89387
PlayStation3
  • Foxhound1980
    #26893
    Az korrekt, kicsit lejjebb árazták mint az átlag. Majd egy éves cucc, viszont a PS3-mas lesz a fullos tartalmilag.
  • tyrant71
    #26892
    ha nem nyomsz semmi gombot, akkor gitár nélkül szól a zene
    csak ha jól nyomod a gombokat akkor szól a gitár

    szerk, ha rosszul nyomod akkor fals hangok jönnek
  • EmThor
    #26891
    40$ lesz a lost planet!
  • Jimanszky
    #26890
    Be lehet úgy állítani,hogy csak az eredeti zenét hallod gitár nélkül,a gitárt meg te játszod alá?Bocs a hülye kérédésekért de ilyet még nem láttam:))
  • Jimanszky
    #26889
    Köszi a leírást!!Amúgy hobbi szinten gitározok,van is egy Telecaster szólógittyóm.Gondolom ez előny:)
  • Sund
    #26888
    francba, ez nem jó hír. :( szerettem gondolkodni a körök közben. most gyorsabban kell. :) lehet h nem kellene annyi sört innom.
  • Attila8805
    #26887
    NEm!
  • Foxhound1980
    #26886
    Tudtommal realtime.
    Fallout3-ról szinte minden.
  • Sund
    #26885
    Azt tudja valaki, hogy a Fallout3-ban körökre osztott harc, lesz vagy real time?
  • np
    #26884
    Sziasztok!
    Egy olyan kérdésem lenne, hogy ha letöltök egy 720p, vagy 1080p, felbontású filmet amik az x264 jelzésüek, és kiírom egy dvd-re azt ps3-al le lehet játszani?
  • Alien!
    #26883
    Én meg az LG-ben....:)
  • Zodd
    #26882
    Samsung a legnagyobb gyártó és talán az egyik legjobb is.
  • jaszy
    #26881
    Énmég annyira nemteszteltem le, de ha lessz időm megnézem a külömbséget!
    Én nagyon pozitívan csalódtam a samsungban. Bravia érdekelt volna de az baromi drága :) De mostmár örülök hogy ezt vettem .
  • Alien!
    #26880
    Naja....ütver mindent a látvány,de ez már a gt4 esetében is így volt..remélem hamar megoldják,Uncharted-nél is elöfordul.....remélem hamar kinövik....N4G-en van egy cikk a Burnout-ról....érdekes dolgokat írnak,ott majd kiderül...demó úgyis jön jövö7en.....
  • Alien!
    #26879
    A movie plus érdekes,nem minden típusnál hozza a kívánt hatást,asszem az M szériás samuknál igen,de pl a haverom q97-es plazmáján annyira nem....
  • Foxhound1980
    #26878
    Ezt aláirom, GT5P dettó. Ez ok. De ha megnézed a jelenlegi piaci részvevőket ez a 2 termék elég magasan a konkurensek felett teljesít. Viszont tény, hogy ezek a stúdiók is szivnak a géppel jelenleg. Majd kiismerik a vasat.
  • Alien!
    #26877
    v-sync.....náluk semmilyen framerate gond nemvolt....
  • Foxhound1980
    #26876
    Üdv. Mondjuk a ND meg a Polyphony nem tudom mitől vérzett volna el... Uncharted a plafon jelenleg grafikailag, GT5P szintén.
  • jaszy
    #26875
    Gyorsan megnéztem! :) Az enyémen van Movie Plus..... izgultam:)
    Bár 2007 es modellen illik:)
  • jaszy
    #26874
    Éncsak olvastam. Konkrét tapasztalatom nincsen. Hacsak annyi nem hogy az ismerősömnek a Media Marktban a 40 es lefagyott játék közben! Elég gáz :)
  • Alien!
    #26873
    Hi all!

    Gondoltam én is beköszönök,mert 1 hónapja beruháztam (haverokkal együtt)egy 60gb-os gépre...A közelgő Ut3 miatt....Régi PS-es révén nem volt kérdés,hogy melyik nextgen gép lesz végül,viszont megdöbbenve olvasgattam a fórumot,meg az online oldalakat,hogy mennyi negatívum van a géppel kapcsolatban.....Minden hír felfújva,fals tesztek,stb.....Az MS tényleg komolyan gondolja, ez látszik....

