89387
PlayStation3
  • Smithie
    #28975
    A jó öreg DC joy,az valahogy pedig szimpatikusabb volt...
  • simirizsa
    #28974
    X joya a dreamcasttől lett le copyzva
  • Smithie
    #28973
    Én átlagos csóka vagyok,átlagos kézzel megáldva,és amikor megfogtam az x-es joy-t azthittem hogy 4.-ik tipusú találkozásom volt egy földönkivüli életformával.És igen,ps-en kezdtem 12 éve és megmaradok ennél,had csúszkáljon az ujjam sem minthogy görcsbe álljon az idomtalan forma miatt.
  • juventus
    #28972
    Én nem támadni akartam a kontrollert , de szerintem is gagyi:) Az meg más dolog hogy valaki már 10 éve használja mert ezzel kezdett PS-en de hát akkor ugye xbox még nem is volt tehát én csak azért mert már akkor is ez volt meg húúú ezért nem használnám ezt. Az X-es szerintem nem féltégla , és pont kézre áll, nem elbújik a kézben , de nem írom le még1x amit már leírtam. Wii kontrollere is elég gáz ebben igazad van:)
  • Alien!
    #28971
    cod4-ből vígan fogyott annyi,hiszen roskadoznak a szerverek....sajnos....

    Kontroller témában,énis a ps kontroller mellett vagyok...hisz mindíg azt is használtam....ergo az az alap....
  • HAF Rigel
    #28970
    http://www.vgchartz.com/weekly.php

    ez az oldal mennyire lehet hiteles ?

    Mert valaki írta hogy ps3 nem adtak el 1 millió felett játékot , és itt több cím is 1 millió felett teljesitett , ha igazak az adatok
    11 Assassins Creed Ubisoft 8 57,732 1,609,921
    28 Call of Duty 4: Modern Warfare Activision 9 29,034 1,498,310

    helyezés-név-kiadó-hány hete van a piacon- heti eladott darabszám - összesen eladott db szám .
  • narumon
    #28969
    Ez azért erősen saját vélemény. A ps3 kontrollere nagyon el van baszva.
  • HAF Rigel
    #28968
    Háát ebben szerintem kár belemenni , mert izlések és pofonok , nekem a legjobb joyom egy levegő fújkálos kar volt , nem is tudom milyen gyártmány még ps 2re
  • baggins
    #28967
    Ja, anyagminőség: ha a PS kontrollert gyatrának találod, javaslom, soha ne fogj Wii irányítót. :D
  • baggins
    #28966
    Egyértelmű, neked. Gondolom ez is egyénenként változik, de szerintem az X kontrollere a vicc. Mielőtt fanboykodással vádolsz, elárulom, hogy imádtam az X-emet. Mármint a simát, az első verziót. Viszont a kontrollere maga volt a katasztrófa. Gyűlöltem. Ormótlan, csúnya, az eredeti is szörnyű volt, az utángyártottról nem is beszélek. A 360-nál valamelyest változott a helyzet, de ugyanolyan randa és nagy maradt. Minek? Ha féltéglát akarok szorongatni, elmegyek kőművesnek...félreértések elkerülése végett elég nagy darab vagyok, de nekem akkor sem tetszik.
    A PS irányítója ennek ellenére tökéletes. PSX, PS2, PS3 - mindegyik el van találva. Ilyennek kell lennie, kényelmes és tökéletesen használható. Ennél jobb nekem nem kell. Mert nincs.
  • Yrda
    #28965
    kössz
  • bigadam
    #28964
    Simán összelehet, a dobozban van egy AV kábel és egy AV-scart átalakító is, amelyik jobban tetszik, azt dugod a tévédbe. Nálam scartban jobb a minőség, AV-nél picit csíkos. Én is sima katódsugárcsöves tv-n játszok egyelőre, a képminőség jó itt is, csak ugyebára felbontással vannak gondok. SZal gépen is inkább játszok 1280*768-ban mint 640*480-ban....... De ettől függetlenül simán lehet élvezhetően játszani mindenféle játékkal sima tvén is.
  • HAF Rigel
    #28963
    Még egyszer leírom Vegyél DS3 at és nem lesz a súlyal semmi gond . Az már jó "nehéz"
  • Yrda
    #28962
    sziasztok
    olyan kérdésem lenne, hogy ugye össze lehet kötni Av kábellel a ps3-at a CRT tv-mmel?
    és valaki játszik így vele? milyen a képminőség?
    a választ előre is köszi
  • juventus
    #28961
    Minden vitát elkerülve csak véleményt mondok mert visszaolvasva jó pár hozzászólást kicsit elnevettem magam. Xbox 360 és PS kontroller között ég és föld a különbség. Nem is értettem mikor először fogtam a kezemben a PS kontrollert hogy ezt viccnek szánták? Az anyagminősége olyan mint egy gagyi kínai játékautónak. Megnyomod bárhol és recseg ropog , ennél bóvlibb műanyagot még ha akartak volna sem tudtak volna haszálni hozzá. A gombok is elég érdekesek , mint ahogyan már sokan írták a hátsó gombok elhelyezése és minősége is hagy némi kívánni valót maga után. Engem az is igen zavar hogy az anyagminőség miatt a súlya kb. 1 g. Persze ezt csak irónikusan írtam de nagyon könnyű, én mivel nagy ember nagy kézzel vagyok megáldva , nem is érzem hogy fognék valamit a kezembe , és ez engem zavar. Még nagy hátránya hogy nagy kezű ember nem tudja rendesen haszálni. Egyértelműen ebben a versenyben az Xbox kontrollerje magasan veri a sonyiét mert a fogás nagyon jó , van egy kis súlya is és az anyaga is már ránézésre sokkal igényesebb. Nálam ebben a xboxos tetszett jobban másban pedig a ps, de ez nem a kontroller:)
  • Foxhound1980
    #28960
    Jah az is faxa. GT4-et toltam 2 analóggal, hibátlan.
  • vgaben
    #28959
    Kontroller: Nem játszom túl sokat, de tény, hogy a csúszás idegesítő.
    Viszont, starpabíróságból jelesre vizsgázott . Bowlingozás közepette kisfiam teljes erőből, falhoz vágta, úgy hogy én csak miután gellert kapott és leesett a földre akkor fogtam fel mi is történt.
    Ezután a sokkhatás miatt a klinika halál állapotába került a kicsike,de szerencsére újraélesztéssel(reset) vissza lehetett hozni az élők sorába.
  • HAF Rigel
    #28958
    Én mindig a 2 analog kart használom , bal az a kormány , jobb gáz fék kombó , váltás L1 R1 , ha nem automata a váltó
  • HAF Rigel
    #28957
    Vagyél Ds3 mat az már nem könnyű és rezeg is . Bár régebbi programok nem mindegyik támogatja . Egyébként hogy melyik kar jobb tényleg olyan kérdés mit te melyik kolát szereted , Coka , Pepsi , semmi ? Egyéni izlés a dolog. Ps írányitó azért kiszolgált már 3 gépet probléma nelkül.
  • Smithie
    #28956
    Mostanában okosan megoldom,hintőpor+leragasztom raktapasszal bázz!:DDD Velem nem baszik ki a sziszakszis!!
  • Foxhound1980
    #28955
    Autós gémnél át kell tenni X/négyszögre a konrollt. L2/R2 alkalmatlan a feladatra.
  • Smithie
    #28954
    Egyetértek veled,nfs pro fossal & carbonnal általában ugy játszok hogy kézi váltóra állitom és ebben kicsit megizzad a kezem,aztán csúszkál mint a vazelines vibrátor... :(
  • pepi024
    #28953
    Áááááááááááá. Az uncharted-et a végére nagyon el b@xták
  • simirizsa
    #28952
    Miért lene az még meg lene oda adnám :)
  • Nexxuss
    #28951
    vagy lekaparni körömmel a domborulatot a felüleltéről:D
  • SD456
    #28950
    Nekem sincs semmi más gondom ezekel az új gombokkal, de tényleg lehetet volna rakni oda kis pöcköket. Na mind1, jó ez így is :) Amúgy meglehet oldani! venni kell valahonnan egy kis müanyagdarabot és odaragasztani Nekem sokszor a MotorStorm-ban már zsibbadni is szokott a kezem. A Skate-t szeretném még fullban kiprobálni... Érdemes megvenni?
  • pepi024
    #28949
    Én raktam rá kétoldalú öntapadót:)
  • baggins
    #28948
    Ja, azt sokan szidják, de megszokás kérdése. Nekem sokkal nagyobb gondot okoz, hogy kiakad! Bizony, kiakad! Először csak néztem hülyén, hogy semmire sem reagál a játék, aztán megnyomogattam, roppant egyet és visszaugrott. Az R2. Azóta többször megcsinálta ezt.
    Barátnőm szerint szangvinikus idegrendszerem a ludas a dologban, és a kontroller a NG Sigma játékmenetét sínylette meg ily módon, de ez persze szemen szedett hazugság. ,
  • baggins
    #28947
    ...egészen addig, amíg 2D-s verekedős játékot akarsz vele játszani. :D
  • Nexxuss
    #28946
    kivéve a SixAxiS. Fazon az jó tény. Nekem az analóg karokkal sincs semmi gondom. Viszont R2-L2 egy TRÁGYADOMB!!! Emléxem mikor először fogtam a kezemben. Motorstorm. Második futamnál már csúszkál le róla az ujjam. Annyira nehéz lett volna egy kis pöcköt odab@szni a végére???
  • Smuge
    #28945
    Ez igaz, de akárki akármit mond x-é sokkal kényelmesebb.
  • baggins
    #28944
    Szerintem a konzoltörténelemben a legjobban eltalált kontroller a PlayStation-é. Az X-é olyan, akár egy fél vekni kenyér.
  • JohnnySmith
    #28943
    (vagy ezzel most nagyon kiröhögtettem magam? )
  • JohnnySmith
    #28942
    (nem akar valaki kölcsönadni egy AC-t? BP-ről inkább egyszerűség kedvéért)
    Van HS,F1'06,MotorStorm, és EoJ-om.
  • MikX
    #28941
    Detto, csak a vezeték hiánya miatt messzebbre lehet elhajítani :D
  • EmThor
    #28940
    japán store -> burnout demo -> új autó!
  • lovaszi
    #28939
    Sziasztok!

    Van eladó vagy elcserélhető FIFA 08-am ha valakit érdekel.
  • Arwenke
    #28938
    Ugy ok, csak nalam ez pont forditva van ugye:) Az uj kontroler amugy milyen, probalta mar valaki?
  • MikX
    #28937
    Hát... mondjuk nekem előbb volt ps kontroller a keezembe mint xgzbogz, dee nekem mindígis a PS-é áll jobban kézre, hiszen már ps-1 óta változatlan formára...
  • Arwenke
    #28936
    Egy bajom van csak a PS3mal eddig, hogy a xbox knotroler utan a sony olyan idetlennek tunnik... Foleg az zavar hogy a 2 analog kar egy vonalban van, ja es meg az hogy nagyon konnyu.