89387
PlayStation3
  • HAF Rigel
    #28373
    Elképzelhető hogy foglalt a szerver , probáld meg késöbb . Regisztrációs hibárol még nem nagyon hallotam, banolt gép nincs szoval nem tudom mi lehet a baj , nekem fogta a v-netes, t-onlines, és citromailos emailcímeket is .
  • HAF Rigel
    #28372
    Hozz létre egy új master fiokot és ott már tudsz megadni saját nevet jelszót . Viszont a mentések nem fognak münködni . lehet egyszerre több master accod is .
  • EmThor
    #28371
    használt ps3? vagy a tesó barmolta el? lehet törölni kell az ID-t, mentésekre figyelj... ha csak 1 id van, akkor visszaállítás mindent eredetibe, el fog tartani egy darabig
  • WVIKTOR
    #28370
    Hát ha értem mire gondolsz, ott nem. Bár én sem voltam 1értelmű:), tehát:
    a sign-in ID mail címét + jelszavát, szeretném megváltoztatni, mert már előttem valaki megadott 1 címet és nem tudom a jelszavát, és ezért nem tudok online játszani.
  • 404error
    #28369
    az a baj hogy se egy mailem se fogadja el sehol nem tudok regisztrálni ne mtudok online jeátszani
  • 404error
    #28368
    az !
  • EmThor
    #28367
    bizony nagy gond a ps3 :)

    utolsó menüpontál neveden ^-et nyomsz és ott profile és ott lehet asszem .)
  • WVIKTOR
    #28366
    Szevasztok!

    A problémám: Van egy Ps3m. Megy a neten meg minden. Viszont amikor online akarok játszani, kér egy regisztrációt, ezzel sem lenne gond, csak már előttem regisztrált valaki mail címmel + jelszóval és hát a jelszót nem tudom. Lehet-e ezen változtatni, módosítani? Előre is köszi!

    Üdv: Viktor
  • 404error
    #28365
    hát ígyse megy
  • EmThor
    #28364
    amúgy hotmailt el kellett volna hogy fogadja, lehet foglalt
  • 404error
    #28363
    köszi asszem ez segíteni fog , végig nézem
  • EmThor
    #28362
    FAQ for U
  • 404error
    #28361
    várj a hálózat lehet nem álítottam be , útána nézek
  • 404error
    #28360
    rá dugtam a netre tök jól működik katt rá az accot ra és próbáltam újjat létrehozni el jutottam egészen az e mail / jelszóig ott meg be írtam egy létező mélem (hotmail) és nem fogadta el
  • HAF Rigel
    #28359
    rádugtad a netre ? Milyen accot probáltál csinálni, beállitodtad a hálozatot , egy kicsit több info kellene mi a hiba .
  • 404error
    #28358
    kaptam egy ps3 at és máris van egy bajom Sign Up for Playstation network- nem tudok regisztrálni....
    Segítsen valami hardcore user :S vagy akárki, előre köszi
  • Noitulover
    #28357
    ahogy itt már mindenki tudja úgyis csak a játékok számítanak

    Akármilyen szép meg jó a ps3munk amig nem lesz rá sok (pl amikről képeket mutogatott) fasza exkluzív játék , miket már többmint 1éve mutogatnak (nem kívánom felsorolni) addig is, inkább veszik a dobozt és játszanak a halo 3mal , meg a többi dobozos "jó" játékkal XD
  • EmThor
    #28356
    aki teheti silent hill origins-t próbálja ki, nagy game lett!
  • Sund
    #28355
    fórumos statisztikák alapján a 60gb-os strapabírobb. ennyi, ezt nem kell bizonygatni, elég visszaolvasni.

