89387
PlayStation3
  • Smithie
    #28413
    Ezt ne itt bazz...Ps3 a király!!!
  • Beni521
    #28412
    Hi, elvileg neked lenne X360-ad és PS3-ad is, megkérdezhetném melyiket találod jobbnak? :D:D
  • Smithie
    #28411
    De elérték amit akartak,mert most már én is várom hogy kipróbáljam!
  • Foxhound1980
    #28410
    Még az is lehet, ezzel a videóval szondáznak aztán majd eldöntik mi lesz a vége.
  • Smithie
    #28409
    Vagy szándékosan váratják a népet,aztán vagy bejön vagy nem. Tisztára mint a DB...
  • Foxhound1980
    #28408
    Na jó azért itt többről van szó, animácók, tartalom meg minden. Meg mondom, láttunk 1 pályát 2 karakterrel. Ez gyakorlatilag semmi még.
  • Smithie
    #28407
    De nehogymár eddig csináljanak egy "ezer éves koncepciót",vagy én vagyok túl kritikus?
  • Foxhound1980
    #28406
    Na ezért mondom, nem is értem a kommenteket. Érted lehet fikázni pár dolgot joggal, lásd K&L, Blackshit meg mittudom én még mit de ezen nagyon nem találok fogást, hozzáteszem abszolut nem vok SF buzi, SNES-en toltam őket utoljára.
  • baggins
    #28405
    Én meg azt nem értem, miért néz mindenki bután egy ezer éves koncepcióra? Senki nem játszott a SF EXPlus Alfával PS2-n? Mert egy az egyben ilyen volt a játék: 3D graf 2D térben. Mintha csak azt látnám. Elárulom, maga a játékmenet sokkal jobb így, mint pl. a Tekken-ben, nekem legalábbis sokkal jobban bejött.
  • Foxhound1980
    #28404
    Fogalmam sincs. Egyébként tényleg nem értem az elégedetlenkedést. Egy alpha állapotabn lévő szétömöritett video alapján ítélni hát nem tudom. Persze ha elsőre nem tettszik akkor nagy valószínüséggel a jövőbe sem fog. Furcsa, nekem nagyon bejött oldschool feeling szép grafikával, klasszikus játékmenettel. Persze, tök más a design mint amit teaser videoban na de ez nem is egy Okami.
  • Smithie
    #28403
    De most komolyan,ez tényleg csak 9-ben jön?
  • Foxhound1980
    #28402
    Óhh te szegény :D
  • Smithie
    #28401
    Én már leirtam a véleményem ezzel az sf4-el kapcsolatban a topicjában és elküldtek a f@szba...
  • Foxhound1980
    #28400

    Rendesen megosztotta a népet ez a kis video. Minden fórumon tök ellentétesek a vélemények. Na majd meglássuk mi sül ki a dologból.
  • gazgoblin
    #28399
    szerintem jo ez..
  • pepi024
    #28398
    Nagyon gagyi xD
  • Ewergo
    #28397
    Akkor van számodra egy rossz hirem: ez a belassitás maga a játékban van söt azt fogod hinni hogy akad a gém pedig csak nagyobb találatnál egyszerüen megáll a kép hogy jobban lásd a bevitt találatot és az elmaradhatatlan kék fényeffektet. Hát régen anno ez volt a menö.
  • Foxhound1980
    #28396
    Nekem nagyon tettszik. Megmaradt a 2D-s gémpléj és feeling de nextgen köntösben van az egész. Zenéjétől meg alapból kész lettem.
  • Noitulover
    #28395
    miért nem maradtak 2d ben???
    elég hülyén nézki hogy ez a 3ds karik meg környezet de csak egy vonalmentén agyalják egymást koncepció XD (az meg gáz hogy kb fél perc harcot mutanak meg 3szor belassítva összevágva stb)
  • Solidus
    #28394
    Helló!
    Egy kis segítség kéne.Vettem egy 40 gigás PS3-at,rátöltöttük a 2.10-es szoftvert.Na azóta kifagyott a játék majd pedig el sem indult,a 2.00-ással nem csinálta.Start option errorra panaszkodik ezzel a kóddal 80010514.Ezt kétszeri próbálkozásra kiirta,azóta viszont semmit nem olvas be.Beveszi a lemezt de meg sem pörgeti.Mi lehet a baj?A segítséget elöre is köszönöm!
  • Foxhound1980
    #28393
    Stree Fighter 4 gameplay.

