89387
PlayStation3
  • JohnnySmith
    #25893
    Pontod ment.... már csak azért is megérdemelted volna amiért 4x kellett kitörőlnöm azt amit már 1x kérdeztél..
    (amúgy meg válaszoltak a kérdésedre ha figyeltél volna te letardált)
    Amúgy meg téked volt :)
  • HAF Rigel
    #25892
    Ákoska jó lenne ha innál egy pohár vizet aztán elsírnád bánatod , te paraszt .
  • SlickAdam
    #25891
    ?
  • HAF Rigel
    #25890
    Mi miért is ?
  • HAF Rigel
    #25889
    Sajna nem ezen fog mulni a dolog , számlázási gond van vele. Ugye magyar jogszabály szerint számlát kell adni minden vásárlásról. Viszont itt nem küldözgethetnek számlát neked , ezért nem halad ha jól tudom .

    De azért nyomtam egy siget én is csak pc ról , mert ps3 csak otthon van :):)
  • Okami Amaterasu
    #25888
    [moderálva]
  • JohnnySmith
    #25887
    Nagyon helyes!
  • NEXUS6
    #25886
    Én is bevéstem egy strigulát;)
  • Foxhound1980
    #25885
    Korrekt, percenként nő a szignálások száma
  • baggins
    #25884
    Szerintem biztosan. Ingyen manapság semmit nem adnak. Marha nagy ára viszont biztos nem lesz majd.
  • Rena11
    #25883
    ezért kell fizetni?
  • baggins
    #25882
  • Since
    #25881
    Én is gondolkozom rajta...Vagy guitar hero vagy a singstar.. Mondjuk együttesben gitározom és énekelek végülis mind a kettő tetszene :-) A guitar hero kicsit drága, viszont a singStarhoz meg kábeles mikrofon van.
    Nézegettem SingStar-os videókat. Az egyik az medium fokozaton volt, és a fószer egy oktávval lejjebb énekelte a számot. Szerintem nehezebb fokozaton ugyanúgy kellene elénekelni a számot mint az eredeti, bár nemtudom hogy ez a régebbi verziókban hogy volt sajnos...Nem játszottál a korábbi verzió valamelyikével?
  • tomy8614
    #25880
    fibernetet nem ismerem, chello kábelnél két megoldás közül választhattam mivel a szolgáltató a számítógép mac adressével azonosítja a usert:

    - megváltoztatni a szolgáltatónál a regisztrált gép mac adressét, így a ps3at engedi fel, viszont a pc-t nem
    - router: klónozni a szgép mac adressét, így a router csatlakozik és mindkét gépen van net

    nemtom nálad mi a gond, de talán segítettem
  • JohnnySmith
    #25879
    OFC csatlakoztam!
    Berakom bannerba is!
  • Okami Amaterasu
    #25878
    2hete vok ps3 tulaj..de még nem sikerült felkusznom a netre a dolog ott kezdödik h routerrel próbálkoztam mivel nem volt elég hosszú kábelem.igy router segitségével próbálkoztam.de igy nem talált kapcsolatat :S esteleg hanyagoljam a routert és közvetelen kapcsolattal próbálkozzak?milyen beállitásokat kell eszközölni a network configuration menübe?milyen kábelt ajánlanlotok?
    amugy Fibernetem van azaz kábeltévén jön a netem.
    válaszaitok elöre is köszönöm!
    üdv.:Ákos help plz
  • Sund
    #25877
    Szia!


    Én megrendeltem a SingStar-t, ha megkapom írok beszámolót!

    Köszi
  • baggins
    #25876
    PS3 Store-t Magyarországnak! petíciós oldal.
    Hajrá!
  • Chris Lowe
    #25875
    Ha a bowling 10dolcsi akkor én megveszem. Pain attól függ milyen értékeléseket kap, meg itt miket olvasok róla.
  • baggins
    #25874
    Szerintem ez egy kapitális nagy baromság. Úgy csúszkál a pasas, mintha szappanból lenne. Tudom, nem ez a lényeg, de valahogy engem az ilyesmi nem köt le sajna.
  • EmThor
    #25873
    42pv70 :) de 50" se rossz :D
  • Foxhound1980
    #25872
    Pain múvik
  • Angyisz
    #25871
    Az enyém nincs a listán Nekem TH-50PV70 van
  • Angyisz
    #25870
    PX70-ed van ?
  • Foxhound1980
    #25869
    Talán Pain, Wipeout biztos.
  • Since
    #25868
    Úgy hallottam hogy a COD4hez is feltolnak majd valami patchet. Elvben már készen van, úgyhogy reménykedjünk :)
  • Jimanszky
    #25867
    az tényleg egy rongybaba szimulátor lesz:((
  • baggins
    #25866
    Egyik sem vonz. Inkább várok a Wipeout-ra.
  • EmThor
    #25865
    10 legjobb HD plazma, enyim a 4 :)

    katt
  • EmThor
    #25864
    ja :) tényleg Ti melyiket veszitek meg? engem egyik se érdekelt annyira, bár a bowling nem tűnik rossznak!

    pain-re meg továbbra is fenntartom, hogy rongybaba szimuláció és csókolom.

    attól függ mennyibe kerülnek. remélem wipeout HD még idén kijön!

    gt5-öt meg lemezesbe akarom megvenni, ki tudja mit hoz az élet, hogy lesz netem, stb., jobb a disc!
  • Jimanszky
    #25863
    juhiiii!!Fizess azért,hogy nézd hogyan jepüjababaaaa:DDD
  • EmThor
    #25862
    pain + bowling is ma jön
  • Jimanszky
    #25861
    Vidám Vasárnapot!!!:DDD
  • NEXUS6
    #25860
    Igen, meg azt is írták, hogy a pletyivel ellentétben nem lesz 29-én open béta teszt;(((

    A 0.7-ben végre beleraktak egy csomó dolgot, amit nagy dirrel dúrral demoztak a szakkiállításokon, de valójában nem volt benne a bétában.
  • Foxhound1980
    #25859
    Te, én olvastam valami home beta 0.7 build out now hírt tegnap. De szerintem az valami zárt csoport frissitése lehetett.
  • baggins
    #25858
    Viszont ennek nagyon örülök:
    Warhawk Omega Dawn kiegészítő csomag:
    Megjelenés decemberben.
    Store-ról tölthető.
    Tartalom:
    - 5 eddiginél nagyobb térképek.
    - Új jármű: KT-424 csapatszállító gép - belsejébe hét katona és egy jármű fér el.
    - Új fegyver: Egy légvédelmi üteg.
  • baggins
    #25857
    ...vagy valami noname demo, és két darab videó, ahogy általában... :(
  • NEXUS6
    #25856
    Vagy egy Home béta, bár ezt most megint tagadgatták.
  • NEXUS6
    #25855
    Ámen!
  • Foxhound1980
    #25854
    Aztán meglehet, hogy beesik a UT3 próbakör.