89387
PlayStation3
  • SD456
    #27613
    Ez jó:D Hehe
  • cloud.strife
    #27612
    "PS3's-t nagyon miközben médiakerékagyként"

    Ez tetszik!!! :)

    Jaja, ez a hangmegváltoztatás ez miis?
  • simirizsa
    #27611
    Csak ki kéne jönie a filmnek :D
  • gazgoblin
    #27610
  • EmThor
    #27609
    rendes ember, köszi szépen.

    nagyon kíváncsi leszek a filmlejátszásra, pen driver-ról mozis I am legend (will smith-es, közeljövőben járos, mindenemberkihalt-os csakénmaradtam egyedül életbenes :) változatát
  • SD456
    #27608
    Bocsánat, hogy irogálok itt neketek, és még a közzöség tagja sem vagyok. De ez remélem segít pár embernek. Fordítás:

    Az európai Playstation honlap felsorol egy olyan új firmwarefrissítést, amit holnap ki fognak bocsátani. Verzió 2.10 van javarészt egy vizuális média alapú frissítés, a felsorolt jellemzők közül semelyikkel, aminek van bármilyen hatása a játékmenetre. Más szóval abba tudod hagyni tartás a lélegzetedet - ott van No-játék XMB itt. Helyette, mi kettő érkezése nagyon jellemzőkre számított. Blu-Ray profil 1.1 és DivX támogatás fogják növelni a PS3's-t nagyon miközben médiakerékagyként állnak.

    Van a másik kicsi összeadások egy felszínes tudása, aminek az egészét a törés után felsoroltuk. Ott vagy szintén néhány kikötés DivX-re való tekintetekkel - mégpedig, annyira védett védett állományok, v3.11 videókat és fájlokat kódolt nagyobb 2-nél GB-OT nem tudják játszani.
  • EmThor
    #27607
    [i]The European Playstation website lists a new firmware update that will be released tomorrow. Version 2.10 is mostly a visual media-based update, with none of the listed features having any impact on gameplay. In other words, you can stop holding your breath - there's no in-game XMB here. Instead, we the arrival of two highly anticipated features. Blu-Ray profile 1.1 and DivX support will heavily increase the PS3's standing as a media hub.

    There's a smattering of other little additions, all of which we've listed after the break. There are also a couple of stipulations with regards to DivX - namely, that copyright protected files, v3.11 encoded videos and files larger than 2GB cannot be played.
  • SD456
    #27606
    De én nekem már két ünnepekközt meglesz a pénzem (karácsony és szilveszter között) rá. Szerintetek addig elrakják? Mostmár nemhivom fel őket, késő van már ahoz.
  • EmThor
    #27605
    park chan-wok koreai rendező 3 bosszú támájában elkészült díjnyertes, durva, érzelmes és művészi filmje, rengeteg képi áthallással, istendurva színészekkel & most már szinkronnal + extra dvd-k.

    burnout: parkoljatok le négyzettel 2 autó közé, vagy csak úgy a járdára: power parking bonus - tehát mész ezerrel, balra parkolóhely és kézifékkel beálltok :)
  • jaszy
    #27604
    Nemis 30 percre gondoltam hanem napokra! Aznapra énis félreteszek bármit de nem napokra. Sok ember van aki félreretet valami és aztán ....... nemmegy érte.
    Csütörtökön tettem félre 1 napra egy 360 ast. Nem telefonon személyesen volt bent a pali a boltba. Mondanomsem kell vasárnap én csörögtem rá éscsak hebegett-habogott ! Ma adtam el másnak ! Ünnepek körül senkisem szeretné ha rámaradna a készlet januárra!
  • EmThor
    #27603
    tapipad + billentyűzet, u.az, az edge fejlettebb, ezen írok most is, ps3-hoz is kiváló, tesztelve tapipad + bill., játékban nem tom milyen.

    holnap 2.10-es szoftver
    - hangmegváltoztatás (hello michael, I want to play a game \saw\)
    - non copyright divx támogatás 3.11-től felfele + wmv támogatás, XVID NINCS
    ez rossz nekünk??
  • Sund
    #27602
    Ez milyen cucc ez a "bosszú" amúgy? valami híres film? (ne nézzetek rám furán, a marsról jöttem. : ) )
  • OliApa
    #27601
    szemeztem már mindkettővel :)

    de az általam belinkelt Mediaboard direkt a PS3-hoz készült. (már ha jelent vmit, ebből a szempontból)
  • EmThor
    #27600
    logitech dinovo edge, én ezt ajánlom

