89387
PlayStation3
  • Nexxuss
    #27813
    hmm vágjátok hogy elvileg a mai a karácsony PSN frissítés? Szerintetek kapunk valamit? :D VAgy igyak egy kávét hogy ne aludjak el :D:D:D
  • JedCorel
    #27812
    Üdv sorstárs! Hát tudod, hogy van, ez visszacsúszik, hogy ba...gassák az embereket ,hogy van.
  • Norbi7
    #27811
    Korábban már írtam én is hogy nincs, kedden rendeltem meg, ma már aggasztott hogy vissza sem hívtak ezért én telefonáltam. azt mondta a srác hogy ők minden nap leszedik az oldalról de másnapra visszakerül a starter pack.
    ja persze nagyon misztikus, csak úgy visszakerül. talán egy normális weblap szerkesztőt kéne akkor felvenni.
  • JedCorel
    #27810
    Hát akkor lényegébe ba... meg.
  • Foxhound1980
    #27809
    Nem foglalkoznak vele.
  • JedCorel
    #27808
    Ennyi... te könnyen vagy. Oké és mi lenne, ha beszámoznák mennyi, van vagy valami? Vagy ez túl nagy feladat nekik?
  • NEXUS6
    #27807
    uberkonzol.hu
    Az avi fájl takarhat divx-ben tömörített anyagot, szal jó eséllyel alapból lejátssza az avit, ha nem akkor át kell konvertálni.
  • Foxhound1980
    #27806
    Ma adták fel a DS3-mamat, ez már csak 2k8-ba fog realizálódni de legalább jön
  • Foxhound1980
    #27805
    Nem kapnak a Sonytól, nincs a központi raktárban. Ennyi.
  • Foxhound1980
    #27804
    Igen, sztem évek óta az egyik legjobb NFS lett. Pazar a hangulat nem beszélve a látványról. Ennyire NFS még nem is tettszett. Komolyodott a langyos és uncsi éjszakai futamok után.
  • JedCorel
    #27803
    Üdv emberek!

    Valaki elmondaná nekem, hogy miért nem tudja az 576 leszállítani a 2 napja megrendelt ps3 starter packomat? Ma felhívnak, hogy nincs… Próbáljam meg januárba… Mi a f…. volt akkor kirakva ,hogy van? De úgy általában szinte mindegyik webshopba ki van írva, hogy van, aztán kiderül, hogy nincs… Most direkt ba…ák fel az agyam vagy csak lusták frissíteni az oldalt? Jól indul a karácsony….
  • Nexxuss
    #27802
    már ne haragudj, de téged nem zavar hogy fagy? Engem az nem érdekel, hogy rondábbak rajta a játékok, de ha nem is tudok játszani mert lefagy? akkor mi értelme van? És nem mondhatod hogy nincs igazam mert ez faszság. Vagy ha te szereted, hogy átbasznak a pénzedért akkor meg hajrá. Egy lépést hátra?? Már miért is? Ki nem szarja le a hardvert ha nem tudják használni?
    de most komolyan. mivel jobb a gépünk mint az box? Psn? Használhatlan szar. Most jött ki a Warhawk kieg és nem tudjuk mi használni. A gép fagy. Játékok csúnyábbak mint boxon. Van mediasharing gépről? ejj dejóóóó verem a seggem a földhöz. Egyedü a Blu-ray játszó használható, bár minusz pont hogy kurva hangos a gép :P :D:D:
  • Yoda001
    #27801
    nekem pc-n marhára tetszik,csak most a végén annyira elakadtam :) persze ennek nincs köze ahoz hogy megveszem-e vagy nem,köszi
  • NEXUS6
    #27800
    Jól mondod: utóbb!!!
  • Foxhound1980
    #27799
    Én most eléggé benne vagyok, igaz 360-on. Jó lett a stuff. Demó alapján leírtam de abszolut tévedtem. Beletoltam vagy 6h-t és kb 4%-on állok. Nagyon jó lett az irányítás is. Annyi a titka, hogy nem külső nézetben kell menni mert úgy nagyon Burnout feeling van miközben köze nincs a játéknak ahhoz. Elég komplex a tuningrendszer is. Tényleg jó lett, bátran ajánlom. PS3-mon kicsit szarabb a graf de maga a játék ugyan az. Nekem egy hatalmas pozitív csalódás a demó után.
  • Foxhound1980
    #27798
    Fák :(
  • Janey
    #27797
    jah boxon is lesz UT3, előbb utóbb
  • Yoda001
    #27796
    prostreetet érdemes megvenni?
  • HAF Rigel
    #27795
    Add el játszál boxon aztán viszont látásra. Ha már utálod a géped akkor ez az egy lépés van hátra .
  • stihlkill
    #27794
    ok köszi még egy hol tudok online beszerezni Ps3-at OCCSON újat?
    És jogtiszta játékot(lehet használt is) SŐŐT
    JA Avit is visz?
  • NEXUS6
    #27793
    Háj!
    A netes szolgáltatás tök klafán működik, és ingyenes, nincs alapdíj persze a letölthető progikért fizetni kell, a demókért videókért nem!
    Tök jó, mert flashelni nem kell, és csippelni sem, mert hogy nincs warez!!! Cserebere van, meg pecsa meg ilyenek, hidd el kb ugyan ott vagy!
    MP4, DivX, WMA, WMV, MP3 fájl formátumokat játszik le, amiket a vincseszterén is tudsz tárolni.

