89387
PlayStation3
  • baggins
    #26293
    Hajrá, szurkolok az első helyért, még sosem láttam világranglista élén ismerőst. :D
  • EmThor
    #26292
    kocka vok :)

    16., 7.5 millió pont, beszorultam kocsi alá :)
  • EmThor
    #26291
    de aftermath-ban nincs 2. felszíni subway vonal, tekegolyó mit sem ér.

    van olyan trophie, hogy 300k feet high... de ha Cookie-val kéménybe lövöm magam, akkor se megy fel utána olyan magasra....

    1 taktika: lődd ki magad jobbra fel a csávónak, ládáknak, kék budinak, ess rá a sínre, jön a vonat, ha jól időzítettél elég nagyot pattansz vissza, a kezdőhely fele és még azon is túl vissza van egy furgon, 2üveg rajta, közepén robbanó izé, robbanó izétől visszarepülsz útra és lekapod a 4 kocsit, remélhetőleg 25-30 körüli szorzóval, minimum 4-5 milla
  • Nexxuss
    #26290
    azért kellenek a ládák:P
    próbáld a tekegolyót. Mert attól a vonat is kisilik, és út ott is van:P és találn még a kávézó teraszára is ráeshetsz:D:D:D
    istenem de beteg vagyunk:D:D:D
  • EmThor
    #26289
    persze de ez még hurka, komoly stratégiákat kell kidolgozni.

    csak az a baj dobál le a cucc...

    utóbbi 1 órában azt próbálgattam, hogy ha kisiklatom a metrót, pont az út felett, akkor nekimegy a 4 autó (taxi, 2xkék autó, rendőr), csak az a baj kicsi a szorzó :D
  • Nexxuss
    #26288
    Baggins elolvastam az AC tesztedet. Egy valamit nem értek. Milyen jelentéktelen zenéről írsz Te testvér?!?!?! Hát mekkora már ennek a cuccnak a zenéje!!! Lehalkítottad a Tv-d vagy mi? :D:D:D most komolyan. ne viccelődjünk má ennyire :-)
    amúgy jó cikk :-)
  • simirizsa
    #26287
    10ezres ACről mi hir ?
    Amugy hogy kell behozni patchet Acbe mert lefagyot ma
  • JohnnySmith
    #26286
    Dobj össze valami cikket erről a PAIN-ről....
  • Nexxuss
    #26285
    hülye kocka :-) Aftermathben?
  • EmThor
    #26284
    4+ millió pontommal 46. vagyok jelenleg a világranglistán :)
    keep up the good work :)
  • Sund
    #26283
    Köszi a válaszokat. Asszem teszek vele egy próbát Baggins módra: " megvárom míg lejjebb megy az ára, aztán csere." :))
  • NEXUS6
    #26282
    Közben egyre több hír jön affelöl, hogy sikerül Linux alol megkerülni a hypervisor-t és beüzemelni az RSX-et!!!!

    Ha ez így lesz akkor előbb-utóbb a Sony is kénytelen lesz hivatalosan is feloldani a korlátozást, mert tök feleslegesen lassítja a rendszert.
  • Chris Lowe
    #26281
    A ps3-as kamera működik ps2-es eyetoyos szoftverekkel?

    Más: én nem éreztem az Uncharted alatt, hogy Tomb Raider-es lenne...abszolút jól kezelhető, mászkálós, lövöldözős kalandjáték.

    Megint más: az Assasin's Creed patch meghozta a várt hatást? Fagyás eltünt?
  • NEXUS6
    #26280
    Na elkezdtem crushing szinten. Annyival nem nehezebb, mint a hard, de ad vagy 150 pontot a végén, ha megcsinálom. Meg még egy két extra és akkor meglesz az örök lőszer de legalább valami jó kis fegyver is;)))
  • Foxhound1980
    #26279
    Aha.... Thx
  • NEXUS6
    #26278
    Hát én sem vagyok egy TR fan, de az Uncharted szerintem is más. Teljesen filmszerű, sokkal inkábbb a sztorin van a lényeg nem azon, hogy pixel pontosan oda tudsz állni a szikla peremére, ahonnan egy 5 ös ugráskombinációval eléred a következő platformot.

