89387
PlayStation3
  • simirizsa
    #28253
    Nem fogod megbáni :D
  • EmThor
    #28252
    burnout-ot tologattam én is, kár hogy nem láttam még más gamer-t eye-al :)

    gitar hero-t akarok :) [legyen má' jövő hét jöjjön meg a fizuuu]
  • tomijee
    #28251
    köszi srácok nagy segítsék volt ez nekem!
  • Yoda001
    #28250
    ez a burnout paradise megunhatatlan,kár hogy nincs chat... 2 haverral nyomtam onlány másfél óráig,megunhatatlan
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    aki akar vegyen fel amcsi acc-ra: Balu1982 / angol: Balazska
  • EmThor
    #28249


    én jövő héten remélem be tudok ruházni egy guitar hero III-ba kontrollerrel, nem tudjátok, ps2-re is jött ki guitar hero, ha azt berakom a ps3-ba, akkor a gitárkontrollerrel tudom a ps2-es gámát is jáccani? thx :)
  • Foxhound1980
    #28248
    Na, Ratchet befejezve. A legvégső föellenség utolsó menetjére már nem volt idegrendszerem. Elég volt. Király gém, 14-15h simán van benne és nagyon tartalmas.
  • OliApa
    #28247
    Ez nekünk is jó hír!

    Ingyen PlayStation 3 jár a Full HD Sony TV-k mellé!
  • simirizsa
    #28246
    Majd oda jutok géphez elgondolkodom rajta :D
  • brodix
    #28245
    Szasztok!
    Az enyém meg: mrbrodix
    Engem is vegyetek fel ha akartok:DD
  • Smuge
    #28244
    Elado kifogástalan állapotban Oblivion - Game Of The Year Edition térképpel , tartalmazza az alapjátékot + Knights of Nine + Shivering Isles kiegészítőket.
    Ár: 13.000 Ft
  • simirizsa
    #28243
    Kicsi alat azt értemhogy nem 107 cm a monitor :D
    Másik kérdésedre már Ballor elmondta a választ :D
  • teamwork100
    #28242
    Sziasztok! A tag-em: Kazi-HUN Ha gondoljátok vegyetek fel. Köszi
  • EmThor
    #28241
    it's a holiday in kambodiaaaaaa ... :)
  • Foxhound1980
    #28240
    Április környéke.
  • Yoda001
    #28239
    gta 4 mikorra is várható? mert akkor nem költöm el azt a 16k-t ami van...vagy sokkal később jön? mert akkor uncharted :D
  • Foxhound1980
    #28238
    Három pálya van hátra a Ratchetből és kész vagyok vele.
  • Sund
    #28237
    Nálam 12 játék fordult meg, és + 14.000-en állok. :))))
  • ballor
    #28236
    Mert ugye a moncsinak DVI lyuka van, a PS3-nak meg HDMI kimenete. A kettő összekötéséhez kell a kábel.
  • tomijee
    #28235
    na király én már megilyedtem hogy akkor most sima tv-n kell majd játszani és várhatok még veszek egy hdtvt...most jól beparáztam..:D mert amit szeretnék venni az támogatja a HDCP-t szak jovan akkor. amugy mit értesz az alatt hogy kicsi veszel hdmi-dvi kábelt? és köszii
  • simirizsa
    #28234
    Én hdcp-s monitoron játszók ugyan olyan szép mint a hdtv-n csak ugye kicsi veszel hdmi-dvi kábelt és mükszik hangot meg rca-val rádugód valamire
  • tomijee
    #28233
    hello ezt a választ kaptam egy másik fórumon amikor a monitoros kérdést tettem fel: "ne költekezz fölöslegesen HDFURY nélkül hiába kötöd össze a moncsit meg a ps-t kép nem lesz rajta más fórumokon olvashatsz róla miért nem, de annélkül a bigyó nélkül nem lesz kép 1 monitoron, ja és azt itthon még men lehet kapni és olyan 30ezerbe kerül szóval inkáb tévébe gondolkozz bár az drágább mint a monitor de némelyikre pc-t is köthetsz gondolom ezért gondolkodsz monitorban üdv." Nos az lenne kérédsem hogy akkor hogy is van ez pontosan? van itt a fórumon aki monitoron játszék és enélkül a HDFury nélük?
  • gazgoblin
    #28232
    csere-bere jo barat....

    jart mar nalam 20 jatek

    atlag 5600ft-re jott ki eddig a dolog...és ez csak csokken minnel tobbet cserelek...

