89387
PlayStation3
  • EmThor
    #27493
    1. nincs magyar szerver
    2.persze, várjuk a felajánlásokat
  • ballor
    #27492
    a WiFi összerakása primitív, ha titkosítod, akkor azzal lehet kicsit elhúzni
    az online free (de vannak fizetős letöltések is), regelj EU, US, JP accokat

    nekem nem tűnik hangosnak a gép
  • Tomy Lee
    #27491
    Igen,értem.Köszi!
    Azt szeretném még kérdezni,hogy a vezeték nélküli hálózatot nehéz beállítani(faq-ban leírtak elég ahoz,hogy összehozzam)?
    Az Online része milyen pontosan?Free teljesen?PLAYSTATION®Network.Ez az elnevezése mint pl x360-nál a Live?Ezek érdekelnének + az talán még,hogy hallani lehet(hangos) mikor pörgeti a lemezt a meghajtóban vagy csendes a gép?
    Köszi ha kapok help-et!
  • gazgoblin
    #27490
    attol hogy hasznalt nem sok baja lehet (ha meg telleg csak par honapos akkor van meg ra gari boven)

    annyit adj erte amenyit neked megér...
  • Tomy Lee
    #27489
    Sziasztok!
    Szeretném kérdezni,hogy mennyi lehet kb 1 használt PS3?Mennyi pénzt adjak érte?Számít az,hogy pár hónapos a gép?Lehet valami hátránya annak,hogy már használatban volt?
    thx
  • s73
    #27488
    ÁÁÁ, másodiknak idiótaságot írtam, nem azt kérdezted.Simán csinálsz egy másik profilt, és annak is megcsinálod az online Id-jét.
  • s73
    #27487
    1.nem
    2.lehet, de akkor sem csak magyarhoz fog csatlakozni
  • FireJoe
    #27486
    Hé Srácok, lenne egy-két kérdésem (lehet hülyeségnek tűnik, de ha tudtok kérlek válaszoljatok)

    1. ha már egyszer csináltam egy magyar PS3 ID-t akkor online játékban csak a magyar szerverekhez kapcsolódik?
    2. Ha igen, hogy lehet csinálni másikat?
  • gazgoblin
    #27485
    Uncharted végignyomva...

    Azt kell hogy mondjam hogy hatalmas elmeny volt es total megérte az árát...

    szoval csak ajanlani tudom minden kalandfilm rajongonak (na nem egy indy film ez...inkabb egy smaragd romanca filing a dolog)

