89387
PlayStation3
  • Petyus_
    #27933
    Akkor mindenképp kipróbálom majd, csak elég régen kölcsönadtam (PC-n abszolút nem játszom már), és nem tudom, hogy érdemes-e visszakérni. =) Ha megy, és Prologue-gal is menni fog, akkor happy leszek. =)
  • Yoda001
    #27932
    az átalakító,a kábel megvan szerencsére
  • simirizsa
    #27931
    HDMI-DVI kábelre vagy átalakitora gondolsz ?
  • JohnnySmith
    #27930
    Szerintem igen... de akkor inkább próba.
  • Yoda001
    #27929
    vááá,elvesztettem azt a kis izét amivel tudok monitoron is ps-ezni,mennyibe is fáj egy ilyen?
  • Petyus_
    #27928
    Emberek!

    Szerintetek PC-s Logitech Formula Force (ami a gomboktól eltekintve ugyanaz, mint a GT3-hoz kiadott PS2-es Logitech kormány) PS3-mal is működik a GT HD alatt?
  • SD456
    #27927
    Hy all!

    Nekem nem gond a PS2 emulálása mert itt a PS2 őm. Csak féltem ettől a hírtől, hogy gyengébb hardverekből van összeállítva. Na megyek megrendelem a 40-est. Ami az 576-nál van az megéri?Ahoz jár egy Spider-Man 3 BD film és egy Warhawk (ez utóbira nagyon kiváncsi vagyok) Kössz a felvilágosítást Ballor!

    Bye all!

    Bye all!
  • tomy8614
    #27926
    én egyszer rendeltem tőlük 3 különböző terméket megjött mind (igaz kölün feladva mind, de csak 1 postaköltséget számoltak) amúgy netről rengeteg helyről (ebay, online shopok) rendeltem már de eddig mindig minden megjött gond nélkül
  • zsalesz
    #27925
    Sziasztok!

    Szeretném megkérdezni, valakivel előfordult, hogy nem érkezett meg a játék amit rendelt a Game.co-ról?! Most szándékozok először rendelni és kicsit tartok tőle...
  • Nagy01
    #27924
    Van valami újdonság valamelyik storen?Demó érdekelne igazából,mert tegnap volt a frissítés asszem;)
  • ballor
    #27923
    Persze, ez fórumokon gerjesztett hisztéria, hogy a 60 gigás nem fagy és a 40-esek rosszak.

    Ha belegondolunk, hogy PS2-ből sokféle lett és jövőre új jön, tuttira 1-2 év és másabb hármasok lesznek. Mert addigra kijönnek a hibák, látják mi kell egy felhasználónak és milyen irányban érdemes elindulni. Nem beszélve a játékokról, amelyekkel fel fogják húzni az eladásokat.

    Én a starter pakkon csak amiatt gondolkoztam volna, mert adnak hozzá két játékot. Az összes többi feature számomra érdektelen. Még a plusz joy is. Kint a DS3, legközelebb úgyis azt érdemes venni. Ha belegondolsz, hogy 95ért 40-es, 140-ért 60-as, akkor az már jelentős árkülönbség, amiért játék is vehető, nem az emberre rákényszerített játék.

    Nincs itt nagy gond. Használni kell, szeretni, meglátni a hibáit. Ha több hibát lát valaki, mint pozotív dolgot, akkor el kell adni és venni másik fajtát. Ami meg nem erre a topikra tartozik.
  • EmThor
    #27922
    slimet kicseréli a sony :)
  • EmThor
    #27921
    psp slim miatt írtam cserélik-e, amúgy nem para, alig venni észre

    trials isten :)

    burnout kamera: ellenfél takedown-ol, kamera készít egy képet.
    előbb fagyott az eyecreate belépéskor :\

    blacksite demó egy szemét
  • HAF Rigel
    #27920
    Igazat megvalva nem értem aki akart ps2 kompatibilitást megvette a 60gb verziót , Egész sokáig ment együtt a 2 model (3 honap). Eddig az volt a baj mennyi a konzol ára , kivették belőle azokat a dolgokat mi nem fontos egy next gen játék élményhez , s olcsobban adták. Usa Ps3 80gb verzió a mai napig tudja , és azt nem vonták ki. Valoszinű lesz majd valamilyen gép az EUban is . de az nem lesz 99ezer szerintem max ha már minden egység 65nm lesz benne.
  • ballor
    #27919
    Ezt az alap dolgot egy új hardvernél nem KELL nekik követni. Most szembesültem, az SD HC kártyákkal: nem olvassák az olvasók, tehát venni kell egy SDHC olvasót - ugyanaz a felépítés, foglalat, lábak, mint az SD kártya esetében. Ez szar dolog, de mit tudunk csinálni? Veszünk egy olyan hardvert.

    Egyértelmű a Sony hozzáállása: a PS2 számukra még nem lefutott. Több pénzt látnak abban, hogy kinyomnak egy újat, minthogy minden PS3 tudja. Pénz és kész. Továbbra is mondom, a kb. 20eFt-os különbségért fog tudni mindenki venni egy PS2-t, aki akar. Aki meg nem, arra nem sózzák rá +20eFt-ért a beépített opciót.

    Amit itt problémásnak látok, az annyi, hogy nem teszik eldönthetővé a dolgot: ha nekem megéri a +20 egy 60-ért, akkor legyen, és legyen a 40-es széria a polcokon.

