89387
PlayStation3
  • Attila8805
    #27573
    Adok egy címet és küldje el nekem.
    Postát állom:D
  • Sund
    #27572
    bármilyen játék izét le tud játszani, film izét csak amerikait.
  • brodix
    #27571
    kocc
  • NEXUS6
    #27570
    Filmek régiókódosak is a játékok is, de az utóbbinál egyelőre nem számít! Nekem az összes játékom amcsiból van.

    Az európai régiójú filmeket viszont valszeg nem fogja lejátszani.
  • NEXUS6
    #27569
    Igaz, hogy már vagy fél éve csináltam de én is asszem valamelyik Vegasz-i szállodával reggeltem be, mint rajtam kívül még fél Európa!;)))
  • rmx rider
    #27568
    Apám írt egy emailt:
    Hali,

    Márius vett kint (USA) egy pléjsztésön 3at és ugye ez regio kontrollva van igy csak amerikai izéket tud játszani. Mit lehet csinálni?



    Tudtok valakit aki tud erre varázsszót itt?
    köszi
  • brodix
    #27567
    en is talaltam,de nem fogadta el
  • NEXUS6
    #27566
    Shit! Erre is 24 000-et adott!
    Shit shit shit!!!!!!
    ;D
  • NEXUS6
    #27565
    Hát egyet én is marha nehezen találok!;D

    Ha csak azt írom be a gúgliba, hogy Airport, meg University, meg Hotel, rögtön több ezret ad ki mindegyik. Talán az electric-violin factory-ra csak egyet fog kiadni, minnyá ki is próbálom!;)

  • brodix
    #27564
    pls segitse vki talalni egy kulfoldi cimet mert google-n nem talaltam!
  • Foxhound1980
    #27563
  • Nexxuss
    #27562
    OFF. Emthor a 281-es bosszú az enyém :-)
  • Nexxuss
    #27561
    megjött nekem is :-) Kicsit késve de megjött :-) Két könyv. Egy Gaming Guide kihajtható óriás térképpel, és egy keménykötéses Art Book. DÖGÖS!
  • Nexxuss
    #27560
    [IMG]http://www.576konzol.hu/pix/forum/hsz_kepek/Acg1.jpg[/IMG]
    [IMG]http://www.576konzol.hu/pix/forum/hsz_kepek/acg2.jpg/IMG]



  • Foxhound1980
    #27559
    Valszeg Emthor csomagja belefutott a sztrájkba.
  • SlickAdam
    #27558
    hallod, nekem az Uncharted-em múltkor is megjött pár nap alatt, meg múlt héten csütörtökön is rendeltem dolgokat, ma meg is érkezett... pedig Miskolc környékén lakook...
  • Jinchuu
    #27557
    Köszi a válaszokat, azthiszem akkor benevezek egyre és hétvégén tolok egy-két kört. :)
    A másik amit bepróbálok azaz UT3 lesz, valaki írta, hogy még nincsenek hivatalos szerverek. Ez igaz? Valamint, hogyha megjelenik eu-ban akkor gondolom az itteni szervereket látni fogja, mert elég gáz lenne ha nem, valakinek van valami infója erröl?
  • EmThor
    #27556
    12 nap volt, de egy kolléga gamer365-ről + Foxhound is mondta, hogy megnövekedett a forgalom... árnybíró-t + Martin kisorsolta saját + még 1 példányát és pont nyertem .)
  • Sund
    #27555
    na azért örülök, hogy nem tűnt el a posta bendőjében....
  • EmThor
    #27554
    meglett forgalmim és 12 nap után game.co is kiküldte a cumót + 576 konzol + Martin rulez, árnybíróóóóó

  • baggins
    #27553
    Én pl. rendszeresen játszok vele. Most 1-2 hétig nem, mert új net bekötésére várok, de utána ismét onlány leszek.
  • ballor
    #27552
    igen
  • fozelek
    #27551
    hali, friss ps3-as vagyok. lehet hogy hülyét kérdezek, de lehetnek a ps store-on eltérő letölthető tartalmak attól függően, hogy milyen (US/UK/JP) címre regeltem? köszi.
  • Sund
    #27550
    Ez egy nagyon komplex game, sok mindenre kell figyelni, így valóban: a hibázási lehetőség elég nagy. Illetve számtalanszor előfordul egy meccs alatt, hogy borul a papírforma, és ami fekete volt az hirtelen fehér lesz. Nem fogsz benne csalódni.
  • imuthesz
    #27549
    aha, köszi
  • NEXUS6
    #27548
    Pár hete még volt bőven, de a program AI szerintem sokkal de sokkal nagyobb kihívás, már közepes szinten sem hibázik, nem úgy mint az emberek.;)))
  • Jinchuu
    #27547
    Valaki szokott még az Eye of Judgement-el játszani?
    Gondolkozom a megvásárlásán és érdekelne, hogy van-e még olyan aki játszik, valamint, hogy az online része az milyen, van-e elég játékos stb.
  • Zodd
    #27546
    Ez a válasz arra a linuxra is értendő.
  • imuthesz
    #27545
    Dog Linux alatt értem
    persze pluszban kell felrakni vlc media player -t
    arra lennék kíváncsi, h úgy futnak e rajta akadájmentesen a 720p-s 1080p-s cuccok?
  • Jimanszky
    #27544
    Uncharted megrendelve;)))
  • Zodd
    #27543
    Ha az otherOS alatt futó programokra gondolsz, akkor attól függ.
    A xvid alapúakat 720p-ig tudja.
    A többi még a jövő kérdése.
  • imuthesz
    #27542
    tehát a 720p-s 1080p-s movikra gondoltam
  • imuthesz
    #27541
    a ps3ra feltelepített op. rendszeren a vlc media player, vagy másik lejátszó tudja már normálisan lejátszani a nagyfelbontású mkv kiterjesztésű fájlokat?
  • Sund
    #27540
    PS3 FAQ-ban megtalálod a válaszokat.
  • Foxhound1980
    #27539
    Kis off

    Resident Evil: Degeneration teaser
  • Rodman6
    #27538
    Ja, és PS3 kompatibilis -e a ps2 játékokkal?
  • Rodman6
    #27537
    Konzolt szeretnék venni. A kérdésem az lenne hogy csatlakoztatható -e számítógépmonitorhoz. Esetleg élvezhető látványt jújt-e képcsöves tévén - köszi előre is a választ.
  • Rinike
    #27536
    2.01-es szoftverem van és játék inndításnánál néha kiírja, hogy 1.50-es van rajta és frissítsem. Ez miért van?
  • Nexxuss
    #27535
    persze! De miért is?
    Hatalmasan jó ez az UT. Megnéztem rendesen a server listát. Player serverek vannak egyenlőre...
  • EmThor
    #27534
    igazatok van f&sz voltam, bocsánat