89387
PlayStation3
  • simirizsa
    #27893
    80 collos Sony Bravia is megvan ?
  • Yoda001
    #27892
    na,ps mostmár ittvan prostreettel,és minden extrával :)
  • baggins
    #27891
    Nyugi, nem csak a 40-es fagy. Nekem olyan szépen fagyogatott az AC 60-ason, hogy öröm volt nézni. Nem verziófüggő.
  • SD456
    #27890
    Úgy is 40 es kell majd vennem ha nem találok Startert sehol tehát inkább belenyugszok abba egy-két fagyásba. Amúgy a fagyás a legkisebb gond. Engem inkább az zavar, hogy olvasstam a múltkor, hogy a 40 es gyengébb, olcsóbb hardverekből van összerakva.

    Bye all!
  • Nexxuss
    #27889
    mondom én hogy fagy
  • brodix
    #27888
    HI!
    A japán store-n más cuccok szoktak lenni mint az USA-n?
    Ja,és SD456:
    Nem akarom,hogy miattam vegyél vmi selejtet,de nekem is 40gb-os van,és még semmi bajom nem volt vele(habár,még csak durván egy hete van meg.)
    annyi volt,amit esetleg hibának lehet nevezni,hogy egy szer store-n néztem szét,és lefagyott.
    de az valszinüleg azér volt,mert szarakodik mostanában az internet,lehe be is kéne majd nekik szólni,mert naon lassú.
    szal nyomattam a store,t és olyan lassú volt a net,én meg annyira gyorsan akartam szétnézni,hogy egyszerüen megállt.
    A kurzort lehetett használni,de akárhány kört is nyomtam meg,nem akart kilépni,úgyhogy kénytelen voltam újrainditani a gépet.
    Úgyhogy sztem jó a 40 gb-os.
    De ha ezt választod,és elszaródik,nehogy azt mondd,hogy MR Brodix a hunyó!
    Én csak megvédtem a gépem.:D
  • Nexxuss
    #27887
    tudom hogy ez az ausztrál de eggi 99%ban megegyezett az eussal.
  • Nexxuss
    #27886
    Games/Demos:
    - Toy Home (AU$12.95)
    - Snakeball (Free)
    - Populous: The Beginning (AU$8.45) (An EA PS1 Game)
    - Timeshift MP demo

    DLC:
    Warhawk
    - Omega Dawn Expansion Pack (AU$9.95)
    Guitar Hero III
    - Boss Battle Pack (free)
    Motorstorm
    - Holiday Paint Job (free)

    Trailers:
    - Sky Diving trailer
    - Devil May Cry 4 TGS 2007 trailer
    - Sega Rally trailers (Canyon trailer, Arctic trailer)
    - Kane and Lynch trailers x5
    - Assassin’s Creed TV Spot trailer
    - Grand Theft Auto IV trailer

    Movie trailers:
    - CJ7

    Others
    - High Stakes Poker wallpaper
    - Uncharted wallpaper
    - Pain wallpapers x4
    - Retro theme
    - Nature theme
    - Manga theme
    - Pixels theme

    alapvetően megint semmi :D:D:D
  • Nexxuss
    #27885
    érdekes. Frissült a PSN de még nem látom, pedig tőttenek sokan már. Snakeball free game lett.
  • Nexxuss
    #27884
    angol PSN-t nem 5 óra fele szoktak frissíteni? Vagy most miva? Kiváncsi vagyok mit kapunk:P
  • cloud.strife
    #27883
    Annyi PSP-nk van mint a szemét, mennyi kell? :)
    Ps2 is van dögivel... :)
  • Foxhound1980
    #27882
    Ha elmossák akkor meg olyan látványt kapsz mint a Ratchetnél. Mondjuk azt hozzá kell tenni, hogy a full verzió megjelenéséig még a dolog változhat, még ha az esély igen kicsi is rá.
  • Nexxuss
    #27881
    akko' mossák el :-) mondjuk lesz még egy generációs betegség. A túl éles kép miatt az LCD képfrissítési gondokat látni fogjuk. Nézzetek meg egy Blu-ray filmet, vagy egy jobb DVD-t. Ott látszik az elmodósád mozgásnál. Engem az ilyen sosem érdekelt és tagadtam, hogy zavar. De mára már gondolkodom egy D3000-es Bravian....kell az a Motionflow...
  • Foxhound1980
    #27880
    Igen, és maradt a képszétesés is. Részemről ennyi. Ennek a generációnak ez a betegsége. Ahol nagymennyiségü nem mosott, HD texturákat használnak nem birják fixálni a képet. Ezt el kell fogadni.
  • Nexxuss
    #27879
    természetesen :D

