89387
PlayStation3
  • tomy8614
    #26333
    igen csak a végére belekeverte a tv-t és kihozta, hogy mégiscsak jobb a pc... ráadásul az árakkal is el van tévedve kicsit :D
  • baggins
    #26332
    Nem tudom, mi a bajotok: "A végeredmény: 125 ezerből a PS3 még mindig jobban megéri a pécénél. ". Ebben van az igazság. Csak a MÉG MINDIG helyett írhatta volna, hogy SOKKAL.
    Mondjuk nekem bőven elég annyi, hogy PC-n még flash-játékokkal sem lennék hajlandó játszani.
  • JohnnySmith
    #26331
    :DDDD
    Ráadásúl persze azt ki is hagyja emberünk hogy lehet nem kell hozzányúlnia a géphez jövőre (nekem is most lesz 1éves C2D6400,2gbram,8800GTS(640) )
    A konzolhoz meg kb 5-8 évig :D

    Ja igen amúgy én is és a barátiköröm nagyrésze ráadásúl "TV-n" pc-zik....
  • NEXUS6
    #26330
    Na ja, tegnap voltam a Saturn-ban, olyan 350 körül már nem kicsit lehet venni.

    Valamelyik LG volt talán a legjobb ár/nagyság arányban és a képe is elfogadható volt.
  • NEXUS6
    #26329
    "Az Xbox360 plusz hdtv kombónk ára 260 ezerre jött ki, ebből lejön a 60 ezres monitor, így kereken 200 ezer forintunk marad pécét építeni - itt az esély, hogy igazi erőgépet rakjunk össze, amin nem csak a Crysis meg a Call of Duty 4 megy jól, de jövő karácsonykor sem kell feltétlenül lecserélnünk. "

    "A PS3 ára hdtv-stül 525 ezer, mínusz a 230 ezres monitor: marad majdnem háromszáz a gépre. "

    Csak ugye a matek ott hibádzik, hogy mind a Box, mind a PS3 ráköthető moncsicsira, a PC meg Tv-re. Szal' azt nézném meg, amikor megkergetik a srácot, amikor kiderül, hogy a 300 ezer forintos PC-jéhez képest a 60 ezer forintos X360-on is elfut a COD4 1080p-ben, meg 60 fps-sel!;)))
  • JohnnySmith
    #26328
    Cifu is észrevett valamit:
    "1080-as kategóriában pedig a 400 ezer forintos Sony Bravia KDL-40T3500 [5]-re esett a választásunk, leginkább azért, mert nagyjából ez volt az egyetlen darab a kínálatból félmillió alatt."

    Nemtaláltak 500K alatt fullHD-s tv-t??? Hát elég nagy pancserek lehetnek meg is érdemlik akkor.
  • Tutu12
    #26327
    "Hivatalos hd-felbontás, amit a konzolok is támogatnak, kettő létezik, a 720*1280 pixeles és az 1080*1920-as (és hogy még jobban összezavarja az embert, pont fordítva számolnak, mint a monitoroknál: először a sorok, aztán az oszlopok számát)."

    Ezt hol olvashatta??
  • tibitoth
    #26326
    :D birom ezeket a cikkeket mindig :) csak nevetni le7 ienen.
  • Foxhound1980
    #26325
    Persze, csak kissé gyomorforgató.
  • JohnnySmith
    #26324
    "hogy inkább a földet művelné mint a szépírást"
    :DDDDDDDD ezt megtartom :DDDDDD
  • NEXUS6
    #26323
    Egy kis olvasni való!;)

    Szal ez a Hancu gyerök, már megint csak nem nyughatik, oszt csak írja a hüleségeit. Én már küldtem neki egy kedves levelet, hogy inkább a földet művelné mint a szépírást, valszeg ahhoz nagyobb tehetsége lenne.
    ;)))
  • Since
    #26322
    Guitar Hero-t megfogja venni valaki? A Co-Op módban egy baráttal is lehet játszani?
  • JohnnySmith
    #26321
    Legyünk őszinték mindenki tudta aki kicsit is képben van külföldi és a hazai árviszonykban hogy az AC-ért 10K kamu...
    Amúgy meg komolytalan bolt szvsz.
  • Foxhound1980
    #26320
    Pontosan.
  • Foxhound1980
    #26319
    Arra kíválóan alkalmas egy ilyen 10k-s fake ár, hogy az említett bolt honjapjának a nézettsége esetlegesen megnőjön.
  • Balli
    #26318
    vagy egy marha jo kis reklam a cegnek, biztos joparan felkerestek az oldalukat emiatt az akcio miatt...
  • Balli
    #26317
    koszi, felhivtam es valoban nincs meg:(
    Nem is tudjak mikor es mennyiert lesz...
  • Foxhound1980
    #26316
    Most mondom, hogy ez városi legenda.
  • Yoda001
    #26315
    én csak 16k-ért tudok
  • Nexxuss
    #26314
    konzolvilag.hu
    de tuti hogy nincs.
  • Balli
    #26313
    Vki lszi irja mar meg annak a boltnak a linkjet ahol allitolag lehet hogy 10k-ert lehet venni AC-t. Egyszeruen nem talalom...
    koszi
  • Nexxuss
    #26312
    ebből látszik, hogy milyen különbözőek vagyunk, mivel engem a hideg kiráz tőle. Főleg Jeruzsálemnél :)
    De mondom a cikk tökéletes! Én elfogult vagy de elismerem azokat a hibákat amiket írtál. Kivéve a zenét, mert az nekem a szivem csücske :D
  • EmThor
    #26311
    hogy ne pain legyen az összes hozzászólásom

