89387
PlayStation3
  • EmThor
    #26613
    majd egyszer jön egy update-el, csak így firssítették a régi bejelentéskori hírt, mert ugye közbe a box meg megkapta
  • JohnnySmith
    #26612
    kb 3GBP ~ 760Huf
  • pepi024
    #26611
    és kb mennyi a posta költség???????????,
  • JohnnySmith
    #26610
    Miko?
  • EmThor
    #26609
    vegyél xboxot, az viszi a divx-et is
  • pepi024
    #26608
    kössze
  • JohnnySmith
    #26607
    game.co.uk
  • pepi024
    #26606
    Valaki nem tud egy angol konzol boltot? Mert én úgy hallottam hogy ott a cuccok sokkal olcsobbak.
  • baggins
    #26605
    26480-as hsz ebben a topikban (Cloud, lassan részesedést kérek, a második embert irányítom hozzád. :D)
  • SlickAdam
    #26604
    X-nél még ígyis sokkal nagyobb a "beszarás" esélye:D
  • Smithie
    #26603
    Ezen én is gondolkoztam de pont ez a probléma hogy "hol" ?:D De mingyá körülnézek én emitt-emott ezügyben.
  • baggins
    #26602
    Vegyél 60-asat. Néhol még lehet kapni, nagy nehezen, az tuti nem szarik be. Meg jobb is. ;)
  • Smithie
    #26601
    Üdv Gamerek!Karácsonyra terveztem a konzol vásárlást,de látom a PS3 csökkenő tendenciát mutat,nálam csak Sony konzolok jöhetnek szóba,de most tanácstalan vagyok.Nem szeretném ha besz@rna már az első héten ha megvenném. Ja és aláirtam PlayStation Store-t!:)
  • EmThor
    #26600
    sony, minden meg van bocsátva

    [nagy]The PS3 will be a divx certified device. That means that the ps3 will be able to STORE and PLAY divx files.

    The 360 justs STREAMS (plays) divx files from a non-internal source (cd / dvd, external HDD, media center pc, mac, etc.)

    You can't store divx on the 360's hdd.
  • Nagy01
    #26599
    Kössz!
  • JohnnySmith
    #26598
    Nem.
  • Nagy01
    #26597
    Egy fontos kérdésem lenne!
    A 40gb-os ps3 lejátszik ps2-es gameket?
  • EmThor
    #26596
    otp számlakivonat - game.co rendelés

    végül is fontból dollárra és utóbbiban lett levonva, meg ne kérdezzétek miért
  • JohnnySmith
    #26595
    Kedves Nekszus!
    Nagyon szépen köszönöm az összes felhasználó nevében aki segített a megvalósításban.
    A felvetéseddel kapcsolatban pedig,meggondolandó amit írsz, tekintve hogy valóban mindenkinek PS-ről kéne neteznie.
    Ezt a felvetésed szerintem a többi felhasználóval foganatosítani kellene, sőt lehet megkéne oldani hogy csak és kizárólag PS-en kerszetűl lehessen elérni a topikot. Ezzel kapcsolatban pedig a Sonyval kéne tágyalni hogy PSN-en rendszerbe aplikálják bele a topikot temészetesen a Magyar felhasználói oldalra.
    Tisztelettel
    Dzsoni Szmisz aka Johan
  • EmThor
    #26594
    [i][b]1.5 órája feladták az uncharted-emet. remélem megjön hétfőre!
  • EmThor
    #26593
    én meg nem írok fekete betűkkel, nem, és banánt se kérek
  • Okami Amaterasu
    #26592
    szóval akkor ha beszállitó a hiábs akkor egyszerüen csre?mert nekem a joyt meg a kábeleket is vissza kellet adnom..akkor mindenböl utjat kapok vagy a gépet cserélik ki?és szetetek idén megkapom még?
  • Nexxuss
    #26591
    elfogadjuk! Már jobban is érezzük magunkat
  • Nexxuss
    #26590
    PS3 forum de PCről köll írni
  • NEXUS6
    #26589
    Kedves Dzsoni!