    (majdnem nyers Blue Ray disc arban vagyok jelenleg LOL)

    (valami elbaszott geek modjara vezetem excelben mert mar nehzen menne minden baromsagot fejbentartani)

    mondjuk azok biztos rosszabb helyzetben vannak akik ujra meg ujra vegignyomnanak egy jatekot.

    mondjuk ha egy-ket ev mulva ramjonne hogy pl. huuuu uncharted-ot megint vegig kene nyomni addigra mar valszeg utanamvagjak

    szoval en a jatekok 90% tovabb adom inkabb


  • Nagy01
    #28231
    Nini!
    Néni.
  • Csabesz100
    #28230
    Köszi az infót!
  • Foxhound1980
    #28229
    Egyébként baromi jó védelmet csinált a Sony. 1 éve kint van a masina és sziklaszilárdan tartja magát.
  • Foxhound1980
    #28228
    Ebay
    3busymen
  • Foxhound1980
    #28227
    Nem tudom érdemes e próbálgatni úgymond... Ha a MS féle bannolási hullámot fogja csinálni a Sony nem túlzottan jó befektetés. Kibaxxák a gépet mint annak a rendje, az nem számit, hogy több eredeti játékod is van mellette. Persze ha nem játszol online, pontosabban nincs netre kötve akkor lényegtelen.
  • zottyantas
    #28226
    Ez a 11 kevésnek tűnik, de ha tudsz valami frankó oldalt akkor írd már meg, mert én nekem többre jönnek ki és párezer forint is számítana.
  • Smithie
    #28225
    Visszatérve erre a warezra,ha lesz majd csak azért fogom megcsinálni hogy kitudjam próbálni azokat a gamékat amit nem terveztem megvenni,ami meg alap játék az úgyis eredetiben fog a polcon diszelegni!Nálam igy van PS2 esetében is...Ami ratyi azért nem fogok pénzt adni.Erre persze jöhetne az hogy akkor ott a demó meg mittomén,de sokszor akkor derül ki milyen egy game amikor pörgeted...
  • Foxhound1980
    #28224
    USA-ból ptg-el fóliás cuccok 12-be állnak meg max. Átlag 11k.
  • Foxhound1980
    #28223
    Nagyobb lenne az esély mint most ahol full le van tiltva. Ez olyan mint, hogy PC-s vga nélkül ott sem tudsz filmet lejátszani, bár tény, hogy a CPU-nak kell erősnek lennie a HD anyagokhoz.
  • tyrant71
    #28222
    nincs pénzed, ne játsz
    *részeg*
  • Prince of Máté
    #28221
    Vedd használtan közel féláron!
  • james69holden
    #28220
    szerintem itt a fórum 60-70%-a külföldről rendeli a játékokat, szállítással együtt még az új játékok is 10K körüli összegre jönnek ki...
  • fsgh
    #28219
    pofátlanul sok az a 17ezer. ha nem viszik lejebb legyen rá warez! 10ért máris barátibb lenne...
  • Lionel
    #28218
    köszi a segítséget
  • pepi024
    #28217
    Áááááááá. az agyam eldobom
    Senki nem olvassa FAQ-ot?
    Már az elején benne van PIROS betűvel.
  • james69holden
    #28216
    nem lehet hálisten
  • mis10
    #28215
    lehet csipeltetmi a ps3-mat (és ha nem mikorra várható?)
  • pepi024
    #28214
    a blazing angel 2 őben a második misszióban amikor robbantani kell a hajókat , a robbantás az megvan de utána még lőni is kell mi nem tudunk lőni csak a hátsó emberke. De a hátsó ember Basz** rá hogy lőjön. Mit kell csinálni hogy löjjön?