89387
PlayStation3
  • HAF Rigel
    #28855
    Narumon nak címezném a minden csak egyvalamire jo dologhoz .
    Én azért szeretem ,hogy mediacenter a gépem , mert
    - Én tudok rajta játszani
    - Mert a kedves feleségem tud rajta Dvd/Divixet nézni
    - Tudunk rajta Zenét is halgatni , néha jó dolog bár gyakra nem használom .
    - Édes anyukámnak a 82cm tv mutogattam meg az Olasz nyaralásról készült Képeket , nem a 19" monitorhoz görnyedve hanem a kanapérol nézve .

    KB ezek a képességek amiket a játékon túl , nagyon szeretek a gépben . Föleg azt hogy nem kell egy ps3 , és egy másik lejátszó , hanem mindent egyben oldottam meg , mióta meg a divix is bekerült a repertoárba azota a DR.Houset is azon nézük vissza .

  • farrrrkas
    #28854
    hello. tudna nekem valaki olyan store-t mondani ahonnan tudok ps3 eye-hoz demót leszedni? nemtudok és nem is szeretnék store-ról leszedni full gamét. amúgy ha valakinek van kedve és eye-a akkor szívesen kipróbálnám a videócsetet.
    UK ID: wolfbandi US ID: wolfbandi1, JP ID:japanbandi
  • narumon
    #28853
    jah ezekkel természetesen egyetértek. Azt nem értem, hogy azért mert egy áruházlánc inkorrekt módon jár el (külhonban ezekre a gépekre rá van irva hogy refurbished), attól miért jó, hogy maradtál a psnél. Ebben az összefüggésben nem értettem a szöveget. A példám pedig valós, ugyanigy egy áruházláncban az egyik okostóni a visszajött rossz gépeket is "tévedésből" kipakolta a polcra, ebbe sikerült beletenyerelni.
  • vgaben
    #28852
    Szerinted? Az X-hez annyi köze van, hogy X-ről szól.
    A példád meg szerintem kicsit messze van a realitástól. Akár csak itt a fórumokon körülnézel (PS2-X360) láthatod, hogy sok PS2 tulaj váltott X360-ra. A másik dolog: itt a hangsúly azon van, hogy bemész egy üzletbe és új árú helyett kapsz egy egyszer már beszart, felújított gagyit. Ez finom szólva is átkúrás mivel nem tájékoztatták a vevőket előre, hogy mit kap.
  • narumon
    #28851
    Öcsém mindenhova ezt linkelik, dehogy mi köze ennek a pshez vagy az xhez aztnemtom. Ez kb olyan mint hogy örülök, hogy az xnél maradtam mert haver vett egy ps2t és kiderült, hogy már hazsnált volt.
  • vgaben
    #28850
    Kicsit off:
    Ilyenkor örülök, hogy hű maradtam a PS-hez.
    KATT
    Kiváncsi lennék, hogy ezt csak nálunk (MO) merték megcsinálni vajon?
  • Tibor
    #28849
    Ma próbáltam lejátszani másolásvédett koncert DVD-ket a PS3-on HDMI kimeneten, de a TV-ről eltűnt a kép és nem reagált a PS3 sem. Viszont AV-vel ment, de úgy borzalmas képe volt.
    A másik, hogy a géphez adtak egy Spiderman 3 BD filmet, de az nem teljes képernyőn játszódik le. Hivatalosan a TV 720p-t tud, de 1080i-t is megjelenít, valószínűleg nem igazi 1080i-t. De egy ACDC BD trailert teljes képenyőn lejátszik. Miért van ez?
  • EmThor
    #28848
    hong-kong-i store-ról vásárolt már vki? elfogad visa-t és eu tartalmánál is jobb :)