    gt5: azért ez a szaggatás érdekes, már csak azért is mert a Polyphonynál nem gyökerek dolgoznak.
  • SD456
    #27878
    Hy all!

    Na az 576-nál elfogyott a Starter Pack. Most néztem egy 1-2 hónapos PS3 Starter Pack ot, szerintetek érdemes lenne megvenni? 40GB ost nem akarok mert teljesen elrisztottak ezek a hibák amiket hallotam...

    Előre is köszönöm!
  • JohnnySmith
    #27877
    Hát ez az én is..... ezért lett PS3 .....
    Mind1 addig legalább valahogy rendbe szedem a kormányomat :D

    (nincs valakinek eladó Logitech DFP pedálsor ? :DDD )
  • Foxhound1980
    #27876
    Figy, végülis most van pár stuff. Jövő tavaszra kb (EU) meg itt lesz ez a must have cím nekik. Őszig elég gáznak tűnik a 1st party cimek mennyisége, ezzel legalább növelik eggyel.
  • ballor
    #27875
    nem jól taktikáznak sony-éknál
  • Foxhound1980
    #27874
    Elég köcsögség ez, hogy nem dobták be karácsonyra, bár valószínű stratégiai okai lehettek.
  • Foxhound1980
    #27873
    Én is kivagyok de muszáj megvárni az emberi nyelvüt. Pedig már nagyon tolnám...
  • JohnnySmith
    #27872
    Megvárom akkor is az ánglis verziót :D
    Pedig nagyon játszanék már vele....
  • NEXUS6
    #27871
    namerazéé!!!!;)))
  • Foxhound1980
    #27870
    GT5P user gyors értékelő. (576/PS3/ad5 comment)

    "akkor némi GT5P info.

    kb 6-8 óra játék után. összességében tetszik a game, bár elég magasan volt nálam a mérce az 1 évvel ezelőtti GT HD demo és a már megjelent GT5P demo után, ezért nem vagyok maradéktalanul elégedett.
    a játékmenet a szokásos, kupákban indulás, credit gy?jtés: autóvásárlás + ARCADE mód.
    ezt most nem részletezném, inkább személyes élmények.

    a menüpontok japánról angolra fordítása megvolt (ez nélkülözhetetlen), úgyhogy be tudtam állítani az autót, + fontos
    volt a kupák leírásánál is ( milyen autókkal indulhatsz, stb.).
    ezeknek a japóknak még az utolsó autómárkára is vannak krikszkrakszaik.

    PRO:
    -a G25 kezeli végre a kuplungpedált is.
    - állat motorhangok (a "fékcsikorgások" különbözőek)
    - úgy általában végre lehet GT-zni :)

