89387
PlayStation3
  • Nexxuss
    #26253
    betérdelek a sarokba
  • NEXUS6
    #26252
    Na tegnap végig toltam az Unchartedet. Naggyon jó kis gáma, csak a végefelé átment egy kicsit darkosba, szerintem kár. Pedig a készítők pont azt írták hogy igazi színes szagos gámát akarnak csinálni, nem olyat ami manapság trendi. Ez kb 3/4-részben sikerült is.

    A megnyitható extrák között is van pár elég érdekes, pl amelyik megfordítja a jobb/bal oldalt. Mivel a fények nem kerülnek át a másik oldalra egy teljesen más játékban érzi magát az ember, csak ezért érdemes mégegyszer végigtolni, nagyon jó ötlet volt!
    Aztán választható egy csomó szkin, némelyik nagyon jó pofa. Pl az eredeti trailerben megjelent polós változat, Naughty Dog logoval, vagy amikor Nat egy izomkolosszus kalóz, valszeg X-en ilyen lett volna a főhős;)))

    Mivel szerintem amúgy sem nehéz a játék, a könnyű szinttel nem érdemes próbálkozni, mert gyak minden kihívás megszűnik.

    Szal, már neki is álltam másodszor is.

    Amúgy nehéz szinten 12-14 óra a garantált játékidő, plusz azért van újrajátszási értéke is a gámának, mert a történet jó, meg kiba szép. Szerintem aki erre vállakozik, az inkább az elejétől való végigjátszást választja, hiába elérhetők a pályák külön is;)))
  • EmThor
    #26251
    rossz nexxuss, rossz :)
  • Nexxuss
    #26250
    há neked meg millen logód van vaze? most tűnt fel -)
  • EmThor
    #26249
    pc-n letoltam: passable -> kihagyható
  • SlickAdam
    #26248
    Van itt valaki, aki játszik/ott a Jericho-val PS3-on? Érdekelne a véleménye...
  • Nexxuss
    #26247
    nem. télleg az. semmi köze nincs a fejének Altairéhoz.
  • Attila8805
    #26246
    Ez csak szerintem gagyi?
  • Attila8805
    #26245
    Ebből le tudsz szűrni mindent HOME-al kapcsolatban!!!!
  • Jimanszky
    #26244
    Fear-ről mi a véleményetek?Érdemes megvenni?
    na goozok!!!
  • Yoda001
    #26243
    arra
  • EmThor
    #26242
    fun as hell :) így a legrövidebb. törik minden, jók a beszólások, kellően bonyolult játékmenet, 3-3 single és multi mód, no meg a high score, szép grafika, stb.

    szerk: ja igen, kegyetlen sok 18+ és angol nyelvi poén (yo fuk étterem, vagy ilyesmi: fuck yu :)
  • Papesz
    #26241
    Mostmár komolyan érdekel, hogy akkor mit néztél. Azt írtad: [quote]kerestem infokat gugliban de sehol smemit nem találtam :D[/qoute] Arra kerestél rá, hogy mézeskalács? Vagy mire?
  • SlickAdam
    #26240
    látom neked nagyon beadta ez a PAIN. írd már le mi a lényege, mert nekem annyi jött le, hogy lőjem ki a csávót és találjak el vele helyeket. nos 1 pálya az nem sok, szóval mégis mi olyan jó benne? nekem Worms érzésem van vele kapcsolatban (célozz, lőjj, találj).
  • EmThor
    #26239
    PAIN-ben a fánkosbolt melletti üzlet (jobbra) ablakában egy ufo tükröződik .)
  • Lizardman
    #26238
    szép lett a banneretek, grat! :)

    Szerk.: Mármint a bannereitek! lool
  • EmThor
    #26237
    heh, ecdl, aranyos :D
  • Yoda001
    #26236
    aztmeg nem néztem xD
  • Papesz
    #26235
    A második és a harmadik helyen a hivatalos oldalt dobja. ECDL tanfolyam.
  • Attila8805
    #26234
    na így már értem mért olyan sok az a 13 millió:D
  • EmThor
    #26233
    aftermarth-ban 1.2 milla, sima városiban 1.6 asszem
  • EmThor
    #26232
    hát nem egyszerű a cucc, igazad van. (legalább viszont a hang THX minősítést megkapta, szól is rendesen a pí-éj-áj-en :)

    karaktert kilövöd egy dolog, de levegőben pózolni, gombot nyomvatartani becsapódásig ha el akarsz kapni valamit, aztán gyorsan rázni a kontrollert super oouch-hoz + még d-paddal irányítani
  • Nexxuss
    #26231
    hmmm erre nem is gondoltam:P mondjuk a célzással még vannak problémáim. pontosabban az OUCH-val
  • Attila8805
    #26230
    Neked hány pontyod van?
  • EmThor
    #26229
    paindemonium mód, aftermarth, ott van leaderboard + látni barátaidat is mennyit score-oltak.... na és ott vezet valami tag 22 millával, 2. 13 milla, lehet elkapta a vonatot és ment körbe :P
  • Nexxuss
    #26228
    én csak Cookiet vettem meg. Kell a halálnak a végén szakállas tróger :-)
  • jaszy
    #26227
    Sikerült! 10000 hála és köszönet!
  • Nexxuss
    #26226
    az kemény!! 22?!?!?!?!?! gyaaa
  • EmThor
    #26225
    megvettem Santa-t + Cookie-t store-ból

    aftermarth-ban 22 millió pont a plafon Pain-ben O_O
  • jaszy
    #26224
    Köszi.
    Nekilátok :)
  • s73
    #26223
    Csinálsz pendrive-on vagy lemezen egy PS3 könyvtárat, abba egy UPDATE mappát, és ebbe másolod be a letöltött fw-t, majd a system update-nél kiválasztod a második lehetőséget.
  • jaszy
    #26222
    Köszi.

    Tehát letöltöm a frissítést és.....?
    Kiírom és elindítom vagy mappába tegyem? Hogyis?

    Nemszeretném elcseszni!
  • Silverford
    #26221
    Elárulnátok nekem, hogy a COD4-ben hogy marad meg a szintem amit elértem?Tegnap este átléptem single módba aztán vissza és a 15. szintem ismét 6-os lett.
  • Attila8805
    #26220
    Igazán nincs mit:D
  • Foxhound1980
    #26219
    Bármilyen adathordozóról lehet amit a PS3 fogadni tud. A mappaszerkezetnek így kell knézni: PS3/UPDATE/aktuális frissítés
    Innen elérheted a legfrissebbet!
  • jaszy
    #26218
    Frissíteni a Ps3 FW jét csak neten keresztül lehet?
    DVD re kiírt frissítés létezik?
  • Foxhound1980
    #26217
    Thx
  • dieselG
    #26216
    Írtam neki a gamer365.hu-n, köszi!
  • EmThor
    #26215
    crash course-t megcsinálod, de ne hagyd abba a felénél, mert előről kell kezdeni.

    van 3 single mód, első a kedvencem, van 3 multi mód, ide 2. kontroller kell, sör + haverok, kiváló lesz ez :)

    + karikat mindjárt megveszem :) új pálya azért majd jöhet. ennyiért, ennyi poénnal faszányos, mart írjátok a pontokat ;)
  • Foxhound1980
    #26214
    Painben, hogy kell feloldani a single-multi részt?