89387
PlayStation3
  • tyrant71
    #28213
    enchanted arms van eladó, irj privit, ha érdekel
  • Norbi7
    #28212
    Helló!
    Ha valakinek van eladó játéka, akkor szóljon. konkrét játékcímet nem írok, ha el akarjátok adni akkor szóljatok, lehet érdekel.
    köszi
  • tomijee
    #28211
    ahaa jovan akkor, a HDCP-t tudja szal zsir köszi
  • ballor
    #28210
    ezek a kontrasztok becsapósak
    nem lesz vele gáz, ha tudja a HDCP-t
    (én korábban a 226BW-t néztem ki, de lehet előbb lesz egy TV)
  • tomijee
    #28209
    hali na most néztem csaok amit kinéztem monitort az 3000:1 Dinamukus kontrasztú és (1000:1) hez igyy vagy feltüntetve akkor ez most mit jelent? ha rádugom a ps3mat akkor milyen kontrasztron fogja futtatni a játékokat? amugy ez a Samsung 2232BW típusú monitor
  • ballor
    #28208
    reménykedjünk benne, hogy az US/EU kiadás előtt is lesz azért egy demo (angol nyelven)
  • JohnnySmith
    #28207
    Már nem.
    A japoknál volt csak és onnan lehetett leszedni.
  • Csabesz100
    #28206
    Le lehet valamelyik store-ról tölteni a GT5 demót?
  • NEXUS6
    #28205
    Nem annyira az RSX a döntő ebben az esetben, inkább attól függ, hogy átírják-e a progit (pl. Mplayer) a SPU használatára. Elvileg jó úton halad a dolog, bár én még nem raktam fel és ráadásul a codec-eket sem kell külön külön a cell/SPU-kra optimalizálni.

    Másrészt viszont ecceri felhasználónak tényleg jobb a PS3 alap rendszere. Sajna ahelyett, hogy javulna a Linux felhasználhatósága én tendenciózus visszalépést érzékelek, pl sebesség, stabilitás tekintetében. Ami annak is betudható persze hogy a Linux disztribuciókat, nem egy 200 MB RAM-mal felszerelt gépre készitik, hanem manapsság az 1-2 GB már elég általános.
  • Smuge
    #28204
    RSX-el nézhetőek voltak mkv-s hd filmek?
  • Foxhound1980
    #28203
    Annak érdeklődj utána jobban mert én úgy tudom mióta kint van az új 2.10-es FW elég gáz lett a Linux használat, amellett Linux alatt le van tiltva az RSX és ahogy hallom HD filmek eléggé nézhetetlenek így (1080p biztos)

    Szerk: Nexus szokott itt Linuxal bíbelődni, talán tud segíteni. Vagy a fent lévő FAQ-ban is van egy kis infó erről asszem.
  • senki
    #28202
    Amióta HD tévénk van, azóta csak mkv-ba csomagolt filmeket szedek le. Túl sokat nem tévézünk, de amikor igen, akkor igyekszem kihasználni a tv adta lehetőségeket. Ahogy olvastam az MPlayerrel megoldható Linux alól az MKV-k nézegetése.
  • tyrant71
    #28201
    töltsd le az eye create progit
  • EmThor
    #28200
    arra elég egyenlőre hogy megnézzem miről is van szó :)

    életbe nem láttam még az anyagot, de egyenlőre nagyon bejön, meglátom hogy lesz lóvé :)
  • Balli
    #28199
    A PS kameraval hogyan tudok kepeket csinalni esetleg videot amit ramentek a gep vinyojara?
    Par jatekhoz es a cseten kivul egyebkent vmi masra hasznalhato?
  • tyrant71
    #28198
    háát, én ki nem prónálnám billel
  • EmThor
    #28197
    megnéztem pc-n bill.ettel a guitar hero III-at -> húb+ :)
  • Norbi7
    #28196
    Sziasztok!
    van valakinek eladó Motorstorm, mert érdekelne. privibe jöhet. köszi
  • tyrant71
    #28195
    baráti árak
  • Foxhound1980
    #28194
    Game Co akciók!
    Elég korrekt árak, EOJ 35 font...
  • OliApa
    #28193
    Országként válaszd az UK-t vagy az USA-t akkontlétrehozáskor. A legjobb, ha mind2 országra készítesz 1-1-et, mert más-más anyag van fent. Lejjebb a részletek...
  • HAF Rigel
    #28192
    probáld meg újra beállitani a video képet. Sajna ilyen problémával még nem találkoztam csak tippelek . Vagy játékban állitani a 4:3 képet a 16:9 ról . esetleg menüben ?
  • HAF Rigel
    #28191
    De minek filmnézéshez linux , a ps3 lejátszik szinte mindent , dvix , dvd, cd ,br . Lehet hozzá venni távirányitót is. Ha a kedves feleségem meg tudja nézni a Dr.Houset mindenféle segitség nélkül akkor a kedvesd is el fog boldogulni rajta
  • tomijee
    #28190
    köszii simirizsa! Hát most erre van keret:D De legalább a pct is "nagyban" fogom élvezni..a hang meg 2 Videoton hangfalról megy mit nekem Dolby Digital..és társai:DD igy is szépen muzsikálnak
  • senki
    #28189
    Üdv Mindenkinek!

