89387
PlayStation3
  • JohnnySmith
    #26373
    van patch, de patch-el is fagy állítólag....

    A ps2-s eytoy szoftver meg minek?? nem értem...
  • Chris Lowe
    #26372
    AC fagyás ügyben, senki nem veszi a fáradságot, hogy válaszoljon? Itt szinte minden törzsforumozónak megvan, de pont le vagyok tojva.

    Eye ügyben még csakcsak elhiszem, hogy nem tudja senki kipróbálni ps2-es eyetoy szoftverrel (bár ez is fura...), de ez az AC lefofás bosszantja a csőrömet!

    Na de azért meg1szer:

  • Sund
    #26371
    esetleg érdekes lehet még a firmaware verziószám. Ha a legfrissebb van rajta, az elég gyanús, valószínűleg már használták.
  • Yoda001
    #26370
    attól még h a 40esnek nincs olyan ezüst csíkja, nagyon hülyén néz ki? :D
  • aussieguy
    #26369
    igen igen ujjlenyomatra én is gondoltam mert az igencsak megláccik:) főleg a bekapcs gombnál, bár a joyok ( starter packos a cucc) érintetlenek szal nemhiszem hogy bekapcsolják és nézik a gépet h mien szép:)
  • Zyz
    #26368
    Mennyiért adod?
  • Nexxuss
    #26367
    nem azt akarom megvenni :D csak egy olyat:P ebayen occsóóób. bár hogy eltűnt a 8000 pénzes AC Gaming guideom most kicsit aggódok :S
  • Hitman
    #26366
    3 hónap!? Akkor szerintem lemondok róla. Ha tényleg ennyi idő lesz, akkor eladom ha visszakapom, nem várom meg míg lesz valami más baja és megint ennyit keljen várni. Sajnálnám, mert tetszik a gép tudása és a játékok, és a megbízhatóság volt a fő szempont, hogy ne Xbox-ot vegyek.
  • Sund
    #26365
    ".....ud vki mondani h mit nézzek meg rajta ami különbség..."

    ujjlenyomatot keress rajta, az elég árulkodó, és nem lehet róla eltüntetni.

  • Attila8805
    #26364
    Hát nem naon akarlak elkeseríteni de a gamer365-ön egy srác 3 hónap után kapot t egy újat.
  • aussieguy
    #26363
    előfordulhat:S nekem sony-s ismerősöm mondta hogy van egy széria ps3nál amiknél előjhetnek bizonyos hibák:S nem tom meik széria az meg hogy mien hibák:( jah amugy egy kérdés:(lehet hülyén hangzik)

    van vmi különbség amikor először beindítok egy original ps3at vagy ha már eccer be volt indítva??( pl háttérre, szövegre gondolok) mert lehet egyik ismerősömet felültették h uj ps közben lehet használt volt??? meg ha esetleg tud vki mondani h mit nézzek meg rajta ami különbség lehet egy original és egy legalább egyszer használt gép között???
    thx
  • Foxhound1980
    #26362
    Megy ki külföldre.
  • Hitman
    #26361
    Sziasztok