    Az unchartedben talán a végefelé volt egyszer, hogy amiatt kellett újrakezdeni folyamatosan egy ilyen részt mert tényleg nagyon pontosan be kellett nézni, hogy honnan ugrasz el az indáról. Na azon jól fel is húztam magam. Meg volt még egy TR-es beütésű rész, na az megint nem teccett, de a játék 95%-ban OK.
  • Nexxuss
    #26277
    a super ouch az annyi, hogy mikor épp föüldet érsz, koppansz, kezd el ráznia joyt. És akkor lesz super ouch :)
  • Sutekh
    #26276
    A héten kipróbáltuk, müködik az EoJ amerikai, és europai egymással. Aki akar játszani, vegyen fel, mindegy milyen verzióval rendelkezik. ENKI-HUN
  • Foxhound1980
    #26275
    Nem vágom ezt a Paint :( Valami Super Ouch pontot kellen eltalálnom de nincs semmi célpont a pályán. A single rész meg még mindig nincs nyitva.
  • baggins
    #26274
    Változó, pl. Warhawk minden résiót egy szerveren futtat. Asszem COD4 is. De mintha az EOJ nem működne együtt, legalábbis azt hallottam.
  • Smuge
    #26273
    Usa-bol rendelt multis játékok miben hátrányosabbak az Eu-ban vásároltaktol? Amelyik régioba tartozik lemez, olyan szerverre teszi be a játékost bármelyik földrészen van a gép? Vagy hogy megy ez ezeknél?
  • Foxhound1980
    #26272
    Uhh.. jó kérdés... Sokkal könnyebb mint a Tomb, szóval ezt inkább úgy tudnám jellemezni mintha egy fullra leegyszerűsitett TR (szinte képtelenség elakadni mivel eléggé lineáris) lenne GOW játékmenettel megosztva világbüntető grafikkal. Persze az alap téma TR, kicsvadászat, felfedezés.
  • baggins
    #26271
    Szintén. Plusz a demot nagyon untam. Most valahogy jobban vonz a Guitar Hero meg a Rock Band, de ezzel is jó lenne nyomulni. Sztem inkább várok, míg lejjebb megy az ára, aztán csere.
  • Sund
    #26270
    ha valaki szívből gyűlölte a Tomb Raidert, az hátráltató tényezőnek számít a játék élvezhetőségét tekintve? Engem csak ez az egy tart vissza. Gyűlölök zárakat keresni meg átjárók után kutatgatni.
  • Foxhound1980
    #26269
    Még annyit, hogy messze jobban fut a játék mint ahogy a making of videókban láthattuk.
  • Foxhound1980
    #26268
    Kajak ajánlom, tényleg baromi jó a gém. Játszatja magát, soha nem unalmas, soha nem ül le. Nálam 9.5 pont de csak azért mert a lentebb említett spoilerben lévő dolog zavart kissé, nem illik bele a gémbe szerintem. Látvány az meg OMFG kategória, játszhatóság hibátlan. Jöhet a 2. rész!
  • baggins
    #26267
    A végén meghozzátok a kedvemet hozzá. :)
  • EmThor
    #26266
    grat, engem is ledobál :(
  • Foxhound1980
    #26265
    Kivégezve! volt!
  • Foxhound1980
    #26264
    Döbbentes az engine egyébként.
  • Foxhound1980
    #26263
    Igen, az nekem is feltünt. Kamerába futás is pl :D
  • Smuge
    #26262
    Legjobb szerintem az volt amikor jetskivel kellett felmenni a kolostorhoz az árral szemben :)
  • NEXUS6
    #26261
    Sajna úgy érzem, hogy az elárasztott város után csak lefelé megy a minőség. De lehet, hogy másodszorra már jobban tetszik az a rész is. Szerencsére azért a sztori a műfajon belül megtartja a szinvonalat.

    Amúgy tök érdekes megfigyelni, hogy beadják ugyan azokat a feladatokat, amik már a Crash-ben is megjelentek: ugribugri platform, meg motorcsónakos aknakerülés meg ilyenek. De jól csinálják.;)
  • simirizsa
    #26260
    Na sikerült de szerintem most fagyot meg szépen töltési képernyö de már vagy 5 perce
  • Foxhound1980
    #26259
    20. chapterben vagyok.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Asszem a 18.-ban megy át az egész Far Cry-ba (de 1:1-be), ne ez valami baromira nem tettszik. Addig a pontig utóbbi évek egyik legjobbja számomra, persze így is de ez nem kellett volna.


  • Okami Amaterasu
    #26258
    jipp én is vok már neten is:P resistance partyik mikor szoktak lenni..privibe irja meg aki játszik és mikor?..
  • simirizsa
    #26257
    ACbe Jeruzsálembe vok elvileg most kéne megölni vlakit de nem jelzi ki a térkép már megcsináltam mindent amit tudtam akor most mivan ?
  • Nexxuss
    #26256
    1.518.000 viszont nem csatol a netre:S
  • EmThor
    #26255
    gyerekek, PAIN-ben aftermarth mód 1.5 millió ponttól elérhető, innetől láthatod a barátlistában levő haverok pontszáma + online, tessék iparkodni.

    29 milla az első hely, 1.6 misivel vagyok a 447. asszem
  • Yoda001
    #26254
    thx