89387
PlayStation3
  • Yoda001
    #26853
    omg
  • Nagy01
    #26852
    Hohoo.:)
    Ma kaptam meg a gépet.(amit nyertem:D)

  • turho
    #26851
    Igazán egyik konzol sem használ élsimítást, se a ps3, se a 360. Mindketten beledöglenének egy nívósabb játéknál. A többi beállítás kérdése (is). Egy 19 collos pc moncsit felnagyítva is nőnek a pixelek :)
  • OliApa
    #26850
    thx!
  • simirizsa
    #26849
    Te magad játszod a gitár szolót nézd meg a videoit amit linkeltem csávó végén ront és nem is szól a gitár.
    Itt van hallgasd meg milyen szépen szól ha nem találod el :D
    Azért tünik nehéznek mert a videok többsége expertbe van easybe csak 3 gombon játszól. Normalban 4en és gyorsabban jönnek hangok és több is jön. Hardba már mind az 5 gombot használnod kell és még gyorsabban jönnek a hangok és még több. Expert az már ott van hogy tényleg a legkisebb gitár hangot is lejátszod anyi hang jön amint láttad korábban linkelt videóban és ez tényleg elég nehéz.
    Úgy kell játszani hogy a gitáron a megfelelő színű gombot lenyomod és pengetsz amikor pont TV/monitor alján lévő gombokhoz ér. Ezt elég nehéz lehet elképzelni de sajna jobban nemtom leírni videon látszik.Ha ugyan olyan szinű hang jön elég lenyomva tartani a gombot és pengetni nem 1xre nyomkodni meg pengetni .Nem nehéz és elégé valoság érzetet add ezért nagyon élvezetes :D
    Itt a gitár
    Amugy 1 kis gyakorlásal simán megtanulható játszól és a végén már tényleg úgy jár az ujjad mintha áramot vezetek volna bele :D és észre se veszed

    Tom elég nehezen értelmezhető, de ma alig aludtam nem értesz valamit akkor megpróbálom jobban elmondani :D
  • NEXUS6
    #26848
    Hát Forzaval én is szoktam nyomulni a Saturnban, hatannak teleg eleg LOLer agrafixa. Bocs ez most megint vakon ment PS- röl.
  • eldiaz
    #26847
    Hellosztok!!Egy kérdésem lenne a Fifa08-al kapcsolatban.Hogy tudunk egymás ellen játszani tournament módban úgy hogy kiválasztunk két csapatot,és ha egyikünk a saját csaptával a másikunk pedig a gép által betett csapattal lenne,de a gép nem engedi,csak ha egymással vagyunk.Elöre is köszi
  • Jimanszky
    #26846
    Mesélj már erről a guitar heroról!!Láttam róla videot de az baeromi nehéznek tűnt.Amúgy hallod is amit te játszasz vagy csak nyomkodod?Ütemre kell nyomkodni vagy h van ez?Tudod most h írtad h Dragonforce,nem tudom elképzelni.Akkor te egy virtuóz vagy ha azokat ütemre...
  • Zodd
    #26845
    Még multhéten a Campónában a Electroword ben láttam 60Gb-os verziót.
    Még ott lehet van, mivel picit drágább volt.
  • simirizsa
    #26844
    Én még sehol tescoba, madaras tescoba nem láttam demo gépet de mediamarkba,Saturnba se más valaki ?:D
  • Lizardman
    #26843
    Az, hogy neked annak tünt, az egyéni szoc.probléma... De többet nem akarok mondani, hisz eza topik a ps3-é ;)
  • zozo2001hu
    #26842
    Hívjátok a szolnoki media markt-ot mert szerintem elképzelhető hogy ott van még 60-as starter pack 129.900 ft-ért bruttó!

    Más: Pár hete ill. pár napja is jártam a csabai mm-ben, xbox360 nyomulás ezerrel, kipróbálható kozolok 44"-os samsung TFT falon (4db egymás felett), először Halo3, tegnap pedig PGR4 ment éppen, na most nekem atom pixelesnek tűnt mindkét game. AA-t egyáltalán nem tapasztaltam iszonyat csirke volt a grafika!

    Ma szolnoki cora, megint csak xbox360 demó hegyek itt ugyan kisebb TFT panelekre volt kötve a cucc olyan kiosk szerűen de megint csak pixeles volt a kép szerintem nagyon (forza2 és halo3 ment), ennyit tud a 360? PS3-nak szerintem szebb a grafikája nem látok ilyen pixelesedést, egyébként meg csirke a sony marketingje cora-ban nem volt demo gép kirakva egyáltalán, eléggé nulla marketinget érzek így karácsony előtt.

