89387
PlayStation3
  • N1ggA
    #28453
    Hű, ez nagy pofátlanság. "Full HD 1080p" Ready. Pfújj, ekkora megtévesztő szöveget... Jáj.
  • andrew-san
    #28452
    Most írtad le, hogy csak 1366x768-as felbontása van a tévédnek. Akkor szerinted tud 1080p (1920x1080) felbontásban üzemelni?
    A HD ready csak azt jelenti, hogy megjeleníti a SAJÁT formátumában a hd jelet, magyarul parasztvakítás és lekonvertálja a 1080 jelet 720ra. Amúgy sokfajta HD Ready kiírás van a tv-ken, pont ezért, hogy hozzá nem értőket meg lehessen téveszteni, aztán takarózni vele, hogy ők ráírták, miért nem figyelt a vásárló. A plusz undorító dolog, hogy van EGY hivatalos HD Ready logo, ami garantálja hogy a 1080 is megjelenik a tvn, de vagy egy rakat kamu HD Ready logo is, pl HDTV 1080i Ready, ami semmire sem jó. 4:3mas tévékre is rakták, ami elég durva, lévén a 1080 natív 16:9es formátum, szal a 4:3mas tv konkrétan képtelen megjeleníteni.
  • ballor
    #28451
    ez azt jelenti, hogy tudja fogadni a 1080p-s jeleket, de csak ready
  • lovaszi
    #28450
    Akkor ez egy hd ready tv ami tudja az 1080p felbontást? mert az van ráírva full dh 1080p ready. ps3 is ugy látja hogy 1080 csak kurva kicsik a betűk meg ilyenek de maugy a tévé csak az 1366 X 768 felbontást tudja. ezért gonodltam leeht jobblene 720 ban használni??
  • Papesz
    #28449
    Kicsit keveredés van szerintem. Létezik Full HD tévé, meg létezik HD Ready tévé. Én személy szerint a kettő kombinációjáról még sosem hallottam.
  • OliApa
    #28448
    Na. Úgy ment, hogy a kép albumát átneveztem x.y-ra és amelyik képet oda akartam tenni, szintén az x.y. albumhelyet adtam meg neki. A megjelenítés meg albumonként lett beállítva. Kicsit körülményes, de nem sok kép volt, viszont az új képeknek már helye van. :)
  • lovaszi
    #28447
    Sziasztok!

    Vettem LG tévét. Full Hd 1080p ready. az mit jeelnt hogy 1080 ready azt hittem csak 720 nál van? Amugy ps3 is 1080 ba látja. szal így jobb 1080 ready mint 720 ready be? :D
  • NEXUS6
    #28446
    Hát sajnálom, hogy úgy jártál, de ettől függetlenül még mindíg reális alternatívát jelentenek és sokkal nagyobb a választék is náluk, mint akár az 576-ban, vagy bárhol máshol, ahol hivatalosan, hivatalos árért forgalmazzák az Eu-ban hónapokkal később megjelenő cuccosokat.

    Viszont ha online rendelsz valszeg a legolcsóbb, de azért annak is meg van a maga kockázata, ha más nem csak hogy késve kapod meg a cuccost, pláne ilyenkor karácsony környékén. Szal szerencsére sok lehetőség van, mindenki mérlegelje, hogy mennyi kockázatot vállal be és még mi éri meg neki.
  • Foxhound1980
    #28445
    KATT
  • Silverford
    #28444
    Nexus itt müködne az a dolog, hogy megkérek valakit akinek több gyakorlata van és szerez nekem játékot 10-11ezer forint körül?Mert nekem nincs személyesen ilyen ismerösöm.Itt meg nemtudom hogy lenne-e olyan aki megbizna az emberben és rendelne neki...bár kitudja.
  • EmThor
    #28443
    "értelmes" helyen vettem már törött br-t...

    amúgy maradok online + posta
  • NEXUS6
    #28442
    Miért nem valami értelmes helyen veszed ? Rögtön vagy 2000 Ft-ot spórolnál, de szerintem a haverom is tud neked akármilyen szoftvert hozatni olyan 15000-ért, és talán van is neki éppen egy felesleges példány. De ha te magad csinálod, vagy megkérsz valakit akinek ebben gyakorlata van akkor 10-11 körül megúszod!

