89387
PlayStation3
  • Foxhound1980
    #27213
    Wipeout HD 2k8 eleje.
  • baggins
    #27212
    Egí dolgot viszont nem értek: jelzi, hogy új letölthető tartalom van a GH3-hoz, de én az EU Store-on nem találok semmit. Viszont a játékom tuti EUs.
  • baggins
    #27211
    Hogy tetszik? Überhiperszupergigafasza! Hogy én marha eddig miért nem tudtam magam rávenni! Teljesen új játékélmény, valami eszméletlen jó!! Aki akar online nyomulni, szóljon. ;) Csak még gyakorlok.
  • HAF Rigel
    #27210
    Küldtem privet
  • thomee84
    #27209
    ha valakinek kell.. Uncharted, 12k, Bp.

    msn/mail: [email protected]
  • SlickAdam
    #27208
    honnan rendelted? nekem is csütörtökön adták fel és hétfőn már itt is volt (shopto)
  • NEXUS6
    #27207
    Nekem meg a FragFX-em!;(((
  • EmThor
    #27206
    múlt csüt. délután adták fel unchartedem, még nem jött meg :S
  • simirizsa
    #27205
    Na üdv a gitárosok közöt hogy teccik ?:D
  • ballor
    #27204
    divX-et nem vitt :(
  • ballor
    #27203
    leszedtem
    megy

    a nero is tudja ezt, azzal is megy, köszi
  • NEXUS6
    #27202
    Én is már elég sokat csalódtam ezekben a videókban, egyáltalán nem objektívek, hiszen nincs olyan képlopó a konzolokban, mint a PC-ken.

    A pattogást monnyuk én is szerettem használni, pl úgy venni a kanyart, hogy 100-zal gázzal belerohanok az elöttem levő seggébe, ő kirepül én lelassulok, és kis kormányzással pont a kanyar végi palánkra pattanok úgy hogy az megfelelő írányba taszítson tovább.;)))

    De a pattogásnál inkább arra gondolok, hogy még egyenesben is mész és ha pl. kicsit elkapod az elötted menőt akkor egyik oldalról pattogsz a másikig folyamatosan, ez általában "nagyonárkád" autósjátékokra jellemző, a GT sorozatra szerencsére kevésbé.

    Az fps gyorsítás tekíntetében közben találtam még egy- két opciót, amit nem árt figyelembe venni, pl ha a dvd lejátszásnál bekapcsoltál valamilyen zajtalanító effektet azt is érdemes kikapcsolni, ha játszol!

    Az utolsó FW sajna tényleg lassította a GT demót, de most elértem megint az előző állapotot, de most már szerintem tényleg nincs tartalék, nincs már mit kikapcsolni.;(
  • JohnnySmith
    #27201
    Keress erre hogy TwonkyMedia... már lehet hogy az enyém is lejárt, mert csak 30npaosat találtam.
  • ballor
    #27200
    routerrel vagyok én is
    honnan a médiacenter progi?
  • JohnnySmith
    #27199
    routeren keresztűl :) (én mondjuk egy mediacenter progit is feltettem)
  • ballor
    #27198
    ez pontosan hogy van?
    beraktam képet a megoszott mappába

    hogy fogom elérni a PS3mal?
  • JohnnySmith
    #27197
    Tekintve hogy barátok már legalább 3hete EoJ-oznak vele.... nem csodálom hogy nem tudtalak vissza igazolni :D
    Inkább UK-US reggel szoktam játszani.... felétve hogy van mivel :D
  • Foxhound1980
    #27196
    Jav: 4
  • Foxhound1980
    #27195
    Zsír az aláírásod!
  • Foxhound1980
    #27194
    Nagyon fasza. Mondjuk PGR4-ben London nagyon erős pálya de mintha a GT-s szebb lenne, nekem is úgy tűnik. Igazság szerint ezt realtime kell összenézni, videók itt már nem tudnak dönteni. Kocsikban persze nem kérdés. Pattogás miatt ne aggódj szvsz, lesz a GT-ben is ahogy az előző 3 részben is jelen volt a "fícsőr". Engem az érdekel főként, hogy sikerült a fixálnuk az fps-t a demóhoz képest.
  • Sund
    #27193
    Én nem is értem ,hogy miért fáj nekik lefordítani angolra. 2 hónap kell nekik, bahh....nevetséges. Itt valami más lehet az ok.
  • HAF Rigel
    #27192
    Én is megvenném ha lehetne kapmi Angol nyelven .