    amúgy az ott levő forma 1 demo az indi + monza-i pályákat tartalmazza, eu store-on a japán + kanadai pálya volt asszem
  • Yoda001
    #28847
    biztos m$-es volt a csávó aki lőttkinézném belőlük
  • narumon
    #28846
    És ez most hogy jött ide?
  • EmThor
    #28845
    apa rálőtt a fiára xbox miatt
  • NEXUS6
    #28844
    Akkor nem veszel PS-t, vagy eladod, vagy kidobad az ablakon, vagy amit akarsz. A PS3 bizony mediacenter is, es lehet, hogy te nem hasznalod, de azert jol elfernek a zenek, a videok azon a wincsin. Ez van, ezt kell szeretni, a PS3 tulajok meg altalaban megbirkoznak ezzel a traumaval, ugy hogy nem kell az agitacio. Koszike!;)))

    Amugy a PS nagyon szepen felskalazza a DVD-t, tenyleg jol nez ki. Arrol nem is beszelve, hogy az MP3-at is gyonyoruen jatssza le, mert arra is van egy kis minoseg javito eljaras benne.
  • ThugEdge
    #28843
    sőt:
    telefon telefonálásra,fényképezésre fényképező,zenehallgatásra max ájpod
    má ha megbocsátasz és maximális egyetértésemről biztosítalak
  • narumon
    #28842
    Szerintem ezzel megy azix forumba.
  • EmThor
    #28841
    a hülye péeshárom, szutyok br-el, a zxbox a jó, mert amit bill gates csinál meg a microsoft az csak jó lehet, apukám is megmondta, ha lehetne a tévém is microsoft lenne csak sajnos azt nem csinálnak és én soha nem vennék ps3at
  • narumon
    #28840
    Egy jó dvd (nem mindenféle tömöritett szutyok) sokkal jobban néz ki egy HDMI-s upscale cuccal mint azt sokan gondolják.
    Persze erről megolszalanak a vélemények, hogy egy Karib tengert kelle irtónagyfelbontásban vagy sem. Szerintem is itt lesz majd az ideje a HDnek, amikor fillérekért dobálják, mint anno a dvd-t. Én nem hiszek a Mediacenter szövegben sem. Ez olyan mint a "hifitorony" annak sem voltam soha a pártján, és most is azt vallom, hogy játékkonzol játékra, dvd lejátszó filmnézésre, HD lejátszó HD filmnézésre, Hifi zenehallgatásra, házimozis cucc házimozizni.
  • Alien!
    #28839
    én részemről örülök a BD sikerének,ps3 vásárláskor ezis egy szempont volt...A HD ideje már itt van, 97cm képátló felett a dvd már elég savanyú....asztali helyett jó a ps3 amúgy is gyak egy nagyon jól sikerült mediacenter...

  • narumon
    #28838
    Irták néhány hozzászólással előtt.
  • Super DANTE
    #28837
    Nem tudom, hogy volt-e már, de a New Line Cinema is a Blu-ray kizárólagos támogatója lesz a jövőben, így a Gyűrűk Ura trilógia és a 2010-es megjelenésű Hobbit is kizárólag BD-n lesz elérhető.
  • narumon
    #28836
    Ezt akartam én is irni. Köszi.
  • Ewergo
    #28835
    Hát nem tom mire ez a nagy felhajtás a BR formátum - Ps3 - kényeszerü vétel miatt.
    Ha a BR-nek HD-nak eljön az ideje egyértelmü hogy a legtöbben asztali lejátszót vesznek...mikor majd joval 100 rugó alatt lesz az ára. Ha valaki, (mindenki) DVD, BR, HD filmet akar nézni, mennem a müszaki osztálra asztali lejátszót venni. Le lesznek szarva ez ügyben a videojácsék gépek (természetesen). Ez nem csak a Ps3-ra vonatkozik.
  • JohnnySmith
    #28834
    PS3 topikban vagyunk mit vártál a BR témban? Egyértelmű hogy az összes PS3 tulaj a BR-t favorizálja és (perpill) kokrétan szarja csak le az asztali BR lejátszókat
  • narumon
    #28833
    Hát ehhez rossz forumban vagyunk hogy erről nyissunk vitát.
  • JohnnySmith
    #28832
    HD miatt megéri, de a PS3 önmagában is megéri ameddig nincs "olyan film"...
  • narumon
    #28831
    Perpill még nagyon olyan filmek sincsenek ami miatt megérné eleve venni :o
  • JohnnySmith
    #28830
    Nem kínos csak nem éri meg venni (perpill) egy asztali BR lejátszót :D
  • narumon
    #28829
    LOL. Miért kínos ha valaki asztali lejátszón néz BR filmeket? Többen néznek asztali dvdn filmet mint ps2n. Nem vágom ezt a cikket :o
  • orskovacs
    #28828
    Olvass vissza! Biztos már itt is le van írva. Amúgy felajánlod a ps3-ad általad nem használt memóriáját "jótékony célokra".:D
  • brodix
    #28827
    hi
    nem bírtam rájonni,hogy mi a fene az a folding@home
    pls help!
  • EmThor
    #28826
    ezt jó hallani, grat
  • evid
    #28825
    No igen, promó szöveg… :-)
  • Prince of Máté
    #28824
    GOW-t ne merjék Gears of War-nak nevezni, azt csak God of Warnak lehet hívni!
  • Smuge
    #28823
    "Tekintve, hogy hétről-hétre egyre több színvonalas letölthető tartalom vásárolható a gépre, így lassan előbb, vagy utóbb szükségünk lehet a méretesebb tárhelyekre"