  • ballor
    #27484
  • Nexxuss
    #27483
    amúgy meg néha van framerate probléma:P De mivel másnál még nem jelentkezett (igen felinstalltam), kezdem elhinni hogy a hardver is ludas. Amúgy ez hiend techika átka. Azt vágjátok, hogy az űrsiklókban 386os gépek vannak? Mert annak annyira egyszerü volt a szerkezete még, hogy mindent lehetett róla tudni és az összes egyforma volt:P Most aszongyák a zokosok, hogy ma már nem így van. A gépesítés korában sem biztos hogy mindenben minden egyforma. No meg a sok részegység miatt máshol tűnhet fel a hiba.
  • Nexxuss
    #27482
    ööö akkor sem minősítettem le. Csak azt írtam, hogy a videók szarul vannak tömörítve. Az Unreal ungine meg nem hibátlan, és eu server még nincs. Ettől függetlenül isteni a cucc. A server gondok meg úgy is javítva lesznek.
  • Foxhound1980
    #27481
    Ebay
  • Super DANTE
    #27480
    Valaki véletlen nem tudja, hogy ezt a Cloud nevű FF dvd-t honnét lehetne beszerzni, amin a két új Fabula Nova Crystallis trailer van?
  • Smuge
    #27479
    Nekem ez a map jön be legjobban, itt van az a brutális robbano töltet :)
  • Foxhound1980
    #27478
    Berendeltem egy DS3-mat! Remélem Haze-ig ideér.
  • Smuge
    #27477
    Szerintem meg CoD4 helyett. Nagyon buta lett az a játék, ugy mindent nézve.
    UT3 és közte ég és föld a különbség. Grafika meg brutálisan néz ki ahogy mondod!
  • Alien!
    #27476
    egyébként az xmb alól az UT3 install 2gb körül van....szal nem csak 259-et rak fel,mondjuk az az install időböl is feltűnt.....
  • Decooy
    #27475
    azért lesz annyi a gt5 prologue,mert egy csöppet messziről jön és mi nem egy darabot rendeltünk,hanem sokkal többet,igy sajna megdobja az árát a szállítás,vámról nem is beszélve. 1db berendelve postán persze,hogy annyi(9-10)......könyörgöm gondolkodjuk már egy picit,mielőtt ilyen "nevetséges"-eket irogatunk! köszi...:) :D...ja legalább nekünk lesz tuti...:) :D
  • HAF Rigel
    #27474
    Nexxuss én most komolyan nem értelek 3 postban leminősited az Ut3 aztán meg elájulsz tőle ? Hogy is van ez . egyszer szar aztán mégsem ?
    Egyébként felinstaláltad a játékot ? Mert ugye alapban 59mb rak fel . de ha felteszed a 259mb akkor pl a menü is villámgyors lesz semmi akadás .
    Az a baj az ilyen postokal hogy egyes emberek ezek alapján vesznek vagy nem vesznek programot , mert úgye nem 2 fillér a program ára.
    Úgy látom itt kezd egy kicsit befásulni a Csapat , nem a játékot és a játékélményt keresitek hanem a Hibákat. Na mindegy , szerintem az UT3 nagyon jó program , gyors , szép , főleg ha instalálod a gépre ( van a menüben egy insta pont , rákattntasz és felrakja a maradék 200mb nem olyan instalálás mint PC ) nem akad , átvezető animok ami az enginek készültek über brutálul néznek ki , fell lehet ismerni a grimaszokat , érzelmeket . Botok kb mint mindig hülyék , de mint vársz egy multi játéktól , itt az emberek elleni a csata amugy is a lényeg a single rész max pályát tanulni , pozitiv a szabad server választás és a Mouse+bill támogatás . Ezért szeritem kötelező darab kb a Cod4 mellet .
    Más DS3 mükszik , de nem ráz annyira mint egy ps2 joy , inkább csak vibrál , probáltam , F1 ben és a GT5P demoban. A joy azért nehezebb lett , de számomra nem zavaróan , most az elem élettartamát tesztelem .
  • simirizsa
    #27473
    761en regisztráltak eddig áll a regisztráció
  • EmThor
    #27472
    749 asszem :) lady vengeance-t megnéztem, jó a szinkron, film meg üt mint a bálna szíve
  • Nexxuss
    #27471
    jajám:) De csak hétfőn veszem át. Hányas a tied?
  • EmThor
    #27470
    nyomjad papa, de bosszút is nézz!
  • Nexxuss
    #27469
    Ja még egy. Pályák nagyon durvák!
    Van egy DM pálya. Valamilyen Gates. 3 világ egyesül a pályán és közöttük teleport kapukon keresztül lehet közlekedni. Az első rész egy kis havas katonai bázis. A második része valami futurisztikus város felhőkarcolójának a teteje(vagy valami hajó ami lebeg fenn? na mindegy,nemtom mert nem estem le:P). A harmadik meg egy dzsungel völgye...NA AZ NAGYON DURVA! Mikor a vízesés mögül ugrasz elő és közben beszűrődik a fény a sziklák között. Tiszta Uncharted :D:D:D
  • Nexxuss
    #27468
    Na öltem egy kicsit UT-ban. Kibebaszottul jó a cucc!!
    Szóval.
    Grafika. Élsimitás hiányának ellenére roppant dögös és hangulatos. (Malcolm miközben dumál, ráncosodik az arca stb.)
    Zene. ÓRIÁSI! Hatalmas hangulatot teremt! Igazi UT feeling.
    Pályák. Mezei CTF face azért hiányzik :-) Van egy hasonló hozzá de ott két kicsit nagyobb ojjektum áll egymással szemben.
    Single. Na az fasz. Nagyon-nagyon az. Olyan elcseszettül hülyék a botok akik velünk vannak, hogy nemigaz. Akármit mondok nekik akkor is csak mákkal lehet Warfareben nyerni ha vannak járművek is a pályán. Elfoglalunk egy core nodot, erre mire elérek a következőhöz EGYEDÜL azok a balfékek elvesztik....Ehh crazy. Érdekes hogy ha multiban játszom és nem kampányban akkor ilyen nincs...Még szerencse hogy a kampányt le lehet tolni online is.
    Multi. Dedikált server még nincs nagyon. Vagy lehet csak én nem látom innen európából őket. (ez sanszos) Játékosok csinálnak serverket most, de azok nagy részén 300as a ping, ahol nagy győzelmet nem lehet aratni.
    Ma találtam 2x jó servert. Ment is az írtás. Csak az volt a gáz, hogy 20 voltunk CTFben, és 2 óra volt a limit 10 capture-vel. namost 1 óránál többet ma nem tudtam játszani folyamatosan, így mindig ki kellett lépnem az ÉLRŐL. Így nem frissült a statom....Na mindegy. Talán majd holnap.
    Szóval mit mondjak róla. Ha beindulnak a serverek, és megindul a pályaszerkesztés is akkor a legjobb lesz konzolon is! Beszerzése erősen ajánlott minden fps rajongónak! Nem fog csalódni! Főleg hogyha hozzám hasonló hülye aki nem szereti a második világháborús FPS-eket:P
    Szal hajrá!!!! 10/9. megkapja a 10-et ha az európai megjelenéssel beindul az őrület.
  • Sund
    #27467
  • Yoda001
    #27466
    oh
  • EmThor
    #27465
    szétveri a tévédet és csak egy füstölgő romhalmaz marad utána :)
  • Yoda001
    #27464
    szerintetek egy 17"-s monitoron/vagy egy 71 cm-es tv-n lenne jobb a kép? tudom,full hd-s tv kellene... de arra már nincs pénz
  • zozo2001hu
    #27463
    Nyomoz, gyilkol, ásít:

