89387
PlayStation3
  • tyrant71
    #26653
    most nyomtam online coop-ot a GH3-ban, nagyon állat
  • simirizsa
    #26652
    Én is most vetem meg :D
    Amikor elinditod a járékot akkor próbáld elsőnek be voltam fossva :D
    Nagyon jó bár hozzá kell szokni :D
  • Foxhound1980
    #26651
    KO
  • Foxhound1980
    #26650
    Move up, ladies HD
  • Sund
    #26649
    egy=egy kicsit
  • Sund
    #26648
    Ahogy az egyik kedvencemet idézzem:

    Nem kell csippeltetni, mert már úgy jön ki a gyárból, hogy van benne csip. Hozzá a DVD 70 Ft körül van. A dual layeres egy drágább.
  • Attila8805
    #26647
    Fent a faq-ba mindent megtalálsz de előre szólok csippelés nincs.
    De nem is kell 17k költeni játékra.
    Vehetsz használtan vagy külföldről is.
  • Attila8805
    #26646
    #26637 re ment driving-nak.
  • cicai
    #26645
    Sziasztok!
    Szeretnék venni egy Playstation 3-at. Szeretnék róla véleményeket hallani tőletek.:)
    Jah, és tudom h nem szép dolog de nem tehetem meg h minden hónapban vegyek hozzá egy 17.000Ftos játékot. Ezért érdekelne az is, hogy mennyibe kerül a chipeltetés, és hozzá egy DVD?
    Köszönömszépen a válaszotokat:)
  • Attila8805
    #26644
    26480-as hsz ebben a topikban.
    És mostmár én is kérek legalább 10%-ot:D
  • Yoda001
    #26643
    milyen ez az assassin creed? néztem vidiket meg mindent, sok mindent igazából nem sikerült leszűrni... a játékélmény és fizika nekem tetszik mondjuk, de a grafika milyen? remélem nem hiába vettem
  • Silverford
    #26642
    Gondolom sokan már a Kane & Lynch demot töltik, próbálgatják már.
  • Yoda001
    #26641
    jó,csak én meg halálra unom itt magam,sry
  • HAF Rigel
    #26640
    kösz nem te vagyok :)
  • Yoda001
    #26639
    bevolt kapcsolva a gép?
  • HAF Rigel
    #26638
    Na megvettem a Guitar Hero 3 mat , de sajna nem tudom beizzitani a gitárt nem látja a Gép , Pedig az usb re köthető antenát is bedugtam de semmi ?
    Valaki valami ötlet akinek megvan ?
  • driving
    #26637
    Sziasztok!

    60 gb Starter pakkot, vagy csak sima 60gb-osat lehet még venni Budapesten valahol?
    Aki tud ilyen boltot az lécci irjon.
  • Nexxuss
    #26636
    No de az Sanyi....na mindegy. Ha fenn lesz én megveszem, és megyek ölök csapatszállítóval:)
  • EmThor
    #26635
    monduk usa store-on el tudom képzelni hd-ben az új gta trailert :)

    ha már multiplatform illene valamit domborítani
  • Nexxuss
    #26634
    reméljük Omega Dawn lesz fenn. Mondjuk necces mert aszonták a zokosok, hogy karácsonykor játszhatunk vele. Kinézem a Sanyiból hogy csak 20án rakja fel...vajon az amcsi kiegészítés jó lesz az lemezes verzsönhöz?
  • Nexxuss
    #26633
  • Foxhound1980
    #26632
    Ehh.. :D Mire számitasz?
  • EmThor
    #26631
    store frissítés közelebb van, egyenlőre az jobban izgat :D
  • Foxhound1980
    #26630
    21h-kor GTA4 Trailer! Move Up, ladies!
  • EmThor
    #26629
    tudtam ám :)
  • Papesz
    #26628
    Ja, csak kizárólag telepített Linux alól, telepített lejátszóval.
  • Nexxuss
    #26627
    amúgy meg teljesen jó látni, hogy majdnem az összes topic lakó teljesen idióta
  • Nexxuss
    #26626
    Azért Te kis butus, mert a Visa az dollár alapú kártya. (a mastercard meg ojró). Így megnézi mennyi a pízed dollárba, aztán meg átváltogattya fontsterlingbe.
  • Smithie
    #26625
    Zsír,akkor még egy érv a Sony mellett.
  • bacsigy
    #26624
    Sziasztok csak próbálkozom
  • NEXUS6
    #26623
    Ja, csak munkehelyi szex, akarom mindani munkahelyi angol órán voltam, és a magyar szó hiánya ilyen elvonási tüneteket produkált nálam.;)
  • Foxhound1980
    #26622
    SRT kezelést rakjanak bele.
  • EmThor
    #26621
    x viszi már most pendriver-ról vagy ilyesmi, ps3 vinni fogja (100%, megvan szerződés, stb) de vinyóról is
  • JohnnySmith
    #26620
    Aszongyák x.....
  • JohnnySmith
    #26619
    na b+..... hát ezért sunnyogtál ennyit, hogy megírd :DDDDD
    azé ráittál egy kicsit na....
    Remélem lemerítette az agyad ez a szösszenet amit ide álmodtál :DDDD

    (ennek is sok értleme volt, de legalább művelődnek a fiatalok)
  • Smithie
    #26618
    Ja ez a divx téma miért lett ilyen felkapott?Viszi-Nemviszi!?Most konkrétan melyik játsza le?X v Ps3?
  • Smithie
    #26617
    Jó látni hogy rajtam kivül sok deviáns tag van még itt!
  • NEXUS6
    #26616
    Kedves Jonatán!

    Köszönöm meleg szavaidat, és az egész pléjsztésn társadalom irányában mutatott határtalan megértésedet, a téma fontosságának megfelelő tengernyi odaadásodat, aktividásodat és sziporkázó elméd kreativitását, mellyel most is megvilágítottad a probléma valódi mélységét, milyenségét és egyszersmind tartalmát.

    Hát ez az! Miért is nincsen a magyar nyelvű pléjsztésn onlány rencerbe integrált közösségi találkahely? Miért kell az embereknek saját szavaik kitalálása közben halántékukon kidagadó erekkel azon filózni, hogy már megint mi a f@som let el(ku...)nézve?

    Ja hogy magyarnyelvű onlány vásárlós recer sincs, meg magyar bill kiosztás, de még FW sem igen?
    Na ja, ebben a kontextusba az általam felvetett probléma szinte a bolha f@szán jáccó egysejtű IQ szintjéhez mérhető volumenű fontossági jelzővel ruházódik fel, a maga nemében.

    Köszönöm, hogy elmém megvilágosításában ily fáradhatatlanul törekedtél és a sikerben emígy jeleskedtél is. És elnézést, hogy kibaxottúl lényegtelen kérdésemmel és a belőle implicite következő kérésemmel zavarni próbáltattalak. Kérlek fogadd el szeppukumat, amelyről készült színes 3D-s videofelvételt napokon belül megkapod.

    Halálig híved:

    N6 a robot
    U.I: Még visszajövök!!!!
    (Ja nem, az egy másik robot!, sorry)
  • Smithie
    #26615
    Tudom,persze!Ez egyértelmü dolog,nem is terveztem soha x-et venni.Elég látnom és hallgatnom ahogy a szomszédom szidja bíl gétszet!:D (azért vannak jó pillanatai is az x-el)
  • NEXUS6
    #26614
    Hát mosmár én is heppi vagyok, igaz, hogy a PS még mindíg nem jáccik le divikszet, de valójában a zikszbogz se nem, ez azért már minnyá más!;)))