89387
PlayStation3
  • Sund
    #28333
    assassins creed esetleg
  • Foxhound1980
    #28332
    Heawenly Sword, Ninja Gaiden Sigma, Conan.
  • Yoda001
    #28331
    tudtok valami jó hentelős játékot? nem muszáj fps-nek lenni..uncharted megvan,ezen kívül meg nemnagyon tudok normálisat
  • Nexxuss
    #28330
    GYerekek az USA updateről tud valaki valamit?:-) Vagy csak Sony az egész? :D
  • Foxhound1980
    #28329
    Megjött a Dual Shock3 de csak holnap tudom kipróbálni mert ma meló. GT HD ráz egyébként?
  • baggins
    #28328
    Cumi. :(
  • baggins
    #28327
    Hát, azt nem tudom. Lehet, hogy csak az elején. De próba cseresznye.
  • Super DANTE
    #28326
    PC-ről is elérhető a store, de a mi régiónkból blokkolva van az oldal.
  • Alvinti4200
    #28325
    azt még megpróbálom, de elvileg ha most is meghalok 3x, akkor is felkínálja ezt a lehetőséget nem?
  • baggins
    #28324
    Meg lehet vajon oldani, hogy pendrive-ra leszedem valahonnan a demokat és felteszem otthon PS3-ra? Csak mert jan. 2-án lesz netem otthon és már rohadt kíváncsi vagyok rájuk. Tehát PC-ről elérhető a Store?
  • baggins
    #28323
    Szerintem ne hagyd abba. Kezd előről.
    Halj meg az első pálya elején 3x, akkor átválthatsz Easy (Ninja Dog) módba. Úgy könnyebb. Bá r a NG anno X-en nekem is életem legszemetebb játéka volt, közvetlenül a SNES-es Smurfs után. :D
  • fsgh
    #28322
    de 2 fajta nuncsaku volt... a simát én se használtam...
  • Foxhound1980
    #28321
    Qrva jó a NG harcrendszere, nagyon folyamtosak a mozgások, a támadások összefolynak és rendkívűl pörgős is. Kicsit ezért volt csalódás a HS mert az az engine ugyan megette a Sigmát de maga a harcrendszer a nyomában sem volt még ha igen jól is sikerült
  • Alvinti4200
    #28320
    vettem sok potion-t (visszamentem gyilkolászni és abból lett pénz), de ezt a játékot nem nekem találták ki, így is meghalok, csak később, nem bírom leverni ezt a nyamvadt pofát. Ha valakinek kell egy zsír új Ninja Gaiden, az viheti 9,990.-ért
  • Foxhound1980
    #28319
    Én a végéig vittem aztán lett egy jó ajánlatom rá és eladtam. Na egyébként nunchaku nálam dísz volt, csak próbaképp használtam.
  • fsgh
    #28318
    dual sword, Teljesen addig amíg meg nem kapod a "tüskés" nuncsakukat:O na azokkal lehet darálni rendesen! Még nem vittem végig amúgy:P
  • EmThor
    #28317
    első játékok közt volt amit letoltam, de vért izzadtam :)
  • Foxhound1980
    #28316
    Fegyverben meg dual sword, olyan mint egy húsdaráló...:D Áhh de várom már a 2. részét.
  • fsgh
    #28315
    én mindig úgy ölöm ezeket hogy felugrok és gyorscsapással megvágom és a mási oldalára kerülök(nem tom ezt hogy hívják...) az ágyú elöl meg mindig ugrálni kell össze vissza
  • Foxhound1980
    #28314
    Qrva egyszerüen. Be kell vásárolni potionból. Ninpokat nyomni, elugrani az ágyuzás elöl.
    Szerk: Potionok nélkül eleve el sem szabad kezdeni Boss fightot, mindig kell több darab tartalékba.
  • Alvinti4200
    #28313
    Már ott tartok, hogy belebaszom a kontrollert a TV-be Ez a Ninja Gaiden KIKÉSZÍT!!! Van, aki esetleg végigtolta? Érdekelne hogy a fenébe lehet kinyírni a harmadik fejezet végén lévő ionágyús robotot a léghajón egyetlen healing potionnel...Ja igen, a játék kurva nehéz ettől függetlenül is.
  • Yoda001
    #28312
    gondolom én
  • Chris Lowe
    #28311
    Köszi, akkor töltöm tovább.

    Yoda001: valszeg akkor érintkezési hiba lehetett.
  • Alien!
    #28310
    nemnagyon láttam változást azóta....nemhinném,hogy a demó miatt lenne.....
  • Nexxuss
    #28309
    hát ezt is megértük. Nem frissült az amcsi store:-)
  • Elveon
    #28308
    Star Ocean 4 trailer!
  • Yoda001
    #28307
    érdekes,megnéztem a kábeleket meg mindent,hátha kicsuszott vmi,táp kábel kintebb volt mint kellet volna,betoltam,az összes többivel együtt,most minden megy,nincs fekete képernyő,nem fagy...persze lehet h clubbtól volt,de ha már 2 embernek is működött..csak a szellemek lehettek
  • Chris Lowe
    #28306
    Neked nem hülyült meg a ps3? Itt lejjebb azt írták, hogy a Club demo óta nem jól működik a gép...
  • Smithie
    #28305
    Igen,fel van cserélve.Ügyes ez a hacker csóka,sokat ér a tudás...
  • EmThor
    #28304
    sega tud programozni, de ez túl árkád, 16ért szvsz nem éri meg
  • Alien!
    #28303
    The Club demo

    Kipróbáltam,éshát elég vegyes a kép....A játékmenet érdekes,tipikusan az a játék ami multiban fog ütni...Grafikiailag rettentő stílusos,semmi framerate probléma,semmi v-sync,talán az egyik legsimább játék,amit láttam...A kameramozgatás zseniális,de mivel hasonló szemszögű mint az Uncharted,én önkéntelenül ahhoz hasonlítottam....Ahhoz képest,viszont közepes...Homályos textúrák,kifejezetten béna ellenfelek,akik csak állnak és lövöldöznek,nagyon néha fedezékbebújnak,az egész olyan életszerűtlen...Hiányzott a fedezékbebújás lehetősége,bár lehet csak nekem nemsikerült.....
  • OliApa
    #28302
    A verseny állása. Bár sztem az utolsó mondatban szereplő formátumokat felcserélték . . .
  • Foxhound1980
    #28301
    Haze megjelenési dátumok az UBI Shop!!! szerint!

    UBI shop US 2007 Nov -> ez pár napja még aktív volt! :D
    UBI shop UK 2008 Q1
    UBI shop FR: 2008 Jan
    UBI shop US: 2008 Aug
    Ehh


  • NEXUS6
    #28300
    Hú, ez a Yakuza télleg fenomenális! Bár helyenként PS2 szintü a grafika. A diszkós meg a lödözös minigame viszont agydurrantó!;)))
  • Nexxuss
    #28299
    ja. :P bocsi nem figyeltem.
  • Yoda001
    #28298
    #28283 egyébként,neked válaszolták a clubbal kapcsolatban
  • Yoda001
    #28297
    nézz fel storera...
  • Nexxuss
    #28296
    club demo psn-en,
  • Yoda001
    #28295
    bizonyos játékoknál feketedik el a kép a ps logo után,és az életbe nemjön be a norm kép,legalább clubbnál és burnoutnál ez volt,többit meg se merem probálni
  • Foxhound1980
    #28294
    De akkor mi a rák fekete?