89387
PlayStation3
  • Arwenke
    #28935
    Koszi. Mirre erdemesebb regelni EU vagy USA, van e kulonbsegg ha online jatszok, ugy ertve hogy EUs serverek gyorsabbak mint az USA?
  • Xtian
    #28934
    Jaja, ez az elsö két kötet ami benne van!
    Fonyódi Tibor sztem az egyik legtehetségesebb író ma magyarországon!
    Mondjuk ha az Assasins-ben az idöutazásos múltbamenős sztorit így megírták volna...
  • tomy8614
    #28933
    Blu-ray vs HD DVD csata végképp eldőlni látszik: http://www.engadget.com/2008/01/07/paramount-following-warner-out-the-hd-dvd-door/
  • R0sc0
    #28932
    OTP junior kártyádhoz tudsz rendelni internetkártyát, amivel már tudsz amcsi boltokban is vásárolni ;)
  • Okami Amaterasu
    #28931
    szeva!
    lehet már tudni h a Devil May Cry 4 Collector's Edition mennyi magyar forintba fog fájni?:P
  • MikX
    #28930
    Ááá, jó azért látni, h azért vannak itt még Brett Shaw-fanok... :D
    Hátja, dee most ugye ez az új katedrálisban bentvan mindkét kötet? Mert éncsak a 2.at olvastam ebből, és nagyon meg akartam szerezni, de sehol nem akadtam eddíg rá... Dehát akkor megveszem mindenképp ezt... :D
  • Arwenke
    #28929
    Gitarral egyutt adod, ha igen erdekel.
  • baggins
    #28928
    Itt fenn találsz egy PS3 FAQt, azaz segítséget mindenről.
  • Arwenke
    #28927
    Na vettem egy PS3t, az lenne a kerdesem itt hogy megy a netes jatek, hol es hogyan kell regisztralni? Van errol valami leiras? Hol lehet viszonylag jo arban kapni jatekokat?
  • Xtian
    #28926
    A világ legnagyobb könyve!!!
  • narumon
    #28925
    www.fantastic-book.hu itten olcsóbb nekem válámi spéci kedvezményem van már ide (meg beholderhez is) :P
  • baggins
    #28924
    Az. 5000 volt, de teljesen megérte, képtelen vagyok abbahagyni. De ahogy látom, ebben nagy kedvencem Brett Shaw nem lesz benne. Mindegy, Tess Gordon mindenért kérpótol. :)
  • Angyisz
    #28923
    A 7.1-nek szerintem nem lesz létjogosultsága később sem, egy normális 5.1-es rendszer megcsinálja ugyan azt a hangzásteret. A 7.1 tulajdonképpen a THX minősítés miatt kell amit Lucas bácsi kitalált ugye. A játékfejlesztők helyében inkább a DTS-t erőltetném. Pl. COD4 így se gyengén szól de DTS -el szivesen meghallgatnám.
  • narumon
    #28922
    Mármint a könyv? Helyes. Én is betáraztam az új kiadásból egyet :)
  • Elveon
    #28921
    Prototype 7.1-ben elsőként!
  • baggins
    #28920
    OFF
    Megvan a Katedrális. Cirka ezer oldalával egy időre lefoglal majd.
  • Nexxuss
    #28919
    nem jó a kódolása. Mármint jó, csak a PS3 nem kezeli. Van ilyen.
  • Angyisz
    #28918
    lehet láma vagyok, de a DivX és az Xvid file-ok nálam nem mennek, igaz a PC-n vannak de ez nem hiszem hogy gond lenne. "Unsupported file" üzenetet kapok, mi lehet a bibi. Oké Xvid lehet, hogy nem megy de a DivX legalább elindulhatna.
  • Nexxuss
    #28917
    jaja. Csak full.
  • EmThor
    #28916
    félő csak a fullba
  • EmThor
    #28915
    f1 autó a burnout demo-ban? próbálja ki vki pls!

    de úgyis ott van a videó végén -> főmenü, under the hood, WALMART beírni
  • thomee84
    #28914
    hali!

    ha érdekel valakit egy Guitar Hero 3 használtan, az keressen!