    Ezzel azért tudnék vitatkozni :D
  • zozo2001hu
    #28822
    Szülinapi ajándék gyanánt kaptam meg ma a Half Life 2 Orange box PS3-at! Eddig 3 játékot próbáltam belőle mégpedig, Portal, Team Fortress 2, valamint a Half Life 2-őt. Semmi gond nincs a portolással, a textúrák tűélesek, az effektek gyönyörűek, semmilyen framerate problémát nem tapasztaltam quicksave közben sem, mindenkinek ajánlom jómagam erre vártam már régóta, kötelező darab annak aki szereti a Half Life világot.
  • HAF Rigel
    #28821
    Ez tényleg kinos .

    "Nem sokkal a Warner döntésének nyilvánosságra hozatala után a New Line Cinema is közölte, hogy követi a példát.
    Ezzel viszont a HD szektorban kizárólag PlayStation 3/asztali Blu-ray lejátszó duón lesz elérhető a készülő GOW Movie. Ez egy kissé érdekes szituáció. Az Xbox tulajdonosok, hogy lássák a kedvenc Gears Of War-juk mozis kivetülését, be kell ruházniuk egy PlayStation 3-ra, de minimum egy asztali lejátszóra. Ez kínos.
    A közeljövő Blu-ray kiadásai.

    - The Lord Of The Rings Trilogy
    - Golden Compass
    - Gears of War (Movie)
    - Austin Powers"

    Bár szerintem ha eldöl a dolog xbox360 is készitenek majd külső BR lejátszot , mert követelni fogja a nép.
  • Forrest Gump
    #28820
    Feliratot rá kell égetni a filmre, itt elég jól le van írva mivel és hogy.
  • orskovacs
    #28819
    nekem is van amit nem olvas be. Nem tudom mi lehet a gond. Talán a kiírásnál nem sikerül valami, vagy csak nem tetszik neki:D Feliratot csak akkor játszik le ha ráírom a filmre? Tudna mondani vki egy jó progit rá.
  • Forrest Gump
    #28818
    Miért lehet az vajon, hogy az egyik xvidet lejátsza a ps3-am, a másikra unsupported data-t ír?
    Mindkettő xvid és ac3 kodekes.
  • orskovacs
    #28817
    Valakinek sikerült már Guitar Hero 3-ban experten 3-nál több csillagot elérni? Nekm nincs meg, de haverom nagyon jó benne, de neki nem sikerült. Gondoltam megérdeklődöm neki hogy hány embernek sikerült:D
  • evid
    #28816
    PS3 HDD csere