    Aztán, hogy valaki ad-e a fórumos statra, az már az ő döntése.
  • baggins
    #28354
    Alapjaiban értelmetlen azon rágódni, melyik a "jobb"...
  • NEXUS6
    #28353
    Tele van jo sok targyi tevedessel, de azert jo a zeneje!:))) Az a velemenyem ezekrol a fanboy made videokrol, hogy meg annak sem hinnek, amit en csinalok.:) De azert a PS3 telleg jobb!!! Egyelore talan meg elony, hogy az X fejleszto rendszere parhuzamos PC/konzol programozast tesz lehetove, de ha nem a multi cimeknel vadasszuk a pixeleket, akkor adott kategorian belul az exkluziv a PS3-nal altalaban jobban nez ki! (Uncharted, GT5, Ratchet). Ar/ertek aranyban telleg verhetetlen a gep. Minosegben meg a 40GB-os is jobb az X-nel, amugy halkabb es kevesbe melexik, mint a 60 GB-os, megha elo is fordulnak driver meghibasodasok. Es azt se feledjuk el, hogy a MS 1 evig mindent letagadott, amig vegul hajlando volt az X technikai problemaival foglakozni!
  • Nexxuss
    #28352
    Globalgame egy rohadt nagy sonyfanbanda:P engem is folyton lehurrognak, mikor kifejezem a nemtetszésem Sanyi felé:-P
  • Yoda001
    #28351
    PS3 vs doboz360
    PS3:7 doboz:2 ...ahogy látom megérte megvenni
  • HAF Rigel
    #28350
    Hát igen ez érdekes , Télyleg volt hibásgép , de akkor globalgameben nem árulnak xbox360at mert ott viszont igazoltam szar a 30%a ? Vagy árulnak és pénzt kapnak a M$től ,hogy járassák le a Ps3at? sajna lassan el tudokképzelni ,hogy ilyen van.
  • Decooy
    #28349
    már ugy értem,2-en jelezték a rengetegből :P,amiket eladtunk...:) :D
  • Decooy
    #28348
    2 gép halt meg eddig 40gb-s,semmit nem olvas be,ennyi....60gb nál is előfordult....mi sem hallottunk mást,hogy fos lenne a 40gb.....sztem kacssa....
  • Foxhound1980
    #28347
    Olvass fórumkommenteket itt, G365-ön, 576-on pl.
  • Zodd
    #28346
    Ere én sehol sem láttam statisztikát pedig egy ideig kerestem. Szerintem te se tudod bizonyítani.
  • Foxhound1980
    #28345
    Valamivel nagyobb a hibaszázalék mint a 60-asnál sajnos. Itthon páran már irták, hogy elszállt az optika.
  • Zodd
    #28344
    Volt egy hülye hír, amit egy ideig kézpénznek vettek.
    De semmi hiba nincs a 40 Gb-os géppel éppenhogy kevésbé melegedik, mivel a procija 65nm-es a 90-el szemben.
    Csak egy hátránya van, hogy ps2 emu az nuku.
  • Ewergo
    #28343
    Elmondom: A Sony nagyon jol elvan a hazai és a térség vásárloival. USAEU-ba meg gondolja eladja sajátmagát a Sony név.
  • tomijee
    #28342
    csao fater ma ment volna megvenni a ps3 mat a globalgame be és mondta neki ott a csávó hogy ne vegyünk mert ez a 40gb os szar lett nagyon szar anyagból csináltálk melegedik meg hogy a szoftver se jó..szal most fater beparázott hogy akkor nem veszünk de én semmi ilyet nem hallotm se itt se máshol hogy ezzel probléma lett volna szal nem értem ezt az egésszet. kinek voolt ezzel baja akinek 40gbos gépe van?
  • Decooy
    #28341
    teljesen meglepett minket is,már letettünk róla!!!! email-re válaszoltam amúgy...:)
  • Nexxuss
    #28340
    Hát úgy tűnik a Sony lenyelte az Usa Store updatet
    szeretünk Sony
    Véresszájú fanboyok ez is rendben van szerintetek?
    Komolyan nem értem miért szarja le a vásárló közönségét a Sony....
  • SD456
    #28339
    Hát ezt nemhiszem el! A múltkor megrendeltem egy 60GB os PS3mat a Platinum Shoptól már fel is adták a futárnak erre jön egy E-Mail az Überkonztól, hogy most jött nekik Starter Pack... Hát ne kapjak idegbajt?
  • Forrest Gump
    #28338
    Hibátlan Uncharted eladó vagy CoD4-re cserélhető Budapesten.
    (Nagyon nagy élmény volt)
  • Foxhound1980
    #28337
    Thx.
  • HAF Rigel
    #28336
    A HD nem csak a Prolog demo
  • Foxhound1980
    #28335
    PS3 Sixaxis joy, keveset használt makulátlan zsír állapotban eladó.
    Ár 7e huf.
    BP.
    06204362900
  • Foxhound1980
    #28334