89387
PlayStation3
  • HAF Rigel
    #26413
    Na smst még nem küldök, de én is igyekszem a lehető legrövidebb időn belül megcsinálni , kicserélni hisz a vevőkből élük. Ha vesz valamit szar a garancia (tényleges garancia , mert sajna Magyar mindennel beprobálkozik) akkor egyszer vett valamit , de soha többet nem jön vissza , még akkor is ha nem én hanem a Nagyker nem cserélte ki.
  • Jimanszky
    #26412
    A jövőben megjelenő, megerősített Playstation 3 Exklúzív játékok: ActiveDogs Project, Afrika, Agency, The [+PC], Airtight Project, Angel Rings, Aqua, Big Time Revenge, Black Blade, Bomberman, Brave Arms, Buzz!: Quiz TV, Castlevania, Coded Arms: Assault, Cops, Chain Limit, Croteam Untitled Project, Crucible, The, Crytek Project, Dark RPG, DC Universe, Disgaea 3, Driver 5, Eight Days, Empire, Eyedentify, Factor 5 Project #2, Fatal Frame PS3, Far Cry PS3, FIA World Touring Car Championship, Fifth Phantom Saga, Final Fantasy XIII, Final Fantasy Versus XIII, Future GPX Cyber, Formula PS3, Getaway 3, God of War III, Gradius, Gran Turismo 5, Gretzky NHL [Working Title], Haze, Heavy Rain, Home, PlayStation, Hot Shots Golf 5, inFAMOUS, Jaffe Exclusive 1, Jaffe Exclusive 2, Jaffe Exclusive 3, Jak and Daxter: The Lost Frontier, Katamari Game, Killzone 2, Kurayami (Darkness), L.A. Noire, LittleBigPlanet, Lord of the Vermillion, Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots, Metal Gear Solid Online, Metro 2033: The Last Refuge, Monster Madness EX, Motorstorm 2, Namco Bandai RPG Project, Namco Bandai Sports Project, Namco Bandai Shooter Project, Naruto: PS3 Project, NCSoft Title #1, NCSoft Title #2, NCSoft Title #3, NCSoft Title #4, Night Journey, Ni-Oh, Planet One, Project D, Project Psychic [Working Title], Pterodon FPS Project [untitled], Quantic Dream, Project [Thread], Resistance: Fall of Man 2, Rockstar Games Exclusive Franchise, Rockstar Old West PS3 Project [untitled], Romance of the Three Kingdoms, Redwood Falls, Rengoku: The End of the Century, Returning Alive [Working Title], Second Season 01, Secret Service, Shin Megami Tensei Project [untitled], SingStar, SOCOM 4, Starbreeze Nex-Gen Project, Star Ocean 4, Steambot Chronicles 2, Syphon Filter PS3, Tekken 6, thatgamecompany Project #3 [untitled], Unreal Tournament III [+PC] [Timed Exclusive], Warbit, Wardevil, Way of the Samurai 3, White Knight Story, Yakuza: Kenzan!, Zipper Interactive Project

    Forrás:Gamekapocs
  • zsalesz
    #26411
    Sziasztok!