    Konzolos lettem, így lehet, hogy a HTPC-t is eladnám, mert ugye a PS3 az PS3. Ehhez egy dolog hiányzik, a Linux. Kérlek titeket ajánljatok olyan leírást, ami alapján egy kezdő is fel tud egy Linuxot telepíteni a konzolra. Nem ártana, ha tudna az oprendszer magyarul is, mert az asszony filmnézésre használná, és az angolon nem nagyon igazodna el. A leírás lehet angol is, persze a magyar sem árt, hátha valamit nem értek meg jenkiül.
    Köszi előre is!
  • Copkiller
    #28188
    Sziasztok!
    Lenne egy olyan problémám, hogy ma délután rákötöttük a bátyám hdtv-jére a ps3mat, este hazahoztam, és amikor a saját tvmre akartam rádugni, akkor annak a két játéknak amivel játszottam lett két fekete sávja, egy a kép tetején, egy az alján. A harmadik játék, amivel ott nem játszottam az megy rendesen. Amikor először próbáltam ki őket, nem volt ez a sáv, és most kicsit zavaró. A kérdésem az lenne, hogy bírnám ezeket eltűntetni, visszaállítani. A tv 4:3, rendesen van beállítva a ps. Próbáltam már a playstation alapbeállításait visszaállítani, azt is próbáltam, hogy 10mpig kapcsolom ki és 5mpig vissza(állítólag attól is visszaállítódik a kép). Ha már vkinek volt ilyen gondja, akkor sry. A válasz elég sürgős lenne és előre s kösz(Minden bizonnyal én vagyok hülye, de egy megoldást nagyon megköszönnék).
    Utólag mindenkinek Boldog Karácsonyt!
  • WingmanG
    #28187
    Ott nekem azt irja h. Not avilable in the selected country,gondolom akkor át kell állitani a hungary-t másra,de account managmentbe nem találtam,azt hol lehet átállitani?
  • simirizsa
    #28186
  • Yoda001
    #28185
    PLayStation Store
  • WingmanG
    #28184
    Köszi szépen,tényleg müxik!:)
    És lenne még 1 kérdésem. Csináltam olyan accountot v. mit menübe.És hallotam hogy demokat lehet leszedni valahonnan,valaki megosztaná velem hogy ez honnan lehetséges?:)
    Választ elöre is köszi!:)
  • simirizsa
    #28183
    Müködne, ha hdcp-s a monitor és ugyan azt kapod mint hdtv-n csak ugye nem olyan nagyba :D ja meg hangot RCA kábelel kell megoldani :D
  • Yoda001
    #28182
    valaki mondd egy olcsó de jó bill-t,amit támogat a ps is? :D
  • brodix
    #28181
    igaz.
    bazz,hogy ez az egyszerű módszer nem jutott eszembe!:DDD
  • tomijee
    #28180
    Halee az lenne a kérdésem hogy vennék egy Samsung 2232BW monitort ami 22'' képátló, 1680 x 1050 felbontás, 2 ms, 3000:1 kontrasztú és az lenne kéréds hogy ha HDMI-DVI kábellel összekötném a monitort meg a ps3 mat akkor menne e HD Ready felbontásba? meg hogy milyen szép lenne a kép? eggyáltalán müködne ez a módszer?
    Kösziii és kellemes karácsonyt kívánok mindnekinek.
  • simirizsa
    #28179
    Hivd fel öket nem egyxübb ?
  • brodix
    #28178
    Ja,és a Kane&Lynch-et rendeltem,úgyhogy 576-ról nem is tudtam volna.
    Amugy valszinüleg onnan vettem volna.
    Überkonzolról,meg a Game.co.uk-ról pedig azért nem,mert a platinum-on Készleten volt,Überkonzolon pedig Megrendelésre,Game.co.uk-ról pedig alapból sokáig tartott volna.
  • brodix
    #28177
    ok
    De már megrendeltem platinum-ról,és már nem igazán mondanám le.
    Senki nem rendelt platinumról?
    Szal én csesztem el vmit,vagy ennek igy kell lennie?
  • EmThor
    #28176
    game.co.uk

    innen rendelj, vagy ÜK-tól, ha nagy cucc, ha kell számla is, akkor a fenti vagy 576
  • brodix
    #28175
    HI!
    Megrendeltem egy játékot Platinum shop-ról.
    Megkaptam a visszaigazoló e-mailt,de nem volt a Személynév,Irányítószám,Város,stb. mellett semmi.
    Nem volt ott a címem.Üres.
    Van aki már rendelt cuccost a Platinum Shop-ról?
    És annak is így volt,vagy csak én szúrtam el vmit?
    Pls help!!!!!
  • vidike
    #28174
    sziasztok
    Ha valakinek megvan az nba 2k8 és szokott neten játszani az privizzen rám plz , lenne pár kérdésem. köszi