89387
PlayStation3
  • item
    #26173
    nyúúújorktájmsz ...
  • JohnnySmith
    #26172
  • Attila8805
    #26171
    LOÁÁÁL
  • EmThor
    #26170
    rokonoknál voltunk. ja warhawk :) hát rég voltam fenn, majd tolom :D
  • item
    #26169
    A fóliahegesztett csomagolásban a kamera van egy Blu-Ray lemez amin az Eye Create szoftvert kapod meg egy idegennyelvű szines prospektus és egy vékonyabb feke fehér de van benne magyar nyelvű leirás is.

    Ma is tesztelgettem, nagyon tetszik a cucc. Nemrég ezekkel a szörnyekkel nyomultam, (blurbs ha jól emlékszem így hívják őket) 4.99 dolcsi az usa store-on. Meg leszedtem az Aquatica vagy mit az meg 1.99 dolcsi.



  • simirizsa
    #26168
    Azért volt ott azaz elvileg :D
  • Attila8805
    #26167
    Chellonál csak routerrel müxik a net asszem.
    Méghozzá úgy hogy a routerbe beállítod hogy a Mac adresst klónozza.
  • Papesz
    #26166
    Nem így van, sokszor kitárgyaltuk már. Gépet rengetegen vesznek például hitelből.
  • jaszy
    #26165
    Sziasztok.
    Ma hoztam agy ps3 ast haza. Szerettem volna a netre felkötni (chello) de nemmegy.
    A beállítások menüben Easy ra mentem és autómatikuson hagytam mindent.
    Nem indul :( Valami IP adress....time out ot ír ki.
    Milehet? A FAQ ban elolvastam és úgycsináltam mindent.

    Ötlet?
  • simirizsa
    #26164
    Ebben egyet értek én még tanulok és elég nehéz enyi pénzt ösze kaparni mondjuk itt van megint az az állitás hogy aki képes 90-130 ezerért venni 1 PS3mat anak 'elvileg' lennie kell játékra is pénze elvileg
  • vgaben
    #26163
    Nem legyünk már ennyire morcosak. Nem kell csodálkozni, hisz az összes playstaionnél meg volt ez a lehetőség az, hogy meg kinek mi éri meg - függetlenül anyagi helyzetétől - teljesen szubjektív. Bár az tény, hogy magyarországi viszonylatban tényleg húzós a 15 - 18 e Ft egy programért. Szerintem.
  • Smuge
    #26162
    Én pont most végeztem vele. Jó volt nagyon!
  • Sund
    #26161
    rosszul gondolkodsz, de még kell pár év mire rájösz. Addig is kérlek, ne kezdd el ezt a flémet, lerágott csont.
  • vgaben
    #26160
    Mi tartozik a PS Eye -hoz ? Csak egy sima kamera, vagy esetleg van valami tartó, egyszerű software, stb...
  • slimshady
    #26159
    egy normális embert nem érdekli a fejlesztők, csak játszanak, aki viszont informatikus, számítógépfüggő vagy netán fejlesztő gondolom csak ők vannak felháborodva ezen.
    magyarországon szerintem nem sok ember teheti meg, hogy évente legalább 6 ps3 játékot megvegyen, de ha majd olyan magas lessz az országban az átlagfizetés, vagy olyan olcsók lesznek ajátékok, akkor megértem, hogy mi a bajod a hackeléssel. eredeti jákokat általában a számítógépfüggők, vagy a gazdag emberek vesznek, azt hiszitek, hoyg ez a helyes, mert így támogatjátok a fejlesztőket, ők azonban csak jót röhögnek a dollármillióikakl eggyütt, hogy te többszörös áron képes voltál megvenni azt a lemezt, amit az ér!
  • thomee84
    #26158
    csak segítségképp: vettem ps eye-t és végre sikerült tölteni gammát is. nálam az otp blue hk-t fogadta el és ahogy olvastam visa electronicot is viszi...csak az usa store...úgyhogy hajrá, akit érdekel és vásárolni akar!
  • Foxhound1980
    #26157
    Istenkirály a cucc! Hányadik chapterben jársz?
  • Sund
    #26156
    Papesz,

    az ésszerűség, mint fogalom, egyénenként mást és mást jelent. Az okosok az ilyen beszerzési döntéseket tipizálni szokták:

    Innovátorok: akik hajlamosak az új kipróblására, nem árérzékenyek, kalandvágyók. Ez kb. olyan 2,5%. Majd egy-két kategóriát átugorva jön a "korai többség" akik az újdonságokra nyitottak. Státuszuk egy kicsit magasabb az átlagosnál. kb.34% Aztán meg a "késői többség" akik először szépen figyelnek, reviewet olvasnak, majd megveszik a cuccot. Náluk az anyagi szempont sokkal jelentősebb mint az előző kettőnél. szintén 34% És végül vannak a "lemaradók" akik ellenállnak az újnak, utoljára váltanak. 16% A kategóriák megnevezése ízlés szerint változtatható vagy bővíthető (most ki is hagytam egy csoportot mint az látszik a %-ból), de a lényeg egy:

    teljesen mindegy, hogy melyik csoportba tartozol, nincsen jó meg rossz döntés. Szóval Angyisznak és slimshadynek is igaza van.
  • JohnnySmith
    #26155
    Köszi a fejlesztők felé irányuló építő jellegű kritikádat, ezzel sokat segítettél nekik hogy legyen miért fejleszteniük.

