89387
PlayStation3
  • OliApa
    #28895
    Na. Minden elismerésem a Sony mérnökeinek! 250 GB-os HDD be, 4 perc múlva egy rövid format után él a gép! Minden beállítás, haverok, internet, kedvencek, levelek azonnal bejött és még nem volt feltéve a backup! Azzal már az egyedi téma és a mentések a játékok alatt, demók, letöltések is megjelentek, további 6 perc múlva. Grat! Vhogy így kell összerakni egy gépet...
  • EmThor
    #28894
    inkább jáccá helyettem is, megyek dógozni
  • Nexxuss
    #28893
    düc-düc? Nem diondisung?
  • gazgoblin
    #28892
  • EmThor
    #28891
    utcán cserpűrágók nyomják a zenét, a jányok virágot hintenek, a piroslámpás házak előtt csorgó nyállal néznek a férfiak :)

    harc közben dücdüc
  • EmThor
    #28890
    tele vagyunk wii-vel, gyere máskor is .)
  • gazgoblin
    #28889
    zeneje milyen? autentikus-nak tuno vagy valami tuc-tuc techno?
  • Nexxuss
    #28888
    hmmm...nektek nem tűnt fel mintha a Gaiden demo színesebb lett volna mint a full??
  • EmThor
    #28887
    ja, az vmivel olcsóbb :)
  • Szikra666
    #28886
    Szevasztok!Segítsetek!!Wii-t akarok venni,van egy kitünő állapotu game cubom tartozékokkal csere+kp.Előre is KÖSZI a SEGÍTSÉGET!!!!!!!
  • SD456
    #28885
    Kösz a segítséget. Azért a bill-ért "kicsit" sok nem? :D Én arra gondoltam amit most adtak ki direkt PS3-hoz (Logitech Cordless MediaBoard Pro).
  • tyrant71
    #28884
    nem rossz a sorrend, de ha előrerakjuk a GH3-at, más már nem jön szóba
  • Nexxuss
    #28883
    Hehe a pénteken angliából feladott Ninja Gaiden ma reggel a postámban csücsült.
  • EmThor
    #28882
    grat

    demó nincs. playstation eye a kamera neve, 11 ropi. bill: logitech dinovo edge, pc-hez is jó, 45-50 ropi környékén mozog. uncharted + assa creed + cod 4, ezek jóak.
  • SD456
    #28881
    Hy all!

    Az Assassin's Creed demót sehol sem találom. (USA Store) Vagy nem is volt demója ? Már 3 napja nem kapcsoltam be a PC-m jó ez a PS3. Majd még akarok venni egy Logitech billt és egy webkamerát hozzá. Meg majd valami jó gamet is. A Stor-ról egész nap töltögetek, nagyon jó :D
  • EmThor
    #28880
    bill gates utolsó napja a microsoftnál
    ces video, zseniális :)
  • NEXUS6
    #28879
    Van hozzá FragFX, ha a kontrollert nem tudnád megszokni.
  • ballor
    #28878
    amikor megvettem a PS2-t, akkor azt mondtam, hogy konzolon FPS-t nyomni nem lehet... az első játék amit végigvittem a kis gépemen, az a Killzone volt
    a csúcs nálam a Black volt, a hard fokozat volt a legjobb

    hozzá fogsz szokni
  • Yoda001
    #28877
    és ahoz jó lenne bill,esetleg egér? felismeri? mert még nemszoktam annyira hozzá a ps joyhoz..:D uncharted demoba probálgattam,végülis lőni azért tudok :DD
  • NEXUS6
    #28876
    Igen, ebben a sorrenben jó lesz. Ha rákattansz a COD4 re, akor utána úgyse játszol mással!;)))
  • EmThor
    #28875
    na megcsináltam küldiket, verekedtem 3x, végül jött egy olyan átvezető ingame szinkronos múvi -hatásvadász jeleneteknél rezgéssel- hogy leraktam a hajam :)
  • Jinchuu
    #28874
    Lesz szerintem szinkron, sőt biztos hogy lesz, de egy demonál ez eléggé megnövelné a méretét és gondolom kiszedték a francba. :)
  • Yoda001
    #28873
    egyébként ha már írtam ide,megkérdezném,h szerintetek most a pro streetemet mire cseréljem? ac/uncharted/cod4? nincs money
  • EmThor
    #28872
    de legalább nincs v-sync.

    szóval lejött a másik yakuza demo, ez a rész olyan, mint az assa creed.

    a grafika továbbra is felemés, textúrák nem túl élesek mindenhol, de a részletekre + karakterekre nagyon odafigyeltek... harci mozgás főleg kardozás közben (még előző demoból) kicsit szögletes, de asszem direkt ilyen, jó ez.

    szóval assa creed. kis tutorial után egy városkát járhatunk be, az edo kori japánban. hát odabasz :) ugyanúgy fel lehet lökni az embereket az utcán mint az "emlékezős" gaméban, de nem olyan részletes, emberek ellökése ha elmész mellettük: ilyen nincs, de ez nem is az a game. a víz grafikája nem rossz. a levegőben szálló virgászirmok, az épületek belső része nagyon korrekt.

    az a baj nem ismerem az előző részeket, sem a koncepciót, melyben értelmezni kell a cuccot. de a nyitott játékmenet + ezer küldi mindig is megfogott.

