89387
PlayStation3
  • narumon
    #29337
    Neked meg úgy nézem tökmindegy hogy mit irok igy is úgy is belekötsz. Leirhatnám a heti lottónyerőszámokat azt is úgy vennéd hogy én kötözködöm. Nem vágom.
  • baggins
    #29336
    Ajjaj, egyre több hsz szól a törésről, meg a warezről. Azt tuti, ha ez is olyan lesz, mint a PSP fórum, én húzok innen. Sajnálnám...

    (EmThor: befejeztem a Katedrálist, hát uhhh, meg hűűű!!! Durva. Istentelenül tud írni ez a Fonyódi...:D)
  • NEXUS6
    #29335
    Szerintem csak külföldről tudsz rendelni, de ugye manapság ez már nem olyan nagy dolog. Olyan 10-20 ezer körül lesz valszeg az ár. A Neoya termékét (X2VGA2) eléggé dícsérik a fórumokon.
  • Smithie
    #29334
    Én ebböl a topikból kaptam az ihletet!:D
  • Alien!
    #29333
    énis bevallom.....cod4-ről nem tudunk leszakadni...lassan mindenkivel vetettem már egy ps3-at a környezetemben.....:)
  • Bazska
    #29332
    Rendeltem ma game.co.uk-rol ket jatekot. Hat viccesen alacsony a postakoltseg. Kivancsi vagyok, mikkora jon meg. Persze addig tokoltem, mire lejart a Virtua Fighter 5 akcio. :(
  • Smithie
    #29331
    Nekem úgy nem kéne,online korszakomat élem...
  • tyrant71
    #29330
    dehogynem, pl olyan ökröknek, mint narumon
  • Alien!
    #29329
    a törés szerintem picit bonyolultabb....már csak a firmware miatt is...lehet,hogy lesz hozzá hamarosan,de csak az offline részéhez......azmegugye nemmindenkinek éri meg....
  • HAF Rigel
    #29328
    "Igazából ez esetben a gamecubet tudom felhozni példának, abban is hatalmas védelmi hibák voltak, már 2002ben feltörték, de csak 2004ben jött hozzá chip, mert nem volt eléggé elterjedve a gamecube. Én azt gondolom hogy akkor lesz ps3 chip mikor komolyabban elterjed a gép, az eladásokat elnézve ez remélem hamarosan meglesz, és akkor veszek egyet."

    Ebből nekem nem az tünik ki, hogy a br lemezek és br írok ára miatt gondolja a kedves forumtag , inkább annak hogy szerinte kevés az eladott gép.

    Az meg hogy te mit gondolsz a dologba lassan nem fog érdekelni .
  • Smithie
    #29327
    Most mér' mondtad el mindenki elött??!!:DDDDDDD
  • OliApa
    #29326
    olvassa az irott lemezeket is.
  • Smithie
    #29325
    Nincs warez deka.De ez pár hsz-el lentebb,meg még pár helyen ott van ...
  • deka82
    #29324
    Sziasztok.Olyan kérdésem lenne hozzátok hogy ps3-mat hogy lehet egyszerűen elérni hogy vigye az irott lemezeket.Ezekhez van boot lemez ?Vagy csak chippeléssel lehet elérni??Várom válaszotok
  • narumon
    #29323
    Szerintem a srác inkább arra gondolt, hogy most még nincs értelme törni mert drága a BR iró és drága a lemez. Gyak ez a legerősebb védelem. Persze lassan az eladások is felkúsznak és az iró / lemez páros ára is esik, ezért előbb utóbb nekifekszik pár okos ember és mint tudjuk, akkor az meg is lesz oldva.
  • daneelolivaw
    #29322
    értem,és azt meg tudod mondani,honnan lehet ilyet szerezni? szimpla számtek boltban lehet kapni?
  • NEXUS6
    #29321
    Hát mivel nem HDCP kompatibilis legegyszerűbb egy másik monitort venni. De lásd a FAQ-ot egy VGA illesztő egységet kéne valahonnan szerezned, ha mindenképp ennél maradsz.
  • daneelolivaw
    #29320
    ha már itt tartunk, ilyenre rákötni a ps3-mat
    itt kell hozzá venni vmit,h rá lehessen kötni?
    link
  • SD456
    #29319
    Eezen a monitoron nagyon szép a kép Igaz csak 720p de nagyon szép, én is ezen játszok a PS3-al.
  • Yrda
    #29318
    kössz
  • andrew-san
    #29317
    igen
  • Yrda
    #29316
    akkor egy ilyennel játszhatnék ps3-mal ugye?

    Samsung 226BW
  • farrrrkas
    #29315
    yo skacok
    ismeriv valaki a becterius-t, nucleus-t?? az egyik legnagyobb játék ha éppen nem akarsz embereket vagy zombikat gyilkolni.. van benne 2 player, én már sok helyen birtoklom a no.1 world online high score-t... aki tudja és akarja szeggye le és gyertek pontot vadászni... iszonyat game....
  • andrew-san
    #29314
    Ha HDCP-t tud a monitorod, akkor rá lehet kötni. Google megmondja neked, HDCP-s e.
  • HAF Rigel
    #29313
    Ellenpélda a box , mikor indult már volt rajta törés . Ne mond ,hogy a 8-9 millió eladott konzol nem elég piac , Boxon sokkal kissebb darabszámnál megvolt a törés . Ez igy hülyeség ahog mondtad, azért nincs mert nem elterjett a gép , dehogyisnem kb annyit csinált mint a box az első évében ( vagy nagyon közeli értéken , mielött valaki nekem esik) . Bár nagyon sok statisztika van
  • Yoda001
    #29312
    majd találkozunk ^^ én meg most jöttem haza mm-ből,végre 1 hét után megérkezett a PS/2 -> USB átalakító xD
  • Nexxuss
    #29311
    Tegnap este kipörgettem az ORangeBox "story" részét. ÉS az episode 2 is fagy!!! undorító amit az EA csinál...
  • Yrda
    #29310
    sziasztok
    egy hülye kérdés:
    ugye a ps3-at rá lehet kötni lcd monitorra? és ha igen hogyan?
    gondolom crt monitorra nem lehet ugye?:(
  • zola2000
    #29309
    Igazából ez esetben a gamecubet tudom felhozni példának, abban is hatalmas védelmi hibák voltak, már 2002ben feltörték, de csak 2004ben jött hozzá chip, mert nem volt eléggé elterjedve a gamecube. Én azt gondolom hogy akkor lesz ps3 chip mikor komolyabban elterjed a gép, az eladásokat elnézve ez remélem hamarosan meglesz, és akkor veszek egyet.
  • SD456
    #29308
    Valaki szokott BurnOut demóval multizni? Én majdnem minden este fent vagyok SDani456 néven.
  • andrew-san
    #29307
    Ugyan, hagyd már. Ha az lett volna a kérdés, hogy egy 80cm átmérőjű tv-n jól lehet-e játszani, akkor meg az lett volna a baja, hogy márpedig ő lemérte colstokkal, és az csak 79,84cm. Csak kötekedni jár ide. Ez is egy hobbi.
  • HAF Rigel
    #29306
    De lehet hogy a srácnak ez van , ezért kérdezte. Warez nincs és én egyenlőre nem is számitok rá. Ha másfél év alatt nem tudták megcsinélni akkor nagyon sok esély szerintem nincs rá. Bár soha ne mod hogy soha :):)
  • narumon
    #29305
    Nem az elmélet a lényeg, hanem hogy CRT tévében vadászni kell olyan tévét aminek a sorfelbontása legalább az 576-ot eléri...
  • Alien!
    #29304
    miért is kevesebb??????? ajánlanám a wikipediát.....
  • narumon
    #29303
    "Ugye jól lehet ps3mal játszani 720x576i felbontáson is"

    Miért? Min játszanál ekkora felbontáson. Monitor többet tud, LCD tévé többet tud, SD tévé meg kevesebbet. Szal ez sehogy nem jön ki.
  • Alien!
    #29302
    némi jó hír azoknak akik mediacenterként is használják a ps3-at....a Gotsent-es srácok megoldották az 5.1 hangot Hdripek alatt!!!!!!!!!!! ergo marad az eredeti ac3 hang a film alatt......
  • Sund
    #29301
    nincs rá warez jelenleg.
  • zola2000
    #29300
    Helo, már régóta szeretnék venni egy ps3mat, de amíg nincs rá valamilyen megoldás hogy biztonsági másolatokat futtassak addig igencsak esélytelen a dolog. Nincs/nem körvonalazódik még erre valamilyen megoldás, csak mert régebben volt róla hír hogy már feltörték a gépet. Ugye jól lehet ps3mal játszani 720x576i felbontáson is?
  • brodix
    #29299
    HI!
    És vki hallott már a silent Hill 5 megjelenésről?
    Amugy valóban az is Nextgen game lesz?
  • Foxhound1980
    #29298
    Sony CES sajtó konf video