    Kezd remegni a kezem a chip,hack miatt a [Törl] gombon...szóval téma lezárva szvsz
  • pepi024
    #26154
    hát ha megcsippelteteted és veszel hozzá egy blue-ray írót akkor igen meglehet csinálni. csak az a baj hogy egy blue-ray író elég rága de hogyha van rá pénzed.
  • slimshady
    #26153
    amúgy remélem pár év múlva a ps3at is lehet majd chipeltetni, ez csak nekünk felhasználóknak lenne jó, leszarom a japánokat, meg a fejlesztőket, van azoknak már elég pénzük így is.
  • slimshady
    #26152
    az volt a kérdés, hogy lehet a ps3mal játszani, úgy hogy nem veszem meg eredetibe a játékokat.
    semmi bajom a ps3al,sőt nekem joban tetszik mint az xbox, de nekem nincs arra felesleges 80-100rem, hogy évente játékokat vegyek.
    angisz ez nem ide tartozik, de 5 éve jobban megérte még egy sima tv-t venni, mert még jobb volt mint a plazma, most meg már a plaza meg lcd tv-ket érdemes venni, mert a régebbiek már elavultak, és nem sokára már jön a digitális korszak.
  • NEXUS6
    #26151
    10 orat. Na ezt jo lene megvaltoztatni, mert el eg vicces vakon irni.
  • NEXUS6
    #26150
    Na tegnap beleraktam vagy 1` orat az Unchrtedbe. Amugy PS3-on, marhara nem latszik a betu, amikor forumot irok, syal vagy a hatter szin, vagy a karakterkeszlet nem stimml, ugyhogy elnezest a hibakert.

    Szal az Uncharted ecceruen kiraly, na megyek is nyomom tovabb.
  • cloud.strife
    #26149
    Grat!!!

    A győri versenytárs "csak" a harmadik lett.
    Szép volt! :)
  • Sund
    #26148
    szóval akkor mi is a kérdés? menjél szépen vegyél boxot, ne minket nyúzzál a hülyeségeiddel.
  • HAF Rigel
    #26147
    Nem vagyok milliomos , de ez a hobbim , nem iszok , nem dohányzok, nincs autom , egy kedves feleségem van ,de gyerek még nincs . Igy most ezt lehet kivitelezni ,egy gyerek mellet már nehezen , de majd kiderül .

    Gépet meg úgy szoktam fejleszteni hogy nem várom meg hogy elavul , hanem évente , igy el lehet adni amit kiszedek és csak +20+30 ezer pl egy video kártya sere vagy egy alaplap proci
  • Angyisz
    #26146
    nem valószínű, hogy milliomos, nem bassza el a pénzt a disco-ban drogra meg piára mint egykét "nagyarc"
  • Angyisz
    #26145
    És 5 év mulva rájössz hogy most milyen hülye voltál hogy vettél ?
  • JohnnySmith
    #26144
    De jó hogy leszedtem a PS3 hack linket , megkíméltem volna a topikot a sok baromságtól.....
  • Foxhound1980
    #26143
    Megvettem tegnap este. Nyomtam egy órát, nagyon bejött! Fun
  • Foxhound1980
    #26142
    Gratula!!!!!!
  • simirizsa
    #26141
    Fasza az ez AC, ha megöltem a korházos csávot menyi van még hátra ?:D
  • Yoda001
    #26140
    te milliomas vagy? ahogy nézem a konfigod...
  • HAF Rigel
    #26139
    jó a hozzáálásod , pont a Boxos topicba való , Szép napot go hackelt boxot venni.
  • HAF Rigel
    #26138
    De most tényleg , mi külöbség az asztali és a Ps3 lejátszo között, nekem van távirányitom hozzá igy még a kedvesem is képes kezelni ps3 dvd lejátszást.
    Meg úgye azt felejted el hogy 2 évig használod a cuccot , nem a kirakatban nézed . A használatnak is van értéke . De mindegy nekem a hozzáálásddal van gondom , a játékért nem akarsz fizetni. Ja a két szép szemedért csinálják meg úgye.
    Régen Ps2 is vettem 6-8 progit egy évben, mert a készitőket ezzel akartam megtisztelni , szemetet nem veszek de évi 6-8 progi van ami megéri a pénzét.
  • Papesz
    #26137
    Slimshady-vel értek egyet.

    Hallottál már olyanról, hogy észszerűség?
  • slimshady
    #26136
    én plazma tv-t se vettem volna 5 éve, mert még rosszabb volt anno. a képminősége mint a simáé! látod milyen okos, aki várt vele míg addig fejlődik a technika amíg jobb lessz?
  • Nexxuss
    #26135
    ja hogy tirpákok és PÉNZÉRT kell megvenni a csajt.... b@ssz*k meg...
  • slimshady
    #26134
    100ezer akart lenni..:)