  • tomijee
    #28392
    köszii
  • tyrant71
    #28391
    kell bele minimum 2 szám is a betük mellé
  • WVIKTOR
    #28390
    Hali!

    Hát 1kicsit korán örültem: odáig eljutottam, hogy mail címett adtam, meg szül idő stb, utána megy tovább, és a következő lépésben kér egy "nevet" vagy valamit. Na itt megakadtam, bármit írok (megadja a karakter számot, meg mi ne legyen) nem jó. Itt kéne újra segítség, hogy mit kér.
    Előre is kösz!

    Üdv
    Viktor
  • gazgoblin
    #28389
    pl itt de nezz korul biztos mashol is kapni passz..
  • tyrant71
    #28388
    ÜK, 17k
  • tomijee
    #28387
    hale, ilyen rezgős joyt hol lehet venni? meg mennyiért veszegetik?
  • Smithie
    #28386
    Ez igen.
  • EmThor
    #28385
  • gazgoblin
    #28384
    csak a kontroller maga atvette már az iranyitast a legiero felett:

    KLIKK!!4
  • Chris Lowe
    #28383
  • gazgoblin
    #28382
  • EmThor
    #28381
    ez maga a skynet, minden nap parázok mikor ébred öntudatra és veszi ki kezemből a kontrollert
  • gazgoblin
    #28380
    nem nagyon keresgeltem meg nem is ertek nagyon hozza de itt van valami kezdetnek:

    linux based rendering PS3
  • LordNorboy
    #28379
    Lenne egy kérdésem a PS3-ról, mégpedig, hogy milyen képességekkel rendelkezik teljesítmény terén (főleg a renderelés érdekelne), ha linux van rajta. Vagy számítógéppel összekötve hálózaton keresztül el lehetne érni valahogy a teljesítményét? Mint ahogy lehet csatlakozni vmilyen SETI programhoz és ott felhasználják a gép teljesítményét.
  • narumon
    #28378
    Ez mekkora LOL video. Itt röhögök már egy ideje :)
  • EmThor
    #28377
  • Foxhound1980
    #28376
    Átvettem reggel a joy-t, rohantam érte a postára! :D
    Elösször azt hittem szar mert nem akarta bekapcsolni a gépet aztán rájöttem, hogy a régi jpy-al kell bekapcsizni aztán a DS3-mat meg usb-re tolni, rögtön ki is jelölte magának a 2-es helyet. Nehezebb mint a Sixaxis természtesen és nem átettsző, kézbentartva végre nem bóvli hatást kelt a joy. Rezgés teszt: Burnout, mi sem lehetne jobb próba. Ráz mint állat! :D Én nem érzem semmivel sem gyengébbnek mint a DS2. Zúzás mértékétől függően hol gyengébben hol erősebben dolgozik. PS2 gémekkel is remekül működik. MGS2-vel néztem, RP sensort tettem be rögtön, erősen rezgett ha enemy közelében voltam. Szóval király lett, pontosabban végre azt kaptuk amire vártunk. Szükség volt rá már nagyon, min 20% pluszt jelent ez egy játéknál szvsz.
  • 404error
    #28375
    jó hogy valakinek sikerül....
    én 2 órája prübálom MASTERBEN store ban network ben és semmi sehogy nem megy nem fogad el mailt , lakcímet nem is tudok megadni csak egyből nem enged továbbb pedig minden kapcsolat jó és frissítve van
  • WVIKTOR
    #28374
    Köszönöm, sikerült!

    Jó éjt,

    Viktor