89387
PlayStation3
  • HAF Rigel
    #28815
    Ünneprontó :) . viszon ez a BR lemez dolog nagyon tetszik , igy talán jobban fogy majda ps3 is , mert ha a BR lesz a váltótipus akkor sok embernek jó alternativa lesz a Ps3/BR kombo .
  • OliApa
    #28814
    még gondolkodom . . .
  • EmThor
    #28813
    most megtörted a sort, látod milyen vagy? :)
  • HAF Rigel
    #28812
    Minek is linkeltek be 3 tesztet ? Ezzel a játékkal játszani kell .
  • EmThor
    #28811
    Guitar Hero III teszt :D
  • Papesz
    #28810
    Guitar Hero 3 teszt!
  • Elveon
    #28809
    Guitar Hero III teszt!
  • Yoda001
    #28808
    megyek is... :D
  • simirizsa
    #28807
    Kapd fel a korcsolyát :D
  • OliApa
    #28806
    Köszi! Megnyugtató. :) Használok egy 40 GB-osat is usb-vel, de fat32-re kellett formázni, az ntfs-t nem ismeri. Erre mentettem a beállításokat. A hdd-ért nem mentem el, mert tükörjég volt reggel az út, még az M5-öst is lezárták. vszínű, holnap lesz a próba... :(
  • Alien!
    #28805
    :)...ezugye vicc....merha a cod4-et elkezded,főleg multiban,akkor a killzone2-ig kise kapcsolod a gépet....a cod4 gyakorlatilag az utóbbi évek legkomolyabb játéka...
  • Yoda001
    #28804
    érdemes prostreetet cserélni cod4re? kb 1 hete nemis kapcsoltam be a ps-t,nincs mivel-kive játszani :l
  • Yoda001
    #28803
    meglehet simán, nekem 2 gép megy róla
  • haarmaan
    #28802
    Én egy ilyen 250GB-os-ra cseréltem le a PS3 gyári 40GB-os merevlemezét, minden gond nélkül müködik,ugyhogy nincs 160GB-os korlát.A csere nem tartott tovább öt percnél. Itt a link róla
    http://www.westerndigital.com/en/products/products.asp?driveid=314&language=en



    Ezenkívül vettem hozzá egy 160GB-os WD külső merevlemezt, ezt is tökéletesen felismeri, csak usb-s tehát nem kell neki külön áramforás, csak rádugod az USB porta a PS3-on és felismeri külső meghajtónak. Itt a link róla
    http://www.westerndigital.com/en/products/products.asp?driveid=262&language=en
  • OliApa
    #28801
    nalam is chello van wifivel megosztva, 3 laptop megy rola. nyugodtan megrendelheted.
  • Okami Amaterasu
    #28800
    hi all!
    most tervezem h fibernetröl.upc chello netre váltok mivel ez a mocskos kábelnet már pofátlanul drága:S.arra lennék kiváncs h ugyanugy meglehet osztani a netet egyszerüen router segitségével mint most vagy vmiben esetleg különbözik a chello?
    válaszaitok elöre is thx:)
  • Alien!
    #28799
    nekem péntek este óta egyáltalán nem ment,egészen tegnap estig,amikor egy kósza ötlet után az US id-mel egyből sikerült becsatlakozni,csakhát evvel a nulláról kellett kezdeni....Az eu-sal azóta sem megy....ez egy kicsit elkeserítő.....kezdőként hamarabb beengedne?!?
  • tomijee
    #28798
    nem megy cod4 online tegnap este még ment olyan 23óra kürül de hajnal 4kor már nem talált játékot illletve kiirta hogy próbál csatlakozni..mondom jovan..ma megppróbáltam 23óra fele ugyan az: semmi. Miii ez? kinek van még ilyen problémája?
  • EmThor
    #28797
    settings menüben vagy hol map akármi bepipál
  • gazgoblin
    #28796
    igen mert itt mindenki az mondja hogy:
    "vegyel boxot az jobb"

    szerintem meg orulok hogy megtehetem hogy vegyek mind2-ot es igy nem faj a fejem az exkluziv cuccok miatt
  • fsgh
    #28795
    de látod még itt is segítenek:DD
  • gazgoblin
    #28794
    mindjart toroltetem "kicsit" rossz helyre ment sorry
  • fsgh
    #28793
    asszem vannak olyanok hogy ujragyártott...szal amik régen bekrepáltak és visszavitték azokat megjavították és most ugyanúgy adják el mintha új lenne...ezt külföldön jelzik is de itt MO-n csak annyi kül hogy kb 10e-el olcsóbb...valami ilyesmiről hallottam....szal ha ugyanolyan xboxot látsz 2 különböző áron kb 10ezres eltéréssel a drágábbat vedd ha uj gépet akarsz...

