89387
PlayStation3
  • EmThor
    #26213

  • Attila8805
    #26212
    Ha fent vagy a gamer365-ön akkor keresd feki25-öt mert neki is japó gépe van.
    itt is fent van csak nem tom ide milyen gyakran jár!
  • Yoda001
    #26211
    lol...azt hittem h ezen kívül van más :s szóval hivatalos infok.,
  • dieselG
    #26210
    Sziasztok!
    A közeljövőben szeretnék vásárolni egy PS3-at. Ezzel kapcsolatban az lenne a kérdésem, hogy a vásárlását Délkelet-Ázsiában tervezem, mivel elég gyakran ingázok anyaország és Dk-Ázsia között, és a jövőben sem lesz ez másképpen.
    Nincs a konzolnak például régióvédelme, vagyis tehát ha regisztrálni akarok a Store-ra, akkor ugyanúgy meg tudom tenni egy Ázsiában vásárolt géppel, mint egy magyarországival, vagyis fel tudok menni ugyanazzal az azonosítóval a világ mind a két oldalán? Vagy veszek egy játékot itthon, nem fogja tiltani az indítását a keleti ps3 régiókra hivatkozva? :) Átrágtam a ps3 faq-t, de nem találtam erre vonatkozóan választ. Bocs, ha valakit felidegesítettem a vélhetően hülye kérdésemmel, de nem szeretnék zsákbamacskába nyúlni.
    Köszi a válaszokat előre is!
  • Papesz
    #26209
    Sehol semmit? Ez érdekes. A Google a legelső helyen dobja. Szerintem iratkozz be egy ECDL tanfolyamra.
  • cloud.strife
    #26208
    Apííbe, nekem a Trial of topoq kellene, azmeg nincs us store-on, de tökmindegy, mer nekem semmilyen kártyámat se fogadja el..... :(

    Talált már vki erre a hibára vmi biztos megoldást? Barátom American Express-el simán vett, vesz az UK store-ról..... :(
  • Yoda001
    #26207
    ha valakinek van ideje, leírná hogy a home-ban milyen dolgok lesznek/miket lehet csinálni? kerestem infokat gugliban de sehol smemit nem találtam :D
  • Jimanszky
    #26206
    Szia!Én is felvettelek:)Üdv!
  • SlickAdam
    #26205
    Nos lehet szart sem ér az AC patch...:S
  • Attila8805
    #26204
    Nm.
  • Yoda001
    #26203
    nem hát, nem nekem kell
  • EmThor
    #26202
    thx a joy-t

    Pain: 1.664.266 :D

    amúgy tele van poénnal, thai masszázs szalon a kedvenvem: currently serving-69 :D

    a hiányzó karakterek ára: 99 cent!
  • JohnnySmith
    #26201
    minek?? már vettél PS3mat! Csak nem elcseréled a 0km-es gépet ?
  • vgaben
    #26200
    Kösz az infót. Rögtön ki is próbáltam, rendeltem egy LEGO SW SAGA-t. A visszaigazolás szerint a száll. hat. idő 1-14 nap ezt mennyire reális?
  • Attila8805
    #26199
    Lásd milyen rendes vok:Google is your Friend:D
    Nem 4000 de nem is 13.
  • jaszy
    #26198
    Nemtudom :( De holnap egésznap fentleszek!
  • jaszy
    #26197
    Aztmost nemtudok ! Viszont van USB-PS2 átalakítóm amivel ps2 vezetékes joyt rálehet dugni Ps3 ra!
  • Yoda001
    #26196
    jó, csak most kicsit elmegyek...meddig leszel fennt?
  • jaszy
    #26195
    Írj ha gondolod!
  • EmThor
    #26194
    sixaxis mennyibe? :D
  • Yoda001
    #26193
    felvagy véve
  • jaszy
    #26192
    msn címem : [email protected]
  • EmThor
    #26191
    Pí-éj-áj-en, pí-éj-áj-en .D

    1.075.000 pont kb és egy új skin a faszinak, multi 3 játékmódot meg nem tom csekkolni mert kéne egy másik kontroller. sux. bezzeg most már nincs 4.000-es sixaxis electroworld-ben hogy nyalnák meg
  • VéghDávid
    #26190
    Sziasztok! Hogyan lehet PS3-on játszani letöltött játékokkal? Van rá valami mód hogy átrakjam a winchesterére?
  • Yoda001
    #26189
    szal érdekelne :D
  • Nagy01
    #26188
    Kössz!
    Télleg jó verseny volt.:D És mind a három pályán szerencsém volt ha úgy nézzük...persze szerencse nélkül nem lehet nyerni:D.
  • Yoda001
    #26187
    van msned?
  • jaszy
    #26186
    Egyébként ha kell valakinek 90 ért 7 hónapos garis, 60GB os ps3. Nagyonszép állapotu papírjaival nemfogja vissza magát! :)
  • testerlnx
    #26185
    Ezért szoktam a videogamesplus.ca-ról rendelni. Itt a használt (karc mentes!!) ~45CAD és 60 vagy 70CAD az új + posta költség 2db 15CAD, általában 11.5k körül kijön, és most már itthon is lehet használtatkapni. CAD=173Ft, és PayPal-al is lehet fizetni...
    Szal 15-18k körül venni tényleg nem semmi...
  • Yoda001
    #26184
    mivan? ennyi? :SA:AD__:SD kösz
  • zottyantas
    #26183
    Annyit ehhez a nincs blu-ray-hez hogy több 100 film kapható csak szar országban élünk ilyen szempontból, mert még egy feliratot is sokba tart rálökni és akkor itthon is árulhatnának szarásig filmeket. Ja és itt 9 ropi külföldiában kb 5 ért lehet az újakat:S
  • tyrant71
    #26182
    blu-ray!!!
  • JohnnySmith
    #26181
    :DDDD
    mit tudnál elcseszni? :D Routerbe bekötöd a chellodat , gépedet, ps-t
    Router beállítások között (nem kell semmilyen driver meg miegymás, van egy IP cím (users manualban benne van) amit a böngészödbe bepötyögsz és megnyílik a router beállítási felülete) aztán kiválasztod a megfelelő kapcsolatot és a clone mac adresst, aztán kész is.
    Lesz net a gépen is meg a PS-en is.
  • Yoda001
    #26180
    majd ha kibontom ezt a jószágot, és meglesz a routerem is, segítene majd vki beállítani? -.-' életembe nem csináltam, és ezzel együtt majd nemis akarom elcseszni
  • Noitulover
    #26179
    mióta ésszerű ha ár/érték aránynál mindig az ár a döntő faktor akár a minőség rovására ? Családosok , minimálbérból ne akarjanak nextgennel játszani ott van még a box meg a ps2 olcsóért XD
  • testerlnx
    #26178
    Srácok van egy rossz hírem:
    Megvan a játék amit (szerintem) egyetlen PS3 tulajdonos sem hagyhat ki : Uncharted: Drake's Fortune !
    Aki nem látja ezt a játékot az szerintem nem tud képet alkotni arról, hogy mit kellene nyujtaniuk a nextgen gépeknek ;)

    ui.: A Naughty Dog mondta, hogy kidolgoztak vmi új texture stream-elő eljárást a Drake-hez? Remélem el fog terjedni!
  • item
    #26177
    Szivesen..
  • jaszy
    #26176
    Köszi!
    Akkor router nélkül a chello esélytelen :(
  • vgaben
    #26175
    Köszi, azt hiszem én is beruházok egyre.
  • item
    #26174
    tehát : nyúúújorktájmsz ...