    Érdeklődnék, hogy szerintetek egy 4 hónapos 60 gigás PS3-at mennyiért lehetne eladni, de tényleg komoly válaszokat várok, vagy érdeklődöket.
  • pepi024
    #26410
    nyiregyházán lehet ps3 as játékokat cserélni/eldni????????
  • Tutu12
    #26409
    Én az acer pda-t 1héten belül visszakaptam,pedig annak is brnoban van a központi szervize.UPS futár vitte/hozta,sms-t kaptam a szervizbe éréskor,újabb sms-t a javítás végeztével,majd telefonált a UPS diszpécser,hogy mikor hozhatják a csomagot..
    Ennek így kellene mennie mindenhol.
  • Hitman
    #26408
    1,5 et mondtak, de hidd el én is megkérdeztem, hogy ez szerintük normális dolog e! Állítólag nem tudnak semmit tenni, mert nem ők javítják, csak kiküldik javításra. Persze nem hiszem el, hogy nem tudnak hatni a dolgokra.
  • Xtian
    #26407
    vagyis 1,5, az is gáz
  • Xtian
    #26406
    Mondjuk én már akkor finoman az asztalra b*sztam volna amikor kimondták a 2,5 hónapot! Ne vicceljünk már! Sztem egy pár sürgető hívást simán megér!
  • HAF Rigel
    #26405
    Hoopsz most nézem lett még egy csillagom ? Mire is jó ez ?
  • Hitman
    #26404
    Nem tudom elhinni, hogy ez normális dolog. A most érvényben levő jogszabályok nem is kötelezik rá az eladó / gyártót, hogy adott időn belül javítsa a készüléket. Törekdeni kell a 15, 30 napon belüli javításra, de az nem ér semmit. Kicsit az az érzésem, hogy egy ilyen jogszabály (EU-s) megszületéséhez kellett egy kis anyagi befolyás a gyártók részéről. Mostanában minden sokkal rosszabb minőségű, mint régen volt, de a szabályok nem hogy erősebbek lennének, még több teret engednek a gyártóknak.
  • tyrant71
    #26403
    én a ps2-re is vártam 2 hónapot, mire adtak 1 újat
  • HAF Rigel
    #26402
    Én nem nagyon hagynám , megérdemli a Sony ha szart adott el . Nekem most hoztak vissza egy garis bringa vázat , 2004.12.05 vették 3 év gari volt rá , Vissza a nagykerbe és váz csere 15 napon belül vissza tudtam adni . Igy kellene mindenhol , ha jogos a garanciális igény akkor csere nem baszkurálni vele másfél honapig , egy futár cég kiviszi 2-3 nap , megcsinálják egy hét max megint 2-3 vissza , ez 2 hét alatt megvan nem kell 1,5 honap
  • zozo2001hu
    #26401
    Hát nem irigyellek a történtekért, pont karácsony előtt! :(
  • Hitman
    #26400
    Ezzel még várok. A 1,5 hónap a maximum, ha nem lesz kész mondjuk dec 20.-ig akkor elkezdek utánna járni a dolognak.
  • HAF Rigel
    #26399
    Én azért rákérdeznék a FVF nél , mik a pontos jogaim. Lehet hogy lehetne kártéritést kérni.
  • Tutu12
    #26398
    Ez az úniós csatlakozás óta nem így van.Nem kell cserekészüléket adni,sőt,javítási határidő sincs(eltörölték a 30napot meghaladó javítás esetén kötelező csereutalványos szabályt),helyette bevezettek egy "gumi" jogszabályt,miszerint : "..a szerviznek törekedni kell a 30napon belüli javításra.." Az FVF is már csak egy civil szervezet,így semmiféle ráhatása nincs az ilyen ügyekre,maximum csak tanácsot adhatnak.
    Éljen az eu-s jogharmónizáció...
  • tomy8614
    #26397
    ms sokkal rutinosabban csinálja a javítást :D

    tudom, hogy nem vigasztal a dolog, de jobb az hogy valszeg nem lesz semmi baja és 1,5 hónap a javítás, mint hogy valszeg tönkremegy és két hét...
  • vgaben
    #26396
    Azért érdemes lenne cserekészülékről érdeklődni, mert emlékeim szerint 15 napot meghaladó javításnál ez jár bármilyen fogysztási cikk esetén.
  • Chris Lowe
    #26395
    Barátnőm nyomja az eyetoy kinetic-et meg van még play3 is és ahhoz használnánk ha működne. A ps2-es kameránál pl. a kinetic szarakszik ha nincs elég fény. Páran azt mondták, hogy a ps3 eye nem annyira vaksi és nem kéri a reflektort. :-)
    AC fagyásról tegnap a gamer265-ön azt írták, hogy megszünt a patch óta....most akkor, hogy van ez?
  • Hitman
    #26394
    Igen, azt tudom, hogy a hibaarány sokkal jobb, de ha egy gép javítását nézzük, akkor MS 2 hét viszik, hozzák, PS 1,5 hónap, neked kell utánna járni. Erre értettem, hogy rosszabb, nem az arányra.
  • zkon
    #26393
    Medal of Honor: Airborne PS3 /új, fóliás, bontatlan/
    12k