    Itt is érdemes próbálkoznod!
  • cloud.strife
    #28441
    Sony Centrum-okba nézted? Mer nekem van... :)
  • OliApa
    #28440
    es ha nemszeretnem atstemplizni?
  • Nexxuss
    #28439
    mekkora fos ez a Windows MEdia player. Média Shareing mással nem megy csak ezzel a szarkupaccal?
  • zsalesz
    #28438
    Népszerű, mert nagyszerű!!! Javaslom ne add fel a keresését. Nagy élménytől fosztod meg magad.:)
  • fsgh
    #28437
    Tegnap elindultam gondolván hogy veszek 1 Uncharted-ot... Hát se a Saturna se a Media Marktba se az 576 Kbytba nem volt...ilyen népszerű? mindenki ezt veszi?
  • zottyantas
    #28436
    Eladó egy Folklore, ha érdekel valakit. A lemez teljsen hibátlan, a játék angol, csak a borítóra kínaiul van írva(csak azért írom nehogy zavarjon ez valakit). Utánvéttel 9500-ra gondoltam postával együtt. Ha valakit érdekel írjon egy üzenetet.
  • tyrant71
    #28435
    ha a fotók dátum szerint vannak rendezve, akkor át kell irni a fotó dátumát és átteszi az uj időpont mappájába
  • OliApa
    #28434
    Megtudná valaki mondani, hogyan lehet a fotókat (vagy bármi egyebet) az egyik mappából a másikba helyezni?
  • tomy8614
    #28433
    oda van írva az első sorba.... 340 autó lesz a lemezes változatban, a többi meg külön megvehető (mondjuk kicsit hosszúnak tűnik a lista nekem is, de valszeg sok autó kinézetben majdnem egyforma, csak a tulajdonságaik mások)
  • HAF Rigel
    #28432
    Jan -feb körül lesz BR es Változat a GT5 prologból. 40 Auto lesz benne , de most nem sorolom fel , a játék szerintem 4ik negyedév de ez sem biztos .
  • Smithie
    #28431
    Sőt,nekem a 2097 és a Special edition tetszett csak.
  • Smithie
    #28430
    Végre,a Fusion nagyon nem jött be...
  • WingmanG
    #28429
    Egyépként ti már tudtok valami pontosabb megjelenést az uj Gran Turismohoz?
    Meg állitolag van már játszhato demo Japán store-on?
    Meg találtam egy car list-et,ez fake szentetek?

    .............LISTA...........
  • Nexxuss
    #28428
    pontosan!
  • Foxhound1980
    #28427
    Wipeout HD képek.

    Uhh.. erre nagyon rágyúrtak a fiúk...
  • baggins
    #28426
    Rinyálni és fikázni divat lett. Az új generációs SF-nek ilyennek kell lennie. Aki ezt nem látja be, annak fingja sincs a sorozatról.
  • Smithie
    #28425
    Nem azok csak erösen fanatikus némelyik,nem is baj az...Én jót nevetek ezen,már rendesen háborúznak emiatt,és ez csak jó a játéknak...
  • Foxhound1980
    #28424
    Hát ha nem is azok de furcsa tényleg, hogy ennyire megosztja a közönséget.
  • Smithie
    #28423
    Mindjárt megnézem at is...:D
  • Smithie
    #28422
    Aberráltak!
  • Foxhound1980
    #28421
    HW-en is pár komment: - nem tettszik a lassitás, másik : - nekem épp a lassítás tettszik!
  • Smithie
    #28420
    Ez az látod,és akkor mivan ha egy nem rajongó meglájta?
  • Nexxuss
    #28419
    Az az érdekes, hogy SF rajongük szidják a videót hogy GAGYI. Nem értem miért. Tökéletes szerintem.
  • Foxhound1980
    #28418
    Kipróbáltam ma a Club demót meg a Stardustot. Basszus de sajnálom, hogy nem a Bizzare dolgozott a K&L-en, qrva jól megy a motor és jól is néz ki. (A gém szvsz rettentő üres, persze csak a demó alapján) Stardust is nagyon tettszik, lehet megveszem USA-ról. 10 dolcsi asszem.
  • Foxhound1980
    #28417
    Persze, nagyon erős lesz mind két masinának a 2008.
  • gazgoblin
    #28416
    LOL bocsi

    "mi jon ki jovore"

    azt akartam irni csak en mar lezartam fejben a 2007-es evet lol

    amugy ez siman lehet donto szempont xbox-nal is (Fable2 Gears of war2 meg meg par dolog biztos van ott is (izlesek es pofonok))
  • Foxhound1980
    #28415
    Na meg, hogy mi jön... PS3-nál az igazán döntő szempont.
  • gazgoblin
    #28414
    nezd meg a jatek kinalatot...mi jon ki iden...mi jott ki eddig...

    és az alapjan dontsel szvsz...

    ajanlom a

    http://gametrailes.com-ot ott szepen meg is lesheted a dolgokat...

    Az hogy melyik hardver a jobb...hat nem nyilatkkozom mert en jatekokkal jatszom nem konfiguraciokkal...

    kb ugy ertsd hogy a Super mario egy kurvajo jatek volt anno egy kurva szar gepen (mai szemmel persze) soot meg most is jo jatek