    néztem ázsiai ntsc dvd-t ps3-on, és gépene ezek képe esett szét váltottsorosság vagy ilyesmi miatt, ps-en tökéletes volt! :)
  • EmThor
    #26310
    van egy trophie, gain 300k (300.000) feet altitude, azaz lődd a karidat ilyen magasra, "moonlanding" a neve....

    talán egy robbanós dobozzal belövödö magad az egyik kéménybe, mást nem tudok elképzelni
  • baggins
    #26309
    A nagy helyzet az, hogy még életemben nem voltam meglőve ennyire, mint az AC cikknél. A játék nagyon jó. Kivételes, gyönyörű, de vannak hibái. Leginkább a megjelenítésből fakadóan, de sajnos azok számára, akik nem fanatikusak/ilyen beállítottságúak, nekik tényleg unalmas a játék magja. Sokan vanank vele így, elhiheted.
    Na, igen, a zene: Fox is írta a K&L cikkben, hogy a muzsikát Jesper Kyd szolgáltatta. De őszintén: ha azt mondom, hogy dúdolj el egy melódiát belőle most azonnal, menni fog? Mai napig a fülemben van a LAIR főcímzenéje, az Oblivion dallamai, de az AC zenéje valahogy "lapos". Sorry, de én így érzem, pedig nem volt lehalkítva a TV-m. :D Figyeltem, figyelgettem, de semmi bizsergető, hátborzongató, vagy felemelő érzés. Azért írtam, hogy "valami szól", mert szerintem ehhez a látványvilághoz ez kevés. Persze, megfelel, de kevés.
    És ismételten jelezni szeretném, hogy ez csak az én saját véleményem, amit megosztottam másokkal. Ezek szerint Neked tetszett: örülök neki, ez a lényeg. Ez pont olyan dolog, hogy én nagyon szeretem pl. a Queen-t, más meg rühelli (ha létezik egyáltalán ilyen ember:). Szóval ne vedd támadásnak a játék ellen, ha valaki olvassa a tesztet, a többi alapján úgyis kedvet kap hozzá, a zene általában a legutolsó szempont a vásárlásnál.
  • EmThor
    #26308
    van, cookie sokkal magasabbra repül, többet mozog ooch-ban, könnyebb szorzót összeszedni ahogy észrevettem, de mivel egy skinny bitch, nem nagyon akad bele az autókba mint a télapó :)
  • Nexxuss
    #26307
    amúgy a karakterek között valami fizikai különbség van?
  • Nexxuss
    #26306
    ez kemény. Na belövöm egyet most énis :D
  • EmThor
    #26305
    video - 4.5m pont Cookie-val
  • Yoda001
    #26304
    mivel mérik ezt a p-t?
  • dante3
    #26303
    Köszi!
  • JohnnySmith
    #26302
    Felbontások
  • dante3
    #26301
    Az 576p-nek felel meg?
  • JohnnySmith
    #26300
    1024*768....vagy kisebb
  • dante3
    #26299
    106-os HD Ready Plasma tv-n milyen HD felbontásban tudna menni a PS3-om HDMI-n keresztül?
  • zozo2001hu
    #26298
    Gondolkozom splitfish FragFX kontroller vásárlásán állítólag pontosabban lehet vele célozni FPS esetében, létezik ebből wireless verzió? Nem akarok madzagokat a nappalin keresztül játék közben.
  • Tutu12
    #26297
    Én többször elkaptam a vonatot,de vagy megállt,vagy kisiklott..lehet,hogy túlsúlyos vagyok?
  • Tutu12
    #26296
    Viszont a demoban sikerült jól beakadnom..(a vége felé,amikor a romokon kell átugrálni,az egyik ugrás után a figura beakadt úgy az oszlop tövébe,hogy csak ugrált ide-oda a kamera,a fickó meg rángatózott,mintha epilepsziás rohama lett volna)
  • Sund
    #26295
    tényleg, hogyan lehetséges ez a 29 milla?
  • EmThor
    #26294
    thx, kocsi mellettem, másik félig rá, de hozzámmért és mocorgott én meg kaptam oouch-t mindig :) cikken gondolkodok :)

    szal kis cheat van a dologban, de az első 29 millája mi ha nem az? :D