    Vannak olyan laptopok, amiknél foghatunk az áron, mert nincs rajta oprendszer. Oprendszerrel nyilván drágább. Dönt a pénztárca és az igény.
  • HAF Rigel
    #27918
    "X-FOS 360
    -OOO ragyi falva (gipsy`s)
    2007.12.21 10:02:27 | PLAYSTATION3"

    Na az ilyen aláírásra szerintem semmi szükség , Még ha ps3 ról írta is az ember .
  • HAF Rigel
    #27917
    Tudja is csak vegyél 60 vagy 80gb verziót , aki meg az ára miatt nem vette és kompromiszumot köt annak elég a 40gb verzió . Szoval mi is a hiba ?
    már.23 óta annyi ps2 progit raktam a gépbe ,hogy az csak na . talán egyszer .
  • bastard187
    #27916
    Nem is ezzel van itt gond igazából, hanem, hogy a nagy szupermasinának reklámozott PS3(tetszik emlékezni?), 2008-ban, legalább azt az alap dolgot tudja, mint az elődökön futó játékok lejátszása :)
  • Norbi7
    #27915
    Na felhívtam őket és azt mondta hogy két ünnep között derül csak ki hogy tényleg lesz e nekik úgyhogy indulok a 40-es ért.
  • EmThor
    #27914
    jó ez a trials of topoque :)

    kamera képe zizeg kicsit, mert nincs túl világos a szobámban meg szürke az ég, de ez gondolom normális, amúgy rulez :)

    fontos
    psp slimhez nyertem egy szürke alpixelhibát, szerintetek cserélik?!
    thx (sony árkádban vettem, ez volt uccsó darab egyenlőre, max hoznak, de lehet felhívom őket, csak tapasztalat miatt)
  • evid
    #27913
    Az oldalukat ritkán frissítik. Szerdán akartam venni egy 40-est, de nem volt nekik PS3, végül a Console Corner-ben vettem.
  • Norbi7
    #27912
    Na a Konzolvilágban a Starter Packhoz (140e Ft) már nem az van írva hogy jelenleg nem kapható, hanem hogy újra rendelhető. várok 10-ig mert még nem veszik fel a telcsit, ha nemjön össze akkor indulok a 40-es ért.
  • ballor
    #27911
    Engem a PS2 emu hiánya nem érdekel. Jövőre hoznak ki egy új PS2-t, ami átalakított, olcsósított verzió lesz, 20-as induló árral. Ha nagyon vágyni fogom a PS2-es játékokat (nem gammákat, mert majmolás), akkor veszek. De ahogy elnézem a PS3-at és ha besikerül egy full HD TV, akkor biztos vagyok abban, hogy nem is kell a PS2 nekem.

    Jó, lehet ellenérv: a két gép egyben stb. Nekem ez a véleményem és kész.

    Az a gond, már-már rosszul érzi magát a 40-es partizán, hogy neki csak ilyen pórias gép jutott. Engem a kártyaolvasó sem érdekel, meg a 4 USB. A plusz 20 giga sem nagyon, mert úgyis lesz benne legalább egy 120 majd.
  • Zodd
    #27910
    Én is 40Gb-os al létezem már kb egy hete és semmi problémám vele.
    Sőtt halkabb és kevésbé is melegszik, ugye ugye a 65nm.
    Egyetlen hátrány a PS2 emuláció hiánya, de ha nagyon kell majd veszek egy ps2-őt :).
  • ballor
    #27909
    Olvasgatom itt a 40-60-as dolgokat.
    Ahogy látom, a 60-is nyal néha egy fagyit. Akkor miről beszélünk? Azt, meg hogy a 40es gyengébb alkatrészekből van, nem tudom, de nem hiszem. Ezzel a Sony járatná le magát, ami egy bevezető gépnél - igen, még nekem bevezető - eléggé cikis lenne.

    Nagy autómárkák gépet is néha visszahívták és utána is közkedveltek voltak a több 10 milliós kocsik. Nem ebből kellene megítélni a dolgokat. Gépről van szó, lehet szériahiba stb. Ne szálljunk már el, hogy a 40-est nem érdemes megvenni!
  • EmThor
    #27908
    usa letöltött WH + letöltött omega??

    vettem egy slim-et + eye-t, trials of topoq jó??

    thx
  • Nexxuss
    #27907
    Usa Omega VS. EU Warhawk = Bukta. Ne töltse le senki.
  • Noitulover
    #27906
    ja
  • Nexxuss
    #27905
    usa?
  • Noitulover
    #27904
    warhawk 1.20 patch meg kieg egész jól sikerült , mondjuk a drop ship semmit se ér ha egy idióta vezeti XD de 10en néhány swarm missle simán leszedi szóval viszonylag egyszűen lehet akár 6-7 szimultán killt bezsebelni XD
  • Nexxuss
    #27903
    de ciki, hogy még mindig nincs USA store. Az angol mikor frissült? én 21.15kor néztem utoljára. Régen délután 5kor frissült:P Mert ha 9kor frissul az amcsi akkor majd reggel fog. talán.
  • chris0000
    #27902
    Hi!A splinter cell double agentbe h lehet bekapcsolni a sixaxis-t?
  • EmThor
    #27901
    usa store nem frissül :\
  • simirizsa
    #27900
    Én 19"-s,LCD-n tolom mondjuk ez széles vásznú jól néz ki sokkal jobban mint rendes TV-n, de kint napaliba 42"-on jóval szebb szal olyan köztes állapot
  • Yoda001
    #27899
    egy 17"-s,LCD-s monitorn szerintetek milyen lesz majd a kép (max 1280*1024 felbontás)? mivel átalakító van,ezért majd karikor kiis próbálom,csak kiv. vagyok :D
  • EmThor
    #27898
    grat mindenkinek, osszátok szét :]
  • simirizsa
    #27897
    Akkor üdvözlégy újra körünkbe
  • baggins
    #27896
  • Foxhound1980
    #27895
    Zsír! Grat!
  • Yoda001
    #27894
    meg