89387
PlayStation3
  • ballor
    #27653
    nem
  • EmThor
    #27652
    zenelejátszás, visual izé (szal lejátszás közben négyzet) ahogy írtam, most nézem, föld a háttérben, forog, izébizé és gyönyörű, neten körbenézek, valóak-e a felhőképek .)
  • donatus13
    #27651
    Még 1 ezt a konzolt is lehet chipelni? bocs a warezolásért ha nagyon nagy problémát jelent töröljétek ezt a kommentet a választ inkább pm be kössz
  • EmThor
    #27650
    übernél mintha árultak volna mikis usb-s 5.1-es fülest ps3-hoz is jó címen, szal szerintem ja
  • donatus13
    #27649
    Okés kössz
  • ballor
    #27648
    lehet
  • donatus13
    #27647
    Hello
    Azt akarom kérdezni lehet itt neten multizni ugy mint számítógépen ?Mondjuk cod 4 vagy ut 3 ...
  • Jimanszky
    #27646
    ha veszek egy sima usb mikrofonos fejhallgatót Ps3-ra,akkor müködni fog vele kollégák??
  • Forrest Gump
    #27645
    Köszi!
  • EmThor
    #27644
    mehet rá az avi, video menüben 3szög a pendrive-on, display all és lehet jáccani vagy másolni vinyóra
  • Forrest Gump
    #27643
    Pendrive-on kell vmilyen könyvtárat csinálni, vagy simán mehet fel rá az avi?
  • EmThor
    #27642
    orange box kapható a galaxisnál
  • EmThor
    #27641
    zenehallgatás közben nyomjatok négyzetet, planet :)
  • EmThor
    #27640
    jó az új firmware nagyon, divx, felskálázva isten, felirat nem izgat
  • HAF Rigel
    #27639
    Én frag Fx el, de sajna tul gyors , lehet hogy rádugom a bill , és egér kombot
  • Jinchuu
    #27638
    Én először joy-al fogom, aztán ha nagyon nyírnak jöhet egy usb egér és bill kombó! :)
  • OliApa
    #27637
    Fijjuk! Ki mivel irányítja az UT3-at???
  • Jinchuu
    #27636
    Én ma akarom beszerezni, remélem nem.
  • Smuge
    #27635
    ne csináld... Ez halál komoly? Menjenek a..........ba
  • Nexxuss
    #27634
    vazzzeeg!!! új Firmware :D:D: FAGY AZ UT :D:D:D:D:D:D FUCK SONY!
  • Nexxuss
    #27633
    ez a voice changer mekkora ez f@sz :D:D:D
  • Tutu12
    #27632
    Milyen kiterjesztésű xvidet visz?
  • Alien!
    #27631
    nyomj egy háromszöget rajta aztán display all...akkor fogod látni a tartalmát...
    Egyébként visz mindent,xvid,divx,akár a nagyfelbontású rippeket is....támogatja a packed bitstream-es filmeket is...


    viszont nincs felirat támogatás,ami hát gyak. 70%-ban használhatatlanná teszi az egészet....
  • aussieguy
    #27630
    hát igazából én is megpróbáltam de nekem pl semmit nem vesz be pendriveról:D
  • Smuge
    #27629
    pendrive-rol nem lát semmit :( Lehet ennél is valami másik könyvtárstruktura kell?
  • EmThor
    #27628
    psrol irok megy az xvid!
  • EmThor
    #27627
    nem tom, szerintem nem, de egy shoot them up (golyózápor) 700mb-os xvidet mindjárt betolok, oszt megyek aludni

  • Foxhound1980
    #27626
    SRT kezelés van?
  • EmThor
    #27625
    fenn van az update, új visualation + voice changer + XVID + DIVX is megy állítólag!!!!!!! báááááááááááááááááááááááááááá
  • Papesz
    #27624
    Legyártottak belőle cca. 200 ezer darabot, aztán március környékén megszüntették ezt a változatot. Európába nem is jött belőle, csak az USA-ban lehetett kapni.
  • vgaben
    #27623
    Biztos elkapkodták
  • Nexxuss
    #27622
    Assassin's Creed 33 font postával együtt a gamenél.
  • Papesz
    #27621
    Csak oda van írva, hogy jelenleg nem kapható. Ráadásul már nem is gyártják.
  • Yoda001
    #27620
    hmmm,csak hogy 20 gigás a wincsi,wifi és kártyaolvasó sincs benne :D
  • cloud.strife
    #27619
    nebassz, ez most igaz?
    kb 55e ft? Hmmm......
  • vgaben
    #27618
    Na ez igazán megéri az árát!
  • Papesz
    #27617
    Szép próbálkozás, de szerintem kezd inkább azzal, hogy helyesen köszönsz angolul...
  • gazgoblin
    #27616
    ilyen amikor C-3PO fordit
  • cloud.strife
    #27615
    Jajj skacok, megvan a Time Crisis 4!!!!!! :)

    Királysááááág!!!
    :))))))))))
  • aussieguy
    #27614
    "The Voice Changer feature has been added to voice / video chat.Using this feature, you can change the tone of a voice that is input from an audio device such as a microphone. High and low-pitched tones can each be adjusted to five preset levels. You can vary the tone when using voice / video chat under Friends."
    röviden ennyi a Voice changer:)