89387
PlayStation3
  • NEXUS6
    #27853
    Nem, már idén ősszel!!!!
    Ja, bocs az már elmúlt!;)
  • NEXUS6
    #27852
    "már bocsánat de miért nem ócsárolhatja a gépet egy felhasználó?"

    A multkor a Boxos eula-t elolvastam és abban biztos benne volt, hogy ilyet nem tehecc!!!;)))
    De talán a PS-ében is benn van.;)
  • ballor
    #27851
    én felhívtam őket
    nekem 6eFt-ot mondtak a gammára, és jó állapotúnak nevezték (tehát bontott)
  • Foxhound1980
    #27850
    Jövőre odab@szós címek jönnek.
  • baggins
    #27849
    Annak ellenére, hogy ezt hirtelen felindulásból írtad lényegében egyet kell veled értenem. Tényleg katasztrófa, amit a Sanyi "szakemberei" művelnek. A WH régió inkompatibilitás még érthető (érthető??? egy régiófüggetlennek kikiáltott gépen???), de ezek a fagyások az agyamra mennek. Assassin's Creed közben majd kettétörtem a joyt, mikor 10-edszerre szopatott meg, grafikailag és játékügyileg tényleg nagyon keveset tudott felmutatni a gép (max. Uncharted), közel sem azt nyújtja, amit vártunk tőle.
    Szerintem eladni viszont nem érdemes (ablakon kib@szni inkább, az megnyugtat:), azt hiszem, lesz még ebből valami. Ha más ne, hát grillsütő...
  • Foxhound1980
    #27848
    G365-ön egy gyerek fóliást ad 11k-ért.
  • Norbi7
    #27847
    Sajna nem, Debrecen.
  • baggins
    #27846
    Hááát, ha esetleg Baranya közelébe laksz, a komlói Tescoban van még 60-as. :)
  • Norbi7
    #27845
    Sziasztok. nemrég belinkeltétek ezt az oldalt és azt szeretném kérdezni hogy létezik hogy 4900 Ft a Motorstorm és új is? mert nincs külön új és használt szekció.
    köszönöm
  • brodix
    #27844
    köcc simrizsa!
    most már van hang!!
    egyébként nincs vkinek eladó kane & lynch-e?
  • SD456
    #27843
    Hy!

    Veszel egy ilyen kábelt és a PS3 végén lévő csatiba bedugod a spéci PlayStation os végét aztán az átalakító kábel közepén lévő hangbemenetekre dugod a hangfalat. Közben a HDMI to DVI kábel lehet bedugva a monitorba. És így van hang is meg kép is. Ha esetleg problémád van akkor szólj.

    Bye all!
  • Jimanszky
    #27842
    Ja tééényleg.HDMI-DVI kábelen nem megy hang!
  • zozo2001hu
    #27841
    Nincs ezzel semmi probléma kérem szépen, januárban rendelem is majd:

    http://www.gametrailers.com/player/29113.html
  • simirizsa
    #27840
    Akkor is elvileg müködnie kell anak amit írtam :D
  • simirizsa
    #27839
    Mivel gondolom a monitorod van, ha hdmi-dvi kábelt vetél akkor azon nem is lesz hang mivel dvi nem képes hangot átjátszani RCA kábelel simán meglehet oldani fogod bedugod PS3-ba másik felét hangfalba Ámen
  • Foxhound1980
    #27838
    Mondjuk sztem ez a 2.10-es FW qrvajó lett, sajna a UT3-mal bugzik de ezen felül talán a legjobb ami eddig kijött.
  • Foxhound1980
    #27837
    A gépet és a játékait dícsérjük ha jók a stuffok (lásd pl Uncharted, mindenki elismerően nyilatkozik róla) és szidjuk ha valami fos. Ebben szvsz semmi extra nincs. Azért egyik gépet sem kell védeni mert épp az van az ember birtokában. Ha valami jó az jó, ha meg sz@r akkor sz@r ennyi.
  • brodix
    #27836
    tv-re
  • Jimanszky
    #27835
    szóval HDMI-n nem jön a hang?Monitorra van kötve?
  • brodix
    #27834
    hi!
    naon kéne help!
    vettem hdmi-dvi kábelt(sajna nincs a tv-n hdmi),ossze dugtam,átállitotam a képet hdmi-re,minden cool,de nincs hang!
    a sound-nál vmit kiir,ha hdmi-re állitom a hangot,a másik kettonél meg szintén nincs hang.
    pls segitsetek!!!!!
  • Jimanszky
    #27833
    Mi várható ma Store-ra?Van valami infótok?Milyen demók,BD előzetesek,movie trailerek,letölthető tartalmak...Mielőtt még valaki beírná,hogy frissítés:))
  • Jimanszky
    #27832
    kereken 1500ft
  • Nexxuss
    #27831
    már bocsánat de miért nem ócsárolhatja a gépet egy felhasználó? Hol van leírva, hogy szeretnem kell? Nem kívül álló vagyok, hogy szidom, hanem tapasztalat. nem is játékról írtam problémát hanem kapásból háromról... ne legyetek már ennyire szemellenzősek könyörgöm. Nem azt mondtam, hogy szar a PS3 mert szaggat az orangebox a gametrailers videón. (ráadásul annél még én írtam be a gép védelmét ide...). Aki ismer tudja, hogy sohasem szidok alaptalanul.
    Írod hogy valaki benéz ide és elmegy tőle a kedve. Ne haragudj, de ha fagy egy gép (a60as), vagy tönkremegy mint a 40-es, akkor kötelességünk figyelmeztetni az embereket, ha már a cég meg a média nem teszi meg...
  • teamwork100
    #27830
    Valamint ezt is keresem: Uncharted: Drake's Fortune
    Dobjon akinek van eladó egy levelet. [email protected]
  • teamwork100
    #27829
    Sziasztok!
    Keresek megvételre Heavenly Sword játékot. Ha van valakinek eladó dobjon egy levelet a [email protected] címre. Köszi
  • pepi024
    #27828
    Az überkonzolban mennyi a posta költség?