    Sajnos már egy rossz tapasztalattal is gazdagottam PS3 ügyben. Ma hazaértem, gondoltam megnézem, hogy van update az AC-hez, de sajnos nem olvasta be a játékot. Megnéztem még 3-al de azokat se, és DVD se. Holnap megyek szervízbe vele, mert semmit nem olvas. Amit sikerült kihoznom belőle az a 80010514 hiba kód. Kíváncsi leszek meddig lesz szervízben! Mivel az Etele úti van a legközelebb, ezért oda viszem. Van valakinek tapasztalata velük kapcsolatban?
  • simirizsa
    #26360
    Igen én is ezt a kérdést akartam feltenni nem kell valakinek eladó AC pár napos alig használt nekem kicsit unalmas karc nélküli amerikai verzió ?
  • JohnnySmith
    #26359
    24K?????
    lol azért kapsz dobozos EoJ-t vagy Gitarhero-t.... (és még figura sincs jól látom?)
  • Nexxuss
    #26358
    kezd elborulni az agyam. Übernél van fémdobozos AC:P kell szereznem egyet vaze...muszáJJJ!!!!
  • Smuge
    #26357
    Nem érdekel valakit eladó Assassins Creed ?
  • Tutu12
    #26356
    Szerény kis atomvárosunkból is vagyunk vagy hárman..
  • Foxhound1980
    #26355
    Uhh de zsír lett a logod!
  • simirizsa
    #26354
    Nagyon jó játék az Onimushához tudnám hasonlitani :D
    Kicsit nehéz de nagyon jó, de joystickot földhöz vágó játék :D
  • HAF Rigel
    #26353
    Hááát érdekes dolog ez a cikk , mert ha aszt veszem TV +ps3 kombo , 5 év mulva is tudsz rajta játszani , Mig pc egy 2 éves gépet ki lehet dobni a kukába mert semmire sem jó , Az meg hogy egy 200ezres PC jó futt a Crysis az egy hülyeség , nem megy very High felbontásban dx 10 alatt 1600*1050 felbontásban .
  • Nexxuss
    #26352
  • Super DANTE
    #26351
    Killzone 2



    Még több kép...
  • Dorel0
    #26350
    azért ha abból idnulok ki, hogy 100+ egy ilyen konzol.. Ezzel mindenképpen hosszabb távra terveznék,és mive l vélhetően a lemezek ára is esni fog, jó lenne tudni, hogy kezeli e őket. elsősorban mondjuk a film a lényeg (nekeem legalábbis)
  • fsgh
    #26349
    Valakinek megvan a Ninja Gaiden Sigma ? És ha igen akkor mi a vélemény róla?:)
  • Nexxuss
    #26348

    Életem uccsó 3 zhja jön (kopp-kopp) szal tanulok mint egy állat, de pénteken már zászlózok ezerrel. Kiváncsi vagyo a királyságot hány óra alatt fogom kényelmesen bejárni:P nemsemmi a cucc mérete.
  • EmThor
    #26347
    :D nem csalódtam

    amúgy 44 milla vagy mennyi most a plafon pain-ben... asszem leállok egy kicsit a cuccal és megyek zászlót gyűjteni, vagy kratos barátommal aprítok kicsit
  • Nexxuss
    #26346
    aláírás????
  • EmThor
    #26345
    600 aláírásunk van eddig (ki vállalja be hogy megkérdezi milyen aláírásról van szó? )

    érdekes hogy kevesebb bp-i mint a vidéki tulaj, de csak így ránézésre
  • EmThor
    #26344
    hancu régi motoros, de szvsz "eladta" magát az indexnek
  • JohnnySmith
    #26343
    passz
    aki megteheti....az csinálja :)
  • Smuge
    #26342
    Ha a lemezeket jo áron tudja valaki beszerzni, akkor elég gyorsan megtérül a dolog.
  • ballor
    #26341
    megéri egyáltalán írni?
    mennyi a lemez? nem beszélve, hogy még az író jelentős árával is számolni kell
  • JohnnySmith
    #26340
    OFC játékoknál nem.
    (de írott BD filmet sem láttam még)
  • Dorel0
    #26339
    ezek szerint játékoknál nem? mondjuk a film a fontosabb.
  • JohnnySmith
    #26338
    filmeknél még csak-csak de játékoknál
  • Dorel0
    #26337
    meg tudja valaki mondani, hogy a ps3 kezeli e az írt blu ray lemezeket? Esetleg az újraírjhatóakat? mind filmeknél, mind játékoknál érdekelne. kössiii
  • Sund
    #26336
    Körte-Alma összehasonlítás, semmi köze nincs a valósághoz, ez alapján nem lehet döntést hozni. :/
  • Sund
    #26335
    Tyrant erősen tervezi, hogy megveszi, konzultálj vele szerintem.
  • SlickAdam
    #26334
    ebből az egész cikkből ki lehetett volna hagyni a monitor/tv-s részt. mindegyik ps3 és Xbox is köthető monitorra, meg a pc is tv-re, szal.... idddddiotta akieztetírta:D