    továbbra is rossz, hogy a sok szöveg csak írásban van és mozog a karakterek szája, semmi hang.... félek ez így lesz a teljesben is :(
  • Yoda001
    #28871
    mármint arra gondolok,ha havi 10 rongy,akkor az 10/1-es net,mert nekünk is ilyen van,nekem jött 10,1-el is már vmi (persze ez nem egetrengető a 10hez képest),de ps-ről itt jöttek a dolgok meg innen is töltöttem,mind2 elég gyors volt :)
  • Yoda001
    #28870
    egyéni probléma
  • farrrrkas
    #28869
    + nekem chellom van havi 10 rongyér és nem tudok windows alatt kicsikarni belőle 900kb/s nál többet. ps3-on kicsit mega/sec felett jön wifina letöltés ami lehet hogy a BME-s kikacag de nekem rulez...
  • farrrrkas
    #28868
    Én nem tudom mit szenvedtek ezzel a médiacenter dologgal. A ps3 kétségkívül az...!!!a kérdés az hogy az ember kihasználja e.. én special el vagyok ájulva a tudásán. egy 52"-es tvn használom amire rá van tolva még pc meg ps2 + hdmi asztali dvd.. amióta rajta van ps3 is, a pc-t is csak 1szer kapcsoltam be akkor is word-ben irogattam valamit.. csóri asztali dvdém az aproneten... úgy hogy 2 hónapos... nekem minden igényemet kielégít... ha valaki tesz rá eye-t meg usb bill+ egér akkor teljes a nexgen konzol és nem kell más...
  • EmThor
    #28867
    yakuza demó nagyon flash :)

    ami nem tetszett az a rongybaba fizika néhai hülyeségei, grafika 1-2 helyen elnagyolt, sok beszéd csak írásban megy.

    most töltöm 2. demót.

    ami tetszett az az udvalás sokszínűsége + a verekedés se rossz! karakterek + úgy grafika kicsit vegyes képet mutat, de pozitív.

    verekedés közben van némi rezgés is, ez is + pont.

    töltöm a 2. demót, arra is kíváncsi vok
  • HAF Rigel
    #28866
    Volt itt egy link ami a felújitott xbox360szolt , de ha jol látom törölve lett ? lehet tudni róla miért , és valaki elküldené a cikk linkjét privátban , ha ez sérti az SG. hu oldal üzemeltetőinek érdekét.
  • EmThor
    #28865
    YAKUZA 3

    demó mit-hogy, 2 demó is van, szedjétek!
  • andrew-san
    #28864
    Csak ez nem a minden más topik
  • OliApa
    #28863
    Fel (le) lehet tölteni a vasra PS2 demókat?
  • narumon
    #28862
    Gears of War Movie minden máson.
  • Elveon
    #28861
    Gears of War Movie Ps3-on...
  • narumon
    #28860
    Okés hát kinek mi. Mondjuk én a filmeket egy 37" nemgyönge tévén nézem, és szebb is a nagyfelbontás ez tagadhatatlan. De amikor ezen kigyönyörködted magad és elkezdesz filmet nézni akkor már fel sem tünik, hogy melyiket nézed. Egy csomó ember 1-2cds divxet nézeget a mai napig (ami már szerintem is gyenge).
  • narumon
    #28859
    Persze akinek erre van szüksége ott jó. Mi össze is vesznénk a feleségemmel, hogy mig én xboxozok ő dr houset hogyan néz. Fényképet és zenét meg jelenleg az asztali dvdről nézek. Nincs gond ezzel a mediacenterrel csak (többek között) nem nekem való. Xbox1en is fun volt hogy tud eztmegazt, a végén ugyse használtuk rá csak játékra szal felesleges feature volt benne, és ahogy nézem az emberek nagyrészének (főleg külföldön) még mindig játékra kell egy játékgép (called mediacenter or whatever)
  • Alien!
    #28858
    evvel egyetértek,de volt szerencsém tesztelgetni a felskálázott gyári dvd-ket(100hz-es lcd-n),valóban szép eredményt lehet velük elérni...Csak sajnos maguk a dvd kiadványok érdekesek...Próbaképp csináltam dvd-t egy-két 1080p-s HDrip-ből,átlag 8000kbps-os bitrátával,éshát legyalázza az eredeti dvd-ket....Talán a Transformers hasonló gyáriban,mint az általam kreált...a többi....

    Aztán persze,jött egy-két 720p-s mp4 amit ps3-ra konvertáltam át..A különbség azért elég nagy a dvd-hez képest....

    Mindezek persze 42col-tó láthatók igazán,de már a haverom 37-esén is szembetűnő.....Persze akinek 32colos van annak a dvd is nagyon jól mutat....

    Az asztali BD lejátszót aláírom,de csak akkor ha majd 20-30e lesz egy jobb minőségű,azért mégse a ps3 szenvedjen vele(a maga 200w-os fogyasztásásval)..De addig pont elé arra,hogy átszoktasson a dvd-ről....
  • Foxhound1980
    #28857
    Yakuza 3 demó JPN Store-ban!!!
  • HAF Rigel
    #28856
    Azt hiszem az eye creátor ingyenes a többi fizetős , kemény 5-6 dollár per játék ez olyan 1000-1300ft között van, szoval szerintem megéri leszedni nekem 3 van letöltve .