    ui: A magyar accodat felvettem egy hete csak nem igazoltad vissza , melyikkel játszol ?
  • ballor
    #27191
    én is lemezen szeretném :)
    birtokolni kell azt tokkal vonóval
  • JohnnySmith
    #27190
    BD -n kéne megvenni de ha csak japo nyelv van akkor az úgy nem ok... :(
    5,000.00 JPY = 7,718.90 HUF (szóval nem lenne vészes, és megérné a pénzt legalábbis nekem)
  • Winz
    #27189
    Tegnap megvettem a MOH:Airbourne-t.
    Ma elcseréltem a Fear-re.
    A MOH egy az egybe bullshit.Pénzkidobás,inkább vidd játékterembe,vagy vegyél rajta a hajléktalanoknak 5 kocka Drehert,mint hogy ezt megvedd!
    A Fear meg PS2 szintű lövölde,majdnem hánytam.
    Holnap jön az Uncharted,remélem abban nem csalódok.
  • NEXUS6
    #27188
    Nagyon jól néz ki! És szerencsére a nézők is vissza alakultak 3D-sé, mégha létszámukban annyian azért nincsenek is, mint amennyit Londonban elvárna az ember;)))

    Szerintem legalább olyan jól néz ki mint a PGR, ha nem jobban és itt azért a verseny nem olyan árkádos, hogy abból álljon, hogy az autók a kordonok között pattognak, mint a flippergolyók.;)
  • HAF Rigel
    #27187
    Bocsi ha már volt , de ezt találtam minden benne van amit a prologról tudni kell .
  • HAF Rigel
    #27186
    Product Outline
    Title Gran Turismo 5 Prologue
    Genre Online Car Life Simulator
    System PLAYSTATION®3
    Target Release Date Dec. 13, 2007
    SRP Blue-ray Disc Version : \4,980 (incl. tax)
    Download Version \4,500 (incl. tax)
    Cars 37 cars
    Courses 5 Courses 10 Layouts:
    Superspeedway - Daytona International Speedway
    The Road Course - Daytona International Speedway
    Suzuka Circuit
    Suzuka Circuit East Course
    Fuji Speedway F
    Fuji Speedway GT
    Eiger Nordwand (Forward)
    Eiger Nordwand (Reverse)
    London (Forward)
    London (Reverse)
    Game Modes Arcade (Single Race: Maximum 16 Cars)
    Arcade (Time Trial)
    Race Events (3 categories / 24 events)
    Visual Contents Gran Turismo TV “THE GT-R Legend INSIDE STORY Part I”
    Course Guidance Videos
    Visual Output 480p、720p、1080i、1080p
    Sound Dolby™ Digital Interactive Encoding
    2ch、5.1ch Surround
    Peripherals DUALSHOCK®3
    Logicool GT FORCE®、GT FORCE®Pro、GT FORCE®RX
    Required HDD Volume More than 5121MB
    Default Online Features
    News News
    Dealership News
    Information Motor Sports News
    Map and Weather of Major Circuits Worldwide
    Calendar
    Gran Turismo TV “First Impression LANCER EVOLUTION X”
    “TOKYO MOTOR SHOW 2007”
    Additional Online Features will be provided on Dec. 25, 2007
    Online Features Online Events (Multiplayer Race: Maximum 16 Players)
    Online Events (Time Trial)
    Online Time Trial Ranking Boards
    Download Ghost Replays from Online Time Trial Ranking Boards
    Information Museum (Car Manufacturers' History)
    Other Features
    Gran Turismo TV Dec. 15 “THE GT-R Legend INSIDE STORY Part II”
    Late Dec. “THE GT-R Legend INSIDE STORY Part III”
    Car List
    Acura NSX
    Alfa Romeo 147 TI 2.0 TWIN SPARK
    Alfa Romeo Brera Sky Window 3.2 JTS Q4
    Audi R8 4.2 FSI R tronic
    Audi TT Coupe 3.2 quattro
    BMW BMW Z4
    BMW BMW 135i Coupe
    BMW BMW M3 Coupe
    Chevrolet Corvette Z06 (C6)
    Daihatsu Copen Active Top
    Daihatsu OFC-1
    Dodge VIPER GTS
    Ferrari 599
    Ferrari F430
    Ford Mustang V8 GT Coupe Premium
    Honda INTEGRA TYPE R (DC5)
    Lancia DELTA HF Integrale Evoluzione
    Lexus IS F
    Lotus Elise 111R
    Lotus Elise
    Mazda ATENZA Sport (2007 Tokyo Motor Show reference exhibit)
    Mercedes-Benz SL 55 AMG (R230)
    Mitsubishi Lancer Evolution IX GSR
    Mitsubishi Lancer Evolution X GSR Premium Package
    Nissan SKYLINE GT-R Vspec II Nur (R34)
    Nissan Fairlady Z Version S (Z33)
    Nissan Skyline Sedan 350GT Type SP (V36)
    Nissan Skyline Coupe Concept
    Nissan Skyline Coupe 370GT Type SP (V36)
    Nissan GT-R Proto
    Nissan GT-R (R35)
    Renault Clio Renault Sport V6 24V
    Subaru IMPREZA WRX STI (18inch BBS Wheel Option)
    Suzuki Cappuccino (EA21R)
    Suzuki SWIFT Sport
    TVR Tuscan Speed Six
    Volkswagen Golf IV GTI
  • Angyisz
    #27185
    PS3 40Gb probléma.
    A Sony részéről az ember elvárna pár dolgot. Mondom ezt mint 40Gb-os PS3 tulaj és mint az egyik nagy japán motorkerékpár kereskedés dolgozója. (Amennyiben igazak a 40Gb-os hiba híresztelések) tehát a Sony részéről:
    1. megvizsgálni mely sorozatszámú modelleke érinti a dolog, pl. 12345-15325-ig . 2. ezt a sorozatszám tartomány(oka)t elküldeni az adott ország Sony importőréhez esetünkben Sony Hungária. 3. A magyarországi sony a hivatalos márkakereskedőin illetve saját honlapján keresztül "visszahívási kampányt" rendel el az érintett modellekre, amiben felhívja az érintett ügyfelek figyelmét arra, hogy vegyék fel a kapcsolatot a legközelebbi Sony kereskedővel 4. A Sony kereskedők a begyüjtött adatokat elküldik a magyarországi vezérképviseletnek aki pedig továbbküldi az anyagcéhez az érintett gépek darabszámát. 5. A Sony a cserélendő alkatrészt elküldi magyarországra, az importőr értesíti az ügyfelét, hogy ballagjon el a gépével ami 1-2 nap alatt elkészül. Na ha majd ez történik akkor hívhatják magukat MÁRKAKÉPVISELET-nek. Mert mikor megveszel egy terméket nem csak az eszközt fizeted ki hanem a későbbi támogatást is, főleg garanciaidőn belül.