    na de látom ezt linkelted:D mind1 mostmár elküldöm ha leírtam:D
  • Yoda001
    #28792
    "alul" írnak róla,h melyikek lehetnek újjak,és bontottak az üzletben(-ekben)
  • HAF Rigel
    #28790
    És térképet hogyan raktál be ?
  • simirizsa
    #28789
    dá vai kösz :D
  • EmThor
    #28788
    guitar hero III-ban bemész az online mód-ba, ott a guitarhero.com-ra.
    itt kapsz egy kódot.

    pc-n guitarhero.com-ra felmész, regelsz, link account, ps3, megadod ps3 id-t meg a fenti kódot és voi la :)
  • simirizsa
    #28787
    Te és hogy lehet ezt megcsinálni hogy igy mutasa neten cuccokat ? :D
  • EmThor
    #28786
    2-3 szor toltam még csak... :D + pc-n de az más volt, gitárt szokni kell
  • simirizsa
    #28785
    Else kezdted hardon ? :D
  • EmThor
    #28784
    thx mindenkinek, előbb rá kellett dugni a psp-t a ps3-ra, de a psp-re szoftver frissítést kér a drága, s mivel a psp-n custom firmware van, most nézem milyen file-okat kell rárakni és menni fog :D
  • zottyantas
    #28783
    Ha megy az angol akkor nézd meg ezt: Basicly you go into the Remote play tag in the Network settings section of your PS3 then set up an SSID (I used the name of my PS3) then enter a WPA key number (anything you want I think) save and exit. Enter remote play Icon on the PS3 then turn on your PSP and got to the Network settings section. Go in Infrastructure mode and hit New connection and then Scan. The name of your PS3 connection should come up. Click on it then enter the WPA key of the connection follow by a name for the connection then test (way require testing twice) if the connection goes through your done.
  • Nexxuss
    #28782
    most nem akarok kötözködni de nem rendszergazda szerüség vagy véletlenül?:P
    Más wifis cucc meg megy rajta? Mert akkor az érdekes..
  • zottyantas
    #28781
    A wpa egy titkosítás a wifis routereknél. Azt hiszem wifi protected access és ha wifin van beállítva akkor annyit jelent, hogya megadott kódot kell beütni. Lehet hogy van valami alapbeállításból és csak azt kell beírni. Ha igaz min 8 karakternek kell lennie. Lehet 8db nulla vagy 0 tól 8 ig vagy 1 től 8 ig vagy mi, he lehet próbálkozni akkor ilyesmiket szerintem kipróbálhatsz, de lehet valaki tudja mi a baj.
  • EmThor
    #28780
    nincs itthon wifi net, a ps3-ba van wifi szal látnia kéne a psp-t nem? 100% signal erősség megvan...
  • EmThor
    #28779
    gamer-en aszongyák xar a szerver... este éjfél körül állítólag jó

    dualshock-al menjetek rá sínekre burnoutban :) kurvajó leprogramozták a rezgést!!

    remote play nem megy psp-vel nem tom hálót összelőni vmi wpa key kell...
  • Yoda001
    #28778
    ha rácsatlakzol az ún. "freeburn onlin-ra" vannak
  • Foxhound1980
    #28777
    WTF?! Vannak a demóban online gémerek??
  • Yoda001
    #28776
    látnod kellene,de nem értem milyen rendszer alapján müxik.. volt amikor 3 embert nem láttam,volt amikor egyet sem ez persze 1/5 arány :D
  • EmThor
    #28775
    de idegenekkel... van kamerám, is láthatod búrám, amíg bealázlak :D :D