89387
PlayStation3
  • Yoda001
    #29377
    szerintem ps1
  • Elveon
    #29376
    Lost Planet!
  • JohnnySmith
    #29375
    Boldog Szülinapot :) (ha ma van)
  • mama2
    #29374
    Melyik a jobb?: a ps3, vagy az xbox???
  • senki
    #29373
    A kolléga nem olvasta el figyelmesen a forrást. Javítottam a hírt. Természetesen két játék lesz a listából a konzol mellé csomagolva.
  • HAF Rigel
    #29372
    Igazat megvalva , az a problem ,hogy kell egy olyan gép ami le is játsza a dolgot , pl crysis . Nem 2 forint , nekemcsak high felbontásban jó , very high néha nagyon beakad pedig nincs szar konfigom .
  • Foxhound1980
    #29371
    Ennek semmi értelme.
  • Smuge
    #29370
    Itt is megkérdezem , nincs valakinek elado megunt Heavenly Sword-e?
  • Yoda001
    #29369
    nah,végre sikerült psről is írnom máshova sg-n belül :D
  • SD456
    #29368
    Ez durva Lehet, hogy tényleg leáldozott a PC-s jétkoknak?
  • dante3
    #29367
    crysis ps3-on
  • HAF Rigel
    #29366
    http://www.hoc.hu/index.php?p=news&cid=8&y=15391


    a itt megnézed itt nem et írták . csak azért linkeltem be mert máshol én is azt olvastam hogy 2 lehet választani .
  • EmThor
    #29365
    szerintem 2őt választhatsz a game-k közül
  • Yoda001
    #29364
    jah nemszóltam
  • Yoda001
    #29363
    most ez mi?
  • HAF Rigel
    #29362
    "A csomag tartalma a konzolon kívül:

    *
    Resistance: Fall of Man
    *
    Genji: Days of Blade
    *
    Formula One
    *
    Ridge Racer 7
    *
    Heavenly Sword
    *
    Lair
    *
    Folklore
    *
    Ratchet & Clank: Tools of Destruction
    *
    Warhawk (a hozzávaló fülhallgatóval együtt)
    *
    SingStar (mikrofonokkal)
    *
    Uncharted: Drake's Fortune

    Új Playstation csomag Angliának
    Sokak kedvence

    A 40 gigás PS3 mellé tehát ezeket a játékokat csomagolják, a árcédulán pedig várhatóan a 349,99 fontos összeg fog szerepelni."

    Mintha egy kicsit félre fortitották volna , máshol csa 2 játékról volt szó itt azt írják az összes játék , furi , tud valaki valmi biztosat ?
  • NEXUS6
    #29361
    Valszeg egy 3.5 jack RCA atalakito kell es mar is szol a "szuperhifi".
  • Yrda
    #29360
    sziasztok olvatam a faq-ot, de nem tudtam abból rájönni... hogy ha nekem pl nincs erősítőm csak egy mezei számítógéphez való hangszóróm, akkor azt rá lehet kötni ps3-ra vagy kell valami átalakító?
  • baggins
    #29359
    Biztos lehetsz benne. Csak törjék fel a gépet, utána idejön mindenki majd a hülye kérdéseivel. Magyarországon imádnak az emberek lopni, megszokhattad volna. :)
  • OliApa
    #29358
    Opsszla! Be van dugva állandóan a Logitech wireless rumblepad adó-vevője, lehet, ez a probléma! Délután megnézem! THX a tippet!
  • JohnnySmith
    #29357
    A warezra legfeljebb más topikot használnak majd... Beütöm hogy warez és szépen csendesen kitörlöm az összes ilyen hsz-t aztán ennyit a warezről.
    (feltéve ha ez majd a közeljövőben esetelg problémát jelentene)
  • Nexxuss
    #29356
    Én támogatom. Ippeg egy ilyenen agyalok énis. Nagyon szépek a mélyei egy kicsit visszafogottab magasokkal. Nekem tetszett. De menj hallgassad meg, mert már én is azt mondom izlés dolga. Én speciel szeretem ha irreálisan már de több a mély. Holott nem hallgatok tuc-tucc zenét. Játékoknál meg főleg.
  • narumon
    #29355
    "Miért van nekem is olyan érzésem veled kapcsolatban , mindig jössz és beleszolsz mindenben , bármi az a lényeg ps3al kapcsolatban negativ legyen. "

    Okés, nézd meg az elmúlt hozzászólásaimat, hogy mi volt benne a negativ. Másdojára olvasva sem találtam benne ilyet.
  • narumon
    #29354
    "gyakorlatilag lényegtelen okoskodásnak tűnik.....és akkor ráadásul,nemis vagy ps3 tulaj...."