    Mégegyszer hangsúlyozom a fenti dolog akkor igaz ha a probléma tényleg valós eredetü és nagy számú gépet (sorozatot) érint.

    bocs a hosszért
  • ballor
    #27184
    ott még egy hete volt 60 gigás, 165ért
    annyit nekem nem ért, már a különséget a 40-sel szemben

    kérni kell a gépet, ott a tévés részlegnél
    kicsi fiúcskák vannak ott

    vasárnap voltam, akkor volt az újságjukban a gép 99ért, persze az nem volt, csak 110ért egy BD filmmel

    nem is foglalkoztam velük tovább
  • cenobite
    #27183
    Le vagyok akkor maradva. Legutóbb felröppent valami hír - amit kicsit szkeptikusan olvastam -, hogy igen, belerakják a törésmodellt végre.

    Mindegy, ettől függetlenül megveszem amint kijön.
  • baggins
    #27182
    Ok, már megvan. Először is összejött, de mondom, csak a Home gombot ismerte fel. Hogy miért, az rejtély.
  • HAF Rigel
    #27181
    Gép bekapcsol, usb antenna rádug , nyomi nyomi a gomb az antennán , és amikor nagyon villog akkor a ps button a gitáron , és attol kezdve megy a dolog . Ja ez nem a játékban hanem a menüben .
  • gazgoblin
    #27180
    nem lesz tores modell...

  • cenobite
    #27179
    Hmmm.. azt hittem a törésmodellből is kapunk valami kis ízelítőt. Na majd legközelebb. :)
  • Foxhound1980
    #27178
    GT5P London HD video
    thx: Zephyr
  • tibitoth
    #27177
    a HL2 meg ha ment is se szabadna megriccania se. azert mert ment azert miert auto savezik meg nemkell leesnie a frameratenak. na mind1.
  • baggins
    #27176
    HEEEELP!
    Megszereztem a GH3-at és nekem is azok a gondjaim vannak a kontrollerrel, amiről itt páran már írtak. Odáig nagy nehezen eljutottam, hogy a kis USB kütyün és a gitáron is folyamatosan világít a led, de csak a HOME gomb működik, semmi más. Leírná valaki pontosan, lépésről lépésre hogyan is kell beüzemelni?
  • zozo2001hu
    #27175
    Tuti lesz majd valami update amiben orvosolják a mentéssel kapcsolatos problémákat. Az is elképzelhető, hogy ki lehet kapcsolni ezt a funkciót és akkor nincs semmilyen probléma hasonlóan mint PC-n.
  • Foxhound1980
    #27174
    Hol szebbek a textúrák? Talán egy picit kontrasztosabb bár annyira fos minőségű a video, hogy konzekvenciát nem lehet levonni. Másik, normális szted, hogy egy quick save igy kinyirja a motort? Erre tellett az EA-től, hogy sata vinyós gépen a gyors!!! mentés közel 15 mp-et vesz igénybe? :D