    Ami eddig feltünt:

    K*rva nehéz lehet programozni,ez látszik,még a bevállt stúdiók is elvéreznek(Polyphony,Naughty Dog),de ez persze késöbb megoldódik.....

    A gép nagyon jól össze van rakva,médiacenternek is tökéletes....Bár egy jó MKV
    támogatás elkellne(mondjuk az egy öngól lenne a bluraynek)...de reménykedjünk...Addig is marad az mp4-be konvertálgatás,mint félmegoldás....

    A blueray lejátszó jó,sajnos elrontotta a szemem,dvd má nemis igazán érdekel,csakhát a kínálat......

    Uncharted,kb 30%-nál vagyok,de teljesen rabul ejtett,egyértelműen egy ps3 techdemo,sajnos kicsit korán jött ilyen látvánnyal....ezután az átlag játékok csúnyának tűnnek(pedig nem azok).....

    COD4....Egyértelműen az év játéka....Főleg multiban.....

    GT5p.....Ez is musthave,mint az összes elözö....Gyakorlatilag a Polyphony mindenkit legyaláz ebben a témában,mégha nincs is benne törés és 2d-sek a fák(mint legföbb kedvenc ellenérvek)...

    Ár...Döbbenten néztem,hogy amerikában 100 dollár áresés mit eredményez...100 dollár...ezek a b×zik ennyit költenek hetente fánkra....egyszerűen hihetetlen,hogy kint ez befolyásoló tényezö...

    Sony marketing....na ez érdekes,főleg itthon,a PS2-nél még a csapból is Sony folyt,mostmeg mindenhol az Xbox van kipakolva,óriás displayek,játszósarkok,bannerek,reklámok.....Sony sehol,ahol ki van állítva,ott sincs bekapcsolva,holott minimum a GT5p-nak kéne demóznia....vicc.....
    Itthon elterjedni is csak akkor fog ha lesz hozzá warez.....mégiscsak Mo-n vagyunk na...15-17e sok pénz....én megveszem,de sokan nem engedhetik meg.....

    Fragfx e-bayröl érkezik jövö7en,remélem az UT3 is....:)

    LCD kérdés....jómagam egy Lg 42LB2R-rel hajtom a gépet.....nemrég volt hozzászólás 100hz-el kapcsolatban....Én azt mondom aki teheti,az ilyen TV-t vegyen..Nálam Truemotion néven van a mozgásjavítás(Philips: Digital Natural Motion,Sony:Motionflow,Samsung: Movie Plus),ami gyak megduplázza az fps-t becsült képkockák hozzáadásával...Lényegesen folyamatosabb a látvány,ezt higgyétek el....szal mondhatni kötelezö.....

    Hirtelen ennyi jutott eszembe.....

  • Zodd
    #26872
    Tényleg itt tudnátok modani kinek hibásodott meg a 40Gb-os széria, mert sehol se találok valós adatokat milyen arányú ez a hiba.
    Én inkább szeretnék új szériásat mivel az már 65nm, de az meg gáz lenne ha itt a bluray lett gagyi.
  • jaszy
    #26871
    A 40 esekröl azt hallottam hibásodik! Bár ezt csak fórumon olvastam, lehet nemigaz! Énis eladtam a Ps3 ast ami legutóbb volt, itt a fórumon!!!
    Nagyonjókis gépvolt!
    A 40 es valóban nemviszi a Ps2 es gammákat !
  • Nexxuss
    #26870
    akkor miért nem használtad a rejtett pengét az eladón?!
    áá le vagyok fáradva mert nem tudtam ma Warhawkozni.
    Még mindig nem tudtam mig ki a hungary666 főnöke. Zsákos Te vagy? Télleg egy helyen kéne lennünk mert az profibb lenne, mint Resiben WMS. Szóval? Verekedjenek meg a klán vezérek a tagokért?
    Vagy egységesen kilép mindenki mindenhonnan és csinálok egy újat?
  • turho
    #26869
    :D igen ez szomorú....Bár engem meglepett a döglős ps3 széria story is. Amúgy én meg most ps3-ban vagyok lemaradva, mivel anyagi okokból nem tarthattam meg....Igaz az hogy a 40 gigás széria nem kompatibilis lefelé a ps2 játékokkal? Ha nem igaz, akkor 1-2 helyen igencsak félrebeszélnek emberek....
  • jaszy
    #26868
    Amikor vettem ezt a TV-t sokat filóztam mitis vegyek. Szerencse hogy volt agy nagyonjó ismerősöm az egyik nagy elektronikai cikkeket árusító boltban, aki felvilágosított mindenröl. Ha RGB vel ilyen HDMI vel csak szebb lehet!