    Ja, hegyekben ált már a bejáratnál az xbox360 arcade csomag 65K-ért, abban még winyó sincs, mekkora egy nulla config az halljátok. :)
  • simirizsa
    #26841
    Dragonforce experten
    Aszem fogunk mi még szenvedni :D
  • simirizsa
    #26840
    Ki mondta hogy abba hagytam ?:D
    Mondjuk mostmár normalba nyomom 1. bossnál meg is tanultam rendesen használni gitárt :D most már tök jól megy normalba is.
    Meg is vanak a kedvenc számaim
    Rolling Stones - Paint it black
    Black Sabath - Paranoid
    És természetesen a Dragon Force :D
  • Jimanszky
    #26839
    Nem csodálom,tekerés ezerrel:)))Mennek az arpeggiok rendesen;))
  • tyrant71
    #26838
    miért hagytad abba 80%-on az easy-t?
  • Sund
    #26837
    ELADÓ


    EYE of JUDGMENT, ha valakit érdekel akkor privi. (kamerával együtt természetesen) vagy 30 378 ötvenhat 68

    Köszönöm!
  • simirizsa
    #26836
    Grat a géphez :D
    Guitar Hero 3ban Dragon Force után olyan szinten begörcsölt a kezem hogy nembirtam leteni a gitárt
  • OliApa
    #26835
    Sikerült bereggelnem, jönnek a demohegyek.
  • Foxhound1980
    #26834
    Killzone téma nagyon állat lett, fent is hagyom!
  • Foxhound1980
    #26833
    Elég vicces lett lett a K&L PS3 verza, az alap hányadék engine-t sikeresen megfejelték az élsimítás kikapcsolásával, ezenfelül váll közeli célzásnál vsyncel a kép mint állat. De jó, hogy nem erre vettem.
  • Papesz
    #26832
    Láttam, próbáltam, játszottam rajta, mégha nem is otthon. Ha utálod az ilyen hozzászólásokat, hát utálod. De ugye ettől még lehet az a véleményem, amit írtam?
  • OliApa
    #26831
    De ez nem Starter Pack, ha jól figyeltem be. Az SP-ben 2 db kontroller és 2 db játék van plusszban.

    Juteszembe: bontatlan Resistance: Fall of Man-t cserélnék FORMULA ONE CHAMPIONSHIP EDITION korongra...
  • Yoda001
    #26830
    jó, én azthittem csak a 60-asnak van ezüst "csíkja"
  • SlickAdam
    #26829
    Ez még a 20 gigás verzió a képeken
  • Hitman
    #26828
    Miből gondolod, hogy 40-es van a képeken? Van benne kártyaolvasó, 4 usb elöl stb. Ha az a kép tévesztett meg amin fekete az előlap, akkor nem jelent semmit. Nekem 40-es van, de ezűst az előlap keret és ide szánt európai változat.
  • baggins
    #26827
    Ha valakit nagyon érdekel, nálunk Komlón a Tescoban is van még 60-as...
  • Yoda001
    #26826
    175k-ért, ami drágább mint amikor megjelent... és a képeken meg 40-es van,hm :D egyébként nem fogok most mégegyet venni, főleg nem +75k-ért :DDD
  • SlickAdam
    #26825
    Itt is van még 60 gigás PS3!!! :D:D:D
  • Yoda001
    #26824
    halvány lila ... sincs :D én még nem bontottam ki,meg semmi...karácsonyra adom oda magamnak :) de a faq-ban van ilyen kérdés, szerintem nézz körül
  • OliApa
    #26823
    Hamár összefutottunk Yoda testvér, mondd már meg lécci, hogyan tudok külföldről regisztrálni, hogy a demókat le tudjam tölteni? Elég csak vmilyen külföldi lakcímet feltüntetni?
  • Yoda001
    #26822
    csak mostmár ugye nem gyártják a 60-ast, ezért itt már nincs is (mindenki arra megy,ugye :D)
  • OliApa
    #26821
    Én Dunaújvárosból mentem el érte. Hevesen azt mondták, a forgalmazó a héten csökkentette az árát és buktával értékesítették nekem de kompenzálják őket. (milyen fura lesz 1-2 év múlva visszaolvasni, milyen drágán vettük anno... de voltak ezer dolláros PS2-ők is annakidején )
  • Yoda001
    #26820
    tudom hol van, hát jó neked hogy ott van :)) itt bp-n semelyik üzletbe sincsen :D grat
  • turho
    #26819
    Ez hót igaz, tudni kell arányosítani. Anyagi lehetőségeim messzemenőkig nem engedik jelenleg, de ha engednék sem cserélném le pl. a 32 coll-os LG-met ugyanekkora full HD-sre, mert nem jön ki ebben a méretben a differencia.
  • OliApa
    #26818
    Heves. Egy kisváros északon, Gyöngyös mellett.
  • Yoda001
    #26817
    honnan? :O
  • OliApa
    #26816
    Nnna! Most hoztam haza a 60 GB-os Starter csomagot! Hevesen 149.990.- HUF volt. Most pedig elolvasom, miket írtatok eddig . . .
  • baggins
    #26815
    Az baj. :(
  • Foxhound1980
    #26814
    Semmi. Szvsz már csak a Tech5-el foglalkozik Carmack mester a Rage miatt.