    http://index.hu/tech/szoftver/acrd071213/
  • Sund
    #27462
    DS3- DualShock rezgős kontroller. a ps eddig alapból nem rezgős kontrollerrel volt felszerelkezve.
  • Nagy01
    #27461
    Mi kell ahoz hogy ps3 storen tudjak vásárolni?Mert nincs dombornyomott kártyám:(.Anélkül is megY?
  • fsgh
    #27460
    1x probáltam csak:D akkor is totál törtem magam 3x:DDDdd
  • aussieguy
    #27459
    azt először én is alig csináltam meg. arra figyelj hogy a kocsi indexel mindig hogy merre kanyarodj( a legrövidebb normális utat mutatja mindig, rövidítés nélkül persze) full boostal kezdjed el és menj fel a hosszú tengerparti utra és ott végig boostal menj( használj ugratokat meg szembe forgalomal menj, az is viszi fel vmennyire a boostot) nekem sikerült megcsinált 1:08:xxxre( nem emlékszem a végére pontosan:P
  • aussieguy
    #27458
    jaja s még csak a demó:P el lehet lenni vele rendesen mire mindent megcsinálsz benne

    Coooper: hát a felbontása jobb a ps2nél az biztos még ha sima tv-n használod akkor is, de persze hogy kiaknázd a felbontást ahhoz HD tv-t vegyél bár ezt látom tudod:)
  • zozo2001hu
    #27457
    Van az a feladat amikor A-ból B-be el kell jutni 1:20 alatt, ez nektek összejött valami trükkel (mert számomra eddig képtelenség volt sajna teljesíteni)?
  • Coooper
    #27456
    Most tervezem egy PS3 vásárlását, de csak hagyományos (80 cm-es) tévém van. A kérdés mennyire jön ki a PS3 ereje egy ilyen tévén? Mennyivel jobb a képminőség a jelenlegi PS2-mhöz képest? És mennyivel rosszabb a minősége nagyfelbontású LCD-khez képest? A kérdés lényege: érdemes PS3-at venni ehhez a tévéhez, vagy csak új (full)HD tévével együtt? Köszi előre is!
  • FireJoe
    #27455
    mire jó ps3-hoz a ds3?
  • fsgh
    #27454
    nagyon jó ez a burnout!!!:OOO iszonyat milyen feelingje van:O