89387
PlayStation3
  • Foxhound1980
    #26813
    Kiváncsi vagyok lesz e hatása a petíciónak. Hova lesz elküldve?
  • baggins
    #26812
    Mintha még régebben említettek volna PS3 egy Super Doom 3-at, erről semmi info?
  • HAF Rigel
    #26811
    Valaki emlitette hogy 600-700 között lesz az aláírások száma , és láss csodát tényleg 688 -2 bunkó boxos aki beleszemetelt más dolgába .
  • Angyisz
    #26810
    Ja mégvalami a szomszédomnak nincs ilyen. Illetve ha már naponta 12-13 órát dolgozok ne haragudj már meg ha azt a kevés időt amit TV vagy DVD ne adj' isten játékkal töltök akkor azt "normális" élvezhető módon szeretném eltölteni.
  • HAF Rigel
    #26809
    Elöször meg kellene tanulnom rajta játszani :):):)
  • Angyisz
    #26808
    Miről beszélsz ? Milyen megalomán magyar ? Én is 5x3-as hálóban nézem az 50"-es plazmát kb. 4 méterről ennél jobbat el sem tudok képzelni. Próbáltad ? Láttad ? játszottál rajta? vagy csak egyszerűen savanyú a szőlő ? Szerinted a PS3 miért támogatja a HD-t, hogy 51 cm-es CRT-t nyomjuk ? Utalom az ilyen "akinek olyan van az dögöljön meg" hozzászólásokat.
  • simirizsa
    #26807
    Grat majd nyomhatnánk cooperatívba
  • Smuge
    #26806
    Ez jol hangzik, itt eltudom képzelni már a sixaxis elönyét
  • Tutu12
    #26805
    Első lépés.A joy döntögetésével beállítod,hogy a pálya melyik részén álljon a karaktered(bal széltől a jobb szélig).Második lépés:újabb joy billegtetés,hogy milyen irányba dobja el a golyót.Harmadik lépés:az R2-L2 gombokkal kiválasztod a pörgetés irányát,és közben lendíted a joyt az eldobáshoz(mármint a golyó eldobásához),és eldobod(még mindig nem a joyt).
  • zozo2001hu
    #26804
    Első körben bénáztam, hogy szokásos módon 2 kézzel fogtam a kontrollert, na ezt itt el kell felejteni. :)

    Simán egy kézzel (van bal kezeseknek is setting) kell belőni az irányt kiválasztod a golyót, aztán lendítesz megfelelő erősséggel piszok jól ki van használva az összes mozgásérzékelő. Egykezes játék függőleges irányban kell tartani a vezérlőt mutatja is a segédábra a játékban először, próbáljátok ki nem ragozom tovább hatalmas móka.
  • gazgoblin
    #26803
    Szakadok:

    The Agency
  • Smuge
    #26802
    Teljes sixaxis irányitás alatt mit értenek a bowlingba? Kicsit körül tudnád irni hogy milyen is?
  • zozo2001hu
    #26801
    Skacok ez a bowling iszonyat jó!!! Asszonnyal atom jó meccseket nyomunk és a single rész is príma. Azt hiszem megvan az egyik szilveszteri program, gratula a készítőknek 10 dollárt simán megért!
  • Sund
    #26800
    12K
  • pepi024
    #26799
    egy használt uncharted ért mennyit addnának????????
  • Nexxuss
    #26798
    csak benzin kellett bele nem?
  • Attila8805
    #26797
    GratXD
    És milyen?
  • HAF Rigel
    #26796
    Na összejött a gitár , ma elsőre , tegnap meg nem tudom mi volt a baj.
  • Tutu12
    #26795
    Ez nagyon cool..
  • simirizsa
    #26794
    Áhh faszom hiába rángatom köcsög gitárt nem küldi a zavaró szarokat gitár párbajnál
  • Tutu12
    #26793
    Már én is töltöm lefele..
  • Nexxuss
    #26792
    Na jó kis Warhawk Party volt. 3x30 perc 32 fős csapatban! Nyaammi!
    Kaptam Clan inviteot. Hungary666 ez kié?
  • Sund
    #26791
    nekem 32-es van, és 2-3 méterről nézem, de néha elkap a vágy, hogy vegyek egy 120 centiset. Megfertőzött a sok Media Marktos katalógus.
  • EmThor
    #26790
    na, készülök lassan melóba
  • EmThor
    #26789
    aha, kösz most már értem (nálam pont 2 falnál van kanapé + tv így megvan a 3m)

