnek, mert a gep huz a regisztralt paklibol$;)))
  • Lizardman
    #23606
    off

    lehet lemaradtam valahol, de neked nem boxod volt? vagy most már ps3-ad van? Esetleg is-is ?:D
  • NEXUS6
    #23605
    A keresztes haborukban is eleg kevesen tudtak olvasni, szal inkabb igy realis;)))
  • Attila8805
    #23604
    Na most olvasom xbox360 totyikban hogy nincs feliratozva az AC.
    Ps3-mon is ez lesz?
    MErt akkor én lehet nem veszem meg.
    Örülök ha olvasva értem egy kicsit az angolt.
  • Foxhound1980
    #23603
  • pepi024
    #23602
    majd várhatók továbbiak is
  • fsgh
    #23601
    :DASDASDasdasd
  • Attila8805
    #23600
    MEgihletett az időutazásos téma?
  • pepi024
    #23599
    ha már így szóba jött a assainss creed, csináltam egy képet.
    a heroes (hősök) fanok biztos értik


  • simirizsa
    #23598
    Nembaj az :D
  • pepi024
    #23597
    haj. már a végén tiszta prince of persia lesz az egész
  • item
    #23596
  • Attila8805
    #23595
    Pedig ha nézed a videókat tuti lesz benne vamalmi ami az idővel kapcsolatos:D
  • HAF Rigel
    #23594
    háát igen a Cod 4 után nehezen lesz elfogadható magyarázat miért szarabbak a ps3 portok nagyrésze mint a boxos . Meg lehet csinálni erre példa a Cod4 . FragFx is tökéletesen megy , minden gombnak megvan a helye .
  • NEXUS6
    #23593
    En is ott vagyok eppen, de a kalozos tancolos resznel nem birtam tovabb!;) Az elejen amikor leszalsz a kalozok a hoban hanyatt fexenek es angyalt csinalnak, meg ilyenek. Ezek a birodalmi video bejatszasok, na azok is nagyon farasztoak!;) Meg Rachet szupi urhajoja: x szarnyu termeszetesen, az elejen meg "knightrideres" ledsor;)))
  • fsgh
    #23592
    jaja:))) én örülök neki:) Feelinges:D
  • item
    #23591
    Arra ott a TimeShift
  • SlickAdam
    #23590
    lásd Assassin's Creed topik!
  • Attila8805
    #23589
    Szerintem vmi ilyesmi,de az "időutazós" részt titkolják a készítők.
  • EmThor
    #23588
    b+ szakad a hó
  • zozo2001hu
    #23587
    Ez az assassins creed lényegében egy középkori bérgyilkos története? Ki kell nyírni mindig valakit, aztán elmenekülni ennyi, vagy többről is szó van, esetleg valami kerettörténet?
  • Jinchuu
    #23586
    Ej, ez a hónap elég keménynek ígérkezik, nem voltam felkészülve! :D
    Most szeretem be a Ratchetet, ami nagyon üt, gyönyörű grafika, humor magas fokon és amugy is imádom a stílust!
    Uncharted nállam alapból befutó volt, szinte emiatt döntöttem anno PS3 mellett, mert amikor az E3-on megláttam leestem az állam és tudtam hogy need! Na a demo után még inkább need, lehet nem fogom megvárni a pal megjelenést vele.. :D
    AC-t mindeki jónak tartja, az új videók alapján tényleg nagyon ott van szóval azt is be kellene szerezni és akkor még nem is beszéltem, hogy most jön a Super Mario Galaxy és végre a Metroid 3-at is illene betolni a gépbe!! ÁÁ, tönkre fogok menni! :D
  • gabesylar
    #23585
    Ott vettem a 40 gigást kb. 2 hete. Normális hely, semmi különös. A faszi annyira kómás volt, hogy rosszul adott vissza, de rendes voltam, visszadtam neki a pénzt.
  • zsalesz
    #23584
    Köszi!!!
  • Foxhound1980
    #23583
    És épp most nézem, hogy ki lehet a zenéért felelős mert anniyra üt... Stálista megy... Harry Gregson Williams. Gondolhattam volna.
  • Foxhound1980
    #23582
    Befejeztem a COD4 single részét. Elképesztő volt komolyan. Nem tudom ezt mi fogja überelni...
  • zozo2001hu
    #23581
    Ha már elegetek van kicsit a komolyabbnál komolyabb játékokból, vagy egy kicsit sok volt a vér az elmúlt órákban akkor pihentetésképpen ajánlom a Super Rub a Dub játékot, kellemes kikapcsolódás a család összes tagjának, jómagam már végignyomtam bronz fokozatban, azt a pár dollárt simán megéri van demó is!


    http://www.us.playstation.com/PS3/Games/Super_Rub_a_Dub
  • Foxhound1980
    #23580
    KATT
  • zsalesz
    #23579
    Hogyan lehet ezeket a témákat felrakni a ps3-ra? Nekem egyiket sem ismeri fel!!!
  • Nexxuss
    #23578
    hehe :P ez frankó. Milyen érdekes, hogy ezer éve foglalkozom konzollal, de előrendelni még nem rendeltem elő:P Cheap hozott mindig mindent. (nagyjából :D:D)
    Na ennek örömére elmegyek enni egy kis shushit! jó étvágyat :D
  • SlickAdam
    #23577
    Ja, amúgy nekem is csütörtökön adták fel a CoD4-et, pedig a megjelenés péntek volt! Nyilván ha nem laknánk ilyen messze, már meglenne... Remélem holnap!:)
  • Foxhound1980
    #23576
    Elöbb küldik mint a megjelenés, hogy a megjelenés napján megkapd.
  • simirizsa
    #23575
    x360ra fen van neten allstar verzióba :D