    Privi vagy [email protected]
  • baggins
    #26392
    Na, azért nem rosszabb, te vagy a harmadik, akiről hallok, hogy leszállt neki. Ekkora hibaarány egy elektronikai terméknél elmegy (persze ez téged gondolom nem vigasztal), míg az ismerőseim Xbox-ai szinte kivétel nélkül bexartak.
  • Hitman
    #26391
    Elvittem reggel szervízbe. Átvették és kb. 1,5 hónapot mondtak a javítási időre. Ez nevetséges. Amikor visszakapom akkor a 2,5 hónapból 1-et tudtam használni. Sokkal rosszabb mint az Xbox, mert azt legalább 2 héten belül visszaadják. Az átvételin persze 2 hét van feltüntetve, de aki átvette közölte, hogy azt nem tudják tartani, mert külföldön javítják.
  • Foxhound1980
    #26390
    Nem.
  • Foxhound1980
    #26389
    Na az okés de a 20 centis sku csak abból áll, hogy a figurát egybecsomagolták a játékkal. Ez meg nagy fémdoboz, játék, bonus dvd, art book, plusz kisfigura amit pl nem lehet megvenni boltban ellentétben a naggyal.
  • EmThor
    #26388
    echocrome még jön idén szerintetek?
  • EmThor
    #26387
    ehhez jár a 3"-os altair figura, azért a 20cm-es böszmébb, nemdebár? :)
  • Foxhound1980
    #26386
    Assassin's Creed LE
  • Foxhound1980
    #26385
    HDCP-s monitor kell amit HDMI-DVI kábellel kötsz össze a géppel. FAQ-ban le van irva, mi ebben a bonyolult?
  • Ula78
    #26384
    Közben találtam infót a VGA kérdésről, de látom nem igen oldható meg egyszerűen.
    De várom a tapasztalatokat ez ügyben.
  • Ula78
    #26383
    Üdv.
    Rá lehet kötni sima LCD monitorra a PS3-at.
    Pl. mint az X360-as hoz van VGA kábel.
    Köszi.
  • EmThor
    #26382
    az AC-vel kedvesen kell bánni és nem fog fagyni.

    apropó AC, a Prima Guide-ból scannelt zászlóhelyeket kinyomtattam, de ritka ótvar a felbontás, keresni kéne vmi nagyobbat :)
  • Papesz
    #26381
    Mivel egyre többet adnak el, remélhetőleg hamarosan véglegesen kiderül. Engem viszont jobban érdekelne, hogy mi lehet a hiba oka.
  • simirizsa
    #26380
    16 ért vetem 14re gondoltam 3 napos a játék de inkább prívátba beszéljük meg
  • Noitulover
    #26379
    Ac patchet végülis hogy kell leszedni ? sokan azt irják hogy ilyen-olyan nemzetiségű accountal elindítja és kész kérdezi is hogy telepítse a patchet , übertől lett rendelve gondolom Us verzio angol/franci kézikönyvek, 1 regio jelzés szóval nem értem miért nem frissül
  • Sund
    #26378
    Akkor lehet h igaz az a pletyka, hogy a 40-es verzió hajlamosabb a meghibásodásra?
  • Hitman
    #26377
    Igen 40Gb-os. Kb. 1 hónapos. A két hét még "jó" lenne, de majd holnap kiderül mit mondanak rá.
  • SlickAdam
    #26376
    én ki se próbáltam patch előtt a játékot, de jött a patch, feltettem, és azóta egyszer sem fagyott..:)
  • Papesz
    #26375
    40 gigás a gép? Az egyik haveromnak ugyanez van, nagyjából másfél hónapja vette, de nem olvas be semmit. Jelenleg szervízben van, két hetet mondtak rá. De majd jön baggins, ő tud naprakész infót, mert személyesen is napi kapcsolatban áll a sráccal.
  • Nexxuss
    #26374
    öö mivan? milyen fagyás? :D fagyott mint a disznó. Mázlistáknak mint EmThor nem nagyon :) Kijött a peccs. Neki mossem fagy. Én nem játszottam vele azóta mert nincs időm. Máshol meg írták hogy megen fagy.
    Ja és a peccset a UK regen keresztül lehet lehuzni. Ha amcsi akkor meg gondolom a US-ről. ennyi :D