89387
PlayStation3
  • baggins
    #25933
    Miért lenne az? Egyszerűen nem szeretem tartogatni a játékaimat, kiveséztem, brutálisan szép és jó, de ennyi. Inkább eladom és veszek valami újat (pl. Guitar Hero).
  • JohnnySmith
    #25932
    AC ennyire gáz? Pedig megakarnám venni....
  • Foxhound1980
    #25931
    Holnap délelött küldöm. :) Már majdnem kész.
  • SlickAdam
    #25930
  • baggins
    #25929
    Kész van, várom Fox K&L irományát, meg Hatrix COD4-ét, és akkor az Uncharteddel együtt felkerül hozzánk 4 cikk.
  • Foxhound1980
    #25928
    Mi is beszívtuk...
  • SlickAdam
    #25927
    tesztet azért összedobhatnál róla:D
  • baggins
    #25926
    Asszem én eladom az Assassin's Creedemet. Szép volt, jó volt, de elég volt. Nem váltotta meg a világot, de jól szórakoztam vele. Ha valakinek kell 13+pk-ért elviheti. Privi jöhet.
  • Chris Lowe
    #25925
    Eu store frissült. Van destruction Derby meg Kula World játék aztán videók dögivel meg felkerült e Timeshift demo is.
  • cloud.strife
    #25924
    Aszem beszélnem kell megint az illetékessel... :)
  • baggins
    #25923
    Pontosan ez a lényege. Ha pedig sokan vagyunk, talán úgy számítanak, hogy ugye nekik is csurran egy kis lovetta. És ugyebár pénz beszél...
  • Nexxuss
    #25922
    szimpatikus fiatalember vagy na megyek is edzeni osz utána bekarcolni :-) joccakát mindenkinek. Küldjetek quarelint reggelre...
  • Sund
    #25921
    nem, de az az igazság, hogy én nem énekelni vettem, hanem részegen kornyikálni. :) Ott meg az oktávok nem sokat számítanak. Inkább 2-3 sör.
  • Nexxuss
    #25920
    Sokan Vagyunk, De NEM ELEGEN!!!
  • vgaben
    #25919
    Valszeg, éppen 1-el kevesebben írjuk alá, mint amennyitől már rohannának magyarosítani... De mint tudjuk néma gyereknek anya sem érti a szavát, úgy hogy szerintem abszolút jó a kezdeményezés . Ha másra nem is arra jó,hogy látszik mennyien vagyunk.
  • Nexxuss
    #25918
    ezért a cuccért a 22.000 sem volt sok :-P
  • simirizsa
    #25917
    Itt van icipici AC-m nagyon jó fasz vok itt van 5 utcányira és elfelejtetem megnézni a globalgamenél :D 16-ért még türhető szerintem :D
  • JohnnySmith
    #25916
    Na ezaz....
    De ne legyünk azért ennyire pesszimisták :) (ez valami hungarikum)
  • Nexxuss
    #25915
    szerintem 20 milliónak sem:P le vagyunk szarva rendesen. De álmodozni azért jó :-)
  • JohnnySmith
    #25914
    Már csak azt kéne tudni hány főnek lesz hatása a sony MO-ra?
  • Nexxuss
    #25913
    212 regelt ember van a peticiós oldalon. jól pörgünk!
  • baggins
    #25912
    Fenn a FAQ-ban elvileg le van írva, próbáld meg úgy, ahogy ott van.
  • Nexxuss
    #25911
    azért mert a kábelnetek nagyrészénél MAC adress alapján van az azonosítás. Ergo csak a pcd hálókártyáját fogadja el. Megoldás, veszel egy routert (inkább wifi routert), és klónozod a hálókártyád mac adressét a routerbe. aztán onnantól kezdve automatán megosztod a pc meg a ps3 között.
  • Okami Amaterasu
    #25910
    2hete vok ps3 tulaj..de még nem sikerült felkusznom a netre milyen beállitásokat kell eszközölni a network configuration menübe?milyen kábelt ajánlanlotok?
    amugy Fibernetem van azaz kábeltévén jön a netem.hiába ktötöm össze a gépet mega modemet még ip cimet se talál teszteléskor..tudtok segiteni esteleg vmi forumot aldalt ajánalni ahol ezzel is foglalkoznak..
    válaszaitok elöre is köszönöm!
    üdv.:Ákos
  • Nexxuss
    #25909
    EmThor írgalmatlanul megrugdoslak....csak szólok hogy tudd.
  • Yoda001
    #25908
    hm, de várom már :(
  • Nexxuss
    #25907





    úgy tűnik az AC GG-vel lelépett a postás...sehol semmi...
  • Yoda001
    #25906
    PS megvéve + AC,karácsonykor odaadom magamnak
  • item
    #25905
    Csatlakoztam!
  • SHADOWEYES7
    #25904
  • HAF Rigel
    #25903
    Én nem adó ügyit néztem hanem számla adási kötelezetség , úgye minden kereskedelmiszolgáltatásnál kell adni . Ha rendelsz egy programot neten akkor ahoz is kapsz számlát (vagyis kellene ) . Egy Sony Hungary nem egy Platinum**** nekik mindent hivatalosan kell csinálni , bár a mobilos cégek nem tudom ,hogy adnak számlát , na mindegy .
  • JohnnySmith
    #25902
    Ez honnan :D Ilyeneket ne postolj mert komolyan veszem :DDD
  • tomy8614
    #25901
    jaja, többet nem fordul elő... :)
  • EmThor
    #25900
    "kis köcsögök mit akartok, asziszitek mi itt dolgozunk, lóf&szt lesz itt store, nagy a munka vele, ezt bekaphatjátok tövig!" - sony magyarország

    :D
  • baggins
    #25899
    Mert Tomy segített neki. Milyen szemetek is vagyunk.
  • baggins
    #25898
    Elvileg nem. Most kérdeztem rá:

    Kérdés: Van talán valamilyen adóügyi vonzata is a problémának?

    Válasz: Abszolúte nincs. Webes költések után NEM kell befizetni az áfát kötelezően. Ám ha a bolt elveszi, akkor el kell számolnia a magyar állammal áttételesen. Pl. USA-ból történő vásárlásnál nem számítanak fel ottani hazai sales tax-et.

  • simirizsa
    #25897
    10ezer bíztos nem lesz én végül konzolvilág helyet gamestorenál kötötem ki és ők adták meg a számot viszont ők mondták hogy lehetetlen hogy anyi legyen az ára veszteséges lenne :D
  • simirizsa
    #25896
    Nemtom nem láttok semmi adatok bizalmasan kezelés felíratot :D
  • HAF Rigel
    #25895
    Már 103 ember van. Ennyi konzolt biztos eladtak :):)
  • Foxhound1980
    #25894
    LOL