    KONTRA:
    - a londoni és az alpesi pályán néha beszaggat. mondjuk ha sok autó van előtted. Nekem ez csalódás. 30 és 60 FPS -ekről volt szó. és ez már nem egy demo, hogy elnézzem ezt a hibát.
    - és akkor a legnagyobb problemám:
    PANA82es HDready men nagyon gagyin mutat helyenként az antialiasing. főként az autók bemutatásánál, néhány rész durván "recés".
    Azért bosszant a dolog, mert a GT HDben szebb volt. össze is hasonlítottam pl a Suzuki Capuccinot (ez volt a HDben is) és érezhetően szebbek a szélek a demoban.
    Gondolom arról van szó hogy full HDre optimalizálták, de azért erre figyelhettek volna.
    Vagy még a japán verzió bekavarhat, de ezt nem hiszem.
    most hirtelen ennyi jutott eszembe, persze durván kötelező darab,
    nekem az utolsó fillérig megérte.
    húzok is játszani."
  • baggins
    #27869
  • baggins
    #27868
    Tudom, az az én saram, szépen elírtam, égett is a pofám, hogy okoskodok és ilyenekt írok. :D
  • JohnnySmith
    #27867
    mintha ez nem egy őszinte kijelentése lenne... :D
  • Nexxuss
    #27866
    nem tűnt fel az összeesküvés elmélet? Az egészet csak azért csináltam, hogy neked essen a tömeg :D:D:D És valójában a PS3 hibátlan szoftver ügyileg, nem fagy semmi, a gép olcsó volt és tele vagyunk exklúzív címekkel
  • ballor
    #27865
    Nem is kell itt nyelvészkedni. Másba is bele lehet kötni, a netes rövidítések is zavarhatnak embereket ("sztem" és társai - gondolom ez is majmolás) stb. Nem vettem magamra egyébként, és nincs gond belőle.

    (Még annyit: az álljon két LL)
  • baggins
    #27864
    Egy átlagos magyar konzoljátékost tekintve sok az ára.
    Hé, hé, de nehogy már én legyek a közellenség, csak reagáltam Nexxuss hsz-ére, amit némileg jogosnak találtam. Személy szerint imádom a gépem. :)
  • brodix
    #27863
    bár azt megjegyzem,hogy én akkor sem b?ntam meg,hogy megvettem!
    mint azt már irtam,k**va jo a gép!
  • Norbi7
    #27862
    Megigérem ma utoljára zavarlak benneteket a hülyeségemmel. erről tud valaki valamit? azt írják hogy 6e Ft és új. valaki rendelt vagy beszélt már velük? ja és nincs valakinek eladó egyébként?
  • brodix
    #27861
    na mondjuk ebben télleg van vmi.
    én eddig kb 140rongyot koltottem ps-re,és most van az alap csomag,1 game(ninja gaiden - sigma),és egy hdmi-dvi kábel
  • grizzly21
    #27860
    milyen ara? a magyar ar? vagy hogy gondolod? A sony-nak pont hogy rafizetese van a ps3mal mert a gyartas tobbe kerul mint a gep...
  • baggins
    #27859
    Itt nem is az a gond, hogy nem jó. Hanem hogy nem ANNYIRA jó, amennyire az ára és a benne rejlő lehetőségek indikálják. Nem baj, ez még biztosan változik.
  • brodix
    #27858
    tudom,hogy én még láma vok,ugyhogy lehet,hogy hülyeségeket irok,de sztem akkor is ku*va jo ez a gep!!
    es lehet,hogy egyszer-kétszer lefagy a gép,de ha ez olyan világrengeto probléma,akkor toljátok a game-eket ps2-n,vagy boxon!(b?r sztem a box is szokott fagyni)
  • Foxhound1980
    #27857
    Lehet! Akkor minden ami van PS3-ra szép és jó! Áldott tudatlanság...
  • Foxhound1980
    #27856
    Hát mondjuk az idén őszt túlzásnak tartom lévén 2 komolyabban értékelhető cucc volt amiből az egyik ugra bugra. :D Ami makulátlan és oda is vert az csak az Uncharted volt. De az sem volt egy system seller, nem igazán mozdultak rá az emberek. Odabxós cuccnak én egy MGS4-et, Killzone2-t, GT5P-ot, HOME-ot, Little Big Planetet neveznék, ezek system sellerek is lesznek.
  • baggins
    #27855
    Nem akarok nyelvészt játszani, sőt, távol áljon tőlem, hogy piszkálódjak, de miért szeretitek ennyire a "gamma" szót? Engem személy szerint a hideg kiráz tőle, van megfelelő jelentése, és az nem a "játék". Gamma...ezt is valami okos kezdte el, aztán mindenki majmolja.
    Mondom, senki ne sértődjön meg, sztem jogos a dolog.
  • Norbi7
    #27854
    Köszi szépen.