89387
PlayStation3
  • Foxhound1980
    #23654
    Na az egy érdekes dolog lesz... Nem tudom a gyakorlatban mennyire lesz használható. Kicsit úgy érzem, azért került bele, hogy mégis legyen a stuffnak egy online komponense...(lásd Stranglehold) Majd meglátjuk.
  • gazgoblin
    #23653
    hát ez az áncsártid nem gyözött meg...inkább kane and lynchet veszek helyette mert annak a multija meggyözött klatty
  • Foxhound1980
    #23652
    Szombaton fogom elkezdeni a stuffot. Elötte úgy is rakat meló van.
  • Foxhound1980
    #23651
    Nem lesz xar.
  • Fletcher77
    #23650
    Lene azaz Lenne! Elnézést..
  • Fletcher77
    #23649
    Lene pár kérdésem a hardverrel kapcsolatban.
    Melyik változatot érdemes venni? Itt nálunk most a 40 gigás asszem 99 rongy. Olvasgattam itt a faq-t, ha csak annyi a különbség, hogy 2 usb-vel kevesebb van meg valami kártyaleolvasó hiányzik. Játékos szemmel nézve ettől még teljesértékű a gép? Vagy inkább érdemesebb a 60 gigásat beszerezni?
  • Nexxuss
    #23648
    ne röhögjé' :D
    ez valami elbaszottul jó de nem? :D:D:D
    ez szar játék már NEM LEHET!
  • Foxhound1980
    #23647
    :DDDD
  • Nexxuss
    #23646
    hogy klasszikust idézzek:
    aztabüdösqrvaf@szba! (bye Csoki)klattyyy

    ACból két track! Gyerekek ez hatalmas lesz!!! Atomot küldök a Gamenek, a postának és az egész qrva világnak ha nem jön meg a héten!!!! ÁÁÁÁ
  • Foxhound1980
    #23645
    Egyébként meg pusztuljanak meg, hogy egy ennyire fontos HW-t, mikor már a most megjelenő gémek mind használják, b@xnak kiadni.
  • Foxhound1980
    #23644
    Ráér ez a hivatalos startig, elég vicces áron juthatna csak hozzá az ember.
  • HAF Rigel
    #23643
    Küldtem privet .
  • Foxhound1980
    #23642
    DS3 ebayen
  • Rena11
    #23641
    ELADÓ LAIR privizz ha kell
  • Foxhound1980
    #23640
    Ebay, majd lesz.
  • Rena11
    #23639
    ha valaki COD 4 multyzik vegyen fel frendnek ha gondolja Rencsike az id-m
  • Rena11
    #23638
    tegnap megvettem a cod 4 et kb 1 óra single player után gondolam kicsit kipróbálom a multyt is háát eldobtam az agyam ennyire jó játékkal nem mostanában játszottam nagyon jó mindenkinek csak ajánlani tudom
  • EmThor
    #23637
    ds3 felhasználói rivjú

    gt5 prolouge demóval a legjobb, nehezebb mint a ds2 kábellel, ps2 játékokat is támogatja, kicsit finombabb a rezgés
  • EmThor
    #23636
    playasia, nem hoz, előrendelés is elfogyott
  • Foxhound1980
    #23635
    Bár lehet 1-2 maszek is behozatja horror áron meg lehet szaladni érte...
  • Foxhound1980
    #23634
    Ha rendelsz kintről biztos.
  • EmThor
    #23633
    télleg kinn van a dualshock 3 japánban, szerintetek nekünk lesz még idén?
  • Foxhound1980
    #23632
    Igen, elfogytak a készletek.
  • Nexxuss
    #23631
    hmmm... game-n ideiglenesen nincs AC collectors előrendelés. Ennyire limitált lenne?
  • Nexxuss
    #23630
    hmm....nem sokkal jobb. :p de megnézem. Bááárr majd csak decembereben. most lemerül a kártyám az is biztos. :S

    Láttátok, hogy elő lehet rendelni a bosszú trilógiát? (Oldboy, Mr. Veng, Lady Veng. ). asszem ezzel úszott el egyelőre a COD:P
    (mivel AC, Haze, Uncharted után terveztem akkor végülis:O)
  • EmThor
    #23629
    héten lesz IGN-en uncharted review
  • Foxhound1980
    #23628
    Normalon 7 is megvan szvsz.
  • Nexxuss
    #23627
    és télleg 5 óra? :(
    amúgy hülék ezek az európai webshopok. Haveromnak lejárt a wow előfizetése. És nem volt elég lóvé a netes kártyáján. Megkért hogy próbáljam neki felölteni Visa electronról. Na most eddig nem ment soha. Most beállítottam hogy nem electron hanem hogy sima VISA. Lehúzta a kártyáról a lóvét. Kipróbálom nemsokára, hogy az eus PSNen megy e.
  • Foxhound1980
    #23626
    Igen, én is igy voltam vele. Igazság szerint kis túlzással ez a stuff egy új kategóritát képvisel az fps-ek terén, földebdöngölő szó szerint és minden túlzás nélkül.
    szerk: amellett eddig soha nem látott megoldásokat mutat fel, mind singli mind multi téren.
  • baggins
    #23625
    Én is befejeztem a COD4-et, életem eddigi legjobb FPS-e volt. Iszonyatosan nehéz, de megéri. Jöhet az AC! :D
  • Sund
    #23624
    jah, nézz körül mert csak így tudsz játékot ocsóé'
  • Fletcher77
    #23623
    Majd megnézem ebayon mi a helyzet, a ps2-re is rendeltem onnan gémeket.
  • Fletcher77
    #23622
    Grrr..épp a kedvenc játék sorozatom.. :) SH5= Silent Hill 5
  • simirizsa
    #23621
    Altar már elkapta tuti info :D
  • simirizsa
    #23620
    Na most kapásból 3 multi címet soroltál fel azt döntcsd el hogy akarsz e majd még 1x konzolt venni mert, ha igen akkor X360, ha nem akkor PS3 :D
    Áruld már el nekem mi az a SH5, mert nem jut eszembe játék ilyen néven :)
  • HAF Rigel
    #23619
    Nem , nem hiszem a Gőzzetek meg dolog csapta ki a biztositékot .
    Szoval ha nem zavar hogy nincs warez és pénzed is van programot venni akkor Ps3 hisz Ps2 volt igy biztos ismersz sok olyan progit ami a ps2 és ps3 exclusiv. Ha az olcsoság számit akkor Box hisz 75 forintért veszel rá programot :):)

    ui: Ps3 kevésbé megy tönkre , azt meg nem tudom hogy hackelt boxot mennyire javit gariban M$ ?
  • Fletcher77
    #23618
    RE5,SH5,AC,DMC4 - ezek nekem nagyon bejönnek, meg ez az Uncharted is jónak tűnik.
  • Fletcher77
    #23617
    Nyilván a "győzzetek meg" szöveget átvitt értelemben gondoltam. Boxban nem tetszik a külső, na meg a 3 ledes faszság. Viszont több rá a játék, bár amik nekem tetszenek azok ide is vannak. Csak még bizonytalan vagyok a gép sorsával kapcsolatban. De azért nem vagyok gyökér, ugye?
  • Ewergo
    #23616
    Na na kikérjük magunkmak! Ez az user nem tartozik hozzánk föleg ilyen "alpári" szöveggel. :)
  • Attila8805
    #23615
    Jófej srác én is ismerem