    való igaz, bármelyik házimozis oldalt megnézitek, találtok cikkeket szép számmal ajánlott nézési távolsággal, 107cm, 2 méterről nagy

    30fokos látótér kitöltés olvastam asszem, ez olyan, hogy ott érzed magad a helyszínen
  • Papesz
    #26788
    Szerintem félreértettél. Nekem kábé 5x5-ös a szobám, de van benne például ágy, bútorok, íróasztal, satöbbi, amik ugyebár szűkítik a helyet. Nagyjából 1,5-2 méterre ülök a tévétől. Sokan vannak ezzel ugyanígy, mégis kurva nagy tévéket vesznek.
  • Jimanszky
    #26787
    persze,hogy nincs.Pont azért mondtam,hogy azt a nagyobb /37",42",de inkább 42" vagy feljebb/ találták ki.Ugye minél nagyobb a képátmérő,annál nagyobbak a pixelek.Na pont ezért.Egy 32"-osnál bőven elég az 1366x768.Szóval ugyanolyan képe lesz a 32"-os HD Ready tv-nek,mint a full HD-snak,csak nagyobban.Remélem értitek,mit akarok mondani.Kinek mekkorák az igényei és hány cm-ről nézi.Nekem ez a véleményem.
  • EmThor
    #26786
    tökéletes
  • Jimanszky
    #26785
    Persze 5x5-ös szobába simán jó a 42"-os tv,ha kb 3 méterről vagy messzebbről nézik.
  • Foxhound1980
    #26784
    Lehet, magam is a 32colt kb 80cm-ről bámulom gémnél. Filmeknél már jóval hátrébbről.
  • EmThor
    #26783
    5x5 szobában, 42" tv, 3 méterről pont jó, nem megalománia ez, hanem ajánlott nézési távolság :)
  • EmThor
    #26782
    zozo: eu accon ment az usa store-ból vett bowling

    fox: jaja, markold meg a kontroller közepét, forgasd a csuklód a célzáshoz, l2 ill r2-vel csavard meg a golyót ha akarod, aztán lendítsd meg a kontrollert :) fullzsír!
  • Papesz
    #26781
    Pedig hidd el, hogy sokan vesznek ekkora tévét (meraszomszédnakisolyanvan) 5x5-ös szobába. Megalománia magyar módra.
  • zozo2001hu
    #26780
    Apropó: a kacsás játékot (Super rub a dub) végignyomtam már az egészet ezüst fokozaton, így a bronz kacsa után már ezüst kacsám is van. :D
  • JohnnySmith
    #26779
    Még a végén elhagyom a Wii-t!
    Feltéve hogy lesz tennis is amit 4en lehet játszani.
  • Foxhound1980
    #26778
    Motionsensre épít??? KELL!
  • Foxhound1980
    #26777
    12 Perces hires Gamersyde Turok jegyzet. Fincsi lesz
  • zozo2001hu
    #26776
    USA store-ból megvásárolhatom a bowling-ot, ugye fog menni a hazai gépemen?
    Amit eddig vettem az ment, de olvastam már sokat régiókódos baromságokról!
  • EmThor
    #26775
    látom feljöttél, helyes :)

    először megpróbáltam fekve tolni bowling-ot, mondom csak jó úgy is.
    lóf&szt! :) fel kell állni hozzá, nagyobb beléléssel meg nagyobbat lendítani csak ki ne repüljön a kontroller mert viszi a plazmát :D
  • Smuge
    #26774
    Levették videot. Pedig megnéztem volna.