  • zottyantas
    #27827
    Amit te írsz az nem tapasztalat, hanem a gép ocsárolása. Mert neked egy játéknál csinált valamit, ami nem tetszett lehet, hogy nem kéne ezt írni a fórumba ilyen hangnembe, mert ha esetleg valaki benéz ide és olvasgat lehet, hogy elveszed a kedvét a PS3 vásárlástól, pedig az is lehet, hogy nem is érdekli meg nem is tudja mi az az Unreal.
  • Nagy01
    #27826
    NaNa te gyerek.Lassan jön az a hír hogy ,,legyilkolta a családját a sok utzés miatt'' aminek persze az erőszakos videójáték volt az oka xD.Nyugiii szúúszááá szúúúszááááá.
  • SD456
    #27825
    Én nekem még azt sem mondták, hogy januárban probáljam meg... Veszek máshonnan. Ennyi.
  • Foxhound1980
    #27824
    Az létezik, hogy az Alone In The Dark 12 nap múlva jelenik meg??
    KATT
  • Nexxuss
    #27823
    persze! mert eladásoknál nem a végfelhasználókat nézik, hanem hogy a nagykerekből, a sonytól mennyit visznek ki a boltokba.
  • Nexxuss
    #27822
    egyenlőre nem látja Warhawkon belül. De elvileg este fenn lesz PSN-en is. Majd akkor eldől hogy megy e...

    amúgy meg eladni nem adom mert BD-nek vettem alapból :-)
    A topic meg azért van, hogy kibeszéljük tapasztalatainkat. ÉS ez tapasztalat. AZ egy dolog, hogy szar. Én sem örülök, hogy ezt kell írnom, meg idekeskednem kell, de ez faszság akkor is :D
  • HAF Rigel
    #27821
    Ugy néz ki a fekete piacon sláger a psp

    Viszont ezeket a példányokat beleszámolyák vajon az eladott gépekhez ?

    Egyébként én egy tescos írományt olvastam , nagyon durva dolgokat ír le ott a srác. pl fagyasztoláda és a 70db dvd lejátszó esete a fogarasí úti tescoval :)
  • HAF Rigel
    #27820
    ha tényleg átbaszva érzed magad , akkor ad el. Amikor idejönnek az emberkék és kérdezgeti a "buta" kérdeseiket nagy pofával tudtok neki írni hogy vegyél boxot stb stb . Most úgyanezt tanácsolom neked , ha ennyire tele van a tököd a gépeddel miért nem adod el ? Azért kell hogy tudd ocsárolni ? Jól beírni hogy ez akad , az vsync hibás, ez rövid, az unalmas . Szoval akkor minek kell ? Én tudom a választ .
    Nekem azért kell hogy játszak rajta. Én alapvetően autos játékok miatt vettem , és azok lás csodát nem akadnak rajta és nem fagynak. ( F1 , Dirt, Motorstrom) a többi meg nem izgat ( ut3 ra most nem volt időm , majd 2 ünnep között ). COD4 bejött , EOJ , GH3 rétegjáték de bejön , GRAW2 nagyonbejött.

    Más a Warhawknál nem a Dobozos eu nem akar münködni a Usa kiegészitéssel ?
  • Nexxuss
    #27819
    hehee milyen már?:D:D:D:D
  • EmThor
    #27818
    annyit hozzátennék hogy a felbontott dobozok csak bemutatóra vannak kinn... de minden doboznak megfelelően kéne lennie egy psp-nek, mondta egy másik hölgy :S

    saturnban ugyanez: 50k, és a nagy műanyagdobozba rakott psp doboza FEL VOLT TÉPVE A TETEJÉN!
  • Yoda001
    #27817
    igen,tesco szint
  • Foxhound1980
    #27816
    :DDDD Szép baxki....
  • EmThor
    #27815
    reggelt.

    nexxuss, igyál kávét.

    hovatovább, idézek magamtól a psp topikból, reggeli hozzászólás:

    "csömöri auchan, psp slim&lite, 40k

    bemegyek, felbontott psp-s dobozok tömege. miafasz!
    kérem hölgyet szerezzen egyet, aszongya fizessem ki, raktárról kell kihozni.

    kifizetem, raktáron nincs, de gépbe van, meg kell keresni.
    10 perc múlva + igazgató: bocs, raktáron levő dobozból kilopták.

    KURVA ANYÁTOK!"
  • Foxhound1980
    #27814
    MGS4 Trial lesz!