    Szeretném újfennt kifejezni csodálatomat és megbecsülésem a fórum épülése szépülése okán, de a PS3 felhasználók nevében kérhetném, hogy a beviteli mező színét nem lehetne visszaállítani fehérre, mert kibaxottul nem látszik semmi, amikor PS-en akar az ember üzizni. Köszi!;)
  • JohnnySmith
    #26588
    Jaj akkor Te és Te se haragudj
  • Nexxuss
    #26587
    most mé??? Tudod hogy ezzel megbántasz minket sírni fogunk ám
  • Nexxuss
    #26586
    a Singleben? :)
  • JohnnySmith
    #26585
    Kicsit skizó
  • NEXUS6
    #26584
    Nálam már vagy 50 óra van benne!;)))
  • Nexxuss
    #26583
    30 font a gamen a COD4. Hát még mindig sajnálom rá a lét így is....5 óra?! Ááá inkább kölcsönkérem...vagy ne? Megbeszélem még magammal.
  • vgaben
    #26582
    Abszolút egyetértek. Remélhetőleg csak valami béna beszállító okozza a problémát ( valahol írta valaki, hogy hozzányultak az olvasófejhez is ) mert ez ha nagyobb volumenű gond, az így a karácsonyi szezon előtt borzasztó - ha nem jóvátehetelen - károkat okozhat a SONY PS3-al kapcsolatos terveinek.
  • NEXUS6
    #26581
    Úgy néz ki, hogy az új BD meghajtók nem bírják. Pár hónapja az volt az egyik fő hír, hogy sikerült a kék lézerek termelését növelni, és az előállítási költséget csökkenteni.
    Szal remélem, hogy ez a hiba nem mindegyik új meghajtónál jön elő valamilyen valószínűséggel.

    A 60 GB-osoknál is volt egy sorozat, talán néhány ezer darab aminél asszem a video csip xart be.
    Jó lenne ha itt is "csak" ez lenne a gond.
  • HAF Rigel
    #26580
    2 variáns van .
    - Vagy hibás sorozat , beszálitoktól , gyártoktól . Ez a jobb mert egyszerüen cserélhető javitottra .
    - Másik Tervezési hiba miatt , na ez már gáz , olyan mint boxon a 3 red ring . Javitgatni lehet , de a tényleges változást csak nagy hardwer átalakitás hozhat .

    Remélem a legjobbakat , mert most ez nagyon kinos lehet a Sonynak , eddig a Boxot legalább minöségben verték, de ha egy gép 2 hét után beszarik arra nincsen mentség. Föleg karácsony elött negativ hírek nagyon visszavethetik az eladást , ami nagyon kell a PS3 nak.
  • NEXUS6
    #26579
    Jézusom, most komolyan megijedtem önmagamtól!;)
    Monnyuk azért ennyire nem szigorú a helyzet, talán ha eccer volt 28 killem;)

    És kösz a gatokat, de ne igyunk előre a medvebá bundájára. A végén valamelyik postai dolgozónál köt ki a cuccos. Most is szökésben van egy csajszi egy fél falu nyugdíjával.;)
  • Okami Amaterasu
    #26578
    látom neked is bedöglött a géped enyém 2 napja azt monták min15 nap de inkább 3 hét a javitás az se biztos h idén meglesz egyáltalán:S..remélem ha eccer szervizelik már nem döglik be..véleményetek szerint?
  • Nexxuss
    #26577
    UR3 hoz azért lehet beszerzek egyet énis:P
  • baggins
    #26576
    Az igaz. :)

    Különben gratula hozzá.
  • HAF Rigel
    #26575
    Azért mert jó :):)
  • baggins
    #26574
    Minek neked ilyen? Mit reszkessenek? Level 100-as vagy, ha valami megmozdul fél kilóméterre tőled, már halott is. Passzióból pisztollyal mész RPG-k és helikopterek ellen, és még így is nyersz. Hová akarsz még fejlődni?