  • EmThor
    #27599
    gratula, bosszú-hoz is jó filmnézést
  • aussieguy
    #27598
    nekem az europarki 576ban tették félre a gépet és egyetlen egy joyuk volt az üzletben és azt is félretették a gép mellé:) jó tény hogy szoltam hogy 30 perc múlva meek érte
  • OliApa
    #27597
    Használ vki ilyet? FPS-nél beválik? (nem)



    Itt egy teszt.
  • gazgoblin
    #27596
    nekem megtettek a duna plaza beli 576-ban...es raadasul uccso darab volt anno 2 honapja
  • OliApa
    #27595
    Lejjebb írták-írtuk, merre van még 60-as.
  • baggins
    #27594
    Hmmm, nekem a Wii-met és a PS3-mamat is félretették foglaló nélkül, valamint ezidáig az összes nextgen játékot. Szerintem cége válogatja.
  • jaszy
    #27593
    Foglaló nélkül senkisem tesz félre gépet. Hacsak nincs belőle rengeteg!
    Már misem rakunk el semmit telefonra mert az 50%-a elsem jön érte!
  • gazgoblin
    #27592
  • gazgoblin
    #27591
    rakass felre nyugodtan...megtették nekem is
  • OliApa
    #27590
    Nemmondod!!!
  • SD456
    #27589
    Értem. Tehát akkor ha azt veszem akkor megvan rá az esély, hogy nem olvassa be a lemezeket, megfagynak a játékok és a rendszer... ilyenek? Meg gondolom nemsok kell neki és irány a szervíz. Ez amúgy én úgy hallotam azért van így mert olcsóbb hardverekből lett összeállítva. Ez igaz? Ja még egy kérdésem lenne! Szerintetek hülyeség lenne felhívni egy 576 üzeletet, hogy félre rakjanak nekem egyett? E-Mail-t már írtam de azt mondták, hogy ezt egy üzletben kérdezem meg. De nem akarom felhívni így mert félek, hogy hülyének néznek Szerintetek?

    Előre is köszönöm!
  • Attila8805
    #27588
    Nagyobb a meghibásodási rátája.
  • Rinike
    #27587
    azért köszi!
  • Foxhound1980
    #27586
    Mert valami hiba vam a rendszerben. (ilyenről mondjuk még nem hallottam)
  • SD456
    #27585
    Hy all!

    Na mostmár nagyon félek, hogy elfogy a PS3 Starter Pack... A 40GB os miben rosszabb? (azon kívűl, hogy nincs rajta memkártya olvasó, meg, hogy nincs csak 2 USB port és nem kompatibilis PS2 vel)? De azért remélem marad valahol.

    Előre is köszönöm!
  • HAF Rigel
    #27584
    Szerintem hagyd egy icsit pl egy fél nap és csak akkor probáld , ha god van a hálozaton az nem oldodik meg azonnal sajna.
  • brodix
    #27583
    ahha
    az a szar,hogy mindig akkor írja ki,mikor már készen lenne a reg.
    köv regnél is kidobja,fejbelövöm magam.
  • Rinike
    #27582
    2..01 es szoftver van ps3-mamon és játékindításnál néha kiírja, hogy 1.50-es van rajta és frissítsem. Ez miért van?
  • Decooy
    #27581
    Assassins Creed Limited Edition eladó vala: 22000 ft.
  • NEXUS6
    #27580
    Nekem is az elején elég gyakran eldobta a PSN-t, ma már kevesebbet, vagy csak nekem nem tűnik föl;)))
  • Nexxuss
    #27579
    igen. Firmware/PSN hiba. Majd megjavul
  • brodix
    #27578
    Volt már vki akinek ezt írta ki?
    A connection to the server could no be established.
    (80028EA7)
  • thomee84
    #27577
    ha valakit érdekel egy + ps3 joy az írjon:)
    Bp, msn/mail: [email protected]
  • Yoda001
    #27576
    hm,én meg vagy holnap vagy holnapután megyek unokatesómhoz a starter packért :D akkor már lesz divx is,faja
  • NEXUS6
    #27575
    Wááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Holnap FW2.10! DivX támogatássssss!!!!!;DDDD
  • simirizsa
    #27574
    Guitar Heroes-ok 1 kicsit hogy jobb kedvem legyen aztán gitár kontrolerel RFOM :D