    Üdv!
  • HAF Rigel
    #28913
    ez már 2 szer volt , de azért nem gond
  • Okami Amaterasu
    #28912
    A tegnap bejelentett Warner formátumváltás a New Line Cinema-t is "megfertőzte". Nem sokkal a Warner döntésének nyilvánosságra hozatala után a New Line Cinema is közölte a világgal, hogy követi a példát.
    Ezzel viszont a HD szektorban kizárólag PlayStation 3/asztali Blu-ray lejátszó duón lesz elérhető a készülő GOW Movie. Ez egy kissé érdekes szituáció. Az Xbox tulajdonosok, hogy lássák a kedvenc Gears Of War-juk mozis kivetülését, be kell ruházniuk egy PlayStation 3-ra, de minimum egy asztali lejátszóra. Vagy marad a jó öreg DVD. Ez kínos.(EZ A LOL)
  • Nexxuss
    #28911
    jól csinálod. De randomra nem megy:-( nekem megy. De haveromnak nem. Mondjuk most nem is tudom, hogy nekem ment e egyáltalán, mert leszedtem anno az Omega Dawn eus verzéhez. És nem találom a filet sehol. És mintha a pénz is vissza ment volna a számlámra. Ja és kártyacserém volt, szal az lehet a ludas.
  • Norbi7
    #28910
    Helló!
    akkor az otp junior max visa electron kártyával lehet USA store-n vásárolni?
    mert nekem nem megy.
    1. a kártya típusa, az visa.
    2. a nevem.
    3. a kártyaszám, ugyebár ami a kártyán van és nem a számlaszám.
    4. a kártya lejárata kell ugye, ami a kártyán a név jobb felső sarkában van.
    5. egy kód ami nem a pin-kód hanem a kártya hátulján az áláírás után egy 3 számjegyű kód
    jól csinálom vagy valamit elszúrtam?
    köszi
  • Nexxuss
    #28909
    ja
  • ballor
    #28908
    A telefonokhoz használható BT füles megy a feketénkkel?
  • farrrrkas
    #28907
    Helló!
    Cod4 demót tudok valahonnan letölteni????????
  • OliApa
    #28906
    Az új 250 GB-os HDD-ből 232 GB-os lett, a 60-asból ugye 55. Biztosan a swap file-oknak . . .
  • OliApa
    #28905
    A Gameplay-en az alsó, készpénzes, postai opciót jelöltem be, nem a kreditkarist. Ez is működik? Postán átvehetem? Elég nagy bátorság lenne részükről, mert nem előre fizetek. Vagy nagyot tévedek most is?
  • OliApa
    #28904
    külső USB-s HDD-re. Még ATA-s. Jó lenne vhol szerezni egy SATA-s USB-s tokot a régi 60 GB-os lemeznek, elférne a gép alatt. Ja, és természetesen a 2.10-es frissítéssel tette fel magát, nem kellett frissíteni, mint amikor megvettem. Biztos azt is a belső memóriájában tárolta.
  • SD456
    #28903
    Értem... Köszi!
  • HAF Rigel
    #28902
    Nem tévesztetted el ezt a topicot ? Vagy csak az apronetre akartál írni és eltévesztetted.
  • EmThor
    #28901
    dombornak drágább a fenntartása, azaz az éves ktg. otp junior max -> visa electron, usa store-ra tökéletes + állítólag hong-kongi store-ra is, ott meg az van mint eu-n

    domborral tudsz rendelni amazon-ról meg ilyen helyekről. de visa electronnal is megy a vásárlás külföldi boltból
  • EmThor
    #28900
    van wii topik
  • SD456
    #28899
    Megint meg kell valamit kérdezzek. Ha csináltatok egy bankkártyát akkor azzal tudok bármelyik Store-on venni cuccokat és letölteni azokat? Mert már a szüleim is akartak régebben csináltatni nekem csak akkor még nemvolt rá szükségem. Ja és mégvalami! A dombornyomott miben különbözik a sima kártyánál? Hallotam már többször is, hogy neten csak a dombornyomottal lehet vásárolni...
  • EmThor
    #28898
    grat ezt jó hallani. mire backupoltál végül?
  • Szikra666
    #28897
    Kössz a segítséget kula bácsi!!!!!!!
  • Norbi7
    #28896
    hello!
    a japan store-ra probalok regizni a ps3 faq szerint de ahol az accot lehet feltolteni jennel onnan nem enged tovabb, pedig semmit nem irok be csak a jobb also gomra kattintva probalok tovabb menni. mi lehet a baj?
    koszi