89387
PlayStation3
  • JohnnySmith
    #28133
    Nemtom (az mondjuk poén lenne ha látnák a többiek).... igazából ki se tudok lépni a játékból (csak PS button Quit)
  • EmThor
    #28132
    na ez az, és ezt a képet látják a többiek vagy ilyesmi? vagy menti?!
  • JohnnySmith
    #28131
    Burnout demo-t nyomja valaki? :)
    Jó kis game:) Esetleg multiba? Nagy ütközéseknél képet csinál a kamera, hát érdekes fejeket vágtam :DDD lol (tudom má vót)
  • gazgoblin
    #28130
    nem egy kategoria...de azert:
  • EmThor
    #28129
  • HAF Rigel
    #28128
    Kellemes Karácsonyi ünnepeket nektek , és sok BR lemezt jövöre :):)
  • EmThor
    #28127
    psp outsells wii in japan

  • simirizsa
    #28126
    De tulsokat ezzel nemér mivel ugyan olyan minösége lesz mintha rá dugná 1 rendes TV-re
  • Chris Lowe
    #28125
    Videojátékokban gazdag Karácsonyt mindenkinek!
  • OliApa
    #28124
    azt jelenti, hogy hajrá.
  • NEXUS6
    #28123
    Na ja, csak a vga->dvi átalakitó egy bonyolultabb egység, mert a ps3 digitális jelet ad, a vga viszont, analog.
  • NEXUS6
    #28122
    Kellemes karácsonyi ünnepeket mindenkinek!!!
  • dante8902
    #28121
    kösszi szépen, csak azért vagyok gondba mert a szobámba nincs tv :( , és csak jövöre tevezem a hd tv vásárlását :(
  • SD456
    #28120
    Hy!

    Hát elég nehéz ezt megoldani és költséges is. De azért én elmondom, hogyan lehetséges: Először is veszel egy HDMI->DVI kábelt és azt bedugod a PS3 HDMI kimenetébe, utána veszel egy VGA->DVI és ennek a VGA-s végét bedugod a monitorba a DVI-os végét pedig a HDMI->DVI kábel DVI-os végébe. Ezután ha hangot is akarsz (gondolom igen) akkor még venned kell egyRGB Scart kábelt. Ennek a spéci PS-es végét a PS3 ba és közepén található RCA bemenetekre (piros,fehér) rádugod a hangfalakat. Ennyi.
    Remélem tudtam segíteni!

    Bye all!
  • ballor
    #28119
    onna, hogy DVI-os bemenete van
    ha nem ilyen, nemigen tudod rákötni
    marad a TV
  • dante8902
    #28118
    És honnan tudom dvi-s amonitor ( szerintem nem az :( ) és ha nem dvi-s akkor milyen kábel kellene :S és kb milyen árba van?
  • Yoda001
    #28117
    én 5 perce végeztem vele :D
  • pepi024
    #28116
    Boldog karácsonyt!!! (Bár én még itthon takarírtok:)
  • mis10
    #28115
    mi az a update???
  • hpp
    #28114
    Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!
  • ballor
    #28113
    igazából HDMI-DVI átalakító kellene
    tehát DVI-s monitor, ami tudja a HDCP-t
  • dante8902
    #28112
    még 1 kérsdésem lenne:S

    Mi a kábel neve amivel össze tudom kötni monitorral ( sima csatlakozós monitor:E)
    előre is köszi a választ!!
  • Foxhound1980
    #28111
    Haze 2k8 augusztus! :DD
    szerk: remélem ez valami vicc, és az EU időben jön.
  • Foxhound1980
    #28110
    A szarkiírást kell követni. Update-el, aztán hajrá.
  • mis10
    #28109
    hogy kell motor stormon online módban jáccani?(mert belelépek a játékba és rá megyek hogy omline és valami szart ki ír de amúgy netem van a ps3-on)
  • EmThor
    #28108
    Jó reggelt gyerekek, Boldog Karácsonyt, sok BR lemezt a fa alá :)
  • grizzly21
    #28107
    van nehany hd filmem, 720p-sek es 1080p-sek, mkv formatumban, ezt jelenleg / jovoben milyen megoldasokkal lehet majd ps3mal lejatszani ?
  • simirizsa
    #28106
    Hasonló
  • Alien!
    #28105
    Valaki már cserélt közületek vinyót? Mit kell tudni a backup-ról? Mert ahogy néztem én csak a profiljaimat + beállításaimat menteném el,a backup utility meg az egész partíciót akarná,azmeg 24gb....és mivel sd kártyára vagy pendrive-ra menne,ez nemigazán jó....
  • Foxhound1980
    #28104
    Jó lenne valami ilyesmi megoldás pár év múlva. Mindenesetre tud a csóka az fix.
  • Jimanszky
    #28103
    Nem semmi embeeeer!!!!!ez a Next gen!!!!
  • Foxhound1980
    #28102
    A játékok jövője lehetne... Agyhalál, nézzétek meg!
  • Jimanszky
    #28101
    Nem nagyon jött be.Ez van:(
  • baggins
    #28100
    Én is inkább az Unchartedet ajánlom.
  • simirizsa
    #28099
    Rá lehet kötni, de költségesebb mint ha rádugnád 1 rendes Tv-re pedig ugyan az a hatása
    Ja és köszi és viszont :)
  • Yoda001
    #28098
    köszönöm,akkor az lesz, a demo alapján egy marha jó játék :)
  • Alien!
    #28097
    Uncharted kötelező minden ps3 tulajnak!!!! Hiszen gyakorlatilag a legjobb játékok egyike a gépre....Látványban,sztoriban,zenében,hangban(DTS!!!!! ha vkinek komoly házimozija van,ezt biztos értékeli),gyakorlatilag tökéletes...remélem a következő része már vsync mentes lesz,de így sem panaszkodhat senki...a 10 óra az 10 óra sajnos, egy ilyen játéknál ez kevés,merthát visz a történet elég rendesen...Meghát kapunk egy kis ízelítőt a gép tudásából,ha vki félne attól,hogy gyenge....

    Area 51 demo

    Elérhető már a Us store-on.....Mindenkinek kötelező megnézni ezt a mocskot,hogy lássa mire képes az UT3 engine hozzánemértő kezek alatt... a játék gyakorlatilg játszhatatlan,néha olyan érzésem volt mintha egy irodai pc-n próbáltam volna crysys-t....játszhatatlanul rángat néhány pályán....egy okádék,még a hang is elmegy néha...pffffff.....



  • dante8902
    #28096
    hali

    lenne egy kérdésem? olvasgattam már a fórumot de nem találtam konkrétana választ:S , szóval sima monitorra is rá lehet kötni? ( nekem egy 19" samsung Tft-m van ) erre rá lehetne kötni? (csak egy csatlakozó van rajta) És ha igen mivel és hogy ?

    előre is köszi a válaszokat ! és Boldog karácsonyt!!
  • simirizsa
    #28095
    Végigjátszotad vagy meguntad ? :D
  • simirizsa
    #28094
    BOLDOG KARÁCSONYT ÉS JOBBNÁL JOBB JÁTÉKOKBAN ÉS DOLGOKBAN GAZDAG ÚJÉVET MINDENKINEK