    Amúgy FAQ!!!!
  • Nexxuss
    #27792
    megfogom ezt kibaszott fekete koporsót és kibaszom a picsába!!! EZ EZ RAKÁS SZAR!! EGY HASZNÁLHATATLAN FOS! Nemigaz már, toronymagasan szétverek minekit UTban 153 ponntal megnyerem a Warfaret, mögöttem meg 60 pont a következő.Erre vége és lefagy...nehogymá megkapjam a pontot...áááááááá. FUCK SONY. Komolyna nem értme miért olyna nehéz egy rendes Firmwaret összehozni??? Az előzőben nem fagyott az UT most meg fagy mint az állat...erről nem a játék tehet, mert megírták egy platformra egy firmwarre..de ezek a mocsadékok nem képesek írni két ugyanolyan alapot...áááááááááá utálom ezt a gépet.
  • HAF Rigel
    #27791
    - Münködik a net wireless is .
    - Flash Nincs , ez nem az xbox360 topic .
    - Válasz egyel föntebb (nincs flash , ergo megy a netes játék rendesen )
    - Blu Ray , Dvd, írott dvd film , cd, Divix,
    - Netes játék ingyenes nem kell fizetni érte .
  • NEXUS6
    #27790
    A lelkiismereti ipar részét képező projekt, a PS3 "fölös" kapacitását használod, amelynek során némi CO2 + rákkeltő kátrányok és egyéb szennyező anyagok légkörbe kerülése árán (amit a hőerőművek bocsájtanak ki) hozzájárulsz, a többek között pont a légszennyezés okozta rák gyógyításának kutatásához. Mellette természetesen a villanyszámlát is Te fizeted!;)
    Máskép megfogalmazva ez egy a PS3 gépek hálózatán futtatott tudományos program. Amúgy ingyenes, mármint nekik;)

    Nagyszerű találmány!!!;)))
  • HAF Rigel
    #27789
    Valahol írták hogy nem megy , box360 igen , de ps3 nem.
  • HAF Rigel
    #27788
    Már motor strom kieg is igy volt ha jol emlékszem , eu val nem ment a Usa letöltött . Meg a kacsás játék is ilyen volt , eu verzióra nem települt , hanem csak az USAsra . bár ott egyszerü volt töröltem az eu és letöltöttem a Usa verziot , instal fel és rá a kiegészités .

  • stihlkill
    #27787
    szioka
    kis segitséget szeretnék Konzolt vennék és tudja vki hogy mükszik a PS3-nál a netes szolgáltatás,
    És flash-elés létezik vagy chip hozzá
    és azzal mükszik e a net
    ha tudtok segiteni pls
    milyen formátumokat jáccik le , fizetni kell e külön a netért,stb
    elöre is kk
  • Okami Amaterasu
    #27786
    Sziasztok!
    A Folding@Home opció pntosan mire is használható.(a faq-ban sem találtam meg)
    válaszatitok elöre is köszi:)
  • Jimanszky
    #27785
    de bizony,hogy igen;))
  • Nexxuss
    #27784
    na megjött az első regionizált kieg. Omega Dawn csak egyező régióju játékkal megy...ergo aki megvette lemezen az nem játszik. Fuck Sony.
  • HAF Rigel
    #27783
    csak nem kopatibilis a ps3 verzió a GH3 al legalábbis ezt olvastam valahol.
  • Jimanszky
    #27782
    ROCK BAND CSOMAG
    ZENÉSZEKNEK KÖTELEZŐ!!!!RÁKK
  • Foxhound1980
    #27781
    Aha...értem köszi. Akkor ezért volt nálam is párszor, hogy úgymond eltüntünt az aktuális munkaegység.
  • item
    #27780
    megvan hogy hány nap áll rendelkezésre a kiszámoláshoz! Valószínű hogy nem számoltatta ki az egységet a megadott időn bellül! Ez kb 1.5 - 2 nap egy WU egységnél.
  • JohnnySmith
    #27779
    Figy próbáld meg Cloud-ot hát ha neki van esetleg.
  • Sund
    #27778
    igen, a friss használtak meg beálltak 12-re, a kicsit régeibbek 9-10ért mennek. Ami már nem is rossz a kezdeti időszakhoz képest.
  • Sund
    #27777
    igazad van, de hát éppen ez a szubjektívitás szépsége. Azzal, hogy nem pisztoly formája van + narancsszínű, számomra érdektelenné teszi az egészet. Raktak a szarra egy masnit.
  • HAF Rigel
    #27776
    Háát nem tudom , 14900 az új most megjelent gamák ára, ez átlagos ha nem a 576 ban vagy a MM ben vagy saturban vesz az ember .
    Ilyen ára van a Consol cornernek , az Überkonzolnak , És a platinum shopnak is , de ha jol emlékszem még a joyestationnak is , sőt ott 7ezertől vannak ps3 játékok . Baggins féle oldalon meg ha jol láttam új cimek nincsenek csak olyan nyár- vagy elöbb megjelent címek vannak.
  • Norbi7
    #27775
    Nincs, jó hogy szóltam mert leveszik.
    úgylátszik marad a 40-es
  • Foxhound1980
    #27774
    Japóknak


    /thx Danime/