89387
PlayStation3
  • baggins
    #27453
  • Alwares
    #27452
    Beszarás, behugyozás ez a Final Fantasy XIII. Irigyellek titeket:
    http://www.gamer365.hu/show-article.php?id=3945&news
  • simirizsa
    #27451
    Hagy gratuláljak :D
    Viszont ha tudod a 2. kép alati szöveget('PS2 Les Paul') javitsd már ki PS3 Les Paul gitára nemtom miért idegesit :D
  • aussieguy
    #27450
    :)
  • baggins
    #27449
    Ha valakit érdekel a Guitar Hero 3-ról a véleményem. :) LINK
  • Foxhound1980
    #27448
    Aha...thx.
  • aussieguy
    #27447
    szerintem 6k-10k között valahol
  • baggins
    #27446
    Ugye ebben az Unreal-ben sincs hagyományos értelemben vett Story mód, mint a legeslegelső Unreal-nél?
  • Nexxuss
    #27445
    az a gáz hogy kurva lagosak a serverek...
  • Alien!
    #27444
    UT3-ban Voice chat valakinél megy?????? mer sehogyse akarózik összejönni......
  • Foxhound1980
    #27443
    Használt Sixaxist mennyiért lehet kb elszórni?
  • Nexxuss
    #27442
    a videókban ilyen 5x5 milis pielek egy csomószor:D viszont a hangulat az nagyon faja. Zenék óriásiak.
  • Foxhound1980
    #27441
    Hát ez elég nagy g.ciség akkor. Minek a BD?? Ezt nem Xboxról portolták pedig.
  • Nexxuss
    #27440
    viszont le kell cserélnem a Tvmet egy D3000-e. Kell a motionflow hogy minden jó legyen:D:D:D
  • Nexxuss
    #27439
    kicsi a felbontása:P Hangulata viszont megbasz. Szétszed!!! MINT RÉGEN!!! ááá imdádom! Ennyi. Vegyétek meg és öljük egymást naphosszat :-)
  • Smuge
    #27438
    Dehogy szar. Szerintem baromi jol néz ki és hangulatos is. Szolj ha van kedved multihoz , ennek a játéknak az adja a krémjét :P
  • aussieguy
    #27437
    lol:) majd játékmenetről mondj majd vmit:) arra kivi vok
  • Nexxuss
    #27436
    viszont nem tudta a gép egyből betölteni a textúrákat karakter választásnál:P égőőő
  • Nexxuss
    #27435
    a faszt. a tömörítés a szar. Csaj közelről jobban ki van dolgozva mint Kai.
  • Nexxuss
    #27434
    UT3 gépben. Kurva Unreal engine szar ps3on. A videók ugyanolyna rondák mint a strangleholdban. Ne mondja már nekem senki, hogy nem tudnak rendesen programozni a gépre....komolyan ki vagyok akdva. Mondjuk amenü zenétől már elmentem:D:D:D mindjárt indul a játék is:D:D
  • Yoda001
    #27433
    köszönöm,akkor megyek is veszek egyet
  • tomy8614
    #27432
    két gépet nem tudsz router nélkül használni chellon (2 számítógépet sem!!!), mert mac adress alapján azonosít... tehát ha számítógépet cserélsz akkor is át kell állítani valamilyen admin felületen a gép mac adressét, mert különben nem megy a net. ps3al pont ez a helyzet, sőt laptoppal is. ezért érdemez venni egy wifis routert (router klónozza a szgép mac adressét, ezért a chello állandó mac-et lát mindegy minyen gép van rádugva) a wifi meg azért jó mert akkor megy mindenen a net... PSP, iphone amit akarsz :)

    ez nincs benn a faqban? ha nincs, bele kellene írni mert soxor felmerül a kérdés
  • Foxhound1980
    #27431
    Ez vicc.
  • Yoda001
    #27430
    a pc-s oldoggal tisztában vagyok,az meg cska jobb ha látom itt :D
  • aussieguy
    #27429
    jah és a mentést nem tom hol lehet:S meg igazából options sincsen benne:)
  • Nexxuss
    #27428
    valamelyik forumon azt írták, hogy 4 vas van a demoban...hmmm.
  • ballor
    #27427
    ha be tudod dugni, akkor meg
    de akkor nem lesz neted a PC-n

    meg WiFin látod a cuccot a PC-ről
  • Yoda001
    #27426
    épp ezaz,hogy nem azt kérdeztem..hanem azt hogy anélkül meglehet-e oldani,mind1...
  • aussieguy
    #27425
    szerintem csak ez az egy szekér van benne mert én próbáltam párszor áthajtani a Junk yard-nál ugye ahol a verdát kaptad és nem csinál semmit:(
  • JohnnySmith
    #27424
    Miért volt egyáltalán régiókód PS3 alatt?
  • Nexxuss
    #27423
    Burnout demoban, hogy lehet több kocsit megnyitni? Elvileg van benne nem? Áttörtem az összes plakátot, és megnyertem az összes versenyt, megtaláltam az összes Drive Thru-t. Egyedül egy kapu hiányzik csak. Ja és lehet menteni a demoban valahogy?
    remélem nemsokára ide ér az UT3am :) NYAAAMMII:-)
  • grizzly21
    #27422
    szoval akkor regiokod problema nincs?
  • JohnnySmith
    #27421
    Tetves amazon 60$ ért adja előrendelésre az angol GT5p-t. (február 19 a megjelenés)
  • JohnnySmith
    #27420
    Már nem nagyon.... csak a japo storeon volt a demo.
    De nézd meg hátha...
  • JohnnySmith
    #27419
    Már megint kezded a hülyeséget kb havonta megkérdezed a router témát, én legalább 2x tudom hogy válaszoltam.
    Ne legyél már hülye...
  • ballor
    #27418
    meg ha inglis

    (lehet most GT5P demot szedni valahonnan)
  • JohnnySmith
    #27417
    Még ha 10K lenne meggondolnám de 13.... nevetséges.
    8-9K az ára postával együtt (talán)...
  • Smuge
    #27416
    GT5p valoszinü 13.000 Ft lesz ÜK-ban,tegnap mondták.
  • OliApa
    #27415
  • Sund
    #27414
    60-as, fullos.