    Hozhatnék haza egy OFF 360 ast HDMI vel letesztelni a képminőséget, csábított is a Colin dirt a polcon, de úgydöntöttem 360 ast nemhozok haza játszani.........még 3 ledes lessz nekem :)
  • EmThor
    #26867
    majdnem 700 aláírásunk van

    1000 jó lenne, de 1000 emberért store... :(
  • EmThor
    #26866
    talán mert drága
  • Foxhound1980
    #26865
    Gratula!!
  • Nexxuss
    #26864
    miért nem 3at?
  • EmThor
    #26863
    vettem még 1 kontrollert, toltuk haverral bowlingot, isten volt
  • Nexxuss
    #26862
    láttam:P nem volt időm rá. no meg nem vagyok motorstorm fan:P Inkább Ridge Racer, de arra sincs időm :(
  • Nagy01
    #26861
    Jah és kössz^!
  • Nagy01
    #26860
    Hát szal én:D.Egyébként már korábban felvettelek barátként ps3-ra.Néha fent is szoktál lenni:p.Te is résztvettél a versenyen?
  • Nexxuss
    #26859
    szal te nyertél:-) Gratula:)
  • lamase
    #26858
    az igaz, hogy már nem gyártják a 60gbos ps2 támogatással rendelkező szerkezetet? voltam 576ban nem is volt már egy darab sem. :(
  • Nagy01
    #26857
    Hehe nem.Csak 1-et nyertem.A másikat vettem.
    Jah és itt:
    Itt
    Büszke vagyok magamra:D.
  • turho
    #26856
    Ok de ez más tészta: analóg kisfelbontású jelet bevinni hd képes készülékbe.
    Én, amikor megvolt a ps3-am is, úgy vetettem össze őket hogy hdmi-vel küldtem a ps3-at, komponenssel meg a 360-at. Egykutya, mindkettő szép volt. HD jelnél semmiféle simítás és pixelmanipuláció nem működik, a nagyfelbontású, de az AA-AF hiánya miatt közelről ferde és vékony vonalaknál néha recésnek ható valóság látszik. Ettől még a képek gyönyörűek és minőségiek. Messzebbről meg ne feltűnő hogy nincs rajtuk képjavító eljárás. PC-n is azért nyomják mert: egyrészt a paraxt beleteszi a fejét a monitorba, bármekkora is légyen az. :) Másrészt rákaptak, ez az igazság, mert a vérpc-s ha vért hugyozik is megveszi kiizzadja összecsencseli a 150 k-s 180 Wattos 100 fokos VGA árát :D (Na ezt én abbahagytam 3 éve végleg).
    Ha szép nálad rgb-n a kép akkor ez a tv-d feldolgozóáramkörét dícséri. Kis felbontásban, de megfelelő skálázással és pixelizációval gyönyörű nem natív képet is lehet kapni. Az LG LCD-m is ilyen, szép rajta a tv-adás a standard dvd, még a ps2 is jól néz ki. ( LG 32LB1R)
  • kilcsir
    #26855
    grat! Ketöt nyertél?? Meik nyereményjátékban??
  • jaszy
    #26854
    37 colos Samsung LCD-m van (LE37R82B). Mezei RGB kábellal kötöttem rá a Ps3-at (nemvolt itthon HDMI kábelem) és meglepően szápvolt a kép Def jam icon-al!
    Nagyon simavolt a kép, és a kontúr abszolut nemvolt pixeles. "Engem meggyőzött"
    A TV- n használtam az élsimítást, észrevehető volt! Persze a játékmód is aktív volt!