89387
PlayStation3
  • slimshady
    #26133
    angisz, én ezzel csak azt akartam mondta, hogy jelen pillanatban a blue-ray meghajtóddal nem érsz semmit, mert még alig adtak ki filmet hozzá. legalább 2 év, mire jobban elterjed a blue-ray és adnak ki hozzá tömegesen filmek, és addigra jóval olcsóbb lessz és többet tudnak majd, mit egy 100forintos blue-ray meghajtó vagy amit a ps3 mint blue-ray meghajtó. és igen most veszel egy ps3at mondjuk, vagy egy blue-ray meghajtót és 2 év múlva mit mondasz mire használtad? megnéztél 3 filmet ami érdekelt, és meg is jelent rajta??hát ez télleg igazán varázslatos élmény
  • Nexxuss
    #26132
    Nekem van Pain. Télleg kő kemény cucc. Hogy lehet a fehérnemás csajt megszerezni?? Sok időm még nem volt rá, de télleg brutál a cucc. 10 dolcsit simán megér.

    Warhawk kieg:
    8 dolcsi?? Jól jártunk vele? Dehogyis! Mivel az egész warhawk multi felépítés egy darab szar. Köze nincs a Resihez. 1 fillért nem szabadna érte kérni...főleg ha még ezután sem lesz rendes klán alapű netes meccs.
    Emthor te meg még mindig nem jelöltél vissza. Nem félsz? :D
  • slimshady
    #26131
    az lenne a legegyszerbb ha megvenném mindkettőt, de még akkor is sajnálnám a játékokra a pénzt..:D
  • Angyisz
    #26130
    ojan = olyan
  • Angyisz
    #26129
    "ami majd egy pár év múlva csak annyiba fog kerülni, mint most egy dvd lejátszó" Aha... akkor ebből kiindúlva ne vegyél plazma TV-t mert pár év mulva hozzádvágják ingyen, meg ezzel a felfogással ne vegyél semmi újdonságot. A te felfogásoddal most kéne beruháznom egy kazettás deck-be meg egy cd lejátszóba. Hallottál már ojanról hogy az újdonság varázsa ???
  • HAF Rigel
    #26128
    500.ik ember
    Mikle Krisztián
    2510 Dorog (Magyarország)
    2007.12.01 13:27:27 | Windows/Linux platform

    Bár egy hülye volt benne ha jol emlékszem.
  • slimshady
    #26127
    én ugy halottam, meg láttam, hogy nem is rosszabb, éshogy vannak olyan játékok ahol xbox360on jobb a játék grafikéja.
    igazából inkább ps3at vennék, de nincs kedvem évente 80-100ezret játékokra költeni, akkor inkább warezolok xboxon, mégha 1 picit gyengébb is a gép!
  • HAF Rigel
    #26126
    Boxon is vannak jó játékok , egyenlőre több is mint Ps3ra . De ugye egy év előny az nem tünhet el nyomtalanul , Ha jol értelmezem a dolgot a xbox nak a programozása egyszerübb , és grafikus mag erősebb rajta , mig ps3nak a központi procija CELL erősebb. Viszont a játékok pl dvd jelennek meg , aminek mostmár nagyon kötött a tárolo kapacitása , és ugye van olyan változat is amiben nincs wincsi , igy a programozoknak ez okoz most fejfájást . Mig Ps3 nál ez nem fenyeget , minden verzióban van wincsi és BR lemez is elég nagy .
    Szoval mind a két konzolnak van előnye és hátránya a másikhoz képest , igy tényleg csak a te igényeid döntenek .
  • Yoda001
    #26125
    szerintem szószerint az h a grafikájuk jobb nem igaz..
  • slimshady
    #26124
    értem. és azon kívűl, hogy nincs az xboxon blue-ray meghajtó (ami majd egy pár év múlva csak annyiba fog kerülni, mint most egy dvd lejátszó)meg kisebb a vinyója miben gyengébb az xbox?úgy halottam, hogy játékok eddig jobabn mennek rajta, és a grafikájuk is jobb.
  • HAF Rigel
    #26123
    Igen Ps2 lehetett csipeltetni , de a Ps3 nem lehet , viszont warez csak xbox360on van. Ezért javsoltam a boxot , mert ps3nál nem elég megvenni a hardwert sofvert is kell venni , én már egy másik ps3 árát is kifizettem játékokban :):) 17 játékom van ps3 ra + egy BR film is (BlackHawk down)
  • slimshady
    #26122
    miért xbox360on futnak a nem eredetiek is?
    én ha megveszem a ps3at akkor már játszani akarok vele, (blue-rayra még kevés film jelent meg) nem szoktam sok játékkal játszani, de azért évente 6-7játékkal igen, és akkor az 80e ft csak a játék, évente. ps2őt lehetett chippeltetni, nemtom, hogy a ps3-at lehet-e, de ha nem elöbb-utobb biztos.
  • Silverford
    #26121
    Én se veszek meg minden játékot csak ami számomra tényleg megéri.Nálam sokat számit ha van online multiplayer lehetőség ami meghosszabbítja a szavatosságot.Nálam pl a Resistance,Motorstorm,COD4.Ezeket a játékokat nem is adnám el mert akármikor kedvem támadhat valamelyikhez.
  • HAF Rigel
    #26120
    Nem nyert , kérjük válaszd a Xbox360 konzolt az való neked
  • slimshady
    #26119
    Sziasztok! A ps3-ban mennek az írott játékok, vagy meg kell chippeltetni? Lehet amúgy chipeltetni? és ha igen mennyiért? mert ezen múlik, hogy megveszem-e a konzolt, mert nem akarok minden játékot 10ezerért megvenni..
  • Nagy01
    #26118
    Kösziiiiii!!!:D.
  • Jimanszky
    #26117
    Valamint a patch AC-hez a bugokat is kijavította?
  • Jimanszky
    #26116
    Gratulálok dupla kolléga:DD!!!!
  • Nagy01
    #26115
    ÉÉéééééésss igeeeeeeen megnyertem a motorstorm cup-ot :DDD lesz még egy ps-em:DDDD Yeah:D
  • Jimanszky
    #26114
    AC-ben van framerate esés?Ha van,mennyire zavaró?Na és a Vsync?
  • EmThor
    #26113
    AC-hez leszedtem a prima guide scan-ket hol vannak a flag-ek :D
  • SlickAdam
    #26112
    mennymá innen!:D
  • Ewergo
    #26111
    Nem elég nektek a BR?! Gondolom már lapátoljátok a Blu-ray filmeket annyi van...ideje kiirni öket lemezre.
  • Attila8805
    #26110
    Uk nem is fogja.
    Csak us-nél lehet vásárolni legalábbis én így tudom.
  • Noitulover
    #26109
    van rajtuk egy soros meg párhuzamos port XD
  • vgaben
    #26108
    Én is megszívtam. Tegnap előtt simán regeltem az Us-ra (VISA), tegnap pedig már UK-nál nem fogadta el se adomnornyomott EuroMastercard-ot sem a VISA-t. Valakinek ötlete?
  • Jimanszky
    #26107
    Amúgy ezek a devkit gépek miket tudnak?Talán BD-t is lehet rajtuk másolni?...
  • Jimanszky
    #26106
    karácsonyra!!!De jó lenne...
  • SlickAdam
    #26105
    lefoglalja őket a PS4 tervezése:D:D
  • EmThor
    #26104
    de most komolyan, itt ez a bika vas, csomó feature, erre itt tötyörészünk megint 1 évig a bejelentés után... dolgozik ott egyáltalán vki? :D
  • SlickAdam
    #26103
    ezt nem hagyhatják annyiban Sándorék!!! pár héten belül sztem mi is kapunk divx-et (már csak emiatt is)
  • EmThor
    #26102
    boxra jövő héten jön xvid + divx support :S fuck u sony, move on!
  • EmThor
    #26101
    aztat, reggelt.

    na senki pain? megyek csekkolom jobban :D
  • JohnnySmith
    #26100
    Ja jó reggelt :)
  • JohnnySmith
    #26099
    Tudsz te mindent :) Comic Sans MS
  • Smuge
    #26098
    Megadnád az USA lakhelyed pontos címét?:)
  • Jimanszky
    #26097
    Írtam neked privit kolléga.
  • SlickAdam
    #26096
    tegnap este usa accountra bejelentkezve indítottam az AC-t, és kiírta, hogy elérhető az 1.10-ás patch, fel is installáltam iziben. de hogy másnak mért nem jelzi...
  • Smuge
    #26095
    Nekem semmi updatet nem jelzett vagy akar leszedni akármelyik accal probálom ( uk / us) . Ahogy olvasgattam forumot jopár embernek se akar semmit. Nem tudom ezt mi alapján határozza meg... Többször megprobáltam reconnecteltem de szimplán csak elindul a játék.
  • baggins
    #26094
    Nyolc dollár??? Csak? Ennyi új kütyüért? Na végre, valami jó hír...