    Mhmm nem annak szántam. Inkább annak, hogy a kérdező tudja-e, hogy mit akar? Mert ugye az emberek nagyrésze nem. Ezért kérdeztem hogy min szeretné használni, mert lehet hogy LCD tévéje van csak fogalma sincs, hogy oda mit kell beállitani. Szal ha okoskodásnak tünt bocs, nem ez volt a szándékom.
  • HAF Rigel
    #29353
    Van Guitar Herod ? Nekem mióta van azóta mindig 2 ek jelentkezik be az írányitó , és át kell álitani 1 re .
  • Balli
    #29352
    Szia,
    Ugyan ilyen hangfalszettem van nekem is, jo kis cucc. Ha nincs tobb kereted ennyiert ez tenyleg nagyon jo vetel, jobb mint a frocsentett vackok mint ezt lentebb is irtak, ar,ertek aranya nagyon jo. Viszont ez azert messze van meg a kozepes szinttol (25-ert ezt ne is varjuk) es ami meg fontos: ha PS3-ra kotod nem tudod ezt 5.1-ben megszolitani! Ha azt szeretned ahhoz kellene meg egy erolkodo, viszont ezt nem ajanlott rakotni, mert mind a hangfal mind az erosito elszallhat allitolag.
    En most fogom egyebkent lecserelni majd, velhetoen egy ilyen szettre: http://www.csucstermekek.hu/product_info.php?products_id=40008
    Ha errol a HK AVR132+ JBL SCS 178 parosrol valakinek van tapasztalata, velemeny vagy ellenvelemenye az ossz meg
  • Alien!
    #29351
    mndjuk arra jó,hogy minden irányból jöjjenek hangok...de hogy milyen hangok,azmá más téma.....:)
  • senki
    #29350
    Amióta rendes erősítőt használok méteres hangfalakkal azt mondom szar a hangja. Anno, amikor csak Geniusra volt pénzem majd hanyatt estem a minőségétől a műanyag dobozos szarok után.
    Szóval minden csak viszonyítás kérdése, de az biztos, hogy a saját kategóriájában nem kell szégyenkeznie, ráadásul még az ára is jó.
  • OliApa
    #29349
    Na. Miért van az, hogy mind2 kontrollerem 2-es státuszban van, amikor bármelyiket bekapcsolom, hiába állítom 1-esre? Hm?

    Megoldásra helyes válasz = BIG csoki!
  • OliApa
    #29348
    Legkisebb fiamnak ilyen van, fadobozos, nagyon szépen szól. Ár-érték arány rulez!
  • HAF Rigel
    #29347
    Miért van nekem is olyan érzésem veled kapcsolatban , mindig jössz és beleszolsz mindenben , bármi az a lényeg ps3al kapcsolatban negativ legyen.
    Kezdek besokalni tőled ennyi az egész, és úgy gondolom nekem van Ps3ma nem nekem kellene megkeresnem a saját topicomat . Na mindegy világbéke fehérafrika .


  • Nexxuss
    #29346
    ennyi pénzért sok lehetőséged nincs. CSodát sem kell tőlük várni. a Térhatás meg lesz azért. Csodát persze ne várj :-) (ergo sosem lesz olyan mint egy erősítő hangfallal, vagy egy komapkt házimozi)
  • brodix
    #29345
    Na most írok utoljára ennyire egymás után.
    Szal inkább ezt a linket mutatom
  • brodix
    #29344
    Ja,és én az 5000-res típusra gondolok
  • brodix
    #29343
    HI!
    Mit gondoltok erről a hangfalrendszerről?
    Link
    Egy olyan közepes szintet megtesz?
  • Arwenke
    #29342
    HMV.CO.UK rol rendelt mar valaki jatekot?
  • Alien!
    #29341
    mondjuk neharagudj,de sztem azon vitázni,hogy az 576i gyakorlatilag nagyon kevés tv-n jelenik meg,sztem a kérdés tükrében totál felesleges.....gyakorlatilag lényegtelen okoskodásnak tűnik.....és akkor ráadásul,nemis vagy ps3 tulaj....
  • Smithie
    #29340
    Szerintem itt egyes túlkanos usernek nem ártana egy nőnemühöz odabújni néha...
  • narumon
    #29339
    "a törés szerintem picit bonyolultabb....már csak a firmware miatt is...lehet,hogy lesz hozzá hamarosan,de csak az offline részéhez......azmegugye nemmindenkinek éri meg...."

    Hááát amit fel akarnak tőrni azt fel is törik. Persze valószinűleg online az már más ügy, mintahogy xnél is. Viszont azt kezdem észrevenni, hogy tökmindegy mihez szólok hozzá és kinek próbálok normális választ adni, igysem úgysem jó.
  • narumon
    #29338
    Ha valóban 35 év fölött vagy akkor gondolom valami földtúró szakmunkás lehetsz, hogy ilyen szépen szólsz hozzá a dologhoz.