89387
PlayStation3
  • polo493
    #28173
    üdv az lenne a kérdésem hogy milyen headset jó ps3 hoz?
  • HAF Rigel
    #28172
    sinaxis úgy tudod beállitani , hogy a menüben a contlorerek beállitásánál van 4 előre rögzitett és az egyik az a sixaxis, ha jol emlékszem , még az elején probáltam ki aztán vissza is tértem a két kis joyhoz , mert sajna késik egy picit és igy pont az F1 ben nem lehet jól vezetni . Szoval kormány vagy Joy.
    Kormány is jó egyébkét , csak azt sokszor lusta vagyok elöszedni.
  • Yoda001
    #28171
    ez a burnout onlány tök faja :D
  • WingmanG
    #28170
    Hali!
    Az lenne a kérdésem,hogy vettem karácsonyra magamnak egy PS3mat,Sixaxis cont.-el. És hozzá vettem az F1 Challange játékot,ami elméletileg kompatibilis vele,de nekem sehogy nem sikerül ugy játszani vele hogy kihasználja a sixaxis funkciot,az az hogy csak döntögetni keljen a kontrollert. Megnéztem már minden beállitást,egyépként a kontroller tökéletesen mükszik,csak ez a sixaxis-os dolog nem akar müxeni. Mi lehet a baj? Válaszotokat elöre is köszi!
  • Elveon
    #28169
    Tales of Vesperia trailer!
  • Smithie
    #28168
    Ez a japán csóka NEM SEMMI,MEGSZÁLLOTT,LÁTSZIK RAJTA!:D Boldog Karácsonyt PS3 topic!
  • H Tony
    #28167
    Gyerekek ez mit jelent pontosan? nem tudok mindig fell lépni net mert etz irja ki. mit tegyek?
  • Yoda001
    #28166
    lol? oké.. inkább hagyom úgy ahogy van,több baja nemlehet mint egy pc-nek ^^
  • simirizsa
    #28165
    Huzzrá 10 kotont tedd be 1 széfbe és falazd be :D
  • gazgoblin
    #28164
    szerintem eleg neha kiporszivozni...
  • Yoda001
    #28163
    pontosabban a gépeT,nem gépeD,és egyáltalán ez hülyeség? :D félek h valami baja lesz....
  • Yoda001
    #28162
    estére érdemes lefednivel a géped és a joyokat h ne porosodjanak? szal pl mostantól holnap délig?
  • vgaben
    #28161
    Na meg van az első bug-os tapasztalat. Karácsonyra megleptem a gyermeket (és magamat) LEGO SW Complet Saga (US verzió). Játék indítás után a karakterek szétfolynak így játszhatatlan.... :( Valakinek valami mentő ötlete?
  • Yoda001
    #28160
    nekem a ps-t hozta :DD
  • Prince of Máté
    #28159
    Én is Slimet kaptam :D
    Próbáld majd ki a Remote Playt!
  • gazgoblin
    #28158
    grat

    és tipp:
  • HAF Rigel
    #28157
    Na nálam már járt a jézuska , és mit hozott ? egy psp slim fajtából :)
    Kedves megint kitett magáért , mert semmit nem tudtam az egészről. Csak egyszer emlitettem neki hogy lesz piros színben és hogy milyen jó lenne ha megyek valahová . És erre vett egyet ,bár nem piros de az nem számit :)
  • OliApa
    #28156
    Hát igen. Képeslapban konzervatív vagyok . . .
  • simirizsa
    #28155
    Karácsonyi ajándék tölem :
    Fejhalgató kötelező
    Na és még 1 nem fikázni családomat a fejek direkt letek vágva és eredeti állapotukba nem ilyenek :D
  • Yoda001
    #28154
    gondolom azok a nevek az onlány játékosok...:D
  • Yoda001
    #28153
    valaki elmondja mi a célja ennek a burnout demonak? a törés az marha jó (mint már megszoktam a burnoutos gémekben :D),viszont azt sem értem mik azok a nevek jobb oldalt
  • JohnnySmith
    #28152
    Ez a kép is jó....
    Csak rossz az összhatás a lentebb lévőkkel :)
  • OliApa
    #28151
  • item
    #28150
    BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!

  • cloud.strife
    #28149
    Boldog Karácsonyt Mindenkinek!
  • JohnnySmith
    #28148
    Egyértelmű hogy rájátszom a buli kedvéért :DDDD pláne ha ittas is leszek (vagyok)!
  • Sund
    #28147
    Naná hogy látják a többiek! Az látja aki takedownolt téged. :) Eccer játszottam egy gyerekkel, az hátravágta magát és kezével-lábával kalimpált. vicces volt.
  • JohnnySmith
    #28146
    jaja várjuk az segítő , építő jellegű kommentjeidet !! Szilveszterre remélem lesz egy pár :)
  • baggins
    #28145
    Vazzeg, tényleg... :( Kezd köszörülni a nyelved. :)
  • EmThor
    #28144
    lol ez jól hangzik akkor :D
  • Jinchuu
    #28143
    Amit csinál a kamera, azt látja a másik játékos is! :D
    Nagy buli, tegnap haverral néztük!
  • JohnnySmith
    #28142
    Megoldjuk :)
    Majd olvassa mindeki a PS3 FAQ-ot.
  • JohnnySmith
    #28141
    KATT IDE! és olvasgasd.
  • EmThor
    #28140
    :D

    csak várjatok mi lesz itt holnap :)

    "júúúj egy ps3 vojt a kajácsonyfa ajatt.. és ez miez apuuuuu?!" :D
  • mis10
    #28139
    és ott hol???
    azt hol találom meg melyik menü pont alatt?
  • JohnnySmith
    #28138
    Talán PS Store?
  • mis10
    #28137
    hol lehet letölteni ps3 demókat?
  • EmThor
    #28136
    toy home-t vett vki? van benne rezgés :P
  • JohnnySmith
    #28135
    Hát jah olyan free ride hangulatú a dolog. Pedig lenne benne verseny... vannak csillagok amik alatt feladatok vannak.
  • EmThor
    #28134
    az nem para... amúgy multi jó, csak így versenyezni benne azt hogy? voltunk 4-en, mindenki 4 fele, miki persze csak nálam volt... azt se tudtam tesztelni. egymás